آیا ووچر پرفکت مانی perfect money قابل پیگیری است ؟

پیگیری ووچر پرفکت مانی | آیا ووچر پرفکت مانی قابل پیگیری است ؟ | تلماتو |

فهرست مطالب

در دنیای امروزی ، ابزارهای الکترونیکی برای انجام تراکنش‌های مالی بسیار محبوب شده‌اند . یکی از این ابزارها ووچرهای پرفکت مانی است که به شما این امکان را می‌دهد تا پول خود را به صورت امن و سریع به دیگران انتقال دهید.  از آن جایی که کاربران ایرانی از انجام امور بانکی بین المللی محروم اند و نمی توانند خودشان ووچر پرفکت مانی ایجاد کنند بنابراین برای خرید ووچر به سراغ واسطه ها می روند . سوالی که قبل از خرید ووچر پرفکت مانی به سراغ افراد می آید این است که آیا ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) قابل پیگیری است ؟ در جواب این سوال باید گفت حتما از شرکت های معتبر مانند تلماتو خرید ووچر پرفکت مانی خود را انجام دهید و پس خرید حتما آن را پیگیری کنید . در این مقاله به راه های ردیابی و پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) می پردازیم پس تا آخر این مقاله با تلماتو همراه باشید .

 

ووچر پرفکت مانی perfect money چیست ؟

ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) کد های الکترونیکی هستند که معادل پول واقعی در سیستم پرفکت مانی محسوب می‌شوند . با خرید ووچر پرفکت مانی ، شما می‌توانید آن‌ ها را به حساب پرفکت مانی خود اضافه کنید و در واقع شارژ حساب پرفکت مانی perfect money را با انجام دهید و سپس از آن‌ ها برای پرداخت در فروشگاه‌های آنلاین یا انتقال پول به دیگران استفاده کنید . ووچرهای پرفکت مانی به صورت مجازی در ایران موجود هستند و نسخه فیزیکی آن وجود ندارد اما ووچر ها در مبالغ مختلفی قابل خریداری هستند .

 

توجه : قیمت پرفکت مانی برابر با دلار آمریکا است و اگر به دنبال حفظ ارزش پول خود هستید می توانید از طریق تلماتو ریال خود را تبدیل به دلار کنید و در ووچر نگهداری کنید و در فرصت مناسب فروش ووچر پرفکت مانی perfect money را به تلماتو بسپارید .

 

منظور از پیگیری ووچر پرفکت مانی perfect money چیست ؟

پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) تلماتو I

هر حسابی که تحت مالکیت وب باشد ممکن است توجه سو استفاده گران را به خود جلب کند و حساب شما مورد حملات سایبری و هک قرار بگیرد . حساب هایی که مانند پرفکت مانی متمرکز هستند امکان پیگیری آن وجود دارد چون همه ارز در یک حساب قرار دارند . اما ووچر پرفکت مانی غیر متمرکز است و پیگیری آن مشکل است .

پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) به معنای مشاهده و بررسی فعال یا غیر فعال بودن و استعلام باقی مانده موجودی ووچر پرفکت مانی است . نداشتن تاریخ انقضا برای ووچر پرفکت مانی درست است که یک مزیت محسوب می شود اما از طرفی دیگر باعث شده است شرایطی برای سو استفاده گران فراهم کند که با داشتن کد 16 رقمی فعال سازی ووچر ، به راحتی موجودی آن را خالی کنند و زمانی که بخواهید از ووچر استفاده کنید با پیام ” ووچر نامعتبر است ” مواجه شوید . در چنین موقعیتی سوالی که برای همه ممکن است پیش بیاید این است که آیا ووچر پرفکت مانی قابل پیگیری است ؟.

 

مطالب پیشنهادی : استعلام ووچر پرفکت مانی

 

دلیل پیگیری ووچر پرفکت مانی perfect money

کاربران تازه کاری که ثبت نام در پرفکت مانی ( perfect money ) را به تازگی انجام داده اند و می خواهند از خدمات آن استفاده کنند این سوال برایشان پیش می آید که اگر ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) خریدم به راحتی می توانم از آن استفاده کنم پس پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) به چه کار می آید؟ در پاسخ باید گفت پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) چون این امکان را به شما می‌دهد تا به صورت دقیق و کامل از وضعیت و مصرف ووچر های خود آگاه شوید اهمیت بالایی دارد . این امر به شما کمک می‌کند تا مشکلات یا نقص‌هایی که ممکن است در استفاده از ووچرها به وجود آید را به سرعت شناسایی و برطرف کنید. در ادامه به چند موقعیت که شما به پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) نیاز پیدا خواهید کرد اشاره خواهیم کرد .

 

ردیابی ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

  • به دلیل تحریم های بانکی کاربران ایرانی نمی توانند با کارت بانکی خودشان ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) ایجاد کنند برای همین به واسطه ها و شرکت ها مراجعه می کنند . واسطه ها در ازای گرفتن ریال یک ووچر پرفکت مانی که معادل دلاری پول شماست به شما می دهند . تا این جای کار ساده است اما کار زمانی مشکل می شود که شرکت ها پول شما را بگیرند و هیچ ووچری در اختیار شما قرار ندهند . در این حالت شما با پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) ، می‌توانید موجودی خود را به روز رسانی کنید و از میزان پول موجود در حساب خود مطلع شوید . این امر به شما کمک می‌کند تا همیشه از وضعیت مالی خود آگاه باشید و در نظر داشته باشید که چه مقدار پول برای استفاده در دسترس دارید .
  • ممکن است این مشکل برای شرکت معتبری که برای کاربران ایرانی ووچر ارائه می دهد نیز رخ دهد به صورتی که افراد سودجو ادعا کنند ووچری که خریده اند خالی بوده و هیچ اعتباری نداشته است. در چنین موقعیتی شرکت ها با ردیابی ووچرهای پرفکت مانی ( perfect money ) ، می‌توانند تراکنش‌هایی که به هر دلیلی ناموفق بوده‌اند را شناسایی کنند.
  • اگر شما بخواهید از سایتی که درگاه پرداخت پرفکت مانی دارد خرید انجام دهید در این حالت ممکن است سایت پذیرنده نامعتبر باشد و موجودی ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) شما را بگیرد و در ازای آن چیزی به شما ندهد . در چنین موقعیتی شما می توانید با ردیابی ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) از تراکنش هایی که انجام شده است مطلع شوید.
  • در صورتی که حس کنید تغییراتی در حساب شما ایجاد شده است که ممکن است به دلیل هک کد ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) شما باشد در چنین حالتی شما می توانید با رهگیری ووچر پرفکت مانی با کد 16 رقمی از وضعیت امنیتی حساب و ووچر خود مطلع شوید .

مطالب پیشنهادی : بازیابی ووچر پرفکت مانی

 

آیا ووچر پرفکت مانی perfect money قابل پیگیری است ؟

در پاسخ به این سوال که آیا ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) قابل پیگیری است ؟ باید گفت که خوشبختانه پرفکت مانی سیستم پرداخت امنی است و شما می توانید به آن اعتماد کنید و ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) نیز قابل رهگیری می باشد . هر زمانی که خواستید و یا مشکلی برای شما پیش آمد می توانید به راحتی ووچر پرفکت مانی خود را ردیابی کنید .

با خرید ووچر پرفکت مانی از تلماتو می توانید امنیت حساب و ووچر خود را تضمین کنید و هر زمان که خواستید ووچر perfect money خود را پیگیری کنید و از وضعیت آن باخبر شوید.

 

راه های پیگیری ووچر پرفکت مانی perfect money

برای ردیابی ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) تهیه شده می توانید دو راه را در پیش بگیرید :

راه های پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) تلماتو I

 

1. پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) در صورت ایجاد آن در حساب کاربری
اگر ووچر را خودتان ایجاد کرده اید می توانید وارد حساب کاربری خود شوید به این منظور به صفحه perfectmoney log in بروید و از منوی بالایی ” withdraw ” را انتخاب کنید و روی گزینه history کلیک کنید. در صفحه باز شده تمامی ووچر هایی که تا به حال صادر شده است قابل ردیابی است. هم چنین شما می توانید اطلاعاتی در مورد فعال یا غیر فعال بودن و هم چنین کد رهگیری را مشاهده کنید.

2. پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) با خرید از تلماتو
اگر از تلماتو ووچر پرفکت مانی خریداری کرده اید می توانید تیکت بزنید و اطلاعات ووچر خود را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 

کلام آخر

در این مقاله به سوال آیا ووچر پرفکت مانی قابل پیگیری است ؟ پاسخ داده شد و راه پیگیری ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) نیز بحث شد . تلماتو به عنوان ارائه دهنده خدمات در حوزه ارز دیجیتال می تواند ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) که قابل رهگیری باشد را در اختیار شما قرار دهد .

 


سوالات متداول

1. آیا برای ردیابی ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) کارمزدی دریافت می شود ؟

خیر برای ردیابی ووچر پرفکت مانی کارمزدی تعلق نمی گیرد .

 

2. برای استفاده از ووچر پرفکت مانی به چه اطلاعاتی نیاز داریم ؟

برای استفاده از ووچر نیاز به کد 16 رقمی که کد فعال سازی می باشد و کد 10 رقمی که شناسه ووچر می باشد .

 

3. آیا تلماتو نقد ووچر پرفک مانی را هم انجام می دهد ؟

بله علاوه بر نقد ووچر پرفکت مانی می توانید برای خدمات دیگر مانند شارژ حساب پرفکت مانی ( perfect money ) با خرید دلار نیز اقدام کنید .

 


مطالب مرتبط تلماتو 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *