آموزش رفع خطا و ارورهای بایننس موقع وریفای و احراز هویت

verified-unsuccesful-telmato

 مسلما شما هم اخیرا موقع وریفای بایننس با خطا و ارورهای عجیب غریبی مواجه می شوید. ای مسئله همواره برای تریدر ها مایه سردرگمی و دردسر می شود و شاید درآخر نیز نتواند اکانت بایننس خود را وریفای و احراز هویت کنند. در این مقاله تیم تلماتو با تجربه چندین ساله خود آموزش های لازم برای رفع خطا و ارورهایی که هنگام احراز هویت و وریفای بایننس رخ میدهد، به طورکامل توضیح داده شده است. تا درصورت برخورد با اینگونه خطاها و ارورهای بایننس بتوانید آن ها را برطرف کنید. 11 خطاهای بایننس اشاره شده، گوشه ای از این ارورها موقع وریفای می باشد تیم ما برای رفع خطا و ارورهای بایننس موقع وریفای و احراز هویت را بررسی کرده اند اگر ارورهای ظاهر شده خود را در این مقاله مشاهده نکردید با پشتیبانی سایت تلماتو در بتوانید از تجربه آنها استفاده کنید.

 

احراز هویت بایننس

 

انواع ارورها و خطاهای وریفای و احراز هویت بایننس :

 forged id detected

 

 forged id detected ترجمه : شناسه جعلی شناسایی شد. | آموزش رفع خطا و ارورهای بایننس موقع وریفای و احراز هویت | تلماتو |
آموزش رفع خطا و ارورهای بایننس موقع وریفای و احراز هویت

 

ترجمه : شناسه جعلی شناسایی شد.

 

این ارور زمانی ایجاد می شود که ما برای وریفای Binance از آیدی کارت استفاده کنیم. منظور از این پیام این است که تشخیص داده شده است که آیدی کارتی که استفاده شده است برای وریفای جعلی است. بهترین حالت این است که شما بیایید 1 الی 2 بار مجددا از این آیدی برای وریفای استفاده کنید. اگر به نتیجه ای نرسیدید احتمال اینکه با اون آیدی کارت وریفای بگیرید خیلی کم است.

 :idea: راهکار : اگر موقع وریفای برای بار اول با این ارور مواجه شدید. برای دوم الی سومین بار که میخواهید امتحان کنید از پشت و روی آیدی کارت جایی که نور مناسبی وجود دارد عکس بگیرید تا تمام نوشته روی کارت واضح دیده شود.

 

 the document format does not match the template of the country selected

 

 the document format does not match the template of the country selected ترجمه: قالب سند با الگوی کشور انتخاب شده مطابقت ندارد.

ترجمه: قالب سند با الگوی کشور انتخاب شده مطابقت ندارد.

 

این ارور و خطا را زمانی بایننس برای شما صادر میکند که روی template هایی که هست زیاد دست کاری کرده باشید. اگر موقع وریفای بایننس با همچین ارور هایی مواجه شدید، یعنی ممکن است تغییرات جزئی در مدارک برای احراز هویت بایننس ایجاد کرده باشید. بخاطر همان این ارور را به شما میدهد. معمولا بخاطر میلیون ها وریفایی که بایننس در طول این چند ماه انجام داده است ، ربات های آن خیلی هوشمندانه عمل می کنند. اگر حتی تغییرات جزئی با مدارک ارسالی شما و مدارک آن کشور ببینند مسلما مدارک ارسالی شما را در اولین فرصت رد میکنند. پس باید در درست کردن این مدارک دقت لازم را داشته باشید که مطابق با مدارک آن کشور باشد. یعنی مطابق با نمونه های واقعی که هستند باشند تا بایننس رد نکند.

 

 :idea: راهکار: راهکاری که برای رد این مرحله می توانیم به شما ارائه داده می شود این است که معمولا کاری نمیشه کرد چرا که شما توسط ربات ها شناسایی شدید و امکان وریفای برای شما وجود ندارد. ولی حالا چون مدارک در دستتان هست بهتر است 2الی 3 بار امتحان کنید ولی به احتمال زیاد بایننس مدارک شما را قبول نخواهد کرد.

 

 upload an id photo that is clear

 

the reason for failure is as follows: upload an id photo that is clear ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: یک عکس شناسه که واضح است آپلود کنید.

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: یک عکس شناسه که واضح است آپلود کنید.

 

موقع انجام وریفای بایننس اگر با همچین اروری مواجه شدید. شما باید وریفای را مجدد انجام دهید. جای نگرانی وجود ندارد و این چیری نیست که فکر کنید انجام وریفای با همان مدارک برای شما غیر ممکن است؛ نه اینگونه نیست. شما برای وریفای دوباره تلاش کنید و جایی که نور مناسب وجود دارد برای گرفتن عکس از مدارک استفاده کنید.

 

 ;-) راهکار: همچنین توصیه تیم تلماتو برای شما این است که از تلفن همراهی استفاده کنید که دوربین کیفیت بالایی داشته باشد. به احتمال زیاد اگر بایننس این ارور را به شما داد، 2 الی 3 بار مجدد تست کنید و عکس از مدارک بفرستید. احتمالا وریفای شما درست شود و مشکلی از این بابت نداشته باشید و خطا و ارورهای بایننس رفع می شود.

 

  photos must be original. please upload clear visible real id image and photos

the reason for failure is as follows: photos must be original. please upload clear visible real id image and photos ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: عکس ها باید اورجینال باشند. لطفا تصویر و عکس های واقعی و واضح قابل مشاهده را آپلود کنید.

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: عکس ها باید اورجینال باشند. لطفا تصویر و عکس های واقعی و واضح قابل مشاهده را آپلود کنید.

 

این ارور و خطا بایننس نیز با خطای اشاره شده در قسمت قبلی همخوانی دارد و چنین ارورهایی موقع وریفای عادی هستند و هیچگونه جای نگرانی از بابت احراز هویت بایننس ندارند.

 :idea: راهکار : تنها راهکاری که میتوان برای این ارور ارائه داد تست مجدد هست.

 

 verified account currently exists please use the verified account to continue to use Binance services

the reason for failure is as follows: verified account currently exists please use the verified account to continue to use Binance services ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: حساب تایید شده در حال حاضر وجود دارد. لطفا از حساب تایید شده برای ادامه استفاده از خدمات بایننس استفاده کنید.

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: حساب تایید شده در حال حاضر وجود دارد. لطفا از حساب تایید شده برای ادامه استفاده از خدمات بایننس استفاده کنید.

 

اگر بایننس این اخطار را هنگام وریفای صرافی بایننس به شما داد. به این معنی است که قبلا با همین آیدی نامبر یا پاسپورت نامبر ثبت نام صورت گرفته است. به همین خاطر از شما انتظار دارند که به حسابتان log in بشوید و نیازی به ثبت نام نیست.

 :-) راهکار: اگر این اخطار برایتان رخ داد از آن مدارکی که در دست دارید به هیچ عنوان نمی توانید استفاده کنید. چون آیدی نامبر (id number ) یا پاسپورت نامبر (passport number ) در بایننس ثبت شده است و بهتر است از مدارک دیگری استفاده کنید.

 

  the document type does not match the data of  MRZ / barcode

 the reason for failure is as follows: the document type does not match the data of MRZ / barcode ترجمه: دلیل خرابی به شرح زیر است: نوع سند با داده های MRZ / barcode مطابقت ندارد.

ترجمه: دلیل خرابی به شرح زیر است: نوع سند با داده های MRZ / barcode مطابقت ندارد.

 

هر پاس یا آیدی کارتی کدهای مخصوص به خودشان را دارند که به آن mrz می گویند. پاسپورت معمولا در پایین صفحه یک کد دو خطی دارد که به آن mrz می گویند. در آیدی کارت این کد ها به صورت سه خطی هستند و در پشت آیدی کارت قرار گرفتند. معمولا تمام اطلاعات آیدی کارت روی آن کدهای سه خطی خلاصه شده است. بایننس و یا هر صرافی دیگری معمولا این کدها را اسکن می کند.

 :idea: راهکار: اگر این کدها قابلیت اسکن نداشته باشند. منظور از قابلیت اسکن این است که کدها برای سایت ناخوانا باشد. یعنی چینش کدها درست نباشد. ربات های بایننس توانایی خواندن این کدها را نخواهند داشت. بنابراین چینش این کدها استاندارهای خاصی دارد که همواره باید رعایت بشوند چه در پاس چه در آیدی کارت. که این کار منجر به رفع خطا و ارورهای بایننس می شود.

  upload a photo of yours original id do not  upload  a photocopied or scanned document

 the reason for failure is as follows: upload a photo of yours original id do not upload a photocopied or scanned document ترجمه: دلیل عدم موفقیت به شرح زیر است: یک عکس از شناسه اصلی خود آپلود کنید، سند فتوکپی شده یا اسکن شده را آپلود نکنید.

ترجمه: دلیل عدم موفقیت به شرح زیر است: یک عکس از شناسه اصلی خود آپلود کنید، سند فتوکپی شده یا اسکن شده را آپلود نکنید.

 

اگر هنگام وریفای Binance با همچین اروری مواجه شدید نیازی نیست که دچار اضطراب شوید. این ارور در بایننس عادی می باشد و هنگامی که موقع عکس گرفتن از مدارکتان کیفیت عکس خوب نباشد بایننس احساس می کند که این مدارک کپی شده است و اصلی نیست.

 :-D راهکار: راهکاری که میتوانیم برای این کار ارائه بدهیم این است که شما بیایید از تلفن همراه با کیفیت بالا برای عکس برداری استفاده کنید. و یا محیطی که نور مناسبی داشته باشد، 2 الی 3 بار می توانید دوباره از همان مدرک برای وریفای استفاده کنید و وریفای مجدد انجام دهید. ماکسیمم باری که بایننس اجازه می دهد که در یک روز شما وریفای کنید 10 بار است. اگر در آن 10 بار شما موفق به وریفای نشدید به احتمال زیاد با اون مدارکی که در دست دارید امکان وریفای برای شما وجود ندارد.

 

  the document verification failed. the document is manipulated or not real

 the reason for failure is as follows: the document verification failed. the document is manipulated or not real ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: تأیید سند انجام نشد. سند دستکاری شده یا واقعی نیست.

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: تأیید سند انجام نشد. سند دستکاری شده یا واقعی نیست.

 

به دلیل هوشمندانه شدن ربات ها در صورت هر گونه تغییر و دستکاری جزئی منجر به رد وریفای می شود. مشابه همین ارور در بخش اول توضیح داده شده است و احتمال دستکاری مدارک توسط بایننس داده شده است.

 :idea: راهکار: سعی کنید مدارک و سند مدنظر را دستکاری نکنید و بگذارید فرمت اصلی حفظ شود، که دامن گیر خطا و ارورهای بایننس نشوید.

 

   document verification failed. the supplied document is manipulated or inauthentic 

 the reason for failure is as follows: document verification failed. the supplied document is manipulated or inauthentic ترجمه: دلیل خرابی به شرح زیر است: تأیید سند انجام نشد. سند ارائه شده دستکاری شده یا غیر معتبر است.

ترجمه: دلیل خرابی به شرح زیر است: تأیید سند انجام نشد. سند ارائه شده دستکاری شده یا غیر معتبر است.

 

اگ بخواییم به صورت تحت اللفظی کلمه manipulated را ترجمه کنیم. منظور این است که این مدرک دستکاری شده است. معمولا به دلیل اینکه با یک کشور هزاران بار در بایننس وریفای شده است. ربات های بایننس خیلی باهوش تر از قبل شدند. و ریز به ریز از جزییات مدرکی که شما بارگذاری میکنید اطلاع دارند و میدانند که ساختار آن مدرکی که میخوایید بارگذاری کنید چگونه است. اگر احیانا موقع ویرایش تغییرات جزئی هم در این مدارک ایجاد کنید، بایننس آن را به عنوان دستکاری شده می شناسد.

 :-) راهکار: راهکار این هست شما از مدارک جدید برای وریفای استفاده کنید. معمولا اگر این ارور را به شما داد، به احتمال 80 درصد دیگه با آن مدارک نمی توانید وریفای را انجام دهید.

 

   we do not accept photocopies the customer needs to take photo of real card

 the reason for failure is as follows: we do not accept photocopies the customer needs ti take photo of real card ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: ما فتوکپی مورد نیاز مشتری را نمی پذیریم و از کارت واقعی عکس می گیریم.

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: ما فتوکپی مورد نیاز مشتری را نمی پذیریم و از کارت واقعی عکس می گیریم.

 

زمانی که کیفیت چاپ آیدی کارت و پاس پایین باشد معمولا با همچین اروری مواجه می شویم. این ارور می گوید که ما کپی از مدارک را قبول نمی کنیم، لطفا فایل واقعی را بارگذاری کنید. به دلیل این که کیفیت پاس یا آیدی کارت ایجاد شده پایین است،بایننس فکر می کند این ها کپی از مدارک واقعی است و خود مدارک نیستند. برای وریفای تضمینی بایننس تلماتو همراه شماست.

 :idea: راهکار: کاری که باید برای رفع ارور بایننس موقع احراز هویت انجام دهید این است که کیفیت چاپ مدارک را بالا ببرید.

 

  unqualified documents. do not alter the documents you provid

 the reason for failure is as follows: unqualified documents. do not alter the documents you provide ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: اسناد فاقد صلاحیت. مدارکی که ارائه می کنید را تغییر ندهید

ترجمه: دلیل شکست به شرح زیر است: اسناد فاقد صلاحیت. مدارکی که ارائه می کنید را تغییر ندهید.

 

در ترجمه تحت اللفظی این اخطار مشاهده می کنیم که بایننس به ما اعلام کرده که مدارک کیفیت پایینی دارد و مدرکی که ارائه می دهید را تغییر ندهید. این یعنی اینکه بایننس مدارک شما را تایید کرده ولی مدارک شما از کیفیت بالایی برخوردار نیست و بایینس از شما می خواهد دوباره با همان مدارکی که در دست دارید تست کنید و وریفای را دوباره انجام دهید و مدرکی که ارائه دادید را عوض نکنید. به این منظور که اگر شما در ابتدا به طور مثال با پاسپورت احراز هویت Binance را تست کرده اید و این ارور را به شما داد و شما، احیانا به این فکر هستید که با آیدی کارت مجدد وریفای را تست کنید، نوشته شده است که do not alter به این معناست که مدرکی که ارائه دادید را تغییر ندهید. منظور این است که شما دوباره با همان پاسپورت امتحان کنید. بایننس مدارک شما را تشخیص داده است، ولی از کیفیت پایینی برخودار است. برای خرید وریفای بایننس از تجربیات ما به صورت رایگان بهره مند شوید.

 :idea: راهکار: موقع عکس گرفتن دقت کنید عکس که کیفیت خوبی داشته باشد. در این ارور لازم نیست که مدرک جدیدی تهیه کنید با 2 الی 3 بار امتحان کردن شما وریفای را خواهید گرفت. و خطا و ارورهای بایننس برطرف میشود.

 verification unsuccessful sorry you did not pass the review process. verification failed please use an alternative document for verification

  verification unsuccessful sorry you did not pass the review process

ترجمه: تأیید ناموفق متاسفم که فرآیند بررسی را پشت سر نگذاشتید.

 

دلیل شکست به شرح زیر است تأیید ناموفق بود. لطفاً از یک سند جایگزین برای تأیید استفاده کنید. لطفاً سؤالات متداول و بخش راهنمایی را بخوانید و با کلیک بر روی دکمه زیر سعی کنید مجدداً وارد حساب خود شوید و به مرکز تأیید بروید.

همان طور که ملاحظه می فرمایید بایننس وریفای و احراز هویت شما را رد کرده است و از شما می خواهد که از طریق یک مدرک جایگزین اقدام کنید. در این حالت اگر شما از طریق پاسپورت اقدام به وریفای بایننس کرده باشید بهتر است پاسپورت را کنار گذاشته و یا با آیدی کارت تست کنید و یا بالعکس. این ارور زمانی رخ می دهد که بایننس مدارک شما را ملاحظه کرده و مبنا را بر این گذاشته که شما باید از مدارک دیگری برای وریفای کنید و آن مدرکی که شما برای آن ها ارائه داده اید غیر قابل قبول است.

:idea: راهکار: تنها راهکاری که می توان برای این ارور استفاده کرد مدرک جایگزین برای وریفای استفاده کنید و معمولا به احتمال 30 درصد امکان قبولی وریفای شما وجود دارد ولی بازهم امکان عدم تایید از جانب بایننس نیز وجود دارد.

 

سخن پایانی تلماتو

 این ارورها گوشه ای از سختگیری هلی بایننس موقع وریفای و احراز هویت می باشد ولی ما سعی کردیم مقاله ای جامع از خطاها را ارائه دهیم. چنانچه با ارورهای دیگری مواجه شدید آن را به صورت کامنت و نظر با ما در میان بگذارید. مطمئن باشید در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود. همچنین در صورتی که هریک از این ارور های بایننس را نتوانستید با راهکارهای ارائه شده قادر به رفع آن ها خواهید بود. همچنین می توانید برای رفع خطای بایننس موقع وریفا  در واتساپ با ما در ارتباط باشید تا از تجربه چندین ساله ما استفاده کنید.


خدمات دیگر سایت تلماتو 

مطالب پیشنهادی 


 

دیدگاه (8)

 • مجید 2023-01-13 پاسخ

  وریفای من فیل شده ارور میده عکس واضح نبوده ولی فکر کنم بخاطره vpnباشه یهو قطع و وصل شده شما راهکاری دارید دوباره فعالش کنم؟!

  • telmato 2023-01-14 پاسخ

   با سلام خدمت شما
   بنا به هر دلایلی اگر وریفای شما فیل بشه، بایننس باید خودش ازتون بخواد که مجدد وریفای کنید.
   اگر فیل شد و بایننس وریفای مجدد ازتون نخواست، باید به قسمت پشتیبان پیام بدید و به صورت انلاین با اپراتور چت کنید و دلیل فیل شدن اکانت رو بپرسد و از راهکاری که ارایاه میدن استفاده نمایید.

 • salar gvidel 2022-08-25 پاسخ

  سلام وقت بخیر
  من عکس شناسه رو که آپلود میکنم هی ارور میده چیکارکنم؟

  • تلماتو 2022-08-25 پاسخ

   با سلام
   لطفا مجددا وریفای انجام بدید ولی این دفعه محیطی که در آنجا عکس میگیرید را تغییر دهید سعی کنید در جایی که نور کافی وجود دارد عکس برداری کنید و گوشیتون از کیفیت بالایی برخوردار باشد باز اگربه مشکل خوردید از طریق واتساپ می توانید با ما در ارتباط باشید.

 • سجاد میکاییلی 2022-08-18 پاسخ

  سلام خسته نباشد توارور do not alter من به صورت مداوم با ان ارور مواجه میشم و هر چقدر تلاش میکنم درست نمیشه چه راحلی دارید؟

  • تلماتو 2022-08-18 پاسخ

   با سلام وقت بخیر
   درصورت مواجه با این ارور سعی کنید با گوشی کیفیت بالا عکس برداری کنید و چندین سری امتحان کنید در صورت برطرف نشدن با ما تماس بگیرید.

 • حسن وظیفه 2022-08-16 پاسخ

  با سلام
  بنده با ارور
  the document format does not the template of the country selected
  مواجه شدم اما نکته جالب این است که مدارکی که من ارائه دادم کاملا مطابق مدارک کشور مورد نظر است به نظرتون راهکار چیست؟

  • تلماتو 2022-08-16 پاسخ

   با سلام خدمت اقا وظیفه
   ممنون که مشکلات وریفای بایننس خود را با ما درمیان می گذارید.
   شایان ذکر است که سیستم وریفای بایننس فوق العاده قوی و هوشمند شده است و کوچکترین تغییرات را متوجه می شود در همین راستا سعی کنید از مدارک ایده آل برای وریفای استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *