تاثیر تغییر آی پی IP بر اکانت وریفای شده بایننس BINANCE

تحریم بایننس I حساب وریفای شده بایننس I بایننس در ایران I وریفای بایننس I آی پی ( IP ) ثابت بایننس I کشور های تحریم در بایننس I تلماتو I

فهرست مطالب

بایننس یکی از بزرگ‌ترین بازارهای ارزهای دیجیتال یا کریپتوکارنسی در جهان است. صرافی بایننس در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند و میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان از این بازار برای خرید، فروش و معاملات ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند. بایننس که خدمات مالی متنوعی ارائه می دهد و از امنیت بالایی برخوردار است یکی از پرطرف دار ترین بازار های ارز دیجیتال در جهان می باشد. از جمله این خدمات می توان به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، مبادلات، سپرده‌گذاری و برداشت ارزهای دیجیتال و غیره اشاره کرد. این پلتفرم از بیش از 200 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. این صرافی خطوط امنیتی بالایی برای حفظ سپرده های شما دارد. اکانت وریفای بایننس به تغییرات آی پی حساسیت زیادی ندارد.  اما در صورتی که این عمل بارها اتفاق بیفتد و به ویژه آی پی ( IP ) کشور های تحریم در بایننس ( Binance ) مانند ایران شناسایی شود، اکانت شما تا مدت ها مسدود می شود. چون سیستم امنیتی این پلتفرم حس می کند حساب شما در دست افراد مختلفی قرار گرفته است و این مسدودیت برای حفاظت از حساب شماست.

وریفای تضمینی بایننس

 

آی پی های  ( IP ) کشور های تحریم در بایننس

تحریم ها معمولا دلایل سیاسی و اقتصادی دارند و ایران نیز به دلیل تحریمات امریکا علیه ایران در لیست تحریم صرافی بایننس قرار گرفته و فعالیت آن محدود شده است. البته کشور های دیگری مثل آمریکا نیز از این پلتفرم استفاده نمی کند و تحریم شده است و پلتفرم دیگری با آدرس Binance.us برای آمریکا طراحی و راه اندازی شده است.

توجه : چون کاربران آمریکایی حساب خود را بسته اند بنابراین شما نباید با آی پی آن وارد حساب بایننس خود شوید.

توجه : هنگام تهیه آی پی ثابت برای بایننس سراغ آی پی کشور های تحریم در بایننس نروید. 

از کشور های تحریم در بایننس می توان به ایران، کره شمالی، سوریه، لبنان، لیبی، کوبا، ونزوئلا و … اشاره کرد.

برخی کشور ها نیز خود به بایننس اعلام کرده اند که فعالیت خود را متوقف کند که شامل مالزی ، انگلستان ، ایتالیا ، سنگاپور، آلمان و ژاپن می باشد.

در صورتی که برخی کشور ها قوانین خود را عوض کنند و شرایط مطلوب باشد ممکن است تحریم ها برداشته شده و به راحتی بتوان در کشور خودتان از حساب وریفای شده بایننس استفاده کنید و لذت ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کشورهای تحریم در بایننس هستند می توانید به مقاله ای که تلماتو برای شما آماده کرده است را مطالعه کنید.

مطالب پیشنهادی  فعالیت کدام کشور ها در بایننس ممنوع است؟

 

بایننس در ایران I تحریم بایننس I آی پی ثابت بایننس I وریفای بایننس I اکانت و حساب وریفای شده بایننس I کشور های تحریم در بایننس I تلماتو I

 

چرا باید از آی پی ثابت استفاده کنیم؟

استفاده از آدرس آی‌پی ثابت برای فعالیت در بایننس ، امنیت و عدم تغییر آدرس آی‌پی را تضمین می‌کند. با استفاده از آدرس آی‌پی ثابت، شما می‌توانید از هرگونه تغییر در آدرس آی‌پی خود جلوگیری کنید و احتمال دسترسی غیر مجاز به اکانت وریفای شده بایننس خود را کاهش دهید.

کاربران ایرانی به دلیل تحریم هایی که اعمال شده است نمی توانند با آی پی ایرانی وارد پلتفرم بایننس شود در صورتی که شما از آی پی ایرانی یا یکی از کشور های تحریم در بایننس استفاده کنید مجبور خواهید شد که موجودی حساب خود را خالی کنید و حساب بایننس ( Binance ) وریفای شده خود را ببندید، به همین دلیل لازم است از VPN یا VPS استفاده کنید.

مطمئنا به دلیل تحریم ها شما هر روز با VPN سر و کار داشته اید و می دانید که با هر بار باز و بسته کردن بسیاری از VPN های رایگان و پولی شما به آی پی کشور های متعددی وصل می شوید برای همین لازم است VPN آی خرید کنید که IP آن ثابت و به کشور های تحریم در بایننس متعلق نباشد.

اگر پیش از این اطلاعی نداشتید که این نکات را رعایت کنید می توانید موجودی حساب Binance خود را برداشت کنید و سپس با بستن حساب کنونی حساب جدیدی برای خود بسازید. برای افتتاح و وریفای حساب در بایننس می توانید به آدرس سایت مراجعه کنید.

 

Vps  چیست؟

Vps  همان سرور مجازی اختصاصی می باشد. سرور را می توان مثل یک کامپیوتر شخصی بزرگ در نظر گرفت با این تفاوت که این سرور ها دارای قدرت سخت افزاری بالایی هستند و داده ها و اطلاعات سایت ها روی آن ذخیره می شوند. زمانی که شما نیازی داشتید تا از اطلاعات یک سایت استفاده کنید با سرچ کردن آدرس سایت می توانید مستقیم وارد شده و سرور پس از دریافت اطلاعات لازم، داده های سایت را برای شما نمایش می دهد تا بتوانید از خدمات آن بهره ببرید.

اگر برای دور زدن تحریم بایننس در ایران یا یکی از کشور های تحریم می خواهید از VPS استفاده کنید بهتر است قبل از خرید آن روش کار کردن با سرور مجازی را یاد بگیرید که چندان کار راحتی نیست و هم چنین بهتر است قیمت بالای آن را در نظر بگیرید و بعد تصمیم بگیرید.

توجه: هنگام خرید اشتراک سرور مجازی VPS فقط می توانید یک لوکیشن انتخاب کنید. 

 

مشکلات استفاده نکردن از VPN های آی پی ثابت برای اکانت وریفای شده بایننس

تغییر آی پی ممکن است تاثیرات متفاوتی بر اکانت وریفای شده بایننس ( Binance ) شما داشته باشد. این پلتفرم برای امنیت حساب کاربران از تکنولوژی تشخیص آی پی استفاده می کند تا از این طریق فعالیت های مشکوک را شناسایی و مسدود کند.

 

 1. قطع شدن دسترسی به حساب بایننس و مسدود شدن حساب

در صورتی که حساب وریفای شده بایننس دارید ( Binance ) و با آی پی های مختلفی وارد حساب کاربری بایننس خود شوید به دلیل امنیتی که بایننس ( Binance ) دارد حس می کند اطلاعات شما در دسترس افراد دیگری قرار گرفته است و ممکن است اکانت بایننس شما در خطر باشد برای همین احتمال این وجود دارد که حساب شما مسدود شود.

 

 1. احراز هویت مجدد

بایننس ( Binance ) احراز هویت و وریفای حساب را برای همه کاربران اجبار کرده است و اگر آی پی شما حین فعالیت در بایننس تغییر پیدا کرد ، بایننس ممکن است شما را به عنوان یک کاربر جدید شناسایی کند و برای احراز هویت تان از شما مدارکی مانند اسکن پاسپورت یا شناسنامه بخواهد.

 

 1. از دست دادن سرمایه

در صورتی که هنگام افتتاح و احراز هویت حساب بایننس از مدارک کشور های دیگر یا فیک استفاده کنید بایننس حساب شما را به دلیل نقض قوانین بلوکه می کند و شما قادر نخواهید بود موجودی خود را برداشت کنید.

 

    4. کاهش سرعت اینترنت و ایجاد مشکل حین فعالیت در بایننس

ممکن است زمانی که شما نیاز دارید با این پلتفرم کار کنید VPN ها سرعت اینترنت را کاهش دهند و با قطع و وصل شدن اینترنت آی پی شما در بایننس تغییر کند و پیامد های احتمالی شما را با مشکلاتی مواجه کنند.

 

پیام های بایننس ( Binance ) در هنگام تغییر زیاد آی پی

1. اگر وریفای پلاس بایننس را انجام نشده باشد : اگر قبلا در بایننس حساب کاربری ایجاد کرده اید و هنوز وریفای پلاس حساب خود را انجام نداده اید و تعداد تغییر ای پی شما زیاد بوده باشه و احیانا اگر ای پی کشور های ممنوعه مانند ایران بر روی بایننس افتاده باشه، پیغام زیر را مشاهده خواهید کرد که از شما میخواد وریفای پلاس را انجام دهید با به عبارتی قبضی برای آنها بفرسیتد و ثابت کنید که ساکن کشور دیگری هستید.

بایننس I بایننس در ایران I تحریم بایننس I آی پی ثابت بایننس I وریفای بایننس I اکانت و حساب وریفای شده بایننس I کشور های تحریم در بایننس I تلماتو I

2. اگر وریفای پلاس انجام شده باشد : در صورتی که وریفای پلاس حساب بایننس خود را انجام داده باشید، دو احتمال وجود دارد: حالت اول: اگر تعداد تغییر ای پی شما کم باشد و یا حتی ای پی کشورهای ممنوعه مانند ایران بر روی بایننس افتاده باشد، از شما میخواد که قبض جدیدی برای بایننس بفرسیتد. حالت دوم: اگر تعداد تغییر ای پی شما خیلی زیاد باشد، احتمال زیاد حساب شمار و می بندند و از شما میخواهند که حساب خود را تخلیه کنید.

 

 


کلام آخر 

به دلیل تحریم های بسیار علیه ایران بایننس هیچ خدماتی برای کاربران ایرانی ارائه نمی دهد بنابراین لازم است شما با استفاده از VPN یا VPS استفاده کنید تا موقعیت مکانی شما ثابت بماند و بتوانید با اکانت وریفای شده بایننس از خدمات این پلتفرم استفاده کنید. 


سوالات متداول

1. آیا بایننس برای ارائه خدمات خود در کشورهای تحریم شده، به دنبال راه‌حل‌هایی است؟

بله بایننس به دنبال راه حلی برای ارائه خدمات به کشور هایی است که تحریم شده اند اما چون این تحریم ها دلایل سیاسی دارند زمان بر است اما هنوز هم در برخی کشور ها مثل ایران خدماتی از طریق شرکت‌های واسط ارائه می دهد.

 


خدمات مشابه وریفای 

:idea: وریفای بای بیت

:idea: وریفای کوکوین

دیدگاه (4)

 • میلاد پاسخ

  سلام

  اگه اکانت بایننس خودمون رو وریفای کنیم بازم نیازه از آی پی کشور دیگه استفاده کنیم ؟

  2023-06-22 در 14:23
  • nikfal پاسخ

   سلام بله
   در حالت کلی باید دو نکته رو در نظر بگیرید یکی این که از آی پی کشور های تحریم در بایننس استفاده نکنید و دومی هم این که آی پی شما ثابت باشه و هر بار با آی پی متفاوتی وارد نشید که مشکلی براتون پیش بیاد.

   2023-06-26 در 14:28
 • نسرین پاسخ

  سلام

  من حساب وریفای شده بایننس دارم و از IP ثابت استفاده میکنم ، اگر بر حسب اتفاق آی پی ایرانی من شناسایی شد در این صورت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  2023-07-13 در 13:43
  • nikfal پاسخ

   با سلام
   در این حالت پیامی از بایننس دریافت خواهید کرد که موجودی حساب خود را خارج کنید و حساب شما مسدود خواهد شد.

   2023-07-15 در 13:56

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *