طریقه استفاده از پرفکت مانی

طریقه استفاده از پرفکت مانی

فهرست مطالب

با پرفکت مانی امکان پرداخت سریع و آسان در فضای آنلاین فراهم شده است . با پرفکت مانی دری جدید برای کاربران برای استفاده از بازارهای مالی جهانی ایجاد کرده است . با ایجاد حساب پرفکت مانی ، کاربران قادر خواهند بود ار امکانت این پلتفرم همانند ایجاد ووچر پرفکت مانی ، تبدیل پرفکت مانی به ارزهای دیجیتال دیگر و ایجاد درگاه پرداخت پرفکت مانی بهرمند شوند . در این مقاله قصد داریم آموزش کار با پرفکت مانی و شیوه استفاده از perfect money را عنوان کنیم ، با تلماتو همراه باشید.

 

آموزش کار با پرفکت مانی

طریقه استفاده از پرفکت مانی perfect money با ثبت نام و ایجاد حساب پرفکت مانی آغاز می شود ، با وریفای حساب پرفکت مانی ، اقدام به شارژ حساب کاربری خود کرده و از امکانات بی نظیر این سیستم مالی بهره مند شوید. در ادامه مطلب هر یک از امکانات پرفکت مانی را اشاره خواهیم کرد . با ما همراه باشید.

 

طریقه استفاده از پرفکت مانی

 

بعد از افتتاح حساب ،اولین قدم برای آشنای با آموزش کار با پرفکت مانی perfect money ، بهتر است با انواع حساب ها را آشنا شویم . در پرفکت مانی سه نوع حساب کاربردی با عنوان های نرمال ، ویژه و همکاری وجود دارد.

 

حساب عادی :

با ایجاد حساب شخصی و تجاری در زمان ثبت نام ، کاربران دارای یک حساب عادی خواهند شد . این حساب برای همه کاربران که جدید مورد استفاده قرار می گیرد. با حساب عادی ، کاربران بدون وریفای حساب پرفکت مانی خود نیز از امکانات پرفکت مانی بهرمند شوند.

 

حساب ویژه :

کاربرانی که بیش از یک سال در این سایت فعالیت داشتند و همچنین گردش بالای در حدود 100 هزار دلار دارند ، می توانند درخو.است ارتقا حساب خود را به بخش خدمات مشتریان ارسال و اگر مورد تایید قرار گرفت ، حساب نرمال آنها به حساب ویژه ارتقا پیدا می کند. از ویژگی های مهم این حساب ارسال سریع درخواست ها به بانک نسبت به حساب های معمولی است و کارمزد کمتری نیز پرداخت خواهند کرد.

 

حساب همکاری :

این نوع حساب تنها برای حساب های تجاری و نمایده سیستم های پرداختی و صرافی های تعلق می گیرد . حساب همکاری کمترین کارمزد را بین دیگر حساب ها موجود در پرفکت مانی دارا می باشد.

 

طریقه استفاده از پرفکت مانی

 

ساخت حساب پرفکت مانی

برای ایجاد حساب پرفکت مانی و آموزش کار با perfect money  وارد سایت پرفکت مانی شوید . در صفحه گزینه sign up را برای ورود به صفحه ثبت نام کلیک کنید.

 

طریقه استفاده از پرفکت مانی

 

در تب باز شده اطلاعات خواسته شده را به ترتیب زیر ثبت کنید .

1- نام حساب کاربری
2- نام و نام خانوادگی
3- شهر محل سکونت
4- آدرس
5- کشور محل اقامت
6- کد پستی
7- نشانی ایمیل معتبر
8- شماره‌ تلفن پرفکت مانی
9- نوع حسابی که می خواهید
10- رمز عبور قوی
11- تکرار رمز عبور
12- کد امنیتی داده شده
13- فعال کردن تیک گزینه I agree with terms and conditions

بعد از تکمیل اطلاعات خواسته شده ، روی گزینه Register را کلیک کنید تا حساب کاربری شما ایجاد شود. بعد از ثبت نام ، پرفکت مانی ایمیلی شامل نام کاربری برای کاربر ارسال خواهد کرد.

 

طریقه استفاده از پرفکت مانی

 

ایجاد ووچر پرفکت مانی

برای ساخت ووچر وارد Withdraw شوید ،

 

نحوه استفاده از پرفکت مانی

از بین گزینه ها e-Voucher را انتخاب کنید.

 

نحوه استفاده از پرفکت مانی

 

برای ساخت ووچر فقط کافیست روی جمله  purchase a new e-voucher کلیک کنید.

 

طریقه استفاده از پرفکت مانی

 

در ادامه ، کیف پولی که قصد دارید ووچر پرفکت مانی با وجودی ان ایحاد شود و همینطور مقدار ووچر را انتخاب کنید و روی گزینه ای preview purchase کلیک کنید .

 

طریقه استفاده از پرفکت مانی

 

با بررسی صحت اطلاعات وارد شده purchase e-voucher را تایید کنید و در تب باز شده اطلاعات داده شده را سیو کنید .

 

طریقه استفاده از پرفکت مانی

 

فعال کردن درگاه پرداخت پرفکت مانی

از سری مراحل آشنایی با طریقه استفاده از پرفکت مانی به بخش ساخت و فعال کردن درگاه پرداخت پرفکت مانی می رسیم. برای این منظور وارد تب Settings شوید و change security settings را انتخاب نمایید . بعد از فعال کردن API گزینه Edit نیز اکتیو خواهد شد. با کلیک روی Edit ، در قسمت IP ، آی پی سرور وب سایت خودتان را وارد و آن را ذخیره کنید . دوباره بخش Settings رفته  و عبارت Altamate Passphrase  در لیست Setting  پیدا کنید .روی گزینهGenerateکه مقابل آن نوشته شده ، کلیک کنید تا عبارت Altamate Passphrase  در کادر مربوطه نشان داده شود. دقت کنید این عبارت ، پل ارتباطی بین وب سایت شما و سایت پرفکت مانی است.

 

مطالب پیشنهادی : آموزش ساخت و دریافت درگاه پرداختی پرفکت مانی

 

روش های شارژ حساب پرفکت مانی

برای آشنایی با شیوه استفاده از پرفکت مانی ، باید روش های شارژ حساب پرفکت نیز بدانیم . از روش های شارژ حساب پرفکت مانی ، متداولترین انها را عنوان خواهیم کرد پس با تلماتو همراه باشید.

 

روش های شارژ حساب پرفکت مانی

 

استفاده از ووچر پرفکت مانی

از متداولترین کاربردهای ووچر پرفکت مانی ، شارژ حساب پرفکت مانی است . با استفاد از ووچر در کمترین زمان و بدون هیچ دردسری حسابتان را شارژ کنید . برای تهیه ووچر پرفکت مانی و همچنین شارژ حساب تان می توانید با تلماتو در ارتباط باشید.

 

شارژ حساب با ارز دیجیتال

پرفکت مانی این امکان را برای کاربران خود ایجاد کرده است تا بتوانند با بیت کوین حساب خود را شارژ کنند ولی از انجایی که تبدیل بیت کوین به پرفکت مانی کارمزد بالای را شامل می شود ، نسبت به دیگر روش ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با صرافی های آنلاین

تلماتو از معتبرترین سایت های ارائه دهنده خدمات ارزی می باشد و با تلماتو می توانید در سریعترین زمان ممکن حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید . کاربران با پرداخت وجه ریالی ، می توانند حساب خود را با دلار ، یورو ، بیت کوین ، ووچر پرفکت مانی شارژ نمایند.

همچنین کاربران می توانند از سیستم های پرداختی دیگر مانند وب مانی ، حساب خودشان را شارژ کنند . شارژ حساب پرفکت مانی با حساب در پرفکت مانی دیگر نیز امکان پذیر است. با ویزا و مستر کارت و حواله بانکی نیز می شود شارژ انجام داد ولی سختی ها خودشان را دارند که توصیه نمی شود .

 

مطالب پیشنهادی : سقف واریز و برداشت از حساب پرفکت مانی

 

انتقال وجه با پرفکت مانی

تا اینجای کار با شیوه استفاده از پرفکت مانی perfect money آشنا شده اید. در این بخش می خواهیم روش انتقال وجه با پرفکت مانی را عنوان کنیم . راه های مختلفی برای انتقال پول با پرفکت مانی وجود دارد . از جمله آنها ، انتقال وجه با دلار پرفکت مانی ، انتقال وجه با استفاده از ووچر پرفکت مانی و انتقال وجه با خرید پرفکت مانی می توانید ارسال مبلغ مورد نظرتان را انجام دهید . کاربر با تبدیل وجه ریالی خود به ارزی مثل دلار و یورو و حتی بیت کوین ، می تواند آن را به فردی دیگری که میخواهد انتقال وجه را انجام دهد ، بفرستید.

بعداز تکمیل ثبت نام ، برای احراز هویت و وریفای حسابتان وارد حساب کاربریتان شوید روی عبارت settings کلیک نمایید و در صفحه باز شده گزینه ای احرازهویت را انتخاب کنید .

 

نحوه استفاده از پرفکت مانی

 

در تب باز شده سه بخش وجود دارد که لازم است مدارک درخواستی هر کدام را در آن بارگذاری کنید . این مراحل شامل تأیید نام، آدرس و شماره تلفن می باشد. برای این منظور شما می توانید توضیحات تکمیلی را در مقاله ای با عنوان وریفای حساب پرفکت مانی مشاهده بفرمایید.

با ورود به حساب کاربریتان کلمه  My Accounts را مشاهده خواهید کرد . در این بخش تمام حساب ها موجود هستند و به صورت پیش فرض چهار کیف پول دلار ، یورو ، طلا و بیت کوین در دسترس است . از طریق گزینه Add account می توانید کیف پول بیشتری بسازید.

 

 

طریقه استفاده از پرفکت مانی

 

آموزش واریز پول به پرفکت‌مانی

در این مرحله برای اینکه بخواهید کیف پول خودتان وجهی واریز کنید ، فقط لازم است شماره حساب کیف پول مدنظرتان را به وب سایت مربوطه و یا به صرافی که می خواهید چنج داشته باشید ارسال کنید . در بیشتر موارد از کیف پول دلار استفاده می شود.

 

مطالب پیشنهادی : روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

 

آموزش انتقال از حساب پرفکت‌مانی

برای اینکه بخواهید از حسابتان انتقال وجه داشته باشید ، بر روی گزینه روبه روی شماره حساب کیف پولتان گزینه send money  کلیک نمایید. در تب باز شده اطلاعات خواسته شده را وارد کنید سپس روی گزینه payment preview  کلیک کرده و پیش نمایش پرداخت خود را مشاهده کنید. اگر اطلاعات وارد شده صحیح باشید ، گزینه تایید را کلیک کرده تا انتقال وجه تکمیل شود.

 

نحوه استفاده از پرفکت مانی

 

کارمزد پرفکت مانی

اشنایی با شیوه استفاده از پرفکت مانی perfect money امکان این را ایجاد می کند که کارمزد کمتری پرداخت کنید . کارمزد پرفکت مانی برای حساب های وریفای شده 0.5% است و برای حساب های تاییده نشده 1.99% خواهد بود. در ادامه انواع کارمزد مختلف در پرفکت مانی را عنوان خواهیم کرد.

کارمزد شارژ حساب پرفکت مانی با روش بانکی 0.5% است و با بیت کوین این مقدار صفر می باشد.

سود سپرده سالانه در پرفکت مانی 4 درصد است .

کارمزد انتقالاتی درونی پرفکت مانی برای حساب های ویژه 0.5 درصد است.

کارمزد برداشت از حساب پرفکت مانی و انتقال به حساب بانکی دو درصد به اضافه کارمزد بانک خواهد بود. و انتقال اگر با بیت کوین 0.5% است .

هزینه های امنیتی اعمال شده از سوی پرفکت مانی برای ارسال پیامک 0.1 دلار است و برای بازیابی حساب کاربری 100 دلار خواهد بود.

 

نحوه استفاده از پرفکت مانی

 

کلام آخر

پرفکت مانی سیستمی پیشرو در زمینه پرداخت های الکترونیکی است و امکان انتقال و انجام سریع تراکنش ها را به صورت ایمن فراهم آورده است .بیشتر صاحبان کسب و کارهای آنلاین و همچنین صرافی ها و سایت های ارائه دهنده خدمات ارزی ، با تبدیل ارز به پرفکت مانی ، حضور کاربران را در سطح جهانی امکان پذیر کرده است . سایت تلماتو با معرفی پرفکت مانی و آموزش کار با پرفکت مانی perfect money برای ایجاد ووچر پرفکت مانی ، شارژ حساب پرفکت مانی و وریفای حساب پرفکت مانی و ارائه خدمات این سیستم مالی همراه شماست .

منبع: remitano.com


سوالات متداول

1. برای ووچر پرفکت مانی مقدار کارمزد چه مقدار است؟

اگر وریفای حساب پرفکت مانی را انجام داده باشید و شیوه استفاده از پرفکت مانی آگاه باشید ، کارمزدی معادل 0.5% مبلغ ارسالی را باید پرداخت کنید.

2. چگونه از کوپن ووچر پرفکت مانی استفاده کنیم ؟

شیوه استفاده از پرفکت مانی شامل ووچر پرفکت مانی نیز می شود و شما با خرید ووچر باید کد 10 رقمی و کد 16 رقمی که در اختیار دارید در سایت پذیرنده ووچر وارد کنید.

3. کاربردهای ووچر پرفکت مانی چه مواردی است؟

با ووچر پرفکت مانی می توانید از سایت های خارجی خرید انجام دهید و یا انتقال وجه داشته باشید و حتی برای شارژ حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد.


خدمات مشابه سایت تلماتو