چگونه ووچر پرفکت مانی perfect money رایگان بگیریم ؟

چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان بگیریم | ووچر پرفکت مانی رایگان | تلماتو |

فهرست مطالب

شاید شما با دیدن ووچر پرفکت مانی رایگان جذب شده باشید و برایتان سوال ایجاد شده باشد که چگونه این موضوع ممکن است. ووچر پرفکت مانی رایگان ( Perfect Money ) به کارت‌ های هدیه یا کوپن‌هایی اشاره دارد که می‌توانید آنها را به حساب Perfect Money خود اضافه کنید و از آنها برای پرداخت و تراکنش‌های آنلاین استفاده کنید بدون این که هزینه ای بابت خرید پرفکت مانی بپردازید . برای دریافت ووچر شما نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی ( perfect money ) دارید. با تلماتو همراه باشید تا روش های دریافت ووچر رایگان را برای شما با دید باز توضیح دهد .

 

5 روش دریافت ووچر پرفکت مانی perfect money رایگان

ووچر پرفکت مانی رایگان معمولاً توسط شرکت Perfect Money یا شرکای آن به عنوان جوایز ، تبلیغات یا برنامه‌های وفاداری به کاربران ارائه می‌شود . این ووچرها معمولاً یک کد یا سریال منحصر به فرد دارند که شما می‌توانید آن را در حساب پرفکت مانی خود وارد کنید و مقدار مشخصی از ارز الکترونیکی را به حساب خود اضافه کنید . مزیت اصلی استفاده از ووچرهای پرفکت مانی رایگان این است که شما می‌توانید ارز الکترونیکی Perfect Money را بدون هزینه کردن برای خرید پرفکت مانی برای خرید کالا یا خدمات آنلاین استفاده کنید . همچنین، می‌توانید وجوهی که در قالب ووچر دریافت می‌کنید را به حساب بانکی خود تبدیل کنید یا از آنها برای انتقال به دیگر اکانت‌ها در Perfect Money استفاده کنید .

حتی اگر به دنبال ووچر پرفکت مانی رایگان هستید ، لازم است به یاد داشته باشید که برخی از ارائه‌دهندگان ممکن است شرایط خاصی برای دریافت و استفاده از ووچرها داشته باشند . بنابراین، بهتر است سیاست‌ ها و مقررات مربوطه را بررسی کنید و از منابع رسمی و قابل اعتماد استفاده کنید. در ادامه روش هایی که می توانید ووچر رایگان کسب کنید آورده شده است .

 

روش های کسب ووچر پرفکت مانی رایگان I تلماتو I

1: دریافت ووچر پرفکت مانی perfect money رایگان از طریق زیر مجموعه گیری

منظور از زیر مجموعه گیری این است که شما با کد معرف خود افراد را تشویق می کنید تا برای خود حساب پرفکت مانی باز کنند و از آن جایی که این افراد با معرفی شما جذب شده اند پرفکت مانی برای شما امتیاز هایی در نظر می گیرد . اگر افرادی با کد معرف شما در پرفکت مانی ثبت نام کند و کار های ارز خود را با این پلتفرم انجام دهند یک درصد از سود سالانه آن ها به شما تعلق می گیرد . که شما می توانید این سود سالانه را در قالب ووچر پرفکت مانی رایگان ( perfect money ) برداشت کنید . شاید با خود فکر کنید که یک درصد رقم خیلی پایینی است اما شما تصور کنید زیر مجموعه های شما زیاد است و هر چه این افراد تراکنش بیشتری داشته باشند شما به سود بیشتر و مناسب تری دست پیدا می کنید .

برای این کار فقط کافیست کد معرف اختصاصی خود را بسازید و در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای ساخت کد معرف خود نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی دارید. هم چنین می توانید به کمک لینک زیر کد معرف خود را بسازید فقط به جای account آی دی خود را بگذارید.

 

2: دریافت ووچر پرفکت مانی perfect money رایگان با سود سالانه حاصل از سرمایه گزاری

روش دیگری که برای دریافت ووچر پرفکت مانی رایگان ( perfect money )  می توان در نظر گرفت دریافت سود سالیانه است . اگر شما در حساب پرفکت مانی خود سالانه مقدار مشخصی پرفکت مانی سرمایه گذاری کنید در چنین حالتی شما می توانید در آخر سال سود خود را دریافت کنید . سودی که پرفکت مانی در نظر گرفته است 4 درصد است . البته لازم است بدانید این سود ماهانه به حساب شما واریز می شود و شما می توانید آن را به صورت ووچر برداشت کنید و سپس نقد ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) را با تلماتو انجام دهید.

این حالت امن ترین راه دریافت ووچر پرفکت مانی رایگان ( perfect money ) است در واقع در این حالت پرفکت مانی به خاطر سرمایه گزاری و اعتمادی که به آن داشته اید به این روش تشکر می کند.

 

ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) رایگان I تلماتو I

 

مطالب پیشنهادی : استعلام ووچر پرفکت مانی

 

3: برگرداندن پول نقد ( cashback ) در برخی سایت ها

بعضی از فروشگاه ‌ها و سایت ‌های آنلاین به شما امکان می‌دهند تا با خرید از طریق perfect money ووچر های رایگان دریافت کنید . این سیستم ‌ها به شما درصدی از هزینه خریدتان را به عنوان ووچر بازگشت می‌دهند که می‌توانید در تراکنش‌های آینده از آنها استفاده کنید.

 

4: کسب ووچر رایگان پرفکت مانی perfect money با راه اندازی سایت

راه اندازی سایت می تواند یکی دیگر از راه های به دست آوردن ووچر پرفک مانی رایگان باشد. اگر در سایتی که راه اندازی کرده اید از درگاه پرفکت مانی برای پرداخت ها و واریزی های خود استفاده کنید در عوض پرفکت مانی نیز برای شما امتیازاتی در نظر می گیرد. این روش خیلی بهتر از روشی مانند تبلیغات سایت برای دریافت ووچر رایگان پرفکت مانی است .

 

دریافت ووچر رایگان perfect money با طراحی سایت I تلماتو I

 

مطالب پیشنهادی : آموزش ساخت ووچر پرفکت مانی

5: شرکت در نظر سنجی های آنلاین

روش دیگری برای دریافت ووچر پرفکت مانی رایگان perfect money ، شرکت در نظرسنجی‌های آنلاین است. بسیاری از وبسایت‌ها و شرکت‌ها نظرسنجی‌ های آنلاین برگزار می‌کنند و به عنوان جایزه، ووچر های پرفکت مانی رایگان ارائه می‌دهند . در این نظرسنجی‌ها ، شما می‌توانید با پاسخ دادن به سوالات و ارائه نظرات خود، امتیازها را کسب کرده و ووچرهای پرفکت مانی را دریافت کنید .

برای شرکت در نظرسنجی‌های آنلاین به دنبال وبسایت‌ها و شرکت‌هایی بگردید که نظرسنجی‌های آنلاین برگزار می‌کنند و به عنوان جایزه ووچرهای پرفکت مانی ارائه می‌دهند. بعد از پیدا کردن یک نظرسنجی آنلاین، باید ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ثبت نام، به صفحه نظرسنجی بروید و سوالات را با دقت پاسخ دهید. با پاسخ دادن به سوالات و ارائه نظرات خود ، امتیازها را کسب خواهید کرد. . هر نظرسنجی ممکن است قوانین خاصی درباره تعداد سوالات و امتیازات داشته باشد . پس حواستان باشد که همه قوانین را رعایت کنید. پس از اتمام نظرسنجی و کسب امتیازها ، ووچر پرفکت مانی را بر اساس قوانین هر نظرسنجی دریافت خواهید کرد.

 

کلام آخر 

در این مقاله در مورد این که چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان کسب کنیم بحث شد . از راه های پیشنهادی برای دریافت ووچر perfect money رایگان ، گزینه سرمایه گذاری سالیانه معقول تر است و سایر گزینه ها ریسک دارند . البته راه اندازی سایت نیز روش مناسبی است اما اگر هدف از ایجاد سایت دریافت ووچر رایگان باشد اصلا گزینه خوبی نیست !.

اگر ووچر perfect money داشته باشید می توانید برای نقد کردن ووچر پرفکت مانی روی کمک تلماتو حساب کنید .


سوالات متداول

1. آیا ووچر perfect money رایگان تاریخ انقضا دارد ؟

ووچر perfect money در حالت عادی تاریخ انقضا ندارد اما ممکن است در صورت رایگان بودن برای آن تاریخ انقضا در نظر بگیرند.

 

2. آیا برای سرمایه گزاری در پرفکت مانی نیاز به حساب وریفای شده است ؟

خیر شما می توانید با یک افتتاح حساب ساده نیز سرمایه گزاری کنید .

 

3. کارمزد ایجاد ووچر در حالت عادی چقدر است ؟

برای حساب های وریفای شده ، کارمزد ووچر پرفکت مانی حدود 0.5 و برای حساب های وریفای نشده 1.99 درصد از مبلغ ووچر می باشد .


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاه (3)

 • نیما حسینی پاسخ

  سلام برای خرید ووچر پرفکت مانی از تلماتو چیا لازمه ؟

  2023-10-15 در 10:22
  • میلاد از تلماتو پاسخ

   سلام خوش امدید
   فقط کافیه در پرفکت مانی ثبت نام اولیه انجام داده باشی بعد میتوانید خرید ووچر انجام دهید .

   2023-10-16 در 09:41
 • رضا حاضری پاسخ

  سلام وقت بخیر ووچر پرفکت مانی رو با چه ارزی ارائه میدین؟

  2023-10-15 در 10:20

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *