ساخت پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی برای بایننس | سفارش مدارک کشور مورد نظر

ساخت و فروش پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی برای بایننس | سفارش مدارک کشور مورد نظر

فهرست مطالب

در تاریخ 29 مرداد امسال (1400) صرافی بایننس، پیرو قوانین جهانی مبنی بر الزام ثبت اطلاعات کاربران، جهت جلوگیری از انواع پول شویی ها و کلاهبرداری ها و همچنین به منظور انطباق با استانداردهای جهانی، تمام کاربران را به احراز هویت ملزم نمود. برای اینکه بتوانید همچنان در این صرافی ادامه فعالیت بدهید و حسابتان مسدود نشود نیاز به این دارید که در سایت بایننس احراز هویت کنید. با ادامه مقاله همراه ما باشید تا با شیوه ساخت و سفارش مدارک از قبیل پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی کشور مورد نظر برای وریفای بایننس آشنا شوید.

نکته: جهت وریفای تضمینی حساب بایننس خود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

وریفای بایننس

 

چرا باید در بایننس با مدارک جعلی و فیک ( پاسپورت و آیدی کارت )  احراز هویت کنیم ؟

بایننس الزامات احراز هویت کاربران را در بستر خود سخت و دقیق تر کرده و نظارت خود را افزایش داده است. این قوانین برای کشورهایی که در لیست تحریم بایننس بودن شرایط را پیچیده تر کرده و عملا  انجام وریفای بایننس با پاسپورت ایرانی یا کشورهای تحت تحریم امکان پذیر نیست. یکی از سؤالاتی پرتکراری که مخاطبان تلماتو به دنبال آن هستند این است که به چه دلیل باید در بایننس احراز هویت کنیم؟ پاسخ این سؤال در چند سطر بعدی داده خواهد شد و به طور کلی در این قسمت به دلایلی اشاره می‌کنیم که باید با مدارک جعلی از قبیل پاسپورت ، گواهینامه و آیدی کارت احراز هویت در بایننس انجام شود:

 

1. بر اساس قوانین مالی جهانی

افرادی که در جهان شناخته شده هستند و ما از آنها به‌عنوان سیاست‌گذاران مالی یاد می‌کنیم، قوانین و شرایطی را برای کاربران وضع کرده‌اند که امنیت مالی را افزایش دهد و از کلاهبرداری و سوءاستفاده‌ها، جلوگیری شود. برای مثال می‌توان به مفاد KYC (هویت مشتری) و AML (مبارزه با پول‌شویی) اشاره کرد که تمامی بازارهای رمزنگاری شده باید طبق اصول آن به کار خود ادامه بدهند. احراز هویت نیز در این قوانین قرار دارد و شاید یکی از اهداف شما برای احراز هویت در بایننس همین مورد باشد.

 

2. افزایش امنیت

شاید نگران حساب کاربری خود در صرافی بایننس هستید و برای این منظور قصد دارید امنیت حساب خود را افزایش دهید. با احراز هویتی که انجام می‌دهید، اعتبارنامه‌ای مانند جزئیات حساب بانکی غیرقابل تغییر است و این اطمینان به شما داده می‌شود که هیچ‌کس نمی‌تواند غیر از خود شما به اکانت بایننس دسترسی داشته باشد. البته برای ایرانی ها که در تحریم بایننس هستند، چاره ای جز استفاده از مدارک  مدارک فیک و جعلی نیست.

 

3. دسترسی به امکانات بیشتر

احتمالاً از محدودیت‌هایی که حساب معمولی بایننس برخوردار است، با خبر هستید. ثبت‌نام و فعال‌کردن گوگل آتنتیکتور و… تنها بخشی از اطلاعات هستند که در اختیار بایننس قرار می‌گیرند و در ازای آن محدودیت‌هایی برای ترید شما در نظر گرفته می‌شود. بایننس نیز برای رهایی از این محدودیت‌ها احراز هویت را در مسیر کاربران قرار داده است. بنابریان برای انیکه بتوانید از امکانات بایننس اتقاده کنید باید با ساخت مدارک جعلی و فیک از قبیل پاسپورت ، آیدی کارت ، گواهینامه رانندگی رانندگی در این صرافی احراز هویت انجام دهید، این فعالیت توسط تلماتو صورت می گیرد و تمامی مدارک مورد نیزا را در اختیارتان قرار می دهد.

نکته: برای دسترسی به پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی برای بایننس بر روی لینک زیر کلیک کنید. موسسه تلماتو تمامی این مدارک را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. شایان ذکر است که این مدارک مطابقت کامل با عکس و مشخصات شما دارد . و به صورت فیزیک و چاپ شده در اختیرا شما عزیزان قرار می گیرد.

 

احراز هویت بایننس

 

 

شیوه ساخت پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی کشور مورد نظر برای بایننس

با مراجعه به لینک بالا شما می توانید مدارک فیک و جعلی تمامی کشورها از قبیل ( آیدی کارت یا کارت شناسایی – پاسپورت – گواهینامه رانندگی یا درایور لایسنس ) را که برای احراز هویت لازم است را سفارش دهید به شماره واتساپ تلماتو پیام بدین و از قیمت وریفای بایننس مطلع شوید. این مدارک مطابق با عکس ، نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولید و … شما درست می شوند  و شما به راحتی و حتی و داشتن این مدارک می توانید احراز هویت خود را در عرض 5 دقیقه انجام دهید.

برای نمونه،  در زیر عکسی از پاسپورت و آیدی کارت لایه باز هلند به عنوان یکی از بهترین کشور برای احراز هویت Binance برای نمایش گذاشته شده است.موسسه تلماتو این مدارک را با عکس و مشخصات شما درست می کنند و تحویل شما می دهند. پس به راحتی می توانید با پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی کشور هلند اقدام به احراز هویت در سایت بایننس بکنید. فقط کافیست مشخصات خود را برای سایت تلماتو بفرستید تا در کمتر از 12 ساعت تمامی مدارک مورد نیاز در اختیرا شما عزیزان قرار گیرد.

نکته: شرکت هایی که احراز هویت انجام می دهند نیز از این طریق اقدام می کنند، پس دیگر نیازی نیست اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار دهید. کافیست فقط مدارک مورد نظر را با پرداخت هزینه وریفای بایننس از ایشان طلب کنید.

نکته: گروه تلماتو در طول 1-2 روز فایل فیزیکی پاسپورت و ایدی کارت کشور مورد نظرتان  را با مشخصات شما را در اختیارتان قرار می دهد.

 

ساخت پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی برای بایننس | سفارش مدارک کشور مورد نظر

ساخت پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی برای بایننس | سفارش مدارک کشور مورد نظر

ساخت پاسپورت و آیدی کارت فیک و جعلی برای بایننس | سفارش مدارک کشور مورد نظر

:idea:  بهترین کشور برای احراز هویت باینس

:idea:  دور زدن احراز هویت بایننس

 

احراز هویت بایننس برای ایرانیان چگونه است؟

بایننس در ابتدای فعالیت خود کشورهایی مثل امریکا و ایران را در لیست تحریم خود قرار داده است. تا به امروز امکان تایید و احراز افراد بدون ارائه پاسپورت و صرفا از طریق ایمیل امکان مبادله فراهم بود؛ به همین دلیل کاربران ایرانی با فیلتر شکن و آی پی ثابت موقعیت مکانی خود را مخفی و به تجارت می پرداختند. اما حالا بایننس اعلام کرده حداقل سطح احراز هویت باید intermediate باشد، به هم دلیل کاربران برای احراز هویت باید مدرک شناسایی یا پاسپورت خود را ارائه کنند. متقاضیان می توانند با خرید ملک و سرمایه گذاری در کشورهایی که در لیست تحریم بایننس نیستند، پاسپورت این کشور را دریافت کنند و به فعالیت و ترید در بایننس ادامه دهند.

راه دیگری که هست استفاده از مدارک از قبیل آیدی کارت id cart psd template ، پاسپورت فیک و جعلی کشور مورد نظر است. مدارک کشوری که در بایننس تحریم نیست توسط سایت تلماتو در اختیار شما قرار می گیرد. از طریق این مدارک شما می توانید به راحتی احراز هویت بایننس را انجام دهید. شایان ذکر هست که باید آی پی شما نیز با مطابق با کشور مورد نظر باشد، پس از سرور مجازی معتبر استفاده نمایید.

دیدگاه (4)

 • کوروش پاسخ

  سلام پول من الان داخل بای‌بیت بلوکه‌اس و باید احراز هویت انجام بدم چجور میتونم آی‌کارت جعلی درست کنم

  2023-07-06 در 19:30
  • nikfal پاسخ

   با سلام می توانید جهت سفارش آی دی کارت برای وریفای بای بیت با پشتیبانی تلماتو در ارتباط باشید.

   2023-07-16 در 14:42
 • آرمان پاسخ

  ممنون بابت مقاله خوبتون در رابطه با وریفای و احراز هویت صرافی بایننس.. مطمئنا نه تنها من بله برای ایرانی هایی که اهل ترید هستند، مطالعه این مقاله سودمنده و به راحتی می توانند با مدارکی که در این سایت برای فروش گذاشته شده است، بایننس و صرافی دیگر را دور بزنند و به تریذ خود ادامه دهند.

  2022-02-02 در 16:02
  • telmato پاسخ

   با سلام و خسته نباشید.
   ممنون از لطفی که به مجموعه ما دارید

   2022-02-02 در 16:03

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *