آموزش انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی

انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی

فهرست مطالب

از سال 94 سرویس پرداختی پی پال برای ایرانیان مورد تحریم قرار گرفت و پرفکت مانی به عنوان جایگزین برای انجام پرداخت های ارزی ارائه شد . با تحریم پی پال کاربران به دلیل ترس از بلوکه شدن دارائیشان به فکر انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی افتادند . هرچند انتقال و تبدیل دلار پی پال ( paypal ) به دلار پرفکت مانی ( perfect money ) هزینه بر است ولی کاربران این کار را به بلوکه شدن حسابشان ترجیح می دهند. برای این منظور با تیم تلماتو همراه باشید تا نحوه انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی را به شما آموزش دهیم.

 

نحوه انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی ( perfect money )

برای انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی از روش غیرمستقیم استفاده می شود چرا که هیچکدام از سرویس های پرداختی پی پال  paypal و پرفکت مانی perfect money ، کیف پول الکترونیکی هم را پشتیبانی نمی کنند . بنابراین برای این منظور از روش غیرمستقیم مثل ، سرویس های آنلاین تبدیل ارز و صرافی های آنلاین استفاده می کنیم .

در آغاز در یکی از وب سایت های ارائه دهنده سرویس های چون خرید و فروش پرفکت مانی و پی پال ، ثبت نام می کنید . بعد از انجام وریفای حساب پرفکت مانی خودتان ، دلار پی پال خودتان را به ریال تبدیل کرده و در ادامه با ریالی که بدست آوردید ، دلار پرفکت مانی perfect money بخرید . این روش با حداقل کارمزد و در کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد. ما در تیم تلماتو آماده ارائه این خدمات به شما کاربران محترم می باشیم.

 

نحوه انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی

 

مطالب پیشنهادی : تفاوت وب مانی و پرفکت مانی

 

راه های واریز پول به حساب پرفکت مانی

برای اینکه بتوانید انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی داشته باشید باید راه های واریز پول به حساب پرفکت مانی را نیز بدانید ما در اینجا چند روش ارائه کرده ایم .

 

سیم بانک ( wire bank )

در این روش شما می توانید مستقیما از سیستم بانکی استفاده کنید و حساب خود را با خرید دلار و یورو perfect money ( پرفکت مانی ) شارژ کنید هم چنین این امکان وجود دارد که شریک شما نیز حساب را شارژ کند . نکته قابل توجه این است که این روش در ایران قابل دسترسی نیست.

 

حواله بانکی برای خرید دلار و یورو perfect money 

با استفاده از این روش شما می توانید از منزل بدون مراجعه به بانک ، مبلغی را به کیف پول پرفکت مانی ( perfect money ) اضافه کرده و آن را شارژ کنید. البته این روش فقط در برخی کشور ها مثل بلژیک، آلمان، اتریش، سوئیس قابل استفاده است.

 

صرافی آنلاین

با مراجعه به صرافی هایی که با پرفکت مانی همکاری دارند می توان حساب خود را شارژ کرد که این روش در ایران کاربرد دارد. برای شارژ حساب پرفکت مانی ( perfect money ) می توانید با پشتیبانی تلماتو در ارتباط باشید و در حساب خود ارز مورد نظر را دریافت کنید.

 

پایانه های نقدی

در این روش با استفاده از دستگاه خود پرداز وجه را مستقیما به حساب خود واریز کنید که این روش نیز در ایران در دسترس نمی باشد و برای روسیه و اوکراین مناسب می باشد.

 

بیت کوین

در صورتی که می خواهید حساب خود را با ارز دیجیتال شارژ کنید باید بدانید که پرفکت مانی ( perfect money ) از رمز ارز بیت کوین پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی حساب خود را با بیت کوین شارژ کنید. این روش نیز در ایران دسترسی دارد تلماتو این امکان را برای شما فراهم کرده است.

 

 ووچر پرفکت مانی 

با افتتاح حساب پرفکت مانی perfect money زمانی که شما به صورت آنلاین یا حضوری خرید ووچر پرفکت مانی را انجام دهید می توانید با وارد کردن کد ووچر در جای مشخص شده حساب خود را شارژ کنید . برای این کار لازم است وارد حساب پرفکت مانی خود شده ، سپس وارد بخش deposit شوید و گزینه ووچر ( e-Voucher ) را انتخاب کنید . همانطور که قبلا اشاره شد ووچر معتبر دارای 4 قسمت مهم می باشد که شما باید در صفحه باز شده اطلاعات مربوط به هر قسمت را به درستی وارد کنید و حساب خود را شارژ کنید. خرید دلار و یورو perfect money ( پرفکت مانی )در صورتی که موفق به ایجاد ووچر برای خرید دلار و یورو perfect money ( پرفکت مانی ) نشده اید تیم تلماتو به شما کمک می کند تا ووچر  ( e-Voucher ) را با مبلغ دلخواهتان بخرید.

 

پرفکت مانی

 

مطالب پیشنهادی : تفاوت ووچر پرفکت مانی و پرفکت مانی 

 

پرفکت مانی یا پی پال paypal

از لحاظ امنیت پی پال بالاتر از پرفکت مانی است . چرا که با اعمال قوانین سخت و نظارت های زیاد تلاش خود را برای بالا بردن امنیت کابران انجام داده است . و همچنین این سرویس پرداختی ، در بین سایت های بین المللی پذیرفته شده است . ولی بزرگترین عیب پی پال برای کابران ایرانی ، تحریم بودن آن است که ایجاد و وریفای حساب پی پال با سختی های زیادی همراه است. اما پرفکت مانی به دلیل حمایت از کاربران ایرانی ، مشتریان زیادی را سمت خود جذب کرده است و کاربران بدون نگرانی می توانند با هویت ایرانی ، حساب ایجاد کنند. پرفکت مانی کارمزد کمتری در مقایسه با پی پال دریافت می کند.

پرفکت مانی نه تنها ار تحریم های اعمال شده علیه ایران پیروی نمی کند بلکه از زبان فارسی نیز حمایت دارد و کاربران به راحتی می توانند خدمات مد نظرشان را به زبان فارسی انجام دهند. شرایط ثبت نام مناسبی برای ایرانیان فراهم نموده و همچنین کارمزد کمتری نسبت به پی پال دریافت می کند. همین موارد موجب شده کاربران بخواند انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی را انجام دهند. بنابراین افراد ترغیب می شوند انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی را انجام دهند. چون پرفکت مانی به دلیل تبعیت نکردن از قوانین مالی اتحادیه اروپا ، خیلی از سایت های اروپایی از پرفکت مانی حمایت نمی کنند . بنابراین قبل از زمان تبدل پول از پی پال به پرفکت مانی ، این مورد را بررسی کنید.

 

انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی

 

امنیت پرفکت مانی

به دلیل محبوبیت کمتر پرفکت مانی نسبت به دیگر سرویس های پرداختی ، کمتر مورد حمله فیشینگ قرار می گیرد. با این اوصاف پرفکت مانی موانع امنیتی خوبی ایجاد کرده است تا از انجام تراکنش های غیرقانونی جلوگیری نمایید. پرفکت مانی برای اینکار سه روش در نظر گرفته است.

 

1. در طول ثبت نام پرفکت مانی ، نشانی آی پی کاربر ثبت می شود. بنابراین اگر کسی با IP دیگری وارد حساب کاربر شود ، باید کد پین مشخصی وارد نمایید.

 

2. اگر کسی سعی در وارد شدن به حساب شما را داشته باشد ، پرفکت مانی احراز هویت پیامکی را خواستار خواهد شد.

 

3. برای در امان ماندن از هکرها، پرفکت مانی یک کارت کد صادر می کند که چندین کد روی ان قرار دارد. هر بار ،موقع انجام تراکنش ، یکی از کدها استفاده می شود . بنابراین کار برای هکرها سخت خواهد شد. با این موانع امنیتی ، انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی ( perfect money ) را با خیال راحت انجام دهید.


سوالات متداول

1. کارمزد انتقال پول از پی پال paypal به perfect money ( پرفکت مانی ) چقدر است؟

این هزینه ها شامل کارمزد تبدیل دلار پی پال paypal به ریال و کارمزد تبدیل ریال به پرفکت مانی  perfect money خواهد بود . نرخ کارمزد از مهم ترین عوامل در انتخاب کیف پول دیجیتالی است . هر چه قدر کامزد کمتری برای تراکنش ها اعمال شود همراه با کارایی بالای آن کیف پول ، گزینه ای مناسبی برای کاربران خواهد بود. به هر حال ، هزینه های که پی پال برای هر نوع تراکنش اعمال می کند متفاوت است مثلا برای حساب بانکی و یا کارت اعتباری کارمزدی در حدود 0.3% تا 3.9% برای هر یک از تراکنش ها اعمال می کند. از طرف دیگه پرفکت مانی کارمزدی حدود 0.5% را برای هر تراکنش در نظر گرفته است.


خدمات مشابه سایت تلماتو