فروش مدارک احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin )

فروش مدارک ( پاسپورت و آیدی کارت قابل ویرایش ) احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin )

فهرست مطالب

قبل از ثبت نام باید بدانید صرافی کوکوین  ( KuCoin ) بعضی از خدمات خود را به کاربران ایرانی ( و کشورهای دیگر ) ارائه نمی‌کند و به عبارتی ایران در لیست تحریم های آنها می باشد و کلاً با استفاده از مدارک ایرانی امکان احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین نیست . بنابراین شما شما چاره ای ندارید جز اینکه به این صرافی خودتان را شهروند کشور دیگری معرفی کنید! اما چگونه ؟ با استفاده از مدارک لایه باز کشورهای مختلف از قبیل: آیدی کارت ، پاسپورت و دراویر لایسنس می توانید احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin ) را انجام دهید. با ادمه مطلب همراه ما باشید تا با این آیدی کارت و وریفای کوکوین بیشتر آشنا شوید.

نکته: وریفای و احراز هویت تضمینی کوکوین

 

وریفای کوکوین

 

 

فروش مدارک احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin ) برای ایرانی ها

 

یکی از دلایل اصلی که صرافی کوکوین تبدیل به صرافی دیجیتال محبوب ایرانیان گردید، اجباری شدن فرآیند احراز هویت و وریفای حساب در بایننس بود. بسیاری از کاربران قبلی بایننس به سرعت تمامی دارایی خود را به Kucoin انتقال دادند تا مطمئن شوند که آسیبی به دارایی آن‌ها نخواهد رسید. اما سوال اصلی دارندگان کریپتوها این است که آیا فرآیند احراز هویت یا همان KYC در کوکوین هم اجباری خواهد شد؟ به نظر ما که این فرایند احراز هویت و وریفای در تمامی صرافی ها اجباری خواهد بود و همه صرافی ها از بایننس گرفته تا کوکوین باید با استفاده از مدارک خود احراز هویت و وریفای را انجام دهند. در ادامه دلایل منطقی این امر نیز براتون آورده شده است.

 اما بر خلاف  صرافی بایننس، این صرافی به کاربران اجازه می‌دهد بدون احراز هویت ثبت نام کنند و معاملات خود را انجام دهند. بر اساس قوانین این صرافی، حساب‌های احراز هویت نشده می‌توانند روزانه ۵ واحد BTC یا معادل آن را برداشت کنند، که احتمالا این امر نیز در آینده نزدیک مقدور نخواهد بود و به شرط ارایه مدارک احراز هویت و وریفای برای صرافی کوکوین ( KuCoin ) مقدرو خواهد بود. با ادمه مطلب همراه ما باشید تا چاره کار براتون بیان شود.

 

فروش مدارک ( پاسپورت و آیدی کارت قابل ویرایش ) احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin )

 

 

بهترین کشور برای احراز هویت بایننس

ساخت پاسپورت فیک برای بایننس

 

صرافی کوکوین برای کاربران ایرانی

سایت کوکوین برای کاربران ایرانی فیلتر نیست (برخلاف بایننس)، و اینکه حتی با آی پی ایران می‌توان بدون دریافت اخطار و هشدار، ثبت نام کرد و به عنوان یک کاربر عادی، وارد پلتفرم شد. البته به یاد داشته باشید که اکثر کاربران ایرانی سایت، آی پی خود را تغییر داده‌اند تا ایرانی بودن آن‌ها مشخص نشود ( توصیه شده – جهت افزایش اطمینان ). اما باید این نکته را باید بیان کرد که ایران، جزو کشورهای داخل لیست ثبت نام کوکوین نبوده و نمی‌توان به عنوان یک ایرانی مدارک خود را براگذاری کرد و فرآیند احراز هویت و وریفای  را انجام داد (بر خلاف کوینکس). این همان نگرانی اصلی است تریدر ها در برگرفته است. در آینده نزدیک این صرافی مانند بایننس از کاربران خود میخواهد که مدارک احراز هویت و وریفای حساب کاربری خود را در سایت بارگذاری کنند و مسلما ایرانی ها دچار مشکل خواهند شد.

 

آیا KYC در کوکوین اجباری می شود؟

احراز هویت یا همان Know Your Costumer یکی از اقدامات اولیه برای مبارزه با پولشویی و حمایت مالی از تروریسم جهانی است. قدرت‌های جهانی همواره برای نظارت بر رد و بدل کردن پول و تراکنش‌های مالی، قواعد و مقرراتی را تنظیم کرده و بر اجرای صحیح آن نظارت می‌کنند. از آنجاییکه سقف تراکنش روزانه صرافی‌های دیجیتال عموما بر مبنای بیتکوین تعریف شده است (در حدود 40 هزار دلار)، بنابراین هر حساب کاربری (حتی اگر احراز هویت نشده باشد)، می‌تواند چند صد هزار دلار پول را در طول ماه جابجا کند و هیچ نام و نشانی از خود باقی نگذارد.

همین تراکنش‌های سنگین و مخفی مالی باعث شد که کشورهای مختلف (از جمله آمریکا، کانادا، ژاپن، انگلستان و …)، اجازه‌ی فعالیت صرافی‌های دیجیتال را منوط به اجباری کردن احراز هویت و وریفای  کنند. اولین صرافی‌ای که با رفتار تند این کشورها و قدرت‌های بین المللی روبرو شد، بایننس بود. بعد از ماه‌ها درگیری و مقاومت و حتی کاهش سقف تراکنش روزانه به 0.06 بیتکوین، بالاخره بایننس تسلیم شد و احراز هویت را اجباری کرد.

بنابراین، به نظر می‌رسد که صرافی‌های بزرگ دیگر نیز از گزند این اقدامات و فشارهای بین‌المللی در امان نباشند. و روزی می رسد که صرافی کوکوین نیز از تریدرهای خود یمخواهد که مدارک ارحزا هویت و و وریفای را در سایت صرافی بارگذاری کنند.

 

فروش مدارک ( پاسپورت و آیدی کارت لایه باز ) احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin )

 

دور زدن وریفای احراز هویت صرافی کوکوین

ایرانی ها یا راهی خواهند یافت و یا راهی خواهند ساخت . بیش از 2 میلیون تریدر ایران در صرافی های خارجی فعالیت دارند و برای ادامه فعالیت این عزیزان باید راهکاری اندیشید. راهکار این عزیزان برای دور زدن احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ، استفاده از مدارک لایه باز ( پاسپورت – آیدی کارت و قبض ) کشور های دیگر است. منظور از لایه باز یا psd این است که به راحتی می توان اطلاعات موجود در داخل پاسپورت و آیدی کارت را تغییر داد و عکس و مشخصات خود را در داخل آن درج کرد. به عبارتی این تنها راه موجود برای دور زدن احرازه هویت و وریفای صرافی کوکوین می باشد. در سایت تلماتو مدارک تمام کشورها موجود می باشد؛ از کشورهای آسیایی گرفته مانند امارات تا افریقای جنوبی را شامل می شود. کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید و این مدارک که برای فروش جهت احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین گذاشته شده است را بررسی و خرید کنید.

 

نکته: همواره به این نکته توجه داشته باشید اطلاعات حساب کاربری خود در صرافی کوکون را در اختیار هیچ ضخص یا شرکتی قرار ندهید و سعی کنید خودتان وریفای و احراز هویت را انجام دهید. با مدارک لایه باز سات تلماتو این کار بسیار ساده است. شرکت های احراز هویت کوکوین نیز از این مدارک جهت احراز هویت استافده می کنند.

 

:idea: ساخت مدارک برای وریفای بایننس

:idea: دور زدن احراز هویت بایننس

 

احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین با مدارک کشور امارات

در اینجا ما به طور مثال مدارک کشور امارات را برای احراز هویت و وریفای انتخاب کرده ایم، مدارک کشورهای دیگر ماندد : هلند ، انگلیس ، ایتالیا ، قبرس و … را می توانید با کلیک بر روی لینک بالا مشاهده کنید. در سایت تلماتو همانطور که ملاحظه می کنید، پاسپورت ، آیدی کارت و قبض کشور امارات به صورت لایه باز موجود می باشد و برای فروش گذاشته است. این مدارک برای احرازه هویت و وریفای صرافی کوکوین مناسب می باشند و جزو محصولات پروفروش ما می باشد.

این مدارک هر کدام به صورت جداگانه در سایت های خارجی مانند ( id cart psd template ) با قیمت 20-30 دلار به فروش می رسند، در صورتی که ما با قیمت یک دهم برای فروش گذاشته ایم تا خیال شما از این بابت راحت باشد. اگر با فتوشاپ آشنا نیستد و یا زمان کافی برای ویرایش مدارک را ندراید می تواندی ویرایش مدارک احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین را به ما بسپارید.

 

وریفای کوکوین

 

مدارک آیدی کارت قابل ویرایش جهت احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin )

فروش مدارک احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin ) پاسپورت و آیدی کارت قابل ویرایش امارات

مدارک قبض قابل ویرایش جهت تایید آدرس برای احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin )

فروش مدارک احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin ) پاسپورت و آیدی کارت قابل ویرایش امارات

پاسپورت و گذرنامه قابل ویرایش جهت احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin )

فروش مدارک احراز هویت و وریفای صرافی کوکوین ( KuCoin ) پاسپورت و آیدی کارت قابل ویرایش امارات

 

خرید مدارک احراز هویت بایننس

احراز هویت باینسس با مدارک فیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *