اخطار بایننس به احراز هویت و وریفای کاربران خود

فهرست مطالب

صرافی بایننس اخیرا اعلام کرد برداشت‌های بیت کوین خود را برای حساب‌های بدون احراز هویت از ۲ به ۰.۰۶ بیت کوین کاهش داده است و این مسئله موجب بروز مشکلاتی برای کاربران ایرانی شده است. همچنین این صرافی احراز هویت بایننس را برای تمامی کاربران آن اجباری کرده است.

کاربران جدید از لحظه ساخت حساب باید احراز هویت سطح متوسط یا intermediate را انجام دهند و کاربران قدیمی که تا این لحظه احراز هویت سطح متوسط را انجام نداده باشند. حساب آنها تا تاریخ مشخص شده به withdraw Only تغییر خواهد کرد. و تنها می‌توانند از حساب خود برداشت داشته باشند. یعنی کاربران دیگر نمی‌توانند خدماتی غیر از برداشت دارایی یا لغو کردن سفارشات داشته باشند.

وریفای بایننس

 

تغییرات مهم در مورد تأیید هویت بایننس و اخطار به کاربران 

بایننس محصولات و خدمات خود را به صورت مستمر بررسی می کند. تا تغییرات و بهبودها را با توجه به استانداردهای انطباق جهانی در حال تحول تعیین کند. بایننس برای افزایش حفاظت از کاربر و ارائه یک محیط رمزنگاری امن برای همه، تغییرات زیر را انجام می دهدکه منجر به عدم اخطار بایننس به احراز هویت میشود.

همه کاربران جدید باید برای دسترسی به محصولات و خدمات بایننس، از جمله سپرده گذاری، معاملات و برداشت ارزهای دیجیتال، تأیید میانی را تکمیل کنند. کاربران موجودی که هنوز تأیید میانی را تکمیل نکرده‌اند، مجوزهای حسابشان را موقتاً به «فقط برداشت» تغییر می‌دهند. با خدمات محدود به برداشت ، لغو سفارش ، بسته شدن موقعیت و بازخرید. کاربران موجود مستقیماً با جزئیات بیشتر مطلع خواهند شد.

پس از تکمیل تأیید میانی کاربران، و اخطار بایننس به احراز هویت کاربران می توانند دسترسی کامل به محصولات و خدمات Binance را از سر بگیرند. بایننس اکیداً به کاربران توصیه می کند برای جلوگیری از تأخیر در فرآیند تأیید و محدودیت در دسترسی خود، تأیید صحت میانی خود را به سرعت تکمیل کنند.

بایننس این اقدامات را برای کمک به حمایت از تلاش های خود در زمینه شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پول شویی (AML) اعلام می کند. این امر حفاظت از کاربر و مبارزه با جرایم مالی را بیشتر می کند.

هشدار ریسک: معاملات ارزهای دیجیتال در معرض ریسک بالای بازار است. لطفا معاملات خود را با احتیاط انجام دهید. بایننس تمام تلاش خود را برای انتخاب سکه های با کیفیت بالا انجام می دهد، اما مسئولیتی در قبال ضررهای معاملاتی شما نخواهد داشت.

 

:idea: وریفای کوکوین

:idea: وریفای کوینکس

 

 تغییرات مهم در مورد تأیید هویت بایننس 

 

 

چرا باید هر از چند گاهی حساب Binance خود را تأیید کنم؟

بایننس از همه کاربران می‌خواهد که تأیید هویت را تکمیل کنند تا امنیت حساب خود را افزایش دهند. و با مقررات کشورها مطابقت داشته باشند. بنابراین، ممکن است هر از چند گاهی از شما خواسته شود که حساب Binance خود را دوباره تأیید کنید. به عنوان مثال، ما از کاربران فعلی می‌خواهیم پس از ارتقای استانداردهای انطباق خود برای هماهنگی کامل با آخرین دستورالعمل‌های اتحادیه اروپا برای مبارزه با پولشویی، دوباره تأیید هویت را انجام دهند. تا منجر به اخطار بایننس به احراز هویت کاربران خود نشود.

1. امنیت

تأیید هویت نقش مهمی در امنیت حساب دارد. بایننس با تأیید هویت می‌تواند از حساب شما در برابر خطرات احتمالی محافظت کند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که فرآیند تأیید هویت ما می تواند با اقدامات جدید به روز باشد و یک چارچوب امنیتی در سطح فنی ارائه دهد.

2. نظارتی

بایننس همچنین با مجموعه ای از استانداردهای AML (ضد پول شویی)، پیشگیری از ریسک، انطباق، و عملکرد فعالیت های خاصی که توسط حوزه های قضایی تنظیم شده است، مطابقت دارد. این می تواند از پولشویی، تامین مالی تروریسم و ​​جرایم مالی غیرقانونی جلوگیری کند. برای حفظ دسترسی به همه محصولات و خدمات بایننس، همه کاربران کشورهای منطقه اقتصادی اروپای فعلی باید حساب‌های بایننس خود را با تأیید هویت جدید دوباره تأیید کنند که دیگر منجر به اخطار بایننس به احراز هویت نشود.

ما به صورت دسته‌ای به کاربران اطلاع می‌دهیم تا تأیید جدید را انجام دهند. لطفاً توجه داشته باشید که فقط پس از دریافت ایمیل اعلان می‌توانید تأیید جدید را انجام دهید. برای تکمیل تأیید هویت، دستورالعمل‌های موجود در ایمیل را دنبال کنید. لطفاً تأیید را در مهلت مقرر تکمیل کنید. در غیر این صورت حساب Binance شما به «فقط برداشت» محدود خواهد شد. برای دریافت راهنمای دقیق در مورد فرآیند تأیید، می‌توانید از نحوه تأیید حساب Binance (کشورهای EEA) دیدن کنید.

 

:idea: وریفا فایور

:idea: وریفای فریلنسر

 

 

اگر در زمینه برداشت مشکل دارید، لطفاً به دلایل و راه حل های زیر مراجعه کنید:

1.اگر از چندین آدرس IP به حساب خود دسترسی دارید، سیستم آن را “مشکوک” تلقی می کند و برای محافظت از دارایی های شما به طور موقت برداشت از حساب شما را متوقف می کند. لطفاً برای تأیید هویت خود با پشتیبانی بایننس تماس بگیریددر غیر اینصورت منجر به اخطار بایننس به احراز هویت میشود.

2. تأیید چهره را تکمیل نکرده‌اید اگر فرآیند تأیید چهره را در تأیید هویت کامل نکرده‌اید، مبلغ برداشت شما محدود می‌شود. لطفاً به محدودیت های ذکر شده در [تأیید شخصی] مراجعه کنید. برای افزایش محدودیت برداشت، می‌توانید تأیید هویت را در وب‌سایت یا برنامه بایننس تکمیل کنید یا با پشتیبانی بایننس تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری برای تأیید ارائه کنید.

3. در تأیید هویت شما مشکلاتی وجود دارد. اگر اطلاعاتی که برای تأیید هویت ارسال کرده اید ناقص باشد، برداشت ها به طور موقت از حساب شما به حالت تعلیق در می آیند. لطفاً با پشتیبانی بایننس تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری برای تأیید ارائه کنید.

4. احراز هویت دو مرحله ای (2FA) را فعال نکرده اید احراز هویت دو مرحله ای (2FA) زمانی است که از حساب خود با دو عامل یا قفل محافظت می کنید. و یک لایه امنیتی اضافی مانند Google Authenticator، تأیید پیامک و تأیید ایمیل ایجاد می کنید. قبل از برداشت وجه باید حداقل دو تأیید هویت را فعال کنید. روی [Enable Now] کلیک کنید و دستورالعمل ها را برای فعال کردن 2FA دنبال کنید.

 

 اگر در زمینه برداشت مشکل دارید، لطفاً به دلایل و راه حل های زیر مراجعه کنید:

 

سوالات متداول

1. اگر نتوانم تأیید را در مهلت مقرر تکمیل کنم چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر تأیید جدید را در مهلت مقرر تکمیل نکرده باشید، حساب Binance شما به «فقط برداشت» محدود خواهد شد.

2. آیا می‌توانم پس از تکمیل تأییدیه جدید، یک بایننس KYC Mystery Box برنده شوم؟

هر حساب فقط می تواند 1 جعبه رمز و راز KYC دریافت کند. اگر قبلاً یک جعبه رمز و راز KYC دریافت نکرده‌اید، واجد شرایط هستید و می‌توانید پس از بررسی تأیید شما، این جایزه را دریافت کنید. همچنین ممکن است انواع خاصی از کوپن ها را دریافت کنید. برای بازخرید، لطفاً به راهنماهای اینجا مراجعه کنید.

 

سخن پایانی تلماتو

تیم تلماتو طی تجربه ای که در این عرصه بدست آورده است قادر به پاسخگویی شما می باشد. درصورت برخورد با مشکلات اخطار بایننس به احراز هویت می توانید سوالات خود را از طریق واتساپ با ما در میان بگذارید.