حل و رفع مشکل وریفای و احراز هویت بایننس ( Binance kyc )

برای حل و رفع مشکل وریفای و احراز هویت در بایننس باید مدارکی که مورد تایید است را با کیفیت مناسب تهیه نمایید. حلال مشکل شما تلماتو

بایننس بسیاری از ویژگی های مفید را ارائه می دهد که علاقمندان به ارزهای دیجیتال مطمئنا از آنها قدردانی خواهند کرد. با این وجود به عنوان یک صرافی متمرکز سیستم از همه کاربران می خواهد که یک فرایند وریفای بایننس انجام دهند، که کاربران ایرانی نیز از این امر مستثنی نیستند. برای رفع مشکل وریفای و احراز هویت حساب بایننس Binance برای کاربران ایرانی همراه ما باشید. همه کاربران برای دسترسی به محصولات و خدمات سپرده‌ها، معاملات و برداشت‌های ارز دیجیتال، باید حساب‌های خود را تأیید کنند (یعنی تأیید شده یا تأیید شده پلاس). این الزام در تاریخ 20/08/2021 اعمال شد.

بایننس اکیداً به کاربران توصیه می کند برای جلوگیری از تأخیر در فرآیند تأیید و محدودیت هایی که برای دسترسی به حساب آنها اعمال می شود، حساب های خود را به سرعت تأیید کنند. در این مقاله اما و اگر های موجود در راه وریفای و احراز هویت بایننس را مورد بررسی قرار داده ایم، با ما همراه باشید.

 

وریفای بایننس

 

 

آیا با مدارک ایرانی می توان وریفای بایننس را انجام داد؟

کاربران فعلی که هنوز اکانت وریفای شده بایننس را ندارند، مجوزهای حسابشان به «فقط برداشت» تغییر می‌کند، با خدمات محدود به برداشت، لغو سفارش، بسته شدن موقعیت و بازخرید. این محدودیت‌ها در مراحلی اجرا می‌شوند تا دسترسی کاربر برای احراز هویت را به حداقل برسانند. پس از اعمال محدودیت ها، حساب های تایید نشده قادر به معامله نخواهند بود. کاربران موجود مستقیما با جزئیات بیشتر مطلع خواهند شد. پس از اینکه کاربران موجود حساب های خود را تأیید کردند، می توانند دسترسی کامل به محصولات و خدمات Binance را از سر بگیرند. سه راه برای ایران ها جهت رفع مشکل وریفای و احراز هویت بایننس باقی می ماند.

  1. کاربرانی ایرانی باید مدارک معتبر یک کشور دیگر را دارا باشند که بیشتر کاربران امکان تهیه آن را ندارند.
  2. یا این که از مشخصات شخص قابل اطمینان در یک کشور غیرفیلتر برای بایننس را استفاده کنند که ریسک زیادی دارد.
  3. یا این که شما مدارک فیک احراز هویت بایننس را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه از تلماتو تهیه نمایید.

 

حل و رفع مشکل وریفای و احراز هویت بایننس ( Binance kyc )

حل و رفع مشکل وریفای و احراز هویت بایننس ( Binance kyc )

 

کیفیت مدارک شناسایی برای حل مشکل احراز هویت بایننس

برای تکمیل فرایند رفع مشکل احراز هویت در بایننس، باید عکس ها و فایل ها و اسناد معتبر را آپلود کنید. لطفا قبل ازشروع فرایند احراز هویت تمام مدارک را با کیفیت بالا تهیه نمایید تا منجر به بلوکه شدن حساب شما در این صرافی نشود. گروه تلماتو تمامی این مدارک را به شرط وریفای گرفتن و رفع مشکل و لیمیت حساب بایننس در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. جهت ثبت سفارش می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. تلماتو قادر هست تمامی مدارک کشورهای مختلف را برای احراز هویت بایننس در اختیرا شما عزیزان قرار دهد. با ما همراه باشید. حل و رفع مشکل وریفای و احراز هویت بایننس ( Binance kyc )

 

وریفای بایننس

 

مطالب بیشتر:

بهترین کشور برای احراز هویت بایننس

پاسپورت برای بایننس

 

راهکار تلماتو برای رفع مشکل احراز هویت بایننس برای کاربران ایرانی

ایران چون در لیست تحریم بایننس قرار دارد، در صورتی که بایننس متوجه ایرانی بودنتان شود حساب شما را مسدود خواهد کرد. پس برای رفع این مشکلات باید به دنبال مدرک وریفای بایننس غیر ملیت ایرانی برای رفع مشکل بایننس باشید. حل و رفع مشکل وریفای و احراز هویت بایننس ( Binance kyc )

سایت تلماتو مدارک کشورهای مختلف از قبیل آیدی کارت ، پاسپورت و گواهینامه رانندگی را با مشخصات و عکس شما درست کرده و به صورت فیزیکی با پست و یا تیپاکس برایتان ارسال می کند. با خرید وریفای بایننس خیلی راحت مشکل وریفای و احراز هویت بایننس ( Binance kyc ) را حل و رفع  کنید. برای تایید ادرس نیز یکی از قبض های آب ، برق و یا گاز را به صورت چاپ شده برایتان ارسال می کند.

به همان اندازه که ممکن است ساده به نظر برسد، این رایج ترین دلیلی است که تایید احراز هویت و آدرس با شکست مواجه می شود. همانطور که سایت رسمی بایننس بیان کرده است مدارک بی کیفیت و آدرس های ناقص تایید نخواهند شد.

 

حل و رفع مشکل وریفای و احراز هویت بایننس ( Binance kyc )

حل و رفع مشکل وریفای و احراز هویت بایننس ( Binance kyc )


 

سوالات متداول:

آیا می توانم بدون احراز هویت بایننس معامله کنم؟

کاربران جدید برای دسترسی به محصولات و خدمات بایننس، از جمله سپرده‌ها، معاملات و برداشت‌های ارز دیجیتال، باید حساب‌های خود را تأیید کنند

 

💡 مدارک برای احراز هویت بایننس

از چند آی پی برای فعالیت در بایننس می توانم استفاده کنم؟

در صورتی که شما از ای پی های متفاوت به حساب کاربری خود دسترسی دارید، حساب شما توسط بایننس شناسایی شده و با خطر مواجه می شوید. ترجیحا از یک سیستم و با ای پی ثابت وارد بایننس شوید.

در صورتی که قصد تغییر ای پی را دارید فاصله زمانی پرواز بین دو کشور (آی پی اولیه و ای پی کشوری که قصد تغییر به کشور دوم را دارید ) در نظر بگیرید و در این مدت وارد حسابتان نشوید، سپس تغییر آی پی را انجلم دهید. در صورت تغییر ای پی باید با فاصله زمانی بیشتری اقدام به انجام این کار نمایید.

 

می توانم فیات را بدون تأیید از بایننس خارج کنم؟

اگر تأیید هویت حساب خود را تکمیل نکرده باشید، سقف برداشت شما به 0.06 BTC برای هر 24 ساعت تنظیم می شود.

 

چرا بایننس برداشت را به حالت تعلیق در می آورد؟

ممکن است خطایی از قبیل موجودی حساب شما منفی است را ببنید که در این حالت برداشت های شما به دلیل مدیریت ریسک به حالت تعلیق درآمده است این خطا نشانگر این است که ارائه دهنده پرداخت وجوه را از حساب بانکی شما خارج کرده و نتوانسته آن را بازیابی کند.

 

ایا استفاده از Binance با VPN غیرقانونی است؟

به خاطر داشته باشید که استفاده از VPN برای دسترسی به Binance.com غیرقانونی نیست، اما استفاده از این وب سایت در ایالات متحده ممنوع است. حواستان به ای پی مورد استفاده در سایت بایننس باشد.

 

بایننس چقدر ایمن است؟

Binance یک صرافی ایمن در نظر گرفته می شود که امکان محافظت از حساب کاربری را از طریق استفاده از احراز هویت دو عاملی (2FA) فراهم می کند.

 

چقدر طول می کشد تا اطلاعات وریفای بایننس انجام شود؟

به طور خلاصه: تأیید بایننس ساده و سرراست است. اغلب فقط تا 15 دقیقه طول می کشد تا تمام مدارک و اطلاعات مورد نیاز ارسال شود. سپس بایننس در مرحله نهایی تایید هویت جزئیات و اسناد را ظرف 10 روز بررسی می کند.

 

آیا گواهینامه رانندگی در وریفای بایننس پذیرفته می شود؟

گواهینامه رانندگی، کارت هویتی و پاسپورت سه مورد از ساده ترین شناسه های معتبر برای به دست آوردن تاییدیه بایننس هستند. اگر نمی توانید این مرحله را کامل کنید، مطمئن شوید که از مدارک فیک با کیفیت بالا استفاده می کنید. کیفیت مدارک ایجاد شده در تلماتو چشم گیر می باشد، ما با این مدارک وریفای کامل بایننس را تضمین می کنیم.

 

چگونه از VPN برای Binance استفاده کنم؟

برای یک طرح اشتراک Nord VPN ثبت نام کنید. Nord VPN را دانلود و نصب کنید.

ترجیحا ای پی ثابت خریداری نمایید تا درصورت استفاده مداوم در سایت بایننس با مشکل مواجه نشوید.

سرویس گیرنده VPN را روی دستگاه خود راه اندازی کنید.

ای پی تهیه شده توسط شما هر مکانی در خارج از ایالات متحده باشد.

 

آیا استفاده از vpn برای  ارزهای رمزنگاری غیرقانونی است؟

در اصل، استفاده از VPN وضعیت قانونی هیچ فعالیت آنلاینی را که انجام می دهید تغییر نمی دهد. اگر بدون VPN قانونی است، با VPN نیز قانونی می باشد.

 

چگونه می توانم مدارک فیک برای دور زدن بایننس تهیه کنم؟

اگر شما کاربر حرفه ای بایننس بوده باشید، حتما از مزایای بایننس نسبت به سایر صرافی ها آگاهی دارید. اما به دلیل ایرانی بودن فعالیت شما به اجبار در این صرافی به پایان می رسد. با تهیه مدارک با کیفیت، وریفای تضمینی بایننس را انجام می دهید، نگران پایان فعالیت خود در بایننس نباشید.

و اگر کاربر تازه کاری هستید نگران احراز هویت خود در بایننس نباشید. ما مدارک ذکر شده را با کیفیت بالا و با مشخصات خودتان برایتان ارسال خواهیم کرد، تا شما را در رفع مشکل وریفای بایننس یاری کنیم تا به فعالیت در اکوسیستم بایننس ادامه دهید.

 

پرسود و مانا باشید.

 


 

خدمات مشابه:

 💡  وریفای پای نتورک

 💡   وریفای بروکر الیمپ</p

امتیاز دهی post
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.