کارمزد استفاده از پرفکت مانی + انواع تراکنش پرفکت مانی

فهرست مطالب

امروزه ، اکثر تراکنش‌های مالی از طریق اینترنت و از طریق سیستم‌های پرداخت آنلاین انجام می‌شود . یکی از سیستم‌ های پرداخت آنلاین که محبوبیت بسیاری پیدا کرده است سیستم پرداخت پرفکت مانی می باشد . این سیستم پرداخت ، به کاربران اینترنت اجازه می‌دهد تا به راحتی و سریعاً با افتتاح حساب پرفکت مانی ( perfect money ) پرداخت‌های آنلاین خود را انجام دهند . اما ، همانطور که در همه‌ی سیستم‌های پرداخت آنلاین می‌بینیم ، کاربران باید برای استفاده از این سیستم پرداخت ، هزینه ای را در ازای خدمات انجام شده پرداخت کنند . نکته قابل توجه این است که برای کاهش کارمزد می توانید وریفای حساب پرفکت مانی را بگذرانید هم چنین با خرید ووچر پرفکت مانی کارمزدی بابت شارژ حساب خود نمی پردازید . در این مقاله ، به بررسی کارمزد استفاده از سیستم پرداخت پرفکت مانی ( perfect money ) و انواع تراکنش‌های آن می‌پردازیم. تا آخر این مقاله با تلماتو همراه باشید.

 

کارمزد پرفکت مانی ( perfect money ) چقدر است ؟

پرفکت مانی یکی از محبوب ترین سیستم پرداخت برای کاربران است و کارمزد کمتری نسبت به حساب وب مانی و اکانت پی پال برای خدمات خود دریافت می کند. علاوه بر این ها تحریم های نیز اثری روی خدمات این پلتفرم نذاشته است و کاربران ایرانی به راحتی می توانند از خدمات آن استفاده کنند. نکته جالب این است که این سایت از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و این مورد نیز باعث راحتی کار با این پلتفرم ها شده است.

هزینه های پرفکت مانی ( perfect money ) برای خدمات خود بسته به نوع تراکنش و مبلغ آن متفاوت است. علاوه بر این همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد شما می توانید با تغییر حساب خود به حالت پرمیوم و یا وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) می توانید به جای این که در هر تراکنش 1.99 درصد هزینه کنید می توانید همان تراکنش را با 0.5 درصد کارمزد انجام دهید.

 

هزینه و کارمزد پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

 

سطوح حساب کاربری در پرفکت مانی ( perfect money ) :

  • عادی : کاربرانی که تازه حساب خود را افتتاح کرده اند.
  • پرمیوم یا ویژه : کاربرانی که حساب خود را وریفای کرده اند و بیش از 1000 دلار تراکنش دارند.
  • شریک : حساب کسب و کارهای اینترنتی که پرداخت های خود را با پرفکت مانی انجام می دهند.

 

مطالب پیشنهادی : سقف واریز و برداشت پرفکت مانی

کارمزد تراکنش های پرفکت مانی ( perfect money )

انواع تراکنش های پرفکت مانی ( perfect money ) و کارمزد های آن به شرح زیر می باشد.

تراکنش واریز در پرفکت مانی

اگر می خواهید به حسابی پول واریز کنید یعنی به صورت مستقیم از حساب خود به حساب مقصد پول ارسال کنید کارمزد پرفکت مانی ( perfect money ) از 0% به بالا خواهد بود و بستگی به میزان مبلغ ارسالی دارد.

 

تراکنش سپرده گذاری

برای شارژ حساب با سیم بانک یا همان حواله بانکی از 0.5 درصد به بالاست .

شارژ حساب پرفکت مانی ( perfect money ) با ووچر کارمزدی ندارد و کاملا رایگان می باشد .

سپرده گذاری با بیت کوین در پرفکت مانی هزینه ای ندارد .

 

تراکنش برداشت

کارمزد برداشت پرفکت مانی ( perfect money ) با حواله بانکی از 0% به بالا می باشد و کارمزد بانک نیز روی این مبلغ اضافه می شود .

کارمزد برداشت آنی با بیت کوین 0.5 % از مبلغ تراکنش به علاوه 10 دلار می باشد .

هزینه برداشت با ووچر پرفکت مانی برابر یا 0.5 درصد برای حساب های وریفای شده می باشد . ولی کسانی که فقط حساب باز کرده اند کارمزدی برابر با 1.99 درصد باید پرداخت کنند.

 

هزینه های سیستم پرداخت پرفکت مانی ( perfect money ) I تلماتو I

 

مبادله پولی داخلی

مبادله پول داخل شبکه پرفکت مانی که به آن perfect money to perfect money گفته می شود به این صورت است که اگر دو طرف معامله هر دو حساب پرفکت مانی داشته باشند می توانند برای هم ارز پرفکت مانی ارسال کنند.

نقل و انتقال داخلی پول برای کسانی که وریفای حساب پرفکت مانی را انجام داده اند 0.5 درصد از فرستنده دریافت می شود. هم چنین نقل و انتقال داخل شبکه پرفکت مانی 0.5 درصد خواهد بود. و مبادله پولی داخلی فرستنده برای حساب های وریفای نشده حدود 1.99 درصد می باشد .

 

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) یا کوپن الکترونیکی یکی از قابلیت های این سیستم پرداخت است که می توان به کمک آن شارژ حساب پرفکت مانی و برداشت از حساب را انجام داد. کارمزد ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) برای کاربرانی که فقط حساب خود را ثبت کرده اند 1.99 درصد و برای حساب های وریفای شده 0.5 درصد می باشد.

 

تبدیل ارز

پرفکت مانی این امکان را به کاربران می دهد که ارز های خود را در پلتفرم پرفکت مانی به یکدیگر تبدیل کنند. کارمزد تبدیل دلار پرفکت مانی ( perfect money ) به یورو ( USD/EUR )  و یورو به دلار ( USD/EUR ) بسته به نرخ بازار متفاوت خواهد بود .

 

سود حساب

کسانی که با حساب پرفکت مانی ( perfect money ) خود بیش از 500 دلار در ماه تراکنش دارند سالانه 4 درصد کارمزد به آن ها تعلق می گیرد .

 

ارسال پیامک

هنگام تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) لازم است برای شما کد ارسال شود و شما حساب خود را وریفای کنید هم چنین برای هر بار ورود به حساب پرفکت مانی شما پیام دریافت می کنید. هزینه ارسال پیامک برای کاربران پرفکت مانی 0.1 دلار می باشد و هزینه بازیابی حساب 100 دلار می باشد .

 

مطالب پیشنهادی : واریز پول به حساب پرفکت مانی

 

مقایسه کارمزد پرفکت مانی ( perfect money ) با سرویس های پرداخت دیگر I تلماتو I

انواع ارز های پرفکت مانی

ارز های پرفکت مانی که با ساخت کیف پول پرفکت مانی می توان از آن ها استفاده کرد به شرح زیر است.

  • ارز USD که معادل دلار آمریکا است و با علامت U نشان می دهند.
  • ارز یورو که با علامت E نشان می دهند.
  • ارز G یا Gold برای نگهداری ارز های با ارزش مانند طلا است.
  • کیف پول B که برای ارز دیجیتال بیت کوین است.

شما با ایجاد یک کیف پول صاحب یک حساب چند ارزی خواهید داشت و برای هر ارزی که بخواهید می توانید تراکنش واریز ، برداشت ، سپرده گذاری و تبدیل ارز را با کارمزد مناسب پرفکت مانی ( perfect money ) انجام دهید.

 

کلام آخر

در این مقاله سعی شد که میزان کارمزد انواع تراکنش های پرفکت مانی ( perfect money ) برای شما بررسی شود. و مشخص شد که کارمزد پرفکت مانی نسبت به پلتفرم های دیگر کم است و برای کاربران ایرانی مناسب است . با تلماتو می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت پرفکت مانی ( perfect money ) ، نحوه ساخت کیف پول پرفکت مانی و فروش ووچر پرفکت مانی اطلاعات زیادی به دست آورید.

 

منبع : https://perfectmoney.is/fees.html?welcome=1


سوالات متداول

1. با ووچر پرفکت مانی چقدر می توانم برداشت کنم ؟

محدودیتی برای برداشت با ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) وجود ندارد فقط باید توجه داشته باشید که مبلغی که برداشت می کنید کمتر از کل موجودی باشد چون کارمزد برداشت از باقی مانده حساب شما کم می شود . بهتر است قبل از برداشت میزان کارمزد را حساب کنید و از مبلغی که می خواهید برداشت کنید کم کنید و سپس اقدام به برداشت پول با پرفکت مانی ( perfect money ) کنید.

 

2. آیا ممکن است حساب پرفکت مانی من هک شود ؟

بله ، همانند هر حساب دیگری ، حساب پرفکت مانی نیز ممکن است در معرض خطراتی مانند هک قرار بگیرد . اگر افرادی با دسترسی غیرمجاز به اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا کنند ، ممکن است از حساب شما سو استفاده کنند . برای جلوگیری از هک حساب پرفکت مانی از رمز عبور های قوی استفاده کنید .

 

3. آیا می توانیم مبلغی را که با پرفکت مانی پرداخت کردیم بازگردانی کنیم ؟

خیر تمامی تراکنش های پرفکت مانی غیر قابل برگشت است.


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *