آموزش برداشت پول از کوکوین و حل مشکل آن برای ایرانیان | kucoin

آموزش برداشت پول از کوکوین و حل مشکل آن برای ایرانیان | kucoin هنگام لو رفتن آی پی |برگرداندن سرمایه موجود در کوکوین با احراز هویت

قبل از پرداختن به موضوع نحوه برداشت پول از کوکوین باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما برای استفاده از سایت این صرافی از IP غیرایرانی استفاده کنید. در هنگام فعالیت در صرافی کوکوین اگر آی پی شما لو برود ( در هنگام معامله یا ترید فیلتر شکن شما سهوا قطع شود و آی پی ایران در کوکوین ثبت شود) چون شما جزوه کشور تحریم ها می باشید کوکوین بعد از مطلع شدن اجازه برداشت وجه به شما نمی دهد. در این مقاله تیم تلماتو آموزش های لازم برای وریفای کوکوین ، برداشت پول از حساب مسدود شده کوکوین و برطرف کردن مشکلاتی اعم از لو رفتن آی پی  به شما ارائه داده شده است.

 

آموزش لازم برای برداشت پول از صرافی کوکوین مسدود شده

برداشت ارز و فیات از صرافی کوکوین بسیار  آسان می باشد. در اصطلاح انگلیسی به این امر withdraw گفته می شود. اما همیشه اتفاقات بر وفق مرادتریدر ها نیست. همواره به دلیبل اینکه کشور ایران در لیست تحریم های صرافی کوکوین میباشد امکان فعالیت دراین صرافی با آی پی ایران وجود  ندارد. در همین راستا تریدر ها از vpn برای فعالیت در این صرافی استفاده میکنند ، امکان لو رفتن آی پی به دلیل قطع و وصل شدن اینترنت وجود دارد. این اتفاق  برای درصد کمی از تریدر های ایرانی رخ می دهد اما همواره راهکار مناسبی باید در رابطه ارائه داد.

تیم تلماتو به دلیل تجربه چندین ساله خود دو راهکار مناسب و مطمئن برای برداشت پول از کوکوین هنگام لو رفتن آی پی را در این مقاله ارائه داده است.

 

راهکار اول : ارتباط از طریق چت آنلاین و درخواست برداشت پول 

زمانی که تریدر های ایرانی متوجه میشوند که آی پیشان توسط کوکوین لو رفته وکوکوین جلوی برداشت پولشان را گرفته است. چرا که ایران جزو کشورهای تحریم می باشد. به همین خاطر تریدرها با برقراری ارتباط با پشتیبانی از طریق چت آنلاین به آنها توضیحات لازم اعم از اینکه متوجه تحریم بودن کشور خود در این صرافی را نبودن و اجازه برداشت ارز را میخواهند. برای اینکه بتوانید با اپراتورهای کوکوین ارتباط برقرار کنید میتوانید توضیحات ارائه شده در قسمت پایین را مطالعه کنید.  در ابتدا پس از ورود به سایت کوکوین، روی نمایه من کلیک کنید، لطفا روی “پشتیبانی” – “ارسال یک درخواست” کلیک کنید.

 

نحوه تماس با پشتیبانی KuCoin | برداشت پول از حساب مسدود شده کوکوین |

 

سپس صفحه دیگر برای شما نمایان می شود در آن صفحه روی گزینه support کلیک کنید.

 

نحوه تماس با پشتیبانی KuCoin

 

در این قسمت با انتخاب گزینه  online support میتوانید درخواست خود را ارائه بدهید. و با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید و توضیحات لازم ارائه دهید.

 

 

 :idea: در صورت عدم توانایی در برقراری ارتباط  با اپراتورهای کوکوین میتوانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی :آموزش ارتباط با پشتیبانی آنلاین صرافی کوکوین

 

راهکار دوم: احراز هویت کوکوین و برداشت پول

 کوکوین اخیرا برای مقابله با پولشویی و افزایش امنیت حساب کاربران اقدام به احراز هویت و وریفای کاربران خود کرده است. مدارک ایرانی به دلیل تحریم ها برای صرافی کوکوین غیر قابل قبول است و شما با کارت ملی و گواهینامه خود امکان وریفای در این صرافی را ندارید. معمولا اگر آی پی شما لو رفته باشد ، کوکوین از شما وریفای و احراز هویت میخواهد و همواره باید یکی از مدارک پاسپورت ، آیدی کارت و گواهینامه رانندگی کشوری که تحت تحریم کوکوین نیست را ارائه دهیم تا هم اجازه برداشت و فعالیت مجدد به شما داده شود. در همین راستا شما باید به کوکوین ثابت کنید که اهل کشور ایران نیستید.

 

در ابتدا وارد سایت کوکوین قسمت احراز هویت شوید در این قسمت لطفاً روی «Start Verification» در صفحه تأیید صحت فردی کلیک کنید، صفحه تأیید KYC1 را وارد کنید. اطلاعات فردی را تکمیل کنید و روی “Submit” کلیک کنید، KYC1 شما به زودی تایید می شود.

اطلاعات وریفای سطح 1 شامل.

نام کشور.

محل اقامت  شما.

نام.

نام خانوادگی.

مدرکی که می خواهید وریفای انجام دهید و ID Number می باشد.

تایید وریفای و احراز هویت حساب کاربری در کوکوین | KuCoin Verify | برداشت پول از حساب مسدود شده کوکوین |
برداشت پول از حساب مسدود شده کوکوین

 

پس از وریفای  و احراز هویت KYC1 کوکوین، تأیید پیشرفته را تکمیل کنید، مزایای تجاری بیشتری دریافت خواهید کرد. لطفا برای تکمیل اطلاعات، عکس مدرک هویتی را آپلود کنید.

عکس آپلود شده تار یا بلوری نباشد. هنگامی که از مدرک عکس می گیرید نور برروی مدرک بازتاب نداشته باشد. عکس در وسط صفحه قرار داشته باشد و از جهت های مختلف بریده نشده باشد.

ابتدا عکس از جلوی مدرک را آپلود می کنید. بعد از آپلود عکس از جلوی مدرک از پشت آن نیز عکس آپلود می کنید.

 

تایید وریفای و احراز هویت حساب کاربری در کوکوین | KuCoin Verify

 

سپس منتظر میمانید تا کوکوین احراز هویت شما را تایید کنند. و از طریق ایمیل یا پیامک به شما اطلاع دهد ولی اگر از طریق ایمیل/پیامک به شما اطلاع داده شد که تأیید احراز هویتی KYC کوکوین شما ناموفق است، نگران نباشید. لطفاً به حساب KuCoin خود وارد شوید، روی KYC Verification کلیک کنید، اطلاعات نادرست به صورت برجسته به شما نشان داده خواهد شد. حتما هنگام آپلود عکس مدارک به کیفیت مدارک ارسالی دقت نمایید. لطفاً روی “Supplement Information” کلیک کنید تا آن را اصلاح کنید و دوباره ارسال کنید.

بعد از این مرحله زمانی که احراز هویت شما تکمیل شد شما میتوانید وارد سایت شوید و برداشت وجه خود را انجام دهید به روش زیر انجام دهید.

 

مراحل برداشت پول از صرافی کوکوین بعد از وریفای

بعد از اینکه با پشتیبان کوکوین مکاتبه کردید و اجازه برداشت به شما دادند و یا اینکه توانستید با مدارک کشور دیگر در این صرافی احراز هویت کنید، به راحتی می توانید ارز و فیات خود را از این صرافی خارج کنید. برای برداشت مطابق مراحل زیر پیش بروید.

 

1_ورود به حساب کاربری و انتخاب گزینه برداشت پول از کوکوین 

قبل از برداشت پول از کوکوین ابتدا باید به رفع مشکل احراز هویت بپردازید .و سپس شروع به برداشت کنید برای این کار ابتدا وارد حساب کاربری خود در صرافی کوکوین شوید و سپس مطابق تصویر زیر از منو بالای سایت گزینه “Asset” را انتخاب کنیدتا وارد بخش مربوط به دارایی‌های خود در حساب کاربری شوید. در این بخش در قسمت منو باید روی گزینه Withdraw کلیک کنید.

 

حل مشکل برداشت پول از کوکوین

 

2_فعالسازی اطلاعات امنیتی

در مرحله بعد باید به فعال کردن نرم افزار گوگل اتنتیکیتور و اس ام اس بپردازیم. سپس در مرحله بعد با اسکن بارکد از طریق نرم افزار گوگل اتنتیکیتور و وارد کردن کد 6 رقمی که نرم افزار به ما نشان می دهد. با فشردن دکمه activity به مرحله بعد میرویم. مجدد با ورود به قسمت assets از طریق گزینه wildraw برای برداشت اقدام میکنیم. ودر این مرحله به منظور ارتقا امنیت حساب کاربری فعال سازی احراز هویت دو عاملی و تنظیم پسورد ترید به شما پیشنهاد شده است..و سپس در آن قسمت با انتخاب گزینه edit وارد قسمت security می شویم. وکدی که در این لحظه از طریق نرم افزار گوگل اتنتیکیتور ارسال میشود را وارد میکنیم.این کار برای برداشت پول از کوکوین لازم است.

 

حل مشکل برداشت پول از کوکوین

حل مشکل برداشت پول از کوکوین به صورت حرفه ای

3_وارد کردن اطلاعات برداشت پول از کوکوین 

سپس به مرحله بعد برای تعیین trading password منتقل میشویم . و با تایید این که این مرحله هم ثبت و تایید شود. دوباره گزینه wildraw را انتخاب میکنیم وبعد از انتخاب ارز مورد نظر در این مرحله آدرس کیف پول و مقدار مورد نظر را وارد میکنیم. و حال بعد از این مرحله با واردکردن trading password کدی که به ایمیل ما ارسال می شود. همچنین کدی که در نرم افزارگوگل اتنتیکیتور در این لحظه نمایش داده میشود وارد میکنیم. و در نهایت برداشت پول از کوکوین را تایید میکنیم و جزییات این برداشت در قسمت تاریخچه قابل مشاهده است.

اطلاعات درخواستی جهت تکمیل فرایند برداشت از صرافی کوکوین را با توجه به راهنما و تصویر زیر تکمیل نمایید.
۱. ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید. به طور مثال در تصویر زیر ارز بیت کوین انتخاب شده است.

۲. در قسمت “ Network ” شبکه مورد نظر برای انتقال ارز را انتخاب کنید.

۳. در بخش “ Amount ” میزان ارز مورد نظرتان که قصد دارید برداشت کنید را وارد نمایید.

۴. در بخش “ Remark ” اگر آدرس کیف پول مقصد دارای تگ یا ممو است. حتما در این قسمت درج نمایید. برخی از ارز ها مانند ریپل یا استلار نیاز به وارد کردن تگ دارند. در صورتی که فراموش کنید تگ را وارد کنید. ارز مورد نظر توسط کیف پول مقصد دریافت نمی شود و مبلغ از بین میرود.

پس از آنکه اطمینان حاصل کردید. اطلاعات مربوطه صحیح است، می توانید برداشت را تایید کنید. برای تایید اطلاعات و  برداشت پول از کوکوین باید Trading Password، کدی که به ایمیل شما ارسال میشود و کد یکبار مصرف در نرم افزار Google Authenticator را وارد نمایید و در انتها برای تکمیل تراکنش بر روی گزینه “Confirm” کلیک کنید.

 

حل مشکل برداشت پول از صرافی کوکوین

برداشت پول از کوکوین وحل مشکل آن

حل مشکل برداشت وجه از کوکوین

 

 

سخن پایانی تلماتو برای حل مشکلات برداشت پول از کوکوین

شما قبل از برداشت وجه از حساب باید مشکل احراز هویت را برطرف کنید. و سپس اقدام به برداشت پول از کوکوین کنید در صورت بروز هر مشکلی میتوانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.


پاسخ به سوالات متداول

1. آیا واریز به صرافی کوکوین کارمزد دارد؟

خیر. کارمزد واریز در صرافی کوکوین صفر است.

2. آیا برداشت پول از صرافی کوکوین کارمزد دارد؟

بله برداشت ها با توجه به نوع رمز ارز و شبکه انتفال شامل کارمزد می شوند. برای اطلاع دقیق از کارمزد ها به مقاله معرفی و بررسی صرافی کوکوین در بلاگ آکادمی آستیریک مراجعه کنید.

3. سقف برداشت پول از کوکوین بدون احراز هویت چقدر است؟

بدون وریفای حساب کاربران می توانند تا سقف ۵ بیت کوین از حساب کاربری خود برداشت نمایند.


خدمات دیگر سایت تلماتو


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *