آدرس فیک برای بایننس به همراه کد پستی | معرفی سایت های تولید آدرس جعلی کشور های مختلف

تولید آدرس فیک برای بایننس به همراه کد پستی | معرفی سایت های تولید آدرس جعلی کشور های مختلف

فهرست مطالب

صرافی بایننس در مرحله پیشرفته از سطح احراز هویت و وریفای کاربران خود ، از انها قبض برق ، گاز و یا تلفن برای تایید آدرس می خواهد. در اینجاست که نیزامنید شما به دو مرحله تقسیم می شود. در مرحله اول باید بتوانید قبض کشور مورد نظر را پیدا کنید. در سایت تلماتو قبض کشور های مختلف موجود هست، با کلیک بر روی لینک زیر می توانید فهرست آنها را مشاهده کنید. در مرحله بعد شما به یک آدرس فیک به همراه کد پستی برای قبض بایننس نیاز دارید که ما در ادامه مطلب سایت های تولید آدرس جعلی و نحوه استفاده از آنها برای وریفای بایننس را به شما آموزش می دهیم.

نکته: وریفای پلاس و قبض مورد نیاز برای بایننس تضمینی

 

وریفای بایننس

 

دلیل نیاز به آدرس فیک به همراه کد پستی برای صرافی بایننس

به دلیل اینکه صرافی بایننس کشور ایران را تحریم کرده است، به همین دلیل با مدارک کشور ایران نمی توانید احراز هویت انجام دهید و چاره ای جز انتخاب کشور دیگر ندارید. در ابتدا باید پاسپورت و یا آیدی کارت لایه باز کشور را برای وریفای Binance تهیه کنید. به منظور افزایش سطح بایننس به Advance همواره باید قبض نیز ارایه دهید و اینجاست که شما به یک قبض و آدرس فیک به همراه کد پستی  برای صرافی بایننس نیاز خواهید داشت. در سایت تلماتو ، علاوه بر پاسپورت و ایدی کارت ، قبض آب ، برق و گاز اکثر کشور ها ( هلند – آلمان – فرانسه – ترکیه – انگلیس و .. ) نیز موجود هست . کافیست در قسمت سرچ سایت، نام کشور مورد نظر را سرچ کنید و اینگونه تمام مدارک کشور مورد نظر در اختیار شما قرار می گیرد. و یا با کلیک بر لینک زیر می توانید فهرست تمام قبض ها جهت تولید آدرس فیک به همراه کد پستی برای بایننس را مشاهده فرمایید.

 

 

معرفی سایت های تولید آدرس فیک و جعلی کشور های مختلف

همواره اگر در بایننس ترید می کنید، مسلما به قبض و آدرس فیک به همراه کد پستی و جعلی نیاز خواهید داشت و بیاید یک بار برای همیشه تایید ادرس را انجام دهید تا با خیال راحت به فعالیت خود ادامه دهید. در ادامه مطلب به معرفی سایت های تولید آدرس جعلی کشور های مختلف مانند ( هلند ، آلمان ، فرانسه ، ترکیه ، انگلیس و … ) خواهیم پرداخت.

1: وبسایت Prepostseo

با کلیک بر روی لینک و انتخاب کشور آدرس فیک به همراه کد پستی و جعلی کشور مورد نظر را برای شما تولید می کنید و هر بار با رفرش کردن آدرس جدیدی از همان کشور مجدد تولید می شود. از این ادرس فیک می توانید برای احراز هویت و  وریفای صرافی بایننس استفاده کنید. نقطه ضعف این وبسیات است که کشورهای محدودی را شامل می شود. و اگر کشور مورد نظر شما در این وبسایت نبود، باید از سایت بعدی برای تولید آدرس فیک استفاده کنید.

برای نمونه کشور مالزی را به منظور تولید آدرس فیک برای دور زدن احراز هویت بایننس در این وبسایت انتخاب کردیم. همانطور که ملاحظه می فرمایید کلیه اطلاعات آدرس فیک به همراه کد پستی و جعلی را در اختیار شما قرار می دهد و می توانید استفاده کنید. قسمت هایی که زیر آنها خط کشیده شده است مهم می باشند. نام ، نام خانوادگی و شماره تلفن اختیاری می باشند و می توانید اطلاعات خود را در آن درج کنید.

 

:idea: ساخت مدارک برای وریفای بایننس

 

تولید آدرس فیک برای بایننس به همراه کد پستی | معرفی سایت های تولید آدرس جعلی کشور های مختلف

2: وبسایت fakexy

این وبسایت نیز مانند مشابه بالایی کشورهای محدودی را جهت تولید آدرس فیک برای بایننس را شامل می شود. شایان ذکر است که از این ادرس فیک به همراه کد پستی برای سایت های دیگر نیز می توانید بهره ببرید. به طور مثال در این سایت کشور آرژانتین انتخاب شده است. و آدرس آن تولید شده است و کدپستی آن نیز معقول و قابل استفاده می باشد. شما نیز می توانید کشور دیگر را انتخاب و ادرس را تولید کنید همچنین می توانید قیمت وریفای باینس را از تلماتو دریافت کنید. برای تولید آدرس جدید شما باید مجدد وارد قسمت کشور شوید و آدرس جدید فیک برای بایننس تولید کنید.

تولید آدرس فیک برای بایننس به همراه کد پستی | معرفی سایت های تولید آدرس جعلی کشور های مختلف

نکته: سایت های زیادی وجود داردکه در زمینه تولید آدرس فیک به همراه کد پستی فعالیت دارند. شما نیز می توانید با سرچ کلمه
fake address generator
سایت های زیادی را مشاهده کنید. ما برای نمونه دو سایت را به شما معرفی کردم.

 

قبض کشور های مختلف جهت تایید آدرس در بایننس

شما قبض از تولید آدرس فیک به همراه کد پستی به بایننس ، قبض کشور مورد نظر را نیاز دارید . در همین راستا سایت تلماتو قبض  کشورهای مختلف ( هلند ، آلمان ، فرانسه ، ترکیه ، انگلیس و … )  را برای شما مهیا می کند و به راحتی می توانید اقدام ثبت سفارش کنید.  اکثر قبض ها موجود می باشند و احیانا اگر قبض کشور مورد نظر در وبسایت موجود نبود به ما اطلاع بدید تا بارگذاری شود. شایان ذکر است این قبض های لایه باز با قیمت های بسیار بالایی در سایت های مانند ( psd id cart template ) به فروش می رسد.


 :idea:  بهترین کشور برای احراز هویت بایننس

 :idea:  ساخت پاسپورت فیک برای بایننس

 :idea:  خرید مدارک احزار هویت بایننس

 :idea:  احراز هویت بایننس با مدارک جعلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *