احراز هویت بایننس با مدارک ایرانی | کارت ملی و پاسپورت برای ایرانیان

احراز هویت بایننس با مدارک ایرانی | کارت ملی و پاسپورت برای ایرانیان

فهرست مطالب

احراز هویت اکانت بایننس ( KYC ) وریفای بایننس ، بهترین راه جلوگیری از بلاک شدن حساب بایننس ، رفع بلاک بایننس و شروع فعالیت در این صرافی معتبر می باشد. همانطور که میدانید صرافی باینننس کشورهایی مانند ایران ، کوبا ، عراق و…. را برای استفاده از این صرافی تحریم کرده است. بنابراین اگر می خواهید از این صرافی استفاده کنید، از پاسپورت ایرانی خود برای احراز هویت و وریفای در بایننس نمی توانید استفاده کنید. احراز هویت بایننس با مدارک ایرانی از قبیل کارت ملی و پاسپورت ، برای ایرانیان غیرممکن است. بنابراین باید با مدارک کشور های دیگر اقدام کنید که بایننس با آنها مشکلی ندارد. در تلماتو وریفای بایننس به صورت تضمینی و با مدارک کشورهای دیگر  صورت می گیرد.

نکته: برای دریافت تضمینی وریفای بایننس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

وریفای بایننس

 

احراز هویت بایننس با مدارک ایرانی | کارت ملی و پاسپورت برای ایرانیان

همانطور که مستحضر هستد ، وریفای و احراز هویت اکانت بایننس یا صرافی های دیجیتال دیگر با مدارک ایرانی اعم از کارت ملی و پاسپورت غیر ممکن شده است و صرافی binance این اجازه را به شما نمی دهد. در همین راستا شما باید از مدارک کشورهای دیگر برای دور زدن احراز هویت بایننس استفاده کنید. مدارک مورد پذیرش برای احراز هویت‌ در صرافی بایننس و سایر صرافی های بین المللی عبارتند از:

 

احراز هویت بایننس با مدارک ایرانی | کارت ملی و پاسپورت برای ایرانیان

 

سپس صرافی بایننس اعلام کرد محدودیت برداشت روزانه برای حساب‌هایی که فقط احراز هویت مقدماتی را تکمیل کرده‌اند. به ۰.۰۶ بیت کوین کاهش یافت. ۰.۰۶ بیت کوین، تقریبا ۲۷۵۶ دلار می‌شود. (با تتر ۲۵۷۰۰ تومان و قیمت لحظه ای بیت کوین بیش از ۷۱ میلیون تومان خواهد بود). از این پس تمام کاربران بایننس، چه کسانی که تازه حساب باز کرده و یا قصد باز کردن حساب جدید در بایننس دارند سریعا با این محدودیت مواجه می‌شوند. توجه داشته باشید که ما ایرانی ها با مدارک ایرانی مانند کارت ملی و پاسپورت امکان وریفای را نداریم و باید از مدارک کشورهای مختلف برای احراز هویت بایننس و وریفای تضمینی بایننس استفاده کنیم. در سایت تلماتو ، تمامی این مدارک با مشخصات شما در اختیارتان قرار می گیرد و کامل می باشد و حتی کشورهایی که بایننس تحریم کرده نیز مدارک آنها موجود می باشد. 

 

:idea: مدارک برای احراز هویت بایننس

 

مراحل مختلف احراز هویت بایننس

با توجه به ماهیت کریپتوکارنسی ها و متمرکز نبودن بسیاری از رمز ارزها امکان پولشویی کلاهبرداران وجود دارد و طبق استاندارد جهانی که نهادهای نظارتی تعیین می کنند، کاربران صرافی ها بایستی با هویت مشخصی در سایت فعالیت کنند. احراز هویت بایننس دارای سه سطح می باشد:

 • سطح اول (Basic) : در این مرحله نیاز به مدارک شناسایی ندارد. بنابراین این مرحله برای همه آزاد هست و نیازی به کارت ملی و پاسپورت برای ایرانیان نیست. در این مرحله شما بایستی فقط ایمیل خود را تایید کنید . شایان ذکر است که این مرحله از وریفای شامل محدودیت انتقال زیاد می باشد.
 • سطح دوم (Intermediate) : برای اینکه بتوانید در این سطح فعالیت کنید باید احراز هویت را انجام دهید ، وریفای صرافی بایننس با مدارک ایرانی همچنین کارت ملی و پاسپورت ، برای ایرانیان مقدور نیست. بنایراین چاره ای جز استفاده از مدارک کشورهای مختلف را دارد که در سایت تلماتو، مدارک کشورهای مختلف قرار داده شده است که کلیه اطلاعات آنها قابل جایگزین و تغییر می باشد. این مرحله از وریفای محدویت کمتری دارد و معمولا جوابگوی کاربران خود می باشد.
 • سطح سوم (Advanced) در این مرحله از احراز هویت نیز ما به مدارک  مانند آیدی کارت و پاسپورت نیاز دارید تا وریفای را انجام دهید . پاسپورت  و کارت ملی ایرانی برای احراز هویت به کار نمیاد و شما مجبور به انتخاب کشور دیگر هستد که مدارک آن در ساتی تلماتو هست و خودتان به راحتی میتوانید وریفای را انجام دهید. در این مرحله از احراز، شما به یک قبض برق و یا آب برای تایید آدرس نیاز دارید. در انتخاب کشور حتما توجه کنید که قبض لایه باز آن نیز موجود باشد و بعدا اگر بخواهید به سطح سوم منتقل شود، بتوانید این قبض هار ا خریداری کنید. اگر شما مدارک کشوری را انتخاب کردید که قبض آن در سایت تلماتو موجود نیست، بعداً مجبور خواهید بود قبض را از سایت های خارجی مانند Id cart psd template خریداری کنید که قیمت آنها بالای 30 دلار می باشد.

در گذشته شما می توانستید با احراز هویت سطح پایه که بسیار هم آسان است به فعالیت در بایننس ادامه دهید. اما طبق قانون جدید کاربران موظف هستند که حداقل تا سطح دوم احراز هویت بایننس را تکمیل کنند.

 

احراز هویت بایننس با مدارک ایرانی | کارت ملی و پاسپورت برای ایرانیان

 

 

مزایای اکانت وریفای شده نسبت به اکانت بدون وریفای بایننس چیست؟

 • باز شدن دسترسی اکانت و برداشت ارزها در صورت بلاک شدن:
  احراز هویت بایننس با مدارک ایرانی مانند کارت ملی و پاسپورت امکان پذیر نخواهد بود و شما چاره ای جز استفاده از مدارک کشورهای دیگر ندارید. اگر اکانت شما بلاک شده باشد،  امکان برداشت موجودی از صرافی بایننس وجود نخواهد داشت. در این صورت باید به پشتیبانی صرافی پیام بدهید تا امکان برداشت ارز را به طور موقت برای شما باز کند تا بتوانید موجودی را از آن اکانت برداشت کنید و دیگر آن حساب را حذف شده بدانید. گر بخواهید از همان حساب استفاده کنید می توانید مراحل احراز هویت بایننس با را مدارک غیر ایرانی تکمیل کنید تا حساب برایتان باز شود.
 • شرکت در IEO های بایننس
  در صورت احراز هویت یا وریفای بایننس می توان در مراسم عرضه اولیه کوین ها و یا Lunchpad بایننس شرکت نمود. نحوه شرکت در IEO های بایننس به این صورت است که توسط بیت کوین می توان ارز جدیدی که به تازگی در Lunchpad بایننس اضافه شده است را خریداری نمود.
 • استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن بایننس
  اگر اکانت شما با مدارک غیر ایرانی ( کارت ملی و پاسپورت خارجی ) وریفای شده باشد، می توانید بدون هیچ نگرانی از اپلیکیشن بایننس استفاده نمایید. به این معنا که با یک تغییر آی پی که با VPN داده می شود، می توانید عملیات احراز هویت را انجام دهید. زیرا همین که IP از ایران، آمریکا یا کشورهایی که ممنوعیت استفاده برای کاربران وجود دارد، نباشد کافی است که وریفای بایننس انجام شود، لازم نیست برای ادامه کار با صرافی همیشه با یک آی پی ثابت در صرافی فعالیت کنیم.
 • عدم مسدود شدن اکانت
  در صورت احراز هویت بایننس، هیچ نگرانی از بابت مسدود شدن اکانت و این مورد که با IP ایران وارد شده ایم، وجود ندارد. مجدد تاکید میکنم که احراز هویت بایننس با مدارک ایرانی ( کارت ملی و پاسپورت ) برای ایرانیان مقدور نیست و شما باید از مدارک کشورهای دیگری از قبیل آیدی کارت ترکیه استفاده کنید.
 •  

احراز هویت بایننس

 


 :idea: خرید مدارک احراز هویت بایننس

 :idea: ساخت پاسپورت فیک برای بایننس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *