آموزش برداشت از بای بیت

برداشت از صرافی بای بیت | تلماتو |

فهرست مطالب

صرافی بای بیت که در سال 2013 تاسیس شده است یکی از صرافی های معتبر و امن در حوزه ارز های دیجیتال محسوب می شود. این صرافی به دلیل پشتیبانی از بسیاری از ارز های دیجیتال مانند بیت کوین ریپل و … به یک صرافی محبوب برای انجام معاملات اسپات و فیوچرز تبدیل شده است. این صرافی امنیت بالایی دارد و استفاده از آن به واسطه رابط کاربری عالی که دارد ، کار راحتی است. برای انجام معامله در این پلتفرم نیاز به وریفای حساب بای بیت دارید. در این مقاله به نحوه برداشت از بای بیت ( Bybit ) خواهیم پرداخت. با تلماتو همراه باشید.

 

آموزش تصویری و مرحله به مرحله برداشت از صرافی بای بیت

برای برداشت ارز دیجیتال از صرافی بای بیت ( Bybit ) لازم است مراحل زیر را انجام دهید.

در مرحله اول از برداشت ارز دیجیتال از بای بیت ( Bybit ) وارد حساب کاربری خود شوید و از منوی بالای صفحه روی assets کلیک کنید. در صفحه ایجاد شده روی withdraw کلیک کنید.

 

برداشت از بای بیت | تلماتو |

 

در مرحله دوم از برداشت از بای بیت ( Bybit ) در صفحه جدید در مقابل ارزی که می خواهید برداشت بزنید روی withdraw کلیک کنید.

 

ایجاد درخواست برداشت در بای بیت | برداشت از بای بیت | تلماتو |

 

در مرحله سوم از برداشت از صرافی بای بیت ( Bybit ) بعد از انتخاب withdraw صفحه جدیدی ظاهر می شود که لازم است فیلد ها را با اطلاعات لازم پر کنید.

در فیلد اول نوع ارز دیجیتال خود را انتخاب کنید.

در کادر دوم آدرس کیف پول خود را وارد کنید. در صورتی که قبلا کیف پولی به حساب بای بیت خود اضافه نکرده اید روی add کلیک کنید.

در باکس سوم شبکه بلاک چین ارز دیجیتال خود را وارد کنید.

در باکس چهارم مقدار ارز دیجیتالی که می خواهید برداشت بزنید را وارد کنید. در زیر این کادر میزان کارمزد را می توانید مشاهده کنید.

 

برداشت از بای بیت | تلماتو |

 

پس از وارد کردن اطلاعات دوباره آن ها را چک کنید و در صورت صحیح بودن روی submit کلیک کنید.

وضعیت تراکنش را در قسمت history می توانید مشاهده نمایید.

 

توجه : شبکه بلاک چین مناسب برای بیت کوین BTC ، ترون TRC-20 و برای اتریوم ERC-20 می باشد چون که مشکلاتی بابت تاخیر در تراکنش را ندارد.

 

مطالب پیشنهادی : کارمزد معاملات فیوچرز بای بیت

 

محدودیت میزان برداشت از صرافی بای بیت

میزان محدودیت برداشت از صرافی بای بیت ( ByBit ) بستگی به نوع ارز دیجیتال شما دارد در این مقاله تلماتو محدودیت برداشت را بر اساس بیت کوین ارائه خواهد داد.

محدودیت برداشت از بای بیت ( ByBit ) برای کاربرانی که فقط افتتاح حساب بای بیت را انجام داده اند روزانه 2 بیت کوین می باشد.

محدودیت برداشت در ByBit برای افرادی که از احراز هویت سطح یک bybit برخوردارند روزانه 50 بیت کوین می باشد.

محدودیت برداشت از حساب بای بیت ( ByBit ) برای سطح دو احراز هویت روزانه 100 بیت کوین است.

توجه : وریفای و احراز هویت بای بیت برای کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها امکان پذیر نمی باشد به همین دلیل تلماتو خرید اکانت آماده بای بیت را به شما توصیه می کند.

 

برداشت ارز دیجیتال از بای بیت به حساب بانکی

همانطور که می دانید برداشت ارز دیجیتال از بای بیت ( ByBit ) به حساب بانکی به صورت مستقیم امکان پذیر نمی باشد بنابراین شما باید در یکی از پلتفرم هایی که ارز دیجیتال را به ارز فیات تبدیل می کند مانند بایننس ثبت نام کنید و ارز دیجیتال را به حساب بایننس وریفای شده تان انتقال دهید. سپس با استفاده از معاملات در بایننس ارز دیجیتال خود را به ارز فیات تبدیل کنید و برای نقد کردن دلار می توانید موجودی خود را به حساب تلماتو انتقال دهید تا معادل ریالی آن را دریافت کنید. برای انجام برداشت ارز دیجتال از بای بیت ( ByBit ) به حساب بانکی مراحل زیر را طی کنید.

 

"</p

 

  • افتتاح حساب در یک صرافی معتبر  

ابتدا شما نیاز به یک صرافی دارید که از چندین روش برداشت پشتیبانی کند از جمله فیات به کریپتو ، انتقال ارز دیجیتال به کیف پول ، پول نقد به کریپتو و غیره را دارد. این کار برای این است که شما بتوانید هر ارزی که خواستید را بتوانید برداشت بزنید.

  • دریافت آدرس کریپتو از بایننس

برای این که بتوانید ارز دیجیتال را به بایننس انتقال دهید نیاز به شماره حساب ارز مورد نظر خود دارید. به همین دلیل در حساب بایننس خود به قسمت deposit بروید و درخواست دریافت رمز ارز را در بایننس را ایجاد کنید و سپس آدرس حساب را کپی کنید.

 

  • ورود به حساب کاربری بای بیت و برداشت ارز دیجیتال

در ادامه کاربر باید وارد حساب کاربری خود در بای بیت شود و در قسمت assets روی حساب فیوچرز یا اسپات کلیک کنید. ادامه مراحل همانند برداشت از بای بیت ( Bybit ) به کیف پول می باشد. به صورتی که در مقابل ارز که می خواهید برداشت کنید روی withdraw کلیک کنید. در صفحه بعد باید نوع شبکه بلاک چین و و مقداری را که می خواهید وارد کنید. آدرس حساب ارز دیجیتال بایننس را وارد کنید تا مراحل تکمیل شود. در آخر روی submit کلیک نمایید.

 

  • دریافت ارز دیجیتال در بایننس و تبدیل آن به فیات

در این مرحله به حساب وریفای شده بایننس خود مراجعه کنید تا ببینید ارز دیجیتال به حساب تان برداشت شده است یا نه. هنگامی که واریز انجام شده بود می توانید از طریق ویژگی تبدیل ارز به فیات بایننس استفاده کنید و ارز دیجیتال خود را به دلار یا یورو تبدیل کنید.

در ادامه اگر بخواهید این ارز دیجیتال را به ریال تبدیل کنید می توانید دلار خود را به حساب تلماتو برداشت بزنید و معادل ریالی پول خود را در حساب بانکی تان دریافت کنید.

 

مطالب پیشنهادی : واریز و انتقال پول به بای بیت

 

برداشت از صرافی بای بیت به صرافی های دیگر مانند بایننس

برای برداشت ارز از بای بیت ( ByBit ) به صرافی های دیگر مانند بایننس ، کوکوین ، کوین بیس و … شما نیاز به شماره حساب آن دارید. برای مثال در برنامه کوین بیس تب Trade را انتخاب کنید و آدرس Wallet Balance هر ارزی که می خواهید را از قسمت deposit کپی کنید. باقی مراحل همانطور است که در مقاله اشاره شد فقط به جای آدرس کیف پول ، آدرس حساب ارز دیجیتال را وارد خواهید کرد.

 

برداشت از بای بیت به حساب صرافی های دیگر | تلماتو |

 

کارمزد برداشت ارز از صرافی بای بیت

کارمزد برداشت از صرافی بای بیت ( ByBit ) بستگی به ارز دیجیتالی دارید که می خواهید برداشت بزنید. در ادامه به کارمزدی که برای برداشت ارز های مختلف اختصاص داده می شود توجه کنید.

 

DOGE DOT USDT ( TRC-20 ) USDT ( ERC-20 )

EOS

XRP

ETH

BTC

LTC XLM
5 0.1 10 1

0.1

0.25

0.005

0.0005

0.001 0.02

 

کلام آخر

در این مقاله به نحوه برداشت از صرافی بای بیت ( ByBit ) پرداخته شد. در صورتی که می خواهید موجودی حساب خود را در bybit برداشت کنید و از آن استفاده نمایید می توانید کریپتو خود را به تلماتو ارسال کنید و در عوض معادل ریالی آن را در حساب تان تحویل بگیرید. علاوه بر این ها برای حل مشکل احراز هویت بای بیت می توانید از خدمات خرید اکانت آماده بای بیت بهره ببرید.

 

منبع : https://www.youtube.com/watch?v=qfx7IlpUouM


سوالات متداول

1. برداشت از صرافی بای بیت چقدر طول می کشد ؟

فرایند برداشت ارز دیجیتال از صرافی بای بیت ( ByBit ) روزی 3 بار در ساعات 8:00 و 16:00 و 24:00 انجام می شود. و زمان در خواست برداشت نیم ساعت قبل از ساعات اصلی بسته می شود.

 

2. پردازش تراکنش ها در بای بیت چقدر طول می کشد ؟

برداشت ارزهای دیجیتال در ByBit فوری است. با این حال، بسته به ارز دیجیتال مورد استفاده و شبکه بلاک چین، تراکنش ها ممکن است تا 30 دقیقه طول بکشد. برداشت با استفاده از حواله بانکی SEPA ممکن است تا یک روز کاری طول بکشد.

 

3. آیا بدون kyc چقدر می توان روزانه ارز دیجیتال برداشت کرد ؟

بدون کی وای سی می توان نهایتا دو بیت کوین برداشت کرد که برای بقیه ارز ها را لازم است سایت bybit را چک کنید.

 


مطالب مرتبط تلماتو 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *