نحوه فعالسازی وریفای پلاس در بایننس

نحوه و روش فعالسازی وریفای پلاس در بایننس( binance ) | چرا قسمت وریفای پلاس بایننس غیر فعال است؟ آموزش آپلود قبض برای تایید آدرس بایننس |

فهرست مطالب

وریفای پلاس بایننس به معنی ارائه و بارگذاری مدارک اثبات کننده محل سکونت شما در آدرس ارائه داده شده به بایننس هست. وریفای پلاس یک اسم مدرن است که بایننس برای این موضوع انتخاب کرده است. نام اصلی این نوع از وریفای، احراز سکونت یا Proof of Address می باشد. وریفای پلاس بایننس در واقع لایه و سطح دوم از سیاست های Kyc صرافی بایننس می باشد. مشتری با ارائه مدارک معتبر اثبات کننده محل سکونت خود در کشور مورد نظر به بایننس اطمینان خاطر بیشتر می دهد. که مشتری قابل اعتماد و عادی می باشد. به همین علت بایننس برای افرادی که فعالسازی وریفای پلاس خود را انجام می دهند مزایای بیشتری در نظر گرفته است.

قسمت وریفای پلاس بایننس در حالت عادی معمولا غیر فعال می باشد در این مقاله سعی بر آن شده است تا نحوه فعالسازی و بارگذاری فایل قبض جهت تایید آدرس و وریفای پلاس بایننس به طور کامل وگام به گام آموزش داده شود. با ادامه این مقاله همراه ما باشید.

برای ثبت سفارش وریفای پلاس بایننس بر روی لینک کلیک کنید.

 

وریفای پلاس بایننس

 

چه مدارکی برای وریفای پلاس بایننس مناسب است؟

بایننس اعلام کرده که این مدارک تایید آدرس محل سکونت شما را برای وریفای پلاس و می پذیرد. که شامل موارد زیر می باشد:

 • municipality bill for utility service
 • muncipal rates and taxes statement
 • internet service bill
 • bank statement
 • bank reference letter
 • moragage statement
 • body corporate statement

 

چه مدارکی برای وریفای پلاس بایننس مناسب است؟ | وریفای پلاس بایننس

 

همانطور که میبینید بایننس مدارکی را برای تایید وریفای پلاس شما می پذیرد. که به نوعی هم حاوی اسم و مشخصات شما باشند و هم همزمان مربوط به آدرس محل سکونت شما باشند.

نکته : معمولا راحترین نوع قبضی که می توان برای وریفای پلاس ارائه داد municipality bill for utility service  که شامل تمام قبض های خدماتی می باشد.

 

مزایای آپلود قبض برای تایید آدرس در بایننس

همان طور که گفته شد بایننس برای نشان دادن آدرس محل سکونت مشتریان خود ارزش زیادی می دهد. به همین علت هم مزایای بیشتری در نظر گرفته تا کاربران خود را برای ارائه مدارک محل سکونت تشویق کند. بعضی از این مزایای وریفای بایننس به صورت آشکار اعلام شده است. ولی بعضی از مزایا توضیح خاصی ارائه نشده است و از طریق تیم تلماتو ایجاد شده است.

1: افزایش سطح واریز و برداشت: برای مثال یکی از مزایایی که بایننس برای سطح وریفای پلاس در نظر گرفته است افزایش سطح واریز و برداشت فیات از ۵۰ هزار دلار در روز به ۲۰۰ هزار دلار در روز می باشد. فیات (Fiat) همان ارز های رایج کشور ها مانند دلار، یورو، پوند و غیره می باشد. از آنجایی که سیستم بانکی کشور تحریم می باشد. عملا امکان برداشت و واریز مستقیم فیات در بایننس برای ایرانیان وجود نداشته. و این مزیت از مزایای وریفای پلاس برای ایرانیان که از صرافی بایننس استفاده می کنند کارایی ندارد.

2: عدم حساسیت به آی پی : بعد از احراز هویت بایننس لازم نیست حتما فرد مورد نظر هر بار که از بایننس استفاده می کنند حتما با IP یکسان و از همان کشور اتصال پیدا کند. به معنی دقیق تر بایننس به نسبت کمتر بر IP های اتصالی این حساب ها حساس می شود. البته حتی بعد از انجام وریفای پلاس هم نباید با IP کشور هایی تحت تحریم بایننس استفاده نمود.

دقیقا همین توضیحات بالا برای ایرانیانی که حساب خود را در بایننس به روش های مختلف وریفای کرده اند. به عنوان یک مزیت فوق العاده مهم شناخته می شود. چرا که تهیه ای پی اتصالی به بایننس هم می تواند هزینه بر باشد و هم ممکن است به علل گوناگون در دفعات زیادی مدام تغییر پیدا کند. برای مثال بعضی از وی پی ان ها آی پی ثابت ندارند و برای هر بار اتصال آی پی جدیدی به مشتری ارائه می کنند.

یا حتی بعضی از اوقات امکان تهیه آی پی مطمئن و اختصاصی برای بعضی از کشور ها ممکن نیست و به ناچار مجبور به تهیه آی پی کشور دیگری خواهیم شد. که با انجام وریفای پلاس بایننس می تواند از سطح حساسیت بایننس به این موضوع است.

نکته مهم : انجام وریفای پلاس بایننس به هیچ وجه حساسیت بایننس به آی پی اتصالی شما را به صفر نمی رساند. ولی طبق تجربه ما قطعا این موضوع را کاهش می‌دهد. در هر حال حتی با انجام وریفای پلاس باز هم باید جوانب احتیاط را برای استفاده از بایننس رعایت نمود. و حتی الامکان از اتصال به سرور های بایننس با آی پی های مورد داری خودداری نمود.

 

وریفای حساب کاربری بایننس

 

نحوه فعال سازی وریفای پلاس در بایننس

معمولا در بایننس قسمت وریفای پلاس حالت فعال ندارد و به صورت unavailable است. برای اینکه ما بتوانیم قبض را آپلود کنیم و قسمت وریفای پلاس فعال بشود باید آن قسمت وریفای حالت انتخابی داشته باشد یعنی available باشد و شما باید بتوانید بروید و انتخاب کنید. برای اینکار شما باید به پشتیبان سایت به صورت آنلاین پیام بدهید به آن ها اطلاع بدهید که قسمت proof of address یا وریفای پلاس منو  را فعال کنند تا بتوانم قبض را آپلود کنم.که این کار منجر به فعالسازی وریفای بایننس می شود.

 

مراحل فعالسازی وریفای پلاس بایننس 

1_ در ابتدا به سایت بایننس بروید و وارد صفحه identity verifiaction شده و روی قسمت verified plus کلیک کنید. بعد از کلید گزینه unavailable را میبینید که گویای غیر فعال بودن وریفای پلاس می باشد. ولی اگر گزینه available را ببینید به معنای فعال بودن وریفای پلاس می باشد و نیازی به فعالسازی نیست. در غیر این صورت  مراحل زیر را ادامه دهید.

 

نحوه فعال سازی وریفای پلاس در بایننس

 

2_ در صفحه اصلی بایننس بر روی آیکون ساپورت کلیک کنید.

 

نحوه فعال سازی وریفای پلاس در بایننس

 

 

3_ سپس وارد صفحه بعد شده و روی قسمت registration / identification کلیک کرده و گزینه residential address را انتخاب کنید و next page را کلیک کنید.

 

 فعال سازی وریفای پلاس در بایننس

 

4_ سپس بعد از کلیک وارد صفحه چت پشتیبان می شوید در آن صفحه به صورت خودکار از طرف پشتیبانی برای شما پیامی ارسال میشود. شما باید گزینه unsolved را انتخاب کنید و روی گزینه leave messages now را کلیک کنید..

 

نحوه فعالسازی وریفای پلاس در بایننس

نحوه فعال سازی وریفای پلاس در binance

روش فعال سازی وریفای پلاس در بایننس

 

5. بعد از آن از طرف پشتیبانی برای شما پیام ارسال می شود مبنی بر اینکه که میتوانید سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

 

نحوه فعال سازی وریفای پلاس

 

6. سپس شما پیام خود را مبنی بر اینکه وریفای شما غیر فعال است و خواستار فعال کردن آن هستید ارسال کنید. و بعد از آن در صورت نیاز برای نشان دادن غیر فعال بودن وریفای پلاس به پشتیبانی می توانید از صفحه اول اسکرین بگیرید و قسمت بالای عکس را کات کنید که وی پی ان دیده نشود وگرنه پشتیبان اخطار میدهد و منجر به عدم فعاسازی وریفای پلاس شما خواهد بود. سپس عکس را از طریق سنجاقی که در قسمت پایین صفحه سمت چپ هست به صفحه پشتیبان آپلود کنید. پشتیبان پس از بررسی های لازم  طی 10 دقیقه تا یک روز اطلاع رسانی خواهد کرد.

 

نحوه فعال سازی وریفای پلاس در بایننس

 

7. بعد از اطلاع رسانی وقتی وارد صفحه اول که در پایین رویت می کنید شوید. و روی قسمت verified plus کلیک کنید. میبینید که کلمه complete دیده میشود. این به معنای این است که فعالسازی وریفای پلاس شما صورت گرفته است و شما می توانید قبض خود را آپلود کنید.

 

نحوه فعال سازی وریفای پلاس در بایننس

 

سخن پایانی تلماتو

تیم تلماتو با تجربه چندین ساله خود در این عرصه قادر به پاسخگویی شما در این راستا می باشد. در صورت مواجه با هر سوالی درباره فعالسازی وریفای پلاس بایننس میتوانید با ما در ارتباط باشید.


خدمات مشابه :

:idea: وریفای کوینکس

:idea: وریفای فایور

دیدگاه (4)

 • محمد درویش پاسخ

  سلام وقت بخیر چن روز طول می کشه وریفای پلاس بایننس تایید بشه ؟

  2023-11-18 در 11:51
  • nikfal پاسخ

   با سلام بستگی داره وریفای پلاس بایننس رو کی تایید کنند به محض تایید شدن وریفای پلاس بایننس تلماتو اکانت را در اختیار تان قرار خواهد داد. ممنون از همراهی شما

   2023-11-20 در 14:17
 • سمیرا ناظمی پاسخ

  سلام وقت بخیر ببخشید چجوری می تونم وریفای پلاس بایننس رو سفارش بدم ؟

  2023-11-18 در 11:49
  • nikfal پاسخ

   با سلام می توانید به محصول وریفای بایننس مراجعه کنید و وریفای پلاس بایننس را انتخاب کنید و اطلاعات لازم را برای پشتیبانی تیم تلماتو ارسال کنید تا روند انجام کار خیلی سریع طی شود. ممنون از همراهی شما

   2023-11-20 در 14:19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *