تفاوت وب مانی و پرفکت مانی ? کدامیک ؟

وب مانی یا پرفکت مانی

فهرست مطالب

از کیف پول های محبوب برای کاربران ایرانی که برخلاف پی پال و سایر شرکت ها که ایران را تحریم کردن ، می توان وب مانی و پرفکت مانی را نام برد. در این شرکت های شما بدون واسطه و به سادگی می توانید ثبت نام کنید و از خدمات ارزی همچون خرید پرفکت مانی و موارد دیگر، بهرمند شوید. این دو کیف پول با اینکه شباهت های زیادی باهم دارند ولی  فرق وب مانی و پرفکت مانی نیز نمی شود نادیده گرفت . این دو شرکت یک سری تفاوت های نیز باهم دارند. ما در این مقاله قصد داریم تفاوت وب مانی و پرفکت مانی را برای شما عنوان کنیم ، با ما همراه باشید.

 

تفاوت نرخ کارمزد وب مانی و پرفکت مانی

از مواردی که در بررسی تفاوتها بین کیف پول ها مطرح می شود ، موضوع کارمزدها است . پرفکت مانی  perfect money برای هر تراکنش کارمزدی حدود ، 0.5 % است ،این در صورتی است که احراز هویت پرفکت مانی را انجام داده باشید در غیر این صورت کارمزد 2% برای تراکنش ها اعمال می کند. اما در مورد وب مانی مقدار کارمزد دریافتی در حدود 0.8 % از کل مبلغ را زمان انتقال از فرستنده اخذ می شود. مقدار کارمزدها در وب مانی تفاوتی ندارد که شما احراز هویت انجام داده باشید یا خیر، همین مقدار کارمزد را اعمال خواهد کرد . پس برای شما به صرفه است در پرفکت مانی ثبت نام نمایید.

 

تفاوت در اعتبار و پذیرش جهانی

از نظر میران محبوبیت و مورد قبول بودن در سطح جهانی ، باید گفت که این دو شرکت یعنی وب مانی و پرفکت مانی perfect money در رقابت خیلی نزدیک بهم قرار دارند. تفاوت وب مانی و پرفکت مانی در این مورد از آنجای مشهود می شود که ، وب مانی پشترفت خوبی در سال های اخیر داشته و شعبه ای در کشور انگلیس افتتاح کرده است. با این حال وب مانی قدمت زیادی دارد ولی پرفکت مانی از سال 2007 شروع بکار نموده و جا برای پیشرفت دارد. و در این مدت زمان رقب سرسختی برای وب مانی بحساب می آید.

 

تفاوت وب مانی و پرفکت مانی

 

تفاوت در پشتیبانی از کیف پول ها

تفاوت  web money و پرفکت را می توان از نوع حساب و ارزهای که پشتبانی می کنند نیز مورد بررسی قرار داد. سرویس پرداختی وب مانی از دوازده نوع ارز مختلف مثل دلار ، یورو ، روبل روسیه ، گریونا اوکراین ، روبل بلاروس ، دانگ ویتنام ، بیت کوین و لایت کوین و بیت کوین کش پشتیبانی دارد و دارای تنوع زیادی است و از این لحاظ می تواند انتخاب بهتری باشد، در حالی که پرفکت مانی از طلا و دلار ، یورو و بیت کوین پشتیبانی دارد . ولی اگر حیطه کاری شما به گونه ای است که بیشتر با دلار و یورو و طلا سرکار دارید می توانید از خدمات پرفکت مانی بهره ببرید.

 

تفاوت در نحوه شارژ وب مانی و پرفکت مانی

نحوه شارژ حساب ، از دیگرموارد ، تفاوت وب مانی و پرفکت مانی perfect money  است . برای شارژحساب پرفکت می توانید از ووچر پرفکت مانی ، دبیت کارتها و همچنین صرافی های آنلاین که در زمینه فعال هستند ، استفاده کنید . تیم تلماتو در مورد آماده ارائه خدمات به شما کابران محترم می باشد . و اما در مورد وب مانی باید گفت که ، برای شارژ حساب آن ، از پیمر که مشابه ووچر پرفکت مانی است ، استفاده نماید و از کارت های اعتباری و صرافی آنلاین نیز این کار را انجام می دهند.

 

تفاوت وب مانی و پرفکت مانی

 

تفاوت در سرعت انتقال ارز وب مانی و پرفکت مانی

سرعت انتقال ارز موقع انجام تراکنش باهمیت است ، کاربرانی که از محیط مجازی برای نقل و انتقال وجوه خود استفاده می کنند ، بر این امر واقف می باشند. از این نظر می تواند گفت که ، تفاوت وب مانی و پرفکت مانی در این مورد چندان مشهود نیست و چیزی در حدود دو یا سه روز این امر طول می کشد.

 

تفاوت در روند ثبت نام

از تفاوت وب مانی و پرفکت مانی زمان perfect money  ثبت نام می توان گفت ، پرفکت مانی در این مورد سختگیرانه تر از وب مانی عمل می کند و برای احراز هویت مدارک تایید محل سکونت مثل قبوض آب ،برق و با گاز را از شما می خواهد و همچنین ، تصویر مدارک که به انگلسی ترجمه شده را نیز درخواست می کند . این موارد برای ثبت نام وب مانی مطرح نیست.

 

مطالب پیشنهادی : لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی

 

کلام آخر

با ذکر تفاوت بین وب مانی و پرفکت مانی perfect money ، و توجه به زمینه کاری خودتان که امکانات کدام سرویس پرداختی برای فعالیتتان مناسب است و در نظر گرفتن راحتی کار با آن ها و همچنین میزان کارمزدهای اعمالی انتخاب کدام یک برای شما بهتر خواهد بود.

منبع : ded9.com


سوالات متداول

1. پرفکت مانی بهتر است یا وب مانی؟

با توجه به نیاز خودتان  باید انتخاب صورت بگیرد و اینکه این سرویس های پرداختی عملکرد مشابه ای دارند، نمی توان گفت کدام یک بهتر است .

2. آیا می توانیم از پرفکت مانی با حساب بانکی خود برداشت داشته باشیم ؟

اگر بخواهید از حساب خود پول برداشت کنید و به حساب بانکی واریز کنید ، از بخش برداشت در حساب کاربری خود این کار را انجان می دهید و گزینه انتقال به حساب بانکی را انتخاب می نمایید و اطلاعات خواست را وارد می کنید . البته این مورد برای کاربران ایرانی تحریم است.

3. آیا می توانیم با ویزا کارت خود به پرفکت مانی واریز داشته باشیم ؟

برای اینکار از طریق شرکای صرافی تایید شده توسط پرفکت مانی می توانید این کار را انجام دهید.


 خدمات مشابه سایت تلماتو