خبر مهم: اجباری شدن وریفای کوکوین از تاریخ 24 تیر ماه 1402

احراز هویت اجباری صرافی کوکوین از تاریخ 15 تیر 2023 مصادف با 24 تیر 1402

فهرست مطالب

صرافی کوکوین یکی از صرافی های برتر در دنیای ارز دیجیتال است و برای بسیاری از افراد که علاقه دارند در بازار ارز دیجیتال فعالیت کنند صرافی مناسبی است. تا چندی پیش برای خرید و فروش ارز دیجیتال نیاز به افتتاح حساب بود و برای امنیت بیشتر کاربران حساب کوکوین خود را وریفای می کردند و وریفای حساب مزیت هایی مانند کاهش محدودیت تراکنش را به دنبال داشت اما صرافی کوکوین جدیدا اطلاعیه ای داده است که احراز هویت و وریفای حساب کوکوین KuCoin کاملا اجباری است و کاربران باید تا تاریخ 24 تیر ماه 1402 مصادف با 15 جولای 2023 وریفای حساب خود را تکمیل کنند. وریفای اجباری به دلیل همکاری صرافی کوکوین با سیستم ضد پولشویی است. تلماتو در طی مراحل وریفای حساب کوکوین در کنار شما خواهد بود. برای اطلاع بیشتر با ما همراه باشید.

 

وریفای کوکوین

 

اهمیت و مزایای احراز هویت در صرافی کوکوین KuCoin

  1. امنیت بیشتر و مبارزه با سیستم پولشویی و کاهش تامین مالی تروریسم .
  2. برای کاربرانی که قبلا حساب خود را افتتاح کرده اند می توانند از طریق گذراندن کامل مراحل احراز هویت کوکوین KuCoin از تاریخ 15 جولای 2023 می توانند محدودیت برداشت روزانه را افزایش دهند .
  3. کاربرانی که تازه در صرافی کوکوین ثبت نام کرده اند برای استفاده از خدمات باید حتما حساب KuCoin خود را از 24 تیرماه 1402 وریفای کنند .

 

کاربرانی که حساب کوکوین خود را از تاریخ 24 تیر 1402 وریفای نکنند فقط می توانند از خدمات زیر استفاده کنند :

 

احراز هویت و وریفای اجباری صرافی کوکوین KuCoin تا تاریخ 15 جولای 2023

 

  • سفارش فروش بدون اسپات ( spot )
  • معامله فیوچرز بدون لوریج ( leverage )
  • معاملات مارجین بدون لوریج
  • نقد کردن دارایی های kucoin earn و ETF
  • امکان برداشت دارایی
  • عدم استفاده از خدمات واریزی 

توجه : این خدمات برای افرادی است که قبل از 15 جولای 2023 حساب خود را افتتاح کرده اند و افراد بعد از این تاریخ برای بهره بردن از خدمات صرافی باید حساب کوکوین KuCoin خود را وریفای کنند.

 

[irp posts=”20444″ ]

 

سطوح وریفای کوکوین KuCoin و میزان محدودیت برداشت روزانه 

1. پس از پایان ثبت نام محدودیت برداشت در حد USDT 20000  است .

2. اگر اطلاعات شخصی اولیه ارائه شده باشد محدودیت برداشت USDT 25000 خواهد بود .

3. اگر آی دی عکس و سلفی ارائه داده باشید محدودیت برداشت در حد USDT  30000  می باشد .

4. اگر تشخیص چهره را پشت سر گذاشته باشید محدودیت برداشت در حد USDT 1,000,000 خواهد بود .

 

اگر وریفای اجباری کوکوین KuCoin تا تاریخ 15 جولای 2023 انجام نشود چه اتفاقی می افتد؟

 

کی وای سی حساب کوکوین KuCoin وریفای و احراز هویت اجباری کوکوین از تاریخ 24 تیر 1402

 

همانگونه که اشاره شد وریفای اجباری حساب کوکوین ( KuCoin ) برای امنیت بیشتر کاربران است و در صورتی که افراد دیگری مانند هکر ها به حساب شما حمله کنند حساب شما ممکن است آسیب پذیر باشد . سعی کنید پس از افتتاح حساب ، برای احراز هویت اجباری کوکوین KuCoin از مدارک معتبر استفاده کنید. در صورتی که ایرانی هستید و نتوانسته اید حساب خود را وریفای کنید نگران نباشید، چون که طبق اطلاعیه صرافی کوکوین ( KuCoin ) امکان برداشت دارایی از 24 تیرماه 1402 به بعد نیز وجود خواهد داشت . در صورتی که نمی خواهید حساب خود را از تاریخ 15 جولای 2023 وریفای کنید بهتر است هر چه سریع تر حساب خود را به یکی کیف پول معتبر ارسال کنید.

 

[irp posts=”20477″ ]

 

پیشنهاد تلماتو برای کاربران ایرانی در خصوص احراز هویت اجباری کوکوین KuCoin

در ایران به دلیل تحریم ها امکان وریفای اجباری حساب کوکوین ( KuCoin ) با مدارک ایرانی وجود ندارد بنابراین پیشنهاد تلماتو صرافی های جایگزین هست.

 

احراز هویت اجباری صرافی کوکوین KuCoin از تاریخ 24 تیر 1402 مصادف با 15 جولای 2023

 

هم چنین شما می توانید از صرافی های جایگزین مانند حساب بایننس ، حساب کوین بیس ، و BingX استفاده کنید که به کاربران ایرانی خدمات ارائه می دهند. این روش ممکن است خیلی مناسب نباشد چون دیر یا زود صرافی های دیگر نیز به دلیل حمله هکر ها و یا با پیروی از سیستم ضد پولشویی ممکن است وریفای حساب خود را اجباری کنند. 

توجه : هیچ گاه اکانت آماده ای که با اطلاعات شخص دیگری است را تهیه نکنید چون در صورتی که بعدا حسابتان به مشکل خورد و نیاز شد مراحل احراز هویت را دوباره طی کنید یا قبض ارسال کنید برایتان مشکلی پیش نیاید. هم چنین توجه داشته باشید برای فعالیت در این سایت ها IP ثابت استفاده کنید.

 

 

 

منبع : 

https://www.kucoin.com/support/360015102254

 


سوالات متداول

1. در صورتی که احراز هویت اجباری حساب کوکوین KuCoin خود را از تاریخ 15 جولای 2023 تکمیل نکنیم آیا می توان موجودی را در حساب نگه داشت ؟

بله این امکان وجود دارد و طبق اطلاعیه کوکوین شما می توانید موجودی خود را حتی بعد از تاریخ 24 تیر ماه 1402 نیز برداشت کنید اما این کار خطر ناک است به همین دلیل می توانید موجودی خود را به یک کیف پول سخت افزاری یا نرم افزاری معتبر ارسال کنید.

 

2. در صورتی که اکانت آماده و وریفای شده کوکوین KuCoin خرید کنیم ممکن است دوباره نیاز به احراز هویت اجباری باشد ؟

بله این امکان در صورتی وجود دارد که شخصی دیگر در تلاش باشد وارد حساب شما شود یا زمانی که شما با آی پی های مختلف وارد حساب خود شوید.

 


مطالب مرتبط تلماتو

:idea: وریفای نیتیو کمپ

:idea: وریفای آپورک

:idea: اکانت فایور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *