روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

واریز پول به حساب پرفکت مانی | شارژ حساب پرفکت مانی | شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر | شارژ مستقیم حساب پرفکت مانی | تلماتو |

فهرست مطالب

Perfect Money یکی از مشهورترین سیستم‌های پرداخت آنلاین است که به کاربران امکان می‌دهد به راحتی و امنیت بالا پول را در سراسر جهان منتقل کنند. با استفاده از Perfect Money، می‌توانید به سرعت پرداخت‌ها را انجام داده و وجوه خود را به حساب بانکی یا سایر سیستم‌های پرداخت آنلاین انتقال دهید . لذا همانطور که مشخص است برای استفاده از خدمات این پلتفرم لازم است روش های شارژ حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) را بشناسید و با خرید ووچر پرفکت مانی یا سایر روش های مبادلات مالی خود را انجام دهید . این مقاله، به شما روش‌های مختلف واریز پول به حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) را آموزش خواهد داد. پس تا آخر این مقاله با تلماتو همراه باشید.

 

به چندین روش می توان به حساب پرفکت مانی پول واریز کرد ؟

امروزه افراد زیادی علاقه مند به خرید از فروشگاه های آنلاین هستند و یا علاقه مند هستند که در بازار ارز دیجیتال فعالیت کنند. برای انجام نقل و انتقالات مالی یکی از سیستم های پرداخت محبوب در بین ایرانیان پرفکت مانی می باشد که شما با استفاده از آن نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) دارید. کسانی که به تازگی حساب پرفکت مانی خود را ساخته اند ممکن است در فرایند خرید و فروش پرفکت مانی ( Perfect Money ) و هم چنین واریز پول به حساب پرفکت مانی دچار مشکل شوند در ادامه راه هایی که می توانید شارژ حساب پرفکت مانی را با آن انجام دهید برای شما ارائه خواهد شد پس تا آخر این مقاله با تلماتو همراه باشید.

 

مطالب پیشنهادی : سقف واریز و برداشت از حساب پرفکت مانی

 

خرید مستقیم پرفکت مانی perfect money با مستر کارت

برای این که شما بتوانید برای پرداخت های خود از پرفکت مانی استفاده کنید ، پرفکت مانی قابلیتی برای کاربران خود ایجاد کرده است که با استفاده از آن می توانید ارز های رایج پرفکت مانی مورد نظر خود را خرید کنید. برای این منظور باید وارد حساب کاربری خود شوید و به قسمت خرید پرفکت مانی بروید و مقداری را که می خواهید به حساب خود اضافه کنید اما از آن جایی که ریال که پول ایران است در لیست ارز های پرفکت مانی نیست این روش راحت برای کاربران ایرانی متاسفانه کاربردی ندارد و شما برای شارژ حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) خود با این روش واریز پول به حساب پرفکت مانی نیاز به مستر کارت یا ویزا کارت دارید در غیر این صورت باید قید این روش را بزنید. این روش کمترین کارمزد را در بین روش ها به خود اختصاص می دهد.

 

واریز پول به حساب پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

خرید پرفکت مانی perfect money از طریق حواله

خرید پرفکت مانی از طریق حواله یکی از مرسوم ترین روش ها است که به آن perfect money to perfect money نیز گفته می شود و برای کاربران ایرانی مناسب است . واریز پول به حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) این گونه است که یکی از دوستانتان یا شخصی دیگر که حساب پرفکت مانی دارد را پیدا کنید که قصد فروش پرفکت مانی خود را داشته باشد . در این روش واریز پول به حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) شما معادل ریالی پرفکت مانی که نیاز دارید را به طرف مقابل ارسال کنید و در عوض آن شخص با حساب پرفکت مانی خود به حساب شما پرفکت مانی واریز کنید . هم چنین در این روش لازم است اطلاعات حسابی که می خواهید آن را شارژ کنید نیز باید به طرف مقابل ارسال کنید .

توجه : در این روش پیدا کردن شخص قابل اعتماد سخت است و هم چنین ممکن است واریز پول به حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) از این طریق کارمزد بالایی در حد 5% را شامل شود . و همانطور که می دانید این کارمزد از حساب فرستنده کم می شود .

 

مطالب پیشنهادی : انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی

 

واریز پول به حساب پرفکت مانی با ووچر perfect money

ووچر پرفکت مانی یکی از قابلیت های خود این سرویس پرداخت است که با خرید ووچر پرفکت مانی از یک فروشگاه اینترنتی معتبر مانند تلماتو می توانید به راحتی با استفاده از یک کد 16 رقمی به راحتی بتوانید حساب خود را شارژ کنید و با آن از فروشگاه های آنلاین کالاهای مورد نیاز خود را بخرید . برای واریز پول به حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) از طریق ووچر باید به بخش deposite بروید و با انتخاب گزینه ووچر اطلاعات آن را وارد کنید تا حساب شما در اسرع وقت شارژ شود.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر I تلماتو I

شارژ حساب پرفکت مانی perfect money با بیت کوین

بیت کوین یکی از رمز ارز های محبوب و پایه در بین کاربران حوزه معاملات ارز دیجیتال است و پرفکت مانی ( perfect money ) نیز از آن پشتیبانی می کند . برای شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین از صرافی های معتبر می توانید کمک بگیرید . برای این کار یک درخواست برداشت وجه در حساب خود ایجاد کنید و اطلاعات کیف پول بیت کوین خود را به صرافی بدهید و با واریز کردن مبلغ معادل بیت کوینی که لازم دارید به حساب صرافی حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) شما با بیت کوین شارژ می شود . توجه داشته باشید که در این روش باید مقدار بیت کوینی که به حساب شما واریز می شود با مقدار بیت کوینی موقع ایجاد درخواست وارد کرده اید یکی باشد .

همانطور که گفته شد یکی از روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی استفاده از ارز بیت کوین می باشد. برای شارژ حساب با بیت کوین به صورت مستقیم می توانید از خدمات تلماتو بهره ببرید. به این منظور فقط کافیست هر مقدار بیت کوین که لازم دارید معادل ریالی آن را به حساب تلماتو واریز کنید تا در سریع ترین زمان حساب شما با بیت کوین شارژ شود. تفاوت این روش با روش سایر صرافی ها در این است که شما برای واریز بیت کوین به حساب صرافی باید دلار خود را به حساب صرافی واریز کنید و سپس با دریافت ریال از همان سایت بتوانید بیت کوین بخرید. این روش باعث می شود شما دو بار کارمزد پرداخت کنید و ممکن است مبلغ زیادی هزینه کنید برای همین می توانید با یک بار پرداخت کارمزد می توانید به حساب خود را با بیت کوین شارژ کنید.

توجه : پرفکت مانی برای شارژ حساب از طریق بیت کوین کارمزدی دریافت نمی کند .

 

مطالب پیشنهادی : کارمزد انواع تراکنش پرفکت مانی

 

استفاده از صرافی های معتبر برای واریز پول به حساب پرفکت مانی ( Perfect Money )

اگر می خواهید حساب پرفکت مانی خود را برای مثال با دلار شارژ کنید می توانید به راحتی به یکی صرافی آنلاین یا حضوری مراجعه کنید. امروزه صرافی های آنلاین زیادی در بستر وب وجود دارند که واریز پول به حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) را برای شما انجام دهند. در این حالت شما مقدار دلاری را که مد نظر دارید تا آن را به حساب خود واریز کنید را به صرافی اعلام می کنید . صرافی شماره حساب داخلی خود را به شما می دهد تا معادل ریالی آن را به حساب صرافی واریز کنید. در ادامه صرافی مقدار دلاری را که می خواهید به حساب شما واریز می کند. این روش یکی از بهترین راه ها برای برای ایرانیان است .

 

واریز پول به حساب پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

استفاده از سیستم های پرداخت دیگر برای واریز پول به حساب پرفکت مانی perfect money

در صورتی که در حساب سایر سرویس های پرداخت مانند وب مانی و اسکریل یا صرافی های ارز دیجیتال سپرده دارید می توانید به راحتی آن را به حساب پرفکت مانی خود واریز کنید . با استفاده از این روش می توانید ارز و پول هایی که پرفکت مانی از آن پشتیبانی می کند را به حساب خود واریز کنید و از آن استفاده کنید.

کلام آخر

در این مقاله سعی شد در مورد روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) برای شما عزیزان ارائه شود که ممکن است برای کاربرانی که افتتاح حساب پرفکت مانی را به تازگی انجام داده اند سخت باشد و از آن سر در نیاورند. برای شارژ حساب پرفکت مانی می توانید روی تلماتو حساب کنید. برای این کار شما مقدار ارز یا پولی را که می خواهید به حسابتان واریز کنید را به تلماتو اطلاع می دهید تا در سریع ترین زمان ممکن حساب پرفکت مانی شما شارژ شود.

منبع : https://perfectmoney.is/help_deposit.html?welcome=1


سوالات متداول 

1. آیا از طریق تلماتو می توان شارژ حساب پرفکت مانی را انجام داد ؟

بله شما می توانید حساب پرفکت مانی خود را از طریق تلماتو با دلار شارژ کرد .

 

2. کارمزد شارژ حساب پرفکت مانی چقدر است ؟

روش شارژ حساب پرفکت مانی تعیین کننده مقدار کارمزد است .

 

3. آیا می توان واریز بیت کوین را در چند مرحله انجام داد ؟

بله فقط باید مقدار بیت کوینی که واریز می کنید با بیت کوینی که موقع درخواست برداشت ایجاد کرده اید یکسان باشد.

 

4. پرفکت مانی از چه ارز هایی پشتیبانی می  کند ؟

شما می توانید در پرفکت مانی 4 کیف پول ایجاد کنید. 1. کیف پول دلار 2. کیف پول یورو 3. کیف پول بیت کوین 4. کیف پول طلا .

 

5. چگونه می توان ووچر پرفکت مانی رایگان گرفت ؟

برای دریافت ووچر پرفکت مانی رایگان می توانید به صورت سالانه در پرفکت مانی سرمایه گذاری کنید و سود 4 درصدی که پرفکت مانی برای این سرمایه گذاری در نظر گرفته است را به صورت ووچر دریافت کنید.


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاه (12)

 • رامین پاسخ

  سلام ممنون بابت مقاله خوبتون
  برای واریز بیت کوین به حساب پرفکت مانی چقد کارمزد دریافت می کنید ؟

  2023-10-01 در 19:13
  • telmato پاسخ

   برای اطلاع از کارمزد واریز پول به حساب پرفکت مانی می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

   2023-10-01 در 19:14
 • kamran پاسخ

  سلام وقت بخیر اگر بخوایم حسابمونو با بیت کوین شارژ کنید حتما باید تو سایت ثبت نام کنیم ؟

  2023-10-01 در 19:13
  • telmato پاسخ

   بله واریز پول به حساب پرفکت مانی تان نیاز است در سایت ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت را بگذرانید سپس سفارش خود را ثبت نمایید.

   2023-10-01 در 19:14
 • احد زاده پاسخ

  سلام وقت بخیر می خواستم بدونم تلماتو نهایتا چقدر دلار می تونه به حساب پرفکت مانی ما واریز کنه ؟

  2023-10-01 در 19:13
  • telmato پاسخ

   با سلام لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید و مبلغی که می خواهید به حساب تان واریز شود را اعلام کنید تا خیلی سریع حساب پرفکت مانی تان شارژ شود. ممنون از همراهی شما

   2023-10-01 در 19:14
 • ایمان پاسخ

  سلام
  وریفای حساب پرفکت مانی اجباریه ؟

  2023-10-01 در 19:12
  • telmato پاسخ

   سلام
   وریفای حساب پرفکت مانی برا ی برخورداری از خدمات ویژه این سیستم ضروری است . چنانچه خواهان خدماتی مثل کاهش در میزان کارمزد و داشتن حساب ویژه نباشید می توانید بدون احراز هویت در این سیستم فعالیت داشته باشید.

   2023-10-01 در 19:15
 • نازنبی پاسخ

  سلام از طریق تلماتو میشه حساب رو مستقیما با بیت کوین شارژ کرد؟

  2023-10-01 در 19:12
  • telmato پاسخ

   بله واریز پول به صورت مستقیم به حساب پرفکت مانی با تلماتو امکان پذیر می باشد. جهت ثبت سفارش با پشتیبانی ارتباط بگیرید.

   2023-10-01 در 19:15
 • سامان پاسخ

  سلام چقدر طول می کشه تلماتو حسابمون رو با دلار شارژ کنه ؟

  2023-10-01 در 19:12
  • telmato پاسخ

   سلام خیلی سریع انجام میشه

   2023-10-01 در 19:16

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *