لو رفتن آی پی ( IP ) ایران در بایننس و راهکار های مناسب برای رفع این مشکل

لو رفتن آی پی ایران بایننس | ارور یا خطا لو رفتن آی پی ( ip ) | تلماتو |

اگر در بایننس از قبل شروع به فعالیت کرده اید، حتما از محیط کاربری مطلوب و میزان معاملات بالا در این صرافی آگاهی دارید. باید در نظر داشته باشید. که به دلیل حجم بالای معاملات، بایننس سخت گیری هایی را در زمینه مبارزه با پولشویی و کلاهبرداری دارد. و به دلیل اینکه ایران در لیست کشورهای تحریم برای احراز هویت در بایننس قرار دارد. کاربرانی ایرانی حین استفاده از بایننس باید هویتشان پنهان بماند و گرنه احتمال لو رفتن Ip ایران در بایننس وجود دارد که دلیل مسدود شدن حساب کاربری بایننس است . در این قسمت تیم ما مطالب لازم را برای شما ارائه می دهد.

 

وریفای بایننس

 

دلیل مسدود شدن حساب کاربری بایننس ( Binance )

یکی از دغدغه های اصلی کاربران ایرانی فعالیت در بایننس می باشد. گفتنی است. که بایننس با پیروی از قوانین ایالات متحده آمریکا و تحریمات گسترده، استفاده از خدماتش را علاوه بر کاربران ایرانی ، بر چند کشور دیگر ممنوع کرده است. پس کاربران ایرانی اگر مشتاق به فعالیت در صرافی بایننس هستند، باید علاوه بر هویت ، Ip کشور خود را نیز از دید بایننس مخفی نگهدارند که منجر به لو رفتن  Ip ایران در بایننس نشود.

اگر برای وریفای تضمینی بایننس خود به دنبال مدرک هویتی هستید در نظر داشته باشید که پاسپورت شما به هیچ عنوان مدرک مناسبی برای احراز هویت این صرافی نیست. چون هویت شما روی پاسپورت ایرانی نوشته شده است. پس پاسپروت ایرانی برای وریفای و احراز هویت استفاده نکنید.

بایننس ممکن است به روش های مختلفی متوجه ایرانی بودن کاربر شود. اما دلیل اصلی که عموما باعث مسدود شدن حساب کاربری بایننس می شود، لو رفتن Ip ایران در بایننس است. استفاده نکردن از یک آی پی ( Ip ) واحد در هنگام ثبت نام و ورود به بایننس در پلتفرم های متفاوت است که باعث لو رفتن هویت کاربران ایرانی می شود.

هنگام ورود به بایننس از ارائه شماره تلفن خود که با پیش شماره +98 است جلوگیری کنید. عموما کاربرانی که با بایننس سرو کار دارند. از تحریمات این صرافی علیه کشورمان آگاهی دارند. علاوه بر این ها حواستان به آی پی کشور های غیر مجاز به فعالیت در بایننس باشد. چون برخی کشور های دیگر نیز از فعالیت در بایننس محروم هستند. شواهد نشان داده است بعد از لو رفتن Ip کشور های ممنوعه در بایننس، اجازه برداشت دارایی  را به کاربران خود نمی دهد.

 

 دلیل مسدود شدن حساب کاربری بایننس ( Binance ) | لو رفتن آی پی ایران در بایننس |
لو رفتن آی پی ایران در بایننس

 

لو رفتن آی پی پیش از وریفای بایننس

در چند ماه اخیر فعالیت در بایننس به اینگونه بود که معمولا تریدرهای ایرانی از وی پی ان برای log in و وصل شدن به بایننس استفاده می کردند و اصلا نیازی به وریفای و احراز هویت بایننس نبود. در آن صورت اگر به هر دلیلی آی پی لو می رفت یا اینکه فیلتر شکن به دلیل قطعی اینترنت، قطع می شد، بایننس از این تریدر ها می خواست که احراز هویت کنند و مدارک هویتی خود را بارگذاری کنند تا مطمعن شوند این افراد ساکن ایران نیستند و آی پی که لو رفته به صورت اتفاقی بوده است. بنابراین اگر وریفای انجام نداده اید و حتی نیز آی پی شما لو نرفته است بهتر است برای جلوگیری از منع برداشت خود هنگام لو رفتن  آی پی وریفای و احراز هویت انجام دهید.

 

ارور یا خطا لو رفتن آی پی ( ip ) قبل از وریفای یا احراز هویت بایننس ( binance )

 

لو رفتن آی پی بعد از وریفای بایننس

بالای 99 درصد از کاربران، وریفای و احراز هویت خود را انجام داده اند و مدارک هویتی خود را در بایننس  بارگذاری کرده اند و این مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. در صورتی که بعد از وریفای و احراز هویت آی پی شما لو برود، بایننس حتی اکانت های وریفای شده را نیز می بندد و از کاربران خود proof of address یا قبض می خواهد و البته این را هم بگویم که اینگونه فکر نکنید که بعد از آپلود قبض دیگر خیالتان راحت است و امکان بسته شدن حساب بعد از لو رفتن آی پی وجود ندارد؛ نه اینگونه نیست چون هر زمانی امکان لو رفتن آی پی وجود دارد پس مراقب باشید. ارورها که بعد از لو رفتن آی پی بعد از وریفای صورت برای شما نمایش شده است و به صورت زیر می باشد. 

 

 ارور یا خطا لو رفتن آی پی ( ip ) بعد از وریفای یا احراز هویت بایننس ( binance )

 

روش های جلوگیری از لو رفتن Ip ایران در بایننس 

برای جلوگیری از لو رفتن Ip ایران در بایننس  راه های دیگری نیز وجود دارد. در ابتدا باید برای فعالیت در بایننس از آی پی ( IP ) غیر ایرانی استفاده کنید تا شما با امنیت بالاتر و ریسک 0 بتوانید معاملات تجاری خارجی خود را انجام دهید.

 

روش اول استفاده از VPS

_یکی از روش های نسبتا ساده این هست که شما می توانید یک سرور مجازی یا همان وی پی اس (VPS) تهیه کنید و همیشه امورات خود را از داخل VPS یا همان سرور مجازی انجام دهید، در این روش با توجه به اینکه همه عملیات داخل سرور اجرا می شود. هیچ اطلاعاتی از آی پی شما در دسترس سایت هایی که با آنها کار می کنید وجود ندارد، مثلا شما از سرور مجازی خود برای ورود به بایننس و معامله در آنجا استفاده می کنید و وسط معامله یک لحظه اینترنت شما قطع می شود در این حالت ریسک لو رفتن Ip ایران در بایننس شما صفر هست.

چون اطلاعات شما فقط از طریق خود سرور مجازی بایننس که با آن کار می کنید تبادل میگردد و هیچ مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. همچنین اگر از vpn یا vps استفاده می کنید حتما حواس جمع باشید. که از آی پی کشور های تحریم و فعالیت غیر مجاز همانند ایران بایننس استفاده نکنید. همچنین از vpn  یا vps با Ip ثابت مانند استفاده کنید برای این منظور می توانید خرید اکانت هتزنر را انجام دهید. برای فعالیت در صرافی هایی که دور زدن آن ها سخت است.  از آی پی های یکبار مصرف که فیلتر شکن های پولی در اختیار شما قرار می دهد استفاده نکنید آی پی لو میرود.

 

البته کار کردن با وی پی اس یا سرور مجازی می تواند مشکلات و سختی های خود را نیز داشته باشد ولی برای ریسک 0 آن می تواند سختی را چشم پوشی کرد، مثلا یکی از مّشکلات اساسی کندی و قطعی خود اتصال ریموت دسکتاپ سرور مجازی می باشد. که شما حتما بایستی دقت کنید سرور از جای معتبر با پشتیبانی تهیه کنید که بتوانید بدون لگ، قطعی و با امنیت بالا با سرور خود ترید کنید.

 

 رفع تشخیص آی پی ( Ip ) ایران

 

روش دوم نصب برنامه kill switch 

برای جلوگیری از لو رفتن آی پی بعد از وریفای، برنامه kill switch را نصب کرد و آن را به وی پی ان وصل کنید.  VPN kill switch یا همان Network Lock، قابلیتی است که داده های شما را در زمانی که اتصال VPN شما قطع می‌شود، ایمن نگه می‌دارد و مانع از لو رفتن آی پی آدرس واقعی شما در فضای مجازی می‌شود. VPN kill switch با نظارت مداوم اتصال شما، شناسایی مشکلات، مسدود کردن دسترسی شما به اینترنت و بازیابی اتصال شما به محض ایمن شدن کار می‌کند.

از این رو اگر اتصال VPN شما قطع شود، VPN kill switch بلافاصله اتصال شما به اینترنت را قطع می‌کند تا اطلاعات آی پی شما در اختیار ارائه دهنده اینترنت (ISP) یا سایت هایی همچون بایننس و غیره قرار نگیرد. چراکه اگر آی پی شما در اختیار این سایت ها قرار بگیرد حساب کاربری شما مسدود می‌شود.

 

با توجه به محدودیت هایی که برای کاربران ایرانی برای استفاده از صرافی های متمرکز وجود دارد. حتما همواره نکات ایمنی را رعایت کنید. بایننس به جهت داشتن حجم مبادلات بالا و بیشترین تعداد کاربردارد. بستر مناسبی برای ترید و خرید و فروش می باشد. اما با توجه به محدودیت هایی که برای برخی از کشورها مانند ایران یا آمریکا ایجاد کرده است؛ گزینه مناسبی برای نگهداری ارزهای دیجیتال نیست و نباید از آن به عنوان کیف پول استفاده کرد.

 

کلام آخر

اگر شرایط کامل برای استفاده از این صرافی را دارید (استفاده از مشخصات غیر ایرانی و استفاده از IP هایی بجز ایران یا آمریکا)؛ فقط برای انجام مبادلات از آن استفاده کنید. و برای نگهداری بلند مدت ارزهای خود از کیف پول های شناخته شده که در وبسایت ما نیز معرفی و آموزش داده شده اند استفاده کنید. در غیر این صورت امکان لو رفتن IP ایران در بایننس وجود دارد.


خدمات دیگر سایت تلماتو

مطالب پیشنهادی 


 

دیدگاه (3)

 • آرسام 2022-09-21 پاسخ

  درود بر شما، برای ترید حتما باید از لپ تاپ یا گوشی صفر که قبلا باهاش وارد سایت های ایرانی نشدیم استفاده کنیم.یعنی اگر گوشی رو بروزرسانی یا تنظیم کارخانه کنیم و یا ویندوز لپ تاپ رو مجدد نصب کنیم و با vps وارد صرافی بشیم، باز هم احتمال لو رفتن device دستگاه به دلیل استفاده های قبلی در سایت های ایرانی وجود داره؟

 • سیفی 2022-08-20 پاسخ

  سلام وقتتون بخیر من قبل از وریفای آی پیم لو رفت چیکار باید کنم.

  • تلماتو 2022-08-20 پاسخ

   سلام روز بخیر
   شما باید احراز هویت انجام بدید و به بایننس نشون بدید برای کشور تحریم نیستید و اشتباهی رخ داده است.
   در صورتی که نتوانستید احراز هویت انجام دهید با در ارتباط باشید تا شما را همراهی کنیم.
   ممنون از حسن توجهتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *