افتتاح حساب بانکی بین المللی | کلید دروازه های تجارت جهانی با وایز

افتتاح حساب بانکی بین المللی

برای افراد و شرکت‌ها که در فعالیت‌های بین‌المللی و تجاری مشغول هستند افتتاح حساب بانکی بین‌المللی ، یک گام مهم و ضروری می باشد. این حساب‌ها امکانات و امتیازاتی را به شما می‌دهند که در سطح بین‌المللی برای انجام تراکنش‌های مالی و تجاری استفاده کنید. در این مقاله، ما به شما راهنمایی کاملی برای افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی ارائه خواهیم داد. مجموعه تلماتو ارائه دهنده خدمات پرداخت ارزی بین المللی بوده و امکان افتتاح حساب‌های بین المللی نظیر وریفای حساب وایز را برای تمامی ایرانیان فراهم کرده است. این امکانات حتی با وجود تحریم‌های اعمال شده علیه ایران، برای ایرانیان قابل دسترس است. از خدمات تلماتو می‌توانید برای افتتاح حساب ارزی بین المللی مختلف استفاده نمایید.

 

معرفی حساب ارزی + افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی

حساب ارزی یک حساب بانکی است که در کشور دیگری به جز کشور محل اقامت فرد افتتاح می‌شود و امکاناتی مانند صدور کارت‌های ویزا و مسترکارت نیز با آن فراهم می‌شود. افتتاح چنین حسابی برای افرادی که با کشورهای خارجی ارتباط دارند، اهمیت زیادی دارد، زیرا این حساب می‌تواند امکاناتی برای خرید کالاها از سایت‌های خارجی فراهم کنند. کاربران ایرانی می‌توانند حساب ارزی خود را در کیف پول‌های بین المللی مانند وایز و یا در بانک‌های داخلی ایران افتتاح کنند. افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی

حساب ارزی قابلیت‌ سپرده‌گذاری، ارسال و دریافت چندین ارز را برای کاربران فراهم می‌کند و به عنوان حساب بدون مرز نیز شناخته می‌شود. انواع حساب ارزی بین المللی شامل پی پال، پرفکت مانی، وب مانی، اسکریل، پایونیر، پایر، نتلر، وایز می‌باشند و امکان استفاده جهانی از تمامی خدمات بانکی و مالی را برای کاربران سراسر کشورها فراهم می‌کنند. با افتتاح حساب وایز قابلیت‌ سپرده‌گذاری، ارسال و دریافت ارز را خواهید داشت. افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی

 

ساخت حساب بانکی بین المللی | افتتاح حساب بانکی بین‌المللی | روش‌های افتتاح حساب بانکی خارجی | تلماتو |
معرفی حساب ارزی

 

چند نوع حساب ارزی داریم ؟

حساب‌های ارزی دو نوع شخصی و شرکتی دارند. برای افتتاح حساب شرکتی، باید شرکت را در کشور مورد نظر قانونی ثبت کرده و اسناد را به بانک ارائه دهید. برای افتتاح حساب شخصی نیز در بسیاری از کشورها اقامت لازم است، اما نگران این موضوع نباشید چرا که با کمک شرکت های واسطه همچون تلماتو  بدون داشتن اقامت دیگر کشورها می‌توانید از خدمات بانکی استفاده کنید.

به عنوان یک نمونه از حساب‌های ارزی می‌توان به وایز اشاره کرد. با ایجاد حساب وایز و افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی ، می توانید به راحتی نقل و انتقالات بین المللی خودتان را انجام دهید . برای نقد و برداشت از حساب ارزی و همچنین شارژ حساب وایز خود می توانید از خدمات تیم تلماتو بهره ببرید.

 

چگونه حساب بانکی خارجی برای خود باز کنیم ؟ فرآیند و نحوه افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی ( وایز ) 

برای افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی در ایران، می‌توانید از خدمات ارزی شرکت‌های واسط مانند تلماتو استفاده کنید. این شرکت خدمات افتتاح حساب ارزی بین المللی پی پال، وب مانی، پرفکت مانی، اسکریل، پایونیر، پاییر، نتلر، ادوکش، وایز و … را ارائه می‌دهد. برای افتتاح حساب بانکی بین‌المللی ، کافی است با تلماتو در تماس باشید.

 

افتتاح حساب ارزی | شرایط مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی خارجی | تلماتو |
نحوه افتتاح حساب بانکی بین‌المللی برای تجارت و سرمایه‌گذاری

 

بهترین بانک برای افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی بین المللی چه شرایط نیاز دارد؟ 

برای افتتاح حساب بانکی بین المللی باید یکسری شرایط را در نظر بگیرید. شرایط مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی خارجی داشتن سن 18 سال یکی از این موارد است . برخی از کشورها برای افتتاح حساب ارزی گذرنامه و کارت اقامت ، کپی گواهی تولد و.. را درخواست می کنند. به دلیل تحریم ایران در این مورد مشکلات زیادی برای کاربران ایرانی پیش می آید به همین دلیل شما با استفاده از خدمات ارزی تایم تلماتو می توانید افتتاح حساب ارزی خود را به راحتی از طریق احراز هویت ترانسفروایز انجام دهید.

 

اهمیت افتتاح حساب بانکی بین المللی با وایز 

با داشتن و افتتاح حساب بانکی بین المللی به راحتی می تواند نقل و انتقالات و پرداخت وجه را انجام دهید. افتتاح حساب وایز برای کسانی که قصد انجام اهدافی همچون مهاجرت ، کار و اقامت و یا تفریحات دارند می تواند بهترین راهکار باشد چرا که وایز کد آی بن ( IBAN)  ارائه می دهد که با داشتن این کار ، به راحتی ، دریافت و انتقال وجه بین‌المللی را می توانید انجام دهید. نرخ تبدیل ارز با شرایط بازار سنجیده می شود.

 

ایجاد حساب ارزی وایز | بهترین بانک برای افتتاح حساب بانکی بین المللی | تلماتو |
بهترین بانک برای افتتاح حساب بانکی بین المللی

 

مزایای داشتن و افتتاح حساب بانکی بین المللی

 • ضمانت محافظت از سرمایه کاربران افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی
 • دسترسی به ارزهای رایج جهانی
 • پیشگیری از پایین آمدن ارزش سرمایه
 • دسترسی به درآمدها و سرمایه ها در سطح جهانی
 • توسعه کسب و کار در سطح بین المللی

 

معایب افتتاح حساب بانکی بین المللی 

 • کارمزد بانک عامل افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی

بررسی کارمزد بانک قبل از افتتاح حساب ارزی یا حساب الکترونیکی مهم است. این مسئله مشخص کننده میزان کارمزد بانک است و در پرداخت سود سپرده تاثیرگذار است. کارمزد زیاد می‌تواند سرمایه شما را دچار ضرر کند.

 • نرخ سود حساب ارزی

افتتاح حساب ارزی ممکن است نرخ سود کمتری نسبت به سایر حساب‌های بانکی داشته باشد و در مقایسه با سایر سپرده‌ها، سود کمتری پرداخت خواهد شد.

 • تغییر در قیمت ارز

نوسانات قیمت ارز چالشی همیشگی در شرایط اقتصادی کنونی است. در صورت تصمیم به افتتاح حساب ارزی، تاثیر تغییرات قیمت ارزها بر سپرده شما دور از انتظار نخواهد بود.

 

افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی | تلماتو |
افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی

شرایط مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی خارجی

انتخاب بانک های بین المللی با خدمات افتتاح حساب ارزی

توجه به معیارهای انتخاب بانک بین المللی از جمله روند افتتاح حساب، دسترسی به خدمات بانکی، کاستی‌ها و هزینه‌های مرتبط، می تواند موارد خوبی باشد برای انتخاب بانک‌های معتبر بین المللی و خدماتی که ارائه می‌دهند.

افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی

کلام آخر در مورد افتتاح حساب بانکی بین‌ المللی

در این مقاله، به شما یک راهنمای کامل برای افتتاح حساب بانکی بین المللی را ارائه دادیم. افتتاح حساب ارزی می‌تواند به شما امکانات و فرصت‌های بیشتری در حوزه تجارت بین‌المللی بدهد. با توجه به این راهنما، شما می‌توانید با اطمینان بیشتری حساب بانکی بین المللی وایز خود را افتتاح کنید و از فواید آن بهره‌برداری کنید. تلماتو با انواع روش‌های افتتاح حساب بانکی خارجی همراه شماست.

منبع: nomadgate.com


سوالات متداول 

1. اکانت وایز برای ایجاد حساب ارزی وریفای شده هستند؟

بله .ساخت اکانت وایز توسط تلماتو وریفای کامل هستند.

2. حساب های ارزی از چه نوع ارزهای پشتیبانی دارد؟

این حساب‌ها از ارزهای ، دلار، یورو، پوند و غیره پشتیبانی می‌کنند.

3.آیا حساب ارزی به من امکان می‌دهد تا به صورت آنلاین تراکنش‌های مالی انجام دهم؟

بله، حساب ارزی معمولاً به شما امکان می‌دهد تا به صورت آنلاین تراکنش‌های مالی انجام دهید. با دسترسی به حساب ارزی خود، می‌توانید از طریق سیستم بانکی آنلاین یا برنامه موبایل بانکی به حساب خود دسترسی پیدا کنید و تراکنش‌های مالی را انجام دهید.


خدمات دیگر سایت تلماتو 

مطالب پیشنهای 

دیدگاه (5)

 • شادی 2024-01-31 پاسخ

  سلام
  ممنون از مقاله خوب و جامع تون

 • گلثوم 2024-01-23 پاسخ

  برای وریفای وایز شماره تلفن هم مورد نیاز هست ؟

 • نیکنژاد 2024-01-23 پاسخ

  سلام
  مدارک لازم برای وریفای وایز چیا هستند؟

  • mehrabi 2024-02-10 پاسخ

   مدارک مورد نیاز برای ایجاد حساب کاربری و وریفای و احراز هویت ترانسفر وایز ( TransferWise ) شامل IP ثابت، حساب های لازم برای ایجاد و افتتاح اکانت در وایز، شماره تلفن ، مدرک هویتی برای وریفای حساب وایز، مدرک معتبر برای اثبات نشانی و عکس سلفی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *