روش دور زدن احراز هویت بایننس | وریفای Binance

آموزش روش دور زدن احراز هویت بایننس و ترید بدون وریفای در صرافی بایننس Binance

فهرست مطالب

اگر شما هم جزو فعالان و تریدرهای حوزه ارزهای دیجیتال هستید، حتماً از خبرسازی‌های اخیر صرافی بایننس اطلاع دارید. خبر داغ این روزهای صرافی بایننس مبنی بر الزام به احراز هویت برای تمامی کاربران، نگرانی‌های زیادی را در اغلب کاربران ایرانی که بدون احراز هویت در حال استفاده از خدمات این صرافی هستند، ایجاد کرده است. در ادامۀ این مقاله قصد داریم روش های احراز هویت در این صرافی و در نهایت روش دور زدن احراز هویت و دور زدن وریفای بایننس  Binance را برای ایرانیان مطرح کنیم.   اگر شما هم جزو کسانی هستید که با مشکلات و محدودیت‌های کار با صرافی‌های خارجی مخصوصاً بایننس دست و پنجه نرم کرده‌اید، حتماً این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. اما به صورت خلاصه خدمت شما عرض کنم که از مدارک لایه باز ( پاسپورت و ایدی کارت ) کشورهای دیگر می توانید احراز هویت را انجام دهید.

نکته: وریفای تضمینی بایننس با قیمت بسیار مناسب

 

وریفای بایننس

 

روش دور زدن احراز هویت و وریفای بایننس

چهار روش برای احراز هویت و وریفای اکانت در صرافی بایننس وجود دارد که روش چهارم برای کاربران ساکن ایران توصیه می شود. این چهار روش عبارتند از:

 • اگر اقامت خارج از ایران دارید، با مشخصات خود وریفای Binance را انجام دهید.
  اگر در کشورهایی مثل کشورهای اروپایی که تحت تحریم بایننس نیستند، اقامت دارید می توانید با کارت ID، پاسپورت و حتی گواهینامه رانندگی خود اکانت ایجاد نمایید.این روش بهترین راه برای احراز هویت Binance می باشد و هیچگونه خلع قانونی ندارد.
 • اگر آشنایی در خارج کشور دارید.
  این روش نیز یکی از روش های دور زدن احراز هویت و وریفای بایننس می باشد و اصلا زیاد توصیه نمی شود. ولی اگر شخص قابل اعتمادی مقیم در کشورهای مورد قبول بایننس دارید، می توانید مشخصات خود شامل نام کاربری، گذرواژه، کد تایید دو مرحله ای را در اختیار او قرار دهید. آن شخص اکانت شما را با نام خود وریفای می کند و هرگاه مشکلی پیش بیاید باید دوباره به او درخواست دهید تا مشکل را برطرف نماید. این روش به این دلیل توصیه نمی شود که شما باید تمامی مشخصات اکانت خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید
 • اشخاصی که مشخصات اکانت شما را دریافت می کنند.
  اشخاصی در شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی اعلام می کنند که عملیات احراز هویت بایننس را در قبال دریافت پول برای شما انجام می دهند. اشکال کار در این است که اینگونه افراد نیز به مشخصات شما دسترسی پیدا می کنند و چون افراد غریبه ای هستند احتمال سرقت موجودی شما بیشتر خواهد بود. 
 • احراز هویت توسط خودتان و با استفاده از مشخصات لازم جهت انجام وریفای بایننس انجام گیرد.
  این روش بهترین حالت است که توصیه می شود طبق آن عمل کنید، زیرا مشخصات حساب خود را در اختیار هیچکس دیگر قرار نمی دهید و مانند روش اول به کسی وابسته نیستید. در این روش تمامی مراحل را خودتان انجام می دهید، فقط در مواردی که نیاز به کمک دارید از شخصی که قبلا این کار را انجام داده راهنمایی می گیرید. پروسه کلی مانند ارسال ویدئو، ارسال عکس و تکمیل مشخصات توسط خود کاربر انجام می گردد. اما چگونه؟ دور زدن احراز هویت بایننس چگونه صورت می گیرد ؟

 

آموزش روش دور زدن احراز هویت بایننس و ترید بدون وریفای در صرافی بایننس Binance

 

خرید مدارک کشورهای مختلف جهت دور زدن احراز هویت و وریفای صرافی بایننس

منظور از دور زدن احراز هویت بایننس این است که مدارک کشوری که در بایننس تحریم نیست را سفارش دهید که مطابق با عکس و مشخصات شما درست شوند. و به عنوان شهروند آن کشور اقدام به وریفای کنید. با طی کردن مراحل زیر به راحتی آب خوردن می توانید احراز هویت صرافی بایننس رو دور بزنید و دیگر نیزای نیست اطلاات حساب خود را در اختیار شرکت های وریفای قرار دهید.

1: انتخاب بهترین کشور برای احراز هویت بایننس

همانطور که می دانید، کاربران ایرانی و چند کشور دیگر ، امکان باز کردن حساب و احراز هویت را در صرافی بایننس ندارد و به محض باز کردن حساب، اکانت آنها بلاک خواهد شد. پس شما برای دور زدن احراز هویت بایننس باید کشور دیگر را انتخاب کنید. تا زمان نگارش این مقاله بایننس به طور مثال با کشور امارت مشکل نداشته است و بنده کشور امارت را برای خرید وریفای بایننس خود انتخاب می کنم.

 

 :idea: بهترین کشور برای احراز هویت در بایننس

 

2: سفاش مدارک از قبیل پاسپورت و یا آیدی کارت کشور انتخاب شده

منظور از پاسپورت و آیدی کارت در آرشیو سایت تلماتو می باشد که تمامی مدارک از تمامی کشورها موجود هست و مطابق با  عکس ، نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد ، تاریخ انقضا ، امضا شما درست می شوند و  شما به راحتی می توانید تمام اطلاعات خود را در آن درج کنید و برای دور زدن احراز هویت بایننس استفاده کنید. با کلیک بر روی لینک زیر، مدارک تمام کشورها را برای احراز هویت بایننس می توانید سفارش دهید.

 

احراز هویت بایننس

 

نکته: شایات ذکر است که حتما باید از سرور مجازی کشور امارات استفاده کنید.

 

3:  اقدام به دور زدن احراز هویت بایننس

بعد از اینکه مدارک مورد نظر مطابق اطلاعات شما توسط موسسه تلماتو تهییه و درست شد، باید عکس و تصاویر این مدارک را در سایت بایننس بارگذاری کنید. در مراحل بعد بایننس از شما عکس سفلی می خواهد؛ به این ترتیب که شما باید مدارک خود را کنار صورتتان بگیرید و عکس بگیرید. پس در این مرحله نیز باید مدارک چاپ شوند که تلماتو همه اینا ها را به صورت چاپ شده و فیزیکی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد..  مدارک چاپ شده طبیعی با بهترین کیفت تولید می شود و به راحتی می توان با استفاده از آنها احراز هویت بایننس رو انجام داد.

 

 :idea:  خرید مدارک احراز هویت بایننس

 

 

آموزش روش دور زدن احراز هویت بایننس و ترید بدون وریفای در صرافی بایننس Binance

 

آیا این مدارک لایه باز برای بایننس واقعا کارساز هستند؟

علاوه بر ایران کشورهای دیگر اروپایی نیز به دلیل وضع قوانین سختگیرانه کشورها ، یا بایننس آنها را تحریم کرده است و یا خود کشورها به این صرافی اجازه فعالیت در کشور خود نمی دهند. در همین راستا میلیون تریدر در سرتاسر جهان چاره ای نیز دور زدن احراز هویت بایننس ندارند و مجبور هستند از مدارک کشور دیگری استاده کنند. به همین دلیل سایت های خارجی معتبری ( id cart template ) اقدام به فروش این مدارک لایه باز کرده است و سایت تلماتو نیز این مدارک را از آنها خرید کرده است و این مدارک در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند و ما این مدارک با قیمت بسیار ناچیزی در اختیار شما قرار داده ایم.

بیش از 80 درصد افرادی که از این مدارک استفاده کردند توانستند احراز هویت بایننس را دور بزنند. اکثر آنهایی که نتوانستد احزا هویت انجام دهند، به دلیل ویرایش ناشیانه مدارک لایه باز و یا تولید اشتباه کد mrz بوده است. آنهایی که این موارد را رعایت کردند به راحتی احراز هویت را انجام دادند و الان نیز دارند ترید انجام می دهند.

نکته: بهتر است این کار را به گروه تلماتو بسپارید تا با بهترین کیفیت این مدارک رو در اخیتار شما عزیزان قرار گیرد.

 


 :idea: احراز هویت بایننس با مدارک جعلی