شارژ حساب بروکر ها با پرفکت مانی

شارژ حساب بروکر با پرفکت مانی | تامین مالی کارگزار با پرفکت مانی | تلماتو |

فهرست مطالب

بروکر ها یا کارگزاران آنلاین ، بستری را برای افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در بازارهای مالی هستند ، فراهم می کنند. بروکر ها طیف وسیعی از خدمات از جمله دسترسی به پلتفرم های معاملاتی ، منابع آموزشی و ابزارهای تحلیل بازار را ارائه می دهند. برای بهره مندی از این خدمات، داشتن یک حساب سرمایه گذاری شده در بروکر نیاز است. یکی از محبوب ترین روش های پرداخت برای تامین مالی ( شارژ حساب ) حساب کارگزاری یا بروکر ها پرفکت مانی ( perfect money ) است. در این مقاله، به بررسی پیش نیاز های لازم برای شارژ حساب بروکر با پرفکت مانی ( perfect money ) مانند افتتاح حساب و خرید پرفکت مانی ( perfect money ) و نحوه انجام آن را با بروکر آیکیو آپشن ارائه خواهیم کرد. با تلماتو تا آخر این مقاله همراه باشید.

 

بروکر یا کارگزار چیست ؟

بروکر به شرکت یا شخصی گفته می شود که به عنوان واسطه ، نرخ بازار و اطلاعات لازم برای معاملات را در اختیار کاربران قرار می دهد و زمانی که مشتری دستور خرید و فروش خود را به بروکر اعلام می کند ، کارگزار با حسابی که مشتری در آن سپرده گذاری کرده است مجاز به انجام معامله می شود. در نتیجه کارگزار تضمین درست به انجام رسیدن معاملات هستند و موظف اند اطلاعات لازم را در اختیار دو طرف معامله قرار دهند. پس متوجه شدیم که تامین مالی کارگزار باعث انجام معاملات می شود و قابل اعتماد ترین سرویس پرداخت مناسب ایرانیان پرفکت مانی و وب مانی می باشد . پرفکت مانی یکی از سرویس های پرداخت محبوب بین ایرانیان است که توسط طلا و فلزات گرانبها پشتیبانی می شود . هم چنین می توانید در برخی از بروکر ها با استفاده از ووچر پرفکت مانی شارژ حساب بروکر مورد نظر خود را انجام دهید .

توجه : از مناسب ترین بروکر ها برای ایرانیان آیکیو آپشن می باشد که مشکل وریفای حساب آن را تلماتو برای شما حل می کند .

 

مطالب پیشنهادی : انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی

 

مزایای شارژ حساب بروکر ها با پرفکت مانی perfect money

دلایل زیادی وجود دارد که پرفکت مانی را برای تامین مالی کارگزار یا همان شارژ حساب بروکر مناسب باشد . در ادامه به تعدادی از این موارد اشاره می کنیم :

 • حریم خصوصی و امنیت پرفکت مانی

پرفکت مانی طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی از جمله احراز هویت دو مرحله ای، شماره حساب های شخصی و تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) را در اختیار کاربران قرار می دهد. این ویژگی ها به محافظت از حساب های کاربری در برابر دسترسی های غیرمجاز و فعالیت های جعلی کمک می کند.

 • کارمزد کم و پردازش سریع تراکنش

پرفکت مانی هم برای واریز و هم برای برداشت ، کارمزد تراکنش پایینی را دریافت می کند . زمان پردازش تراکنش ها نیز سریع است و اکثر تراکنش ها بلافاصله پردازش می شوند . و از این نظر نیز پرفکت مانی ( perfect money ) برای شارژ حساب بروکر آیکیو آپشن مناسب می باشد.

 • دسترسی به پرفکت مانی در بیشتر کشور های جهان و استفاده راحت از آن

پرفکت مانی در بسیاری از کشورهای جهان در دسترس است و آن را به یک روش پرداخت راحت برای کاربران در مناطق مختلف تبدیل می کند. و با افتتاح حساب پرفکت مانی می توان از خدمات آن بهره برد.

 • در دسترس بودن Perfect Money به عنوان یک گزینه پرداخت برای بسیاری از کارگزاران

بسیاری از کارگزاران آنلاین مانند آیکیو آپشن Perfect Money را به عنوان یک گزینه پرداخت برای تامین مالی حساب کارگزار ( شارژ حساب بروکر با پرفکت مانی ) ارائه می دهند. این امر باعث می شود تا کاربران با استفاده از پرفکت مانی ، وجوه را به حساب کارگزار خود واریز کنند .

 

پیش نیاز های شارژ حساب بروکر ها با پرفکت مانی perfect money

مطالب پیشنهادی : ساخت کیف پول پرفکت مانی

 

آموزش مرحله به مرحله شارژ حساب بروکر آیکیو آپشن ( IQ option ) با پرفکت مانی perfect money

برای شارژ حساب بروکر آیکیو آپشن با پرفکت مانی ( Perfect Money ) لازم است مراحل زیر را طی کنید .

در مرحله اول از شارژ حساب بروکر با پرفکت مانی ( Perfect Money ) وارد حساب کاربری ایکیو آپشن ( IQ option ) خود شوید سپس از منوی بالای صفحه گزینه Depisite را انتخاب کنید .

 

شارژ حساب بروکر آیکیو آپشن با پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

 

در مرحله دوم از بین روش های پرداخت گزینه perfect money را برای تامین مالی بروکر آیکیو آپشن ( IQ option ) انتخاب کنید .

سپس مقدار ارزی که می خواهید با آن حساب خود را شارژ کنید را وارد کنید .

در آخر روی گزینه proceed to payment کلیک کنید.

 

تامین مالی کارگزاری آیکیو آپشن با پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

 

در مرحله سوم از شارژ حساب بروکر آیکیو آپشن با پرفکت مانی ( perfect money ) به صفحه پرفکت مانی هدایت می شوید . اطلاعات لازم را وارد کنید و روی Previwe Payment کلیک کنید .

 

تامین مالی کارگزار با پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

در مرحله چهارم در صفحه جدید حسابی که می خواهید با آن پرداخت خود را برای شارژ حساب برورکر ایکیو آپشن ( IQ option ) با پرفکت مانی انجام دهید را وارد کنید و در آخر روی confirm payment کلیک کنید.

شارژ حساب کارگزار با پرفکت مانی ( perfect moneuy ) I تلماتو I

 

در مرحله پنجم پیامی به شما نمایش می دهد که نشانگر این است شما مراحل شارژ حساب بروکر آیکیو آپشن با پرفکت مانی را با موفقیت پشت سر گذاشتید و مقدار ارزی که واریز کردید می توانید برای ترید استفاده کنید .

 

تامین مالی بروکر با حساب پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

نکاتی برای استفاده از پرفکت مانی perfect money برای تامین مالی حساب کارگزار

 • هنگام استفاده از پرفکت مانی برای تأمین مالی حساب کارگزار، مهم است که سابقه تراکنش و مانده حساب خود را پیگیری کنید .
 • قبل از انتخاب بروکر در مورد امنیت قبل از واریز وجوه آن اطمینان حاصل کنید . و حتما احراز هویت دو مرحله ای را بگذرانید .
 • هنگام انتخاب روش پرداخت برای تأمین مالی حساب کارگزار، مهم است که امنیت، کارمزدها و زمان پردازش روش پرداخت را در نظر بگیرید.

 

کلام آخر

در این مقاله سعی شد اطلاعاتی در مورد بروکر و نحوه شارژ حساب بروکر آیکیو آپشن با پرفکت مانی ( Perfect Money ) برای شما همراهان گرامی ارائه شود. از آنجایی که به دلیل تحریم ها وریفای و افتتاح حساب آیکیو آپشن برای ایرانیان امکان پذیر نمی باشد می توانید از طریق تلماتو احراز هویت بروکر آیکیو آپشن را حل کنید. تلماتو تا آخرین لحضه وریفای در کنار شماست.

منبع : https://www.youtube.com/watch?v=PT1HJNGOBn8


سوالات متداول

1. کارمزد استفاده از پرفکت مانی برای شارژ حساب بروکر ها چقدر است ؟

پرفکت مانی هم برای واریز و هم برای برداشت، کارمزد تراکنش پایینی را دریافت می کند. کارمزدها به روش پرداخت انتخابی بستگی دارد و بین 0.5٪ تا 3٪ از مبلغ تراکنش متغیر است.

 

2. چه مدت طول می کشد تا یک تراکنش هنگام استفاده از پرفکت مانی برای تامین مالی یک حساب کارگزار پردازش شود ؟

اکثر تراکنش‌ها با استفاده از پرفکت مانی فورا پردازش می‌شوند و این روش پرداختی سریع و راحت برای تامین مالی حساب کارگزاری است.

 

3. آیا محدودیتی برای استفاده از پرفکت مانی برای تامین مالی حساب کارگزاری وجود دارد ؟

برخی از کارگزاران ممکن است محدودیت هایی در استفاده از روش های پرداخت خاص از جمله پرفکت مانی داشته باشند. مهم است که قبل از واریز وجه با استفاده از پرفکت مانی با کارگزار چک کنید.

 

4. آیا می توان از پرفکت مانی برای برداشت وجه از حساب کارگزار استفاده کرد ؟

بله، بسیاری از کارگزاران آنلاین پرفکت مانی را به عنوان یک گزینه پرداخت هم برای شارژ و هم برای برداشت ارائه می دهند و آن را به یک روش پرداخت راحت برای کاربران تبدیل می کند.

 


مطالب مشابه تلماتو

دیدگاه (2)

 • سیما رازقی پاسخ

  سلام وقت شما بخیر ممنون از خدمات خوبتون من قبلا ازتون اکانت بایننس خریده بودم خیلی راضیم الانم میخواستم ببینم بروکر آی کیو آپشن رو هم وریفای می کنید یا نه ؟

  2023-10-15 در 10:28
  • میلاد از تلماتو پاسخ

   سلام خوش امدید
   ما نیز از حضور دوبارتون تشکر میکنم بله وریفای و احراز هویت در بروکر آی کیو آپشن انجام میشه.میتوانید در ارتباط با پشتیبانی ثبت سفارش کنید .

   2023-10-16 در 09:39

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *