آموزش رفع خطا و ارور های بایننس موقع وریفای پلاس و احراز هویت

رفع خطای بایننس موقع وریفای پلاس

مسلما شما هم اخیرا موقع وریفای پلاس بایننس با خطا و ارورهای عجیب غریبی مواجه می شوید. این مسئله همواره برای تریدر ها مایه سردرگمی و دردسر می شود. و شاید درآخر نیز نتواند اکانت بایننس خود را وریفای و احراز هویت کنند. در این مقاله تیم تلماتو با تجربه چندین ساله خود آموزش های لازم برای رفع خطا و ارورهایی که هنگام احراز هویت و وریفای پلاس بایننس رخ میدهد، به طورکامل توضیح داده شده است تا درصورت برخورد با اینگونه خطاها و ارورهای بایننس بتوانید آن ها را برطرف کنید برای رفع ارور و خطا بایننس برای شما راهکارهایی ارائه داده شده است که می توانید مطالعه بفرمایید.

 

وریفای پلاس بایننس

ارورهای وریفای پلاس

(please make sure that address and.or postal code you have entered fully corresponds to address at basic validation and address in proof of address document

لطفاً مطمئن شوید که آدرس و یا کد پستی که وارد کرده‌اید کاملاً با آدرس در تأیید اولیه و آدرس در سند اثبات آدرس مطابقت دارد. برای قبض آب و برق آدرس عرضه برای تأیید استفاده می شود.

راهکار: راهکار این است که قبض آب یا برقی که از شما می خواهند را سعی کنید اطلاعاتش با اطلاعات مدارکی که ارسال کردید مطابقت داشته باشد. در غیر اینصورت ربات جعلی بودن مدارک را تشخیص داده و بایننس وریفای شما را رد می کند.

 

lease make sure that address and.or postal code you have entered fully corresponds to address at basic validation and address in proof of address documentppppppppppppppppppppp) | آموزش رفع خطا و ارور های بایننس |
آموزش رفع خطا و ارور های بایننس

 

 ( your proof of address does not meet our requirememnts as it is older than3 month) 

مدرک نشانی شما الزامات ما را برآورده نمی‌کند، زیرا قدیمی‌تر از 3 ماه است، لطفاً مدرک جایگزین نشانی که تاریخ صدور اخیر را نشان می‌دهد با تاریخ 3 ماه گذشته، دوباره ارسال کنید.

راهکار: همانگونه که از ترجمه متن متوجه می شوید که این قبضی که آپلود شده است نیاز بایننس برای تایید وریفای پلاس را برطرف نکرده است. به همین خاطر باید قبض جدید آپلود شود در مواجه با این ارور راهکاری که می توان ارائه داد چیز واضحی نیست و بایننس به طور کامل اطلاع نداده است مشکل از کجاست جهت رفع این مشکل می توانید با ما درارتباط باشیم تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

 

( your proof of address does not meet our requirememnts as it is older than3 month)

 

 your proof of address does not meet our requirememnts please resubmit a bank account statement or utility bill with your name address. and date on it  dated on it( dated with in 3months)

 

مدارک نشانی شما الزامات ما را برآورده نمی کند، لطفاً صورت حساب بانکی یا قبض آب و برق (برق، آب، اینترنت و غیره) را با نام خود دوباره ارسال کنید. آدرس و تاریخ روی آن ( تاریخ روی آن ( تاریخ در 3 ماه است ) می توانید تصویری از صورتحساب نسخه چاپی یا پی دی اف یک صورتحساب بدون کاغذ ارسال کنید

راهکار:این ارور همانطور که از ترجمه اش می توان متوجه شد به طور کلی گفته است.  این قبض مورد تایید ما نیست و هیچ اروری در این مورد به شما داده نشده است که مشکل از کجاست و به چه دلیل این قبض را قبول نکرده است. معمولا بالای 90 درصد بایننس قبض هایی که مورد تایید خودش نیست این ارور را ارسال می کند. راهکاری که می شود برای این ارور ارائه داد این است که با ما در ارتباط باشید. قبضی که آپلود کردید را برای ما از طریق واتساپ بفرستید تا ما آن را بررسی و مشکل را برطرف کنیم اگر مشکل ازسبب اون قبض حل شد که ما همان قبض را برایتان میفرستیم ولی اگر نشد یک قبض جدید برایتان صادر می کنیم.این روش برای رفع ارور و خطا بایننس مناسب می باشد.

 

your proof of address does not meet our requirememnts please resubmit a bank account statement or utility bill with your name address

 

verification unsuccessful sorry you did not pass the review process the ensure that the address you have entered fully corresponds to the address in the proof of address document 

تأیید ناموفق بود متأسفانه فرآیند بازنگری را پشت سر نگذاشتید، دلیل شکست به شرح زیر است اطمینان حاصل کنید که آدرسی که وارد کرده‌اید کاملاً با آدرس سند اثبات آدرس مطابقت دارد. همان طور که ملاحظه می فرمایید به معنای این است که شما هنگام ثبت نام در بایننس که از شما آدرس می خواهد. آدرسی که برای وریفای بایننس وارد کردید والان که دارید برای قبض وریفای پلاس proof of address بارگذاری می کنید آدرسی که موجود با آدرس که هنگام ثبت نام وارد می کنید تشابهی ندارد این ارور به همین خاطر است.

راهکار: راهکاری که می توانم ارائه بدهیم این است که معمولا به دلیل اینکه قسمت آدرس بایننس قابل ویرایش نیست و گاها نمی توانید ببیند که چه آدرسی وارد کردید و این یکم قضیه را پیچیده تر می کند. برا این ارور فعلا راهکاری ارائه نشده است برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

verification unsuccessful sorry you did not pass the reviw process the | رفع مشکل وریفای بایننس برای ایرانیان |
رفع مشکل وریفای بایننس برای ایرانیان

 

the image quality of your proof of address is indequate please resubmit a copy in a highter resolution

کیفیت تصویر اثبات آدرس شما در هنگام وریفای اکانت بایننس مناسب نیست لطفاً یک کپی با وضوح بالاتر ارسال کنید.

راهکار: قبل از آپلود تصویر سعی کنید از دوربین با کیفیت بالا برای عکس برداری استفاده کنید و بعد از اینکه از کیفیت بالای عکس مطمعن شدید عکس را بارگذاری کنید. برای آپلود سعی کنید عکس را به صورت پی دی اف بارگذاری کنید تا از کیفیت عکس کاسته نشود.

 

the image quality of your proof of address is indequate please resubmit a copy in a highter resolution کیفیت تصویر اثبات آدرس شما مناسب نیست لطفاً یک کپی با وضوح بالاتر ارسال کنید.

سخن پایانی تلماتو

چنانچه علاوه بر این ارورها بایننس ارورهایی دیگری در وریفای پلاس بایننس به شما ارائه داد. شما می توانید برای رفع ارورها تصاویر آن ها را از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید. تا ما دلیل اینکه بایننس proof of address شما را رد کرده است را بگوییم و یا آن را برایتان درست کنیم یا قبض جدیدی برایتان ارائه دهیم.


خدمات دیگر سایت تلماتو 

مطالب پیشنهادی 


 

دیدگاه (4)

 • سعید خرسند 2022-08-21 پاسخ

  با سلام
  ربات بایننس وقتی میخوام وارد اکانت بشم مدام بهم ارور میده دلیلش چی میتونه باشه؟

  • تلماتو 2022-08-21 پاسخ

   با سلام و خسته نباشید
   امکان این وجود دارد که احراز هویتتان به درستی صورت نگرفته و عکس یا قبضی که وارد کردید باهم مطابقت ندارد
   در صورت ورود به اکانت باید احراز هویت شما به صورت کامل و درست انجام شود و آدرس و قبضتان باهم مطابقت داشته باشد.
   در صورت عدم حل ارور می توانید با ما در ارتباط باشید تا ما توضیحات لازم را برایتان ارائه دهیم.
   ممنون از حسن توجهتان.

 • reza 2022-08-16 پاسخ

  با سلام
  من قبلا در بایننس ادرس وارد کردم و الان برای وریفای پلاس به آن ادرس نیاز دارم چجوری داخل برنامه بایننس ببینم ؟ کدوم قسمت است؟

  • تلماتو 2022-08-16 پاسخ

   با سلام وخسته نباشید
   خدمت شما عارضم که اون آدرسی که موقع ثبت نام وارد کردید باید یادداشت میکردید. امکان مشاهده برای تغییر آدرس در بایینس وجود ندارد. برای راهنمایی تخصصی تر با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *