آیا حذف اکانت بایننس و ساخت اکانت جدید با همان ایمیل و چهره امکان پذیر است؟

حذف حساب صرافی بایننس Binance | ساخت اکانت جدید بایننس با همان ایمیل و چهره | دیلیت اکانت بایننس | وریفای حساب بایننس | احراز هویت بایننس

فهرست مطالب

صرافی بایننس Binance بزرگترین صرافی متمرکز رمز ارز در جهان از نظر تعداد کاربر و حجم معاملات است و سیاست‌های آن نقش تعیین‌کننده‌ای در فضای جهانی کریپتو دارد.  صرافی بایننس یک صرافی آنلاین است که در آن کاربران می‌توانند با ساخت اکانت بایننس ارزهای دیجیتال را معامله کنند. این صرافی از معاملات صدها رمزارز پشتیبانی می‌کند. این صرافی در سال ۲۰۱۷ توسط چانگ پنگ ژائو در چین فعالیت خود را آغاز کرد،  اما سپس به ژاپن و بعد به مالتا مهاجرت کرد و امروز مدعی است دفتر مرکزی ندارد و به صورت غیرمتمرکز اداره می‌شود. اگر دارای یک حساب بایننس هستید و با آن به تجارت ارز های دیجیتال یا به انتقال بین المللی وجه از کیف پول خود به حساب های دیگر میپردازید، ولی به هر دلیلی تصمیم گرفته اید اکانت بایننس خود را حذف یا غیر فعال کنید، ما در این مقاله به سوال هایی که ممکن در مورد حذف و دیلیت حساب بایننس برایتان پیش بیاید پاسخ دادیم.

 

 وریفای بایننس

 

1- آیا حذف اکانت صرافی بایننس Binance  و ساخت اکانت جدید با همان ایمیل و چهره امکان‌پذیر است؟

بایننس دیگر گزینه ی حذف اکانت را ندارد. پس نمی‌توان به هیچ وجه اکانت بایننس را حذف کرد و با همان ایمیل اکانت بایننس جدید ساخت. البته هنگامی که تمام وجوه خود را برداشت کردید و همه ویژگی های امنیتی را غیرفعال کردید می توانید یک تیکت به پشتیبانی مشتری بایننس ارسال کنید تا درخواست حذف حساب Binance خود را بکنید. می توانید این کار را با کلیک بر روی “ارسال درخواست” در بخش “پشتیبانی” حساب کاربری خود انجام دهید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی صرافی بایننس راه های مختلفی وجود دارد. شما می توانید از طریق توییتر و آدرس @BinanceHelpDesk و همچنین از بخش چت مخصوص خود صرافی بایننس با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید پرسش های متداول را در بخش Help center را مرور کنید.

توجه داشته باشید: حذف حساب Binance شما دائمی و غیرقابل برگشت است، بنابراین قبل از ادامه مطمئن شوید که می خواهید این کار را انجام دهید. می توانید برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی بایننس تماس بگیرید.

 

حذف حساب Binance و ساخت اکانت جدید حساب Binance

 

2- در صورت حذف اکانت صرافی بایننس Binance خود، آیا می توانم حساب جدید بسازم؟

بله، ابتدا مطمئن شوید که حساب بایننس خود را برای همیشه حذف کرده اید و آن را به طور تصادفی غیرفعال نکرده اید، زیرا ممکن است بایننس به شما اجازه ایجاد حساب جدید را ندهد و صفحه ای برایتان باز شود و اطلاعات حساب قدیمیتان را بخواهد، زیرا بایننس هنوز اطلاعات شما را در پایگاه اطلاعاتی خود دارد . پس از بررسی این موارد می توانید با استفاده از شناسه ایمیل خود، حساب جدید بایننس Binance بسازید.

 در صورت حذف نشدن اکانت قدیمی بایننس و ساخت اکانت جدید بایننس با این خطا رو به رو می شوید:

 

.verified account currently exists please use the verified account to continue to use Binance services

حذف اکانت بایننس Binance وریفای بایننس

 

ترجمه خطا: دلیل شکست به شرح زیر است: حساب تایید شده در حال حاضر وجود دارد. لطفا از حساب تایید شده برای ادامه استفاده از خدمات بایننس Binance استفاده کنید.

لینک وب سایت اصلی صرافی بایننس : https://www.binance.com/en

 

3- آیا با یک ایمیل می توان چند حساب بایننس Binance ساخت؟

خیر، متأسفانه، یک کاربر فقط می تواند یک حساب وریفای بایننس Binance داشته باشد. شما می توانید یک حساب دوم به نام خویشاوند خونی خود باز کنید و KYC باید توسط آنها انجام شود. اگر قبلا با یک ایمیل چندین حساب کاربری ساخته اید امکان دارد بایننس متوجه شود و تمامی حساب‌های شما را مسدود ‌کند و تا احراز هویت نکنید اجازه استفاده از حساب‌ها را به شما نمی‌دهد.

 

حذف حساب Binance و ساخت اکانت جدید حساب _ وریفای بایننس

 

4- چقدر طول می کشد تا یک اکانت در صرافی بایننس Binance حذف شود؟

پس از تکمیل مراحل حذف یک حساب بایننس Binance، معمولاً حداکثر ده دقیقه طول می کشد تا یک اکانت در بایننس حذف شود.

 

5- آیا امکان تغییر شماره موبایل در صرافی بایینس Binance وجود دارد؟

بله

خدمات مشابه وریفای و احراز هویت

💡 اکانت آماده آپورک

💡 اکانت آماده فریلنسر

 

6- چرا برای ساخت حساب در صرافی بایننس نباید از هویت و اطلاعات جعلی استفاده کنیم؟

صرافی بایننس Binance احراز هویت پایه را برای تمامی کاربران آن اجباری کرده است. اگر صرافی بایننس متوجه احراز هویت جعلی شما شود، دارایی شما را به علت اسناد جعلی، قوانین پولشویی و جلوگیری از جرایم مالی برای همیشه بلوکه و مصادره می‌ کند. حتی اگر شما موفق شدید با هویت جعلی یا هویت فرد دیگری احراز هویت کنید، این کار خطرناک است.

معمولا برای حساب‌های احراز هویت شده بایننس سختگیری‌ها کمتر است اما اگر روزی آی‌پی شما نشت پیدا کند، صرافی بایننس مجددا حساب را مسدود می‌کند و از شما احراز هویت مجدد درخواست می‌کند و اجازه دسترسی نمی‌دهد تا هویت خود را مجددا مشخص کنید و اگر دسترسی به آن هویت جعلی و فرد نداشته باشید، حساب شما برای همیشه مسدود می‌ماند و حتی نمی‌توانید با هویت ایرانی خود برای بازگرداندن دارایی اقدام کنید. صرافی بایننس Binance در حال همکاری با قوی‌ترین شرکت‌های امنیتی دنیا است و شناسایی اکانت‌های فیک برای این شرکت‌ها کار بسیار ساده‌ای است.

توجه داشته باشید هرگز اطلاعات حساب بایننس خود را در اختیار هیچ شخصی قرار ندهید و برای افزایش امنیت خود حتما کلید دو عاملی و گوگل آنتتیکتور صرافی را فعال کنید تا مانع از هر نوع کلاهبرداری شوید.

 

حذف حساب Binance و ساخت اکانت جدید حساب _ وریفای بایننس

 

7- با آی پی کدام کشورها نباید در صرافی بایننس Binance فعالیت کنیم؟

آی‌پی کشورهایی که در لیست تحریم صرافی بایننس Binance قرار دارند و بهتر است با آی پی این کشور ها اقدام به ساخت اکانت بایننس نکنید، عبارتند از:

افغانستان، آلبانی، بلاروس، بوسنی و هرزگوین. بوروندی، جمهوری آفریقای مرکزی، چین، ساحل عاج، جمهوری کونگو، یوتوپیا، گینه، گینه بیسائو، عراق، ایران، لبنان، لیبی، مالزی، میانمار، کره شمالی، جمهوری مقدونیه، صربستان، سومالی، سودان جنوبی، سریلانکا، سودان، سوریه، تایلند، ترینیداد و توباگو، تونس، اوگاندا، اوکراین، آمریکا، استان انتاریو کانادا، ونزوئلا، یمن و زیمبابوه.

 

حذف حساب Binance و ساخت اکانت جدید حساب _ وریفای بایننس

 

8- بازیابی و رفع بلاک اکانت بایننس Binance چند روز طول می‌کشد؟

رفع بلاک و بازیابی اکانت بستگی به این دارد که شما چه زمانی با پشتیبانی ارتباط برقرار کرده اید و احراز هویت بایننس را چه زمانی انجام داده اید و در بازه زمانی یک روزه الی یک هفته حساب شما بازیابی می‌شود.

 

کلام آخر

استفاده از صرافی بایننس Binance هیچوقت برای کاربران ایرانی بدون ریسک نبوده است. اگر از صرافی بایننس استفاده می‌کنید باید بسیار مراقب باشید که بایننس آی‌پی شما شناسایی نکند.

بزرگترین حجم معاملات در بسترهای معاملاتی، متعلق به صرافی بایننس است اما کاربران ایرانی به دلیل محدودیت هایی که دارند نمی توانند از پرداخت های ارزی بین المللی بهره ببرند. و برای استفاده از بایننس Binance حتما باید از بایننس وریفای شده استفاده کنید. تا بتوانید با آی پی های خارجی به این وب سایت متصل شوید و احتمال بلوکه شدن دارایی های خود را کاهش دهید. حذف اکانت بایننس به معنای از بین رفتن دائمی اطلاعات است و این فرایند غیر قابل بازگشت است.

شاید بهترین راه حل، غیر فعال کردن حساب کاربری، به جای حذف دائمی حساب بایننس Binance باشد. البته در نهایت همه چیز به تصمیم شخصی شما بستگی دارد و طبیعتا صرافی های بسیاری هستند که حاضرند سرمایه شما را نگهداری کنند. انتخاب بیش از یک صرافی برای سرمایه گذاری و انتقال وجه ب صورت بین المللی می تواند بسیاری از ریسک های موجود را کاهش دهد. البته باید به این نکته هم توجه کنید که بسیاری از کاربران بایننس امکان حذف اکانت بایننس و اطلاعات شخصی خود را ندارند و این ترند بیشتر در کشور انگلستان دیده شده.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و وریفای حساب بایننس می توانید با تیم پشتیبانی تلماتو در تماس باشید.