بهترین کشور ها برای احراز هویت در بایننس برای ایرانی ها ؟

بهترین کشور ها برای احراز هویت در بایننس برای ایرانی ها ؟ اتصال برای ترید

فهرست مطالب

صرافی بایننس Binance یا هر صرافی دیگری مانند ( کوکوین KuCoin – کوینکس CoinEx – کوینبیس Coinbase ) کشورهایی مانند ایران، کره شمالی ، آمریکا و… را تحریم کرده است به گونه ای که شما نمی توانید معاملات ارزی خود را به طور مستقیم از طریق مدارک این کشورها انجام دهید و به محض اینکه به حساب بایننس با آی پی ایران وارد شوید، روی حساب شما با موجودی مالی آن حساس می شود. و مدارک اثبات میخواهد از این رو برای افتتحاح حساب و در مراحل بعدی،  احراز هویت بایننس ، به مدارک کشور های دیگر نیاز دارید که بایننس با آنها مشکلی نداشته باشد. ما در این مقاله میخواهیم بهترین کشور ها برای احراز هویت و ترید در بایننس  را به همراه مدارک ( آیدی کارت و پاسپورت با عکس و مشخصات شما )  را در اختیار شما بگذاریم.

 

نکته: جهت وریفای تضمینی بایینس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

وریفای بایننس

 

 

مدارک بهترین کشور ها جهت احراز هویت و  ترید در بایننس برای ایرانی ها

همان طور که می دانید بازار ارزهای دیجیتال توسعه رونق زیادی گرفته است. به همین دلیل ایرانی های زیادی نیز به این بازار رو آورده اند. همانطور که اشاره شد، ایران جزو کشورهایی است که بایننس آن را تحریم کرده است، و شما نیازمند آن هستید که از مدارک کشور دیگری مانند آیدی کارت ( کارت ملی ) و پاسپور برای وریفای صرافی بایننس استفاده کنید. بهترین راهکار برای این مسله داشتن مدارک کشور دیگر است که شما باید اقامت انجا را داشته باشید. چون این مسله برای همه ایرانی ها مقدور نیست به همین دلیل ما اقدام به فروش مدارک بهترین کشورهای خارجی را اعم از ایدی کارت ، پاسپورت ، گواهینامه و قبض جهت احراز هویت و ترید در بایننس Binance کرده ایم.

ما در سایت تلماتو ، مدارک بهترین کشور هایی که امکان افتتاح حساب بایننس و اتصال به ترید توسط آنها برای بایننس مقدرو است را در اختیارتان می گذاریم . این مدارک ( پاسپورت یا آیدی کارت ) هستند. و توسط تیم تلماتو تمامی این مدارک با  ، عکس ، نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد و … شما ردست شده اند. به اینگونه مدارک به اصطلاح مدارک وریفای گفته می شود. شایان ذکر است که این مدارک توسط سایت تلماتو درست شده و به صورت فیزیکی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

برای نمونه،  در زیر عکسی از پاسپورت لایه باز هلند به عنوان یکی از بهترین کشور برای دور زدن احراز هویت بایننس برای نمایش گذاشته شده است. همانطور که ملاحظه می فرمایید این فایل توسط فتوشاپ درست شده است و مططابقت کاملی با پاسپورت هلند دارد و با عکس و مشخصات شما در اختیارتان برای وریفای و احراز هویت باییننس در اختیارتان قرار می گیرد.

 

 

نکته: تمامی مدارک ارسال شده توسط تیم تلماتو تضمینی می باشند

نکته مهم : تفاوت تلماتو با شرکت های مشابه تضمین خدمت و ارایه خدمات رایگان به صورت 6 ماهه می باشد.

 

بهترین کشورهایی که می توانیم از آن ها برای بایننس مدارک لایه باز بخریم!

مدارک کشورهای زیادی برای بایننس قابل استفاده می باشد که برای ساخت مدارک وریفای بایننس مناسب هستند. تقریبا از مدارک لایه باز هر کشوری که بایننس آن را تحریم نکرده باشید، می توانید برای افتتحاح حساب و احراز هویت بهره ببرید. کشور های ایران و آمریکا توسط وب سایت بایننس به طور کامل تحریم شده است ، به شکلی که اگر حتی ۱ بار با آی پی و موقعیت کشور آمریکا یا ایران وارد حساب بایننس خود بشوید، حساب تان با تمام دارایی داخل آن مسدود می شود ، پس بسیار محتاطانه رفتار کنید. در زیر اسامی بهترین کشور ها برای احراز هویت و خرید مدارک وریفای بایننس اتصال به ترید در بایننس آورده شده است.

 • ایدی کارت و پاسپورت بایننس آلمان
 • آیدی کارت و پاسپورت بایننس هلند
 • ای دی کارت و پاسپورت بایننس فنلاند
 • آی دی کارت و پاسپورت بایننس انگلیس
 • آیدی کارت و پاسپورت  بایننس فرانسه
 • ایدی کارت و پاسپورت بایننس سنگاپور
 • ایدی کارت و پاسپورت بایننس ترکیه
 • ایدی کارت و پاسپورت بایننس امارات

در بین مدارک لایه باز بالا ، بهترین کشور قابل انتخاب در حال حاضر کشور هلند است ، یعنی شما باید به دنبال هلند باشید. پس از هلند می توانید از کشور های فرانسه، انگلیس ، ترکیه ، امارات و سنگاپور استفاده کنید.

از مدارک آلمان و فنلاند نیز می توان استافده کرد، این مدارک با توجه به استفاده زیادی که بین کاربران در کشور های ایران و سایر کشور ها داشته است و تخلف هایی که کاربران انجام داده اند ، باید برای آلمانی و فنلاندی بودن خود مدارک احراز هویتی به بایننس ارائه کنید . در اینجاست که شما می توانید به راحتی از ایدی کارت و پاسپورت آلمان و فنلاند استفاده کنید که با سفارش تیم تلماتو با عکس و مشخصات شما ساخته می شوند.

 

لیست کشورهای تحریم و ممنوع در صرافی بایننس 

بایننس یک صرافی ارز دیجیتال است که در برخی کشورها به دلیل محدودیت‌های قانونی و تحریم‌های اقتصادی فعالیت ندارد. لیست دقیق کشورهایی که بایننس در آن‌ها فعالیت ندارد، ممکن است با توجه به تغییرات قوانین و تحریم‌های جدید، در حال تغییر باشد. اما به طور کلی، بایننس در کشورهای زیر فعالیت نمی‌کند:

کشورهای تحت تحریم بایننس عبارتند از: کره شمالی ،  ایران ، سوریه ، کوبا ، لبنان ، لیبی ، سودان ، زیمبابوه ، افغانستان ، قطر ، بوسنی و هرزگوین. بوروندی، جمهوری آفریقای مرکزی، ساحل عاج، جمهوری کونگو، یوتوپیا، گینه، گینه بیسائو، ، میانمار، جمهوری مقدونیه، صربستان، سومالی، سودان جنوبی، سریلانکا، تایلند، ترینیداد و توباگو، تونس، اوگاندا، آمریکا، استان انتاریو کانادا، ونزوئلا، یمن و زیمبابوه.  چین (به جز مناطق ویژه اقتصادی هنگ کنگ، ماکائو تایوان که در این مناطق فعالیت دارد)

لازم به ذکر است که لیست کشورهای تحریم شده برای بایننس ممکن است با توجه به تغییرات قوانین و تحریم‌های جدید، در آینده به روزرسانی شود. همچنین، بایننس نیز ممکن است به دلایل دیگری در برخی کشورها فعالیت نداشته باشد، مانند عدم وجود مجوزهای لازم یا سایر موارد.

 • روسیه
 • چین
 • امریکا‎

امریکا

با اینکه صرافی بایننس مدت هاست مقر دفتر اصلی خود را از کشور چین خارج کرده است، اما امریکا همچنان استفاده از آن را برای شهروندانش توصیه نمی کند و بنابر قوانین مالیاتی سختگیرانه ای که دارد، توصیه می کند تا شهروندان امریکایی از صرافی های داخلی امریکا نظیر کوین بیس استفاده کنند.

در نتیجه استفاده از بایننس در امریکا محدودیت هایی را ممکن است داشته باشد بنابراین برای خرید وریفای بایننس از طریق مدارک آمریکا اقدام نکنید. در این صورت، بهتر است از مدارک کشور آمریکا psd id cart template برای احراز هویت و اتصال به ترید در باینسس استفاده نکنید.

 

روسیه

روسیه مشکل خاصی با بایننس ندارد اما بدلیل سیاست های غیر قابل پیشبینی آن، ممکن است به طور ناگهانی قوانینی وضع کند که معاملات در بایننس را نیز تحت الشعاع قرار دهد. بنابراین در لیست کشورهایی قرار می گیرد که بهتر است از مدارک لایه باز کشور روسیه برای احراز هویت و اتصال به ترید در بایننس استفاده نکنید.

 

چین

چین نیز از جمله کشورهایی است که به تازگی قوانین سختگیرانه تری در خصوص استفاده از ارزهای دیجیتال در کشور خود وضع نموده است. همین موضوع سبب شده تا بایننس نیز در مواجهه با کاربران ترک، حساسیت بیشتری به خرج دهد و حتی بعضی از امکانات و عرضه های اولیه را نیز برای این کشور، ارائه ندهد. بنابراین اکانت وریفای شده بایننس با مدارک کشور چین نیز امکان پذیر نیست

 

مدارک  لازم جهت وریفای و احراز هویت و اتصال به ترید در بایننس

در حالت اول: اگر تصمیم گرفتید خودتان وریفای اکانت بایننس انجام دهید، باید قبل از شروع ، یک سری مدارک را آماده کنید. در نظر داشته باشید که تلماتو تمامی این مدارک از قبیل ایدی کارت ، پاسپورت و قبض را با شمخصات شما در اختیارتان قرار می دهد. در این حالت پس نیازی نیست اکانت صرافی خود را در اختیار دیگران قرار دهید و خودتان به راحتی وریفای را انجام خواهید داد.

مدرک هویت لازم برای بایننس ، کارت مشخصات شخصی ( ایدی کارت ) ، پاسپورت ،  گواهینامه رانندگی و قبض برای تایید ادرس هست نیاز است. از طریق لینک زیر می توانید، ثبت سفارش انجام دهدی و مدارک به صورت تضمینی و چاپ شده در اختیارتان قرار گیرد.

 

احراز هویت بایننس

 

 

در حالت دوم:  تیم ما می تواند به طراحی و ارائه پاسپورت و کارت هویتی هر کشور در خصوص احراز هویت در بایننس اقدام کند. برای طراحی این کارت ها ،یک سری مشخصات نیاز است :

 • تصویر پرسنلی : عکس پرسنلی با پشت زمینه سفید و با کیفیت بالا را تهیه کنید. در عکس چهره درخواست کنند کاملا جدی باشد و گردن نیز مشخص باشد. بر روی چهره سایه نیفتاده باشد.
 • تاریخ تولد : تاریخ تولد درخواست کننده مدرک هویتی را به صورت میلادی
 • نام و نام خانوادگی : نام و نام خانوادگی جهت درج بر روی مدرک اختیاری است . می توانید ارائه این مشخصات را به تلماتو بسپارید.

با ارائه این مشخصات و تصاویر به تیم تلماتو ، در عرض 1 تا 2 روز مدرک هویتی مورد نظر شما تهیه خواهد شد. بعد از طراحی مدرک هویتی ، نسخه قابل پرینت مدرک به همراه سایر تصاویر برای کاربران ارسال خواهد شد. سپس کاربران همانند آموزش های لازم ثبت نام بایننس  و اتصال به ترید در بایننس ، نسبت به وریفای اکانت خود اقدام خواهند کرد. پس همانطور که ذکر شد ، تلماتو فقط طراحی و تکمیل مدرک هویتی را بر عهده دارد و تمامی مراحل احراز هویت جهت اعتماد سازی و امنیت بیشتر به عهده خود کاربران خواهد بود.

 


سوالات متداول آپدیت 8 خرداد 1401:

1: در حال حاضر کدوم برای وریفای بایننس مناسب هست؟

در حال حاضر بیشتر با کشور امارات وریفای گرفته می شود. و بالای 99.99 درصد وریفای صورت می گیرد.

 

2: آیا با مدارک کشور ترکیه امکان احراز هویت کرد بایننس وجود دارد؟

برای اینکه بتونید از مدارک کشور ترکیه برا بایننس استفاده کنید، باید از اطلاعات شخص واقعی استفاده کنید. توصیه ما اینه که فعلا از مدارک کشور ترکیه برای احراز هویت و انجام وریفای بایننساستفاده نکنید.

 


مطالب مرتبط:

وریفای بایننس

پاسپورت فیک برای بایننس

 

1 دیدگاه

 • سعید پاسخ

  ممنون بابت توضییحاتی که دادید. راهکار دیگه این است که ترید های جدید ابتدا اقدام به انتخاب کشور کنند و ببنید کدوم کشور موقع ثبت نام شماره تلفن نمیخواد و از مدارک آن کشور استافده کنند.

  2022-03-27 در 17:00

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *