ووچر پرفکت مانی چیست و چه کاربردهایی دارد

کاربردهای ووچر پرفکت مانی

فهرست مطالب

از معتبرترین سیستم های خدمات مالی ، پرفکت مانی است که در سطح جهانی فعالیت دارد . با این سرویس پرداختی کشور ایران و همچنین کشورهای که مورد تحریم واقع شدن به راحتی می توانند از خدماتی مثل ، دریافت و انتقال ارز در مبالغ بالا و خرید از سایت های خارجی با پرفکت مانی و همچنین خرید با ووچر پرفکت مانی perfect money انجام دهند . ما در این مقاله میخواهیم ،از کاربردهای ووچر پرفکت مانی بگویم ، پس با ما همراه باشید.

 

ووچر پرفکت مانی  perfect money چیست

حتما شما از کارت هدیه و یا کارت شارژ یکبار مصرف استفاده کرده اید ، ووچر پرفکت مانی نیز به همین شکل می باشد ، و براساس میزان شارژ موجود در ووچر ، شما می توانید خرید و یا پرداخت داشته باشید. این محصول به صورتی الکترونیکی ارائه می شود . e-voucher پرفکت مانی ، ابزاری برای انجام تراکنش ها در کوتاهترین زمان ممکن و با کمترین هزینه و کارمزد می باشد. ارائه همچین خدماتی از سوی سیستم پرفکت مانی باعث برتری آن نسبت به سیستم های سنتی موجود شده است.

اگر شما ووچر پرفکت مانی تهیه کرده باشید ، اطلاعاتی مانند تصویر زیر را دریافت خواهید دید و زمانی که بخواهید از سایتی خرید انجام دهید ، کد 10 رقمی ووچر e-Voucher و کد 16 فعالسازی  activation code را در فیلد های خواسته شده وارد می کنید ، و به این صورت پرداخت خود را به راحتی انجام خواهید داد. علاوه بر کد ده رقمی و کد فعالسازی ، اطلاعاتی مثل مقدار اعتیار و تاریخ ایجاد ووچر را نیز می توانید مشاهده کنید.

 

ووچر پرفکت مانی

 

کاربردهای ووچر پرفکت مانی

از کاربردهای ووچر پرفکت مانی perfect money می توان به پرداخت هزینه ها ، خرید اینترنتی کالای مورد نیاز و استفاده از خدمات سایت های که از ووچر پرفکت مانی و پرفکت مانی پشتیبانی دارند ، اشاره کرد . ووچر پرفکت مانی از خدماتی هست که بدون نیاز به وریفای حساب پرفکت مانی ، می توان از آن بهره برد و کاربرانی که تمایلی به افتتاح حساب در پرفکت مانی ندارند ، ووچر پرفکت مانی گزینه مناسبی برای انجام پرداخت های آنلاین بحساب می آید . از کاربرد ووچر پرفکت مانی ، عدم نیاز به حمل پول است ، به عنوان مثال می شود گفت ، اگر فردی قصد سفر به خارج از کشور دارد و نمی خواهد پول نقد همراه داشته باشد ، ووچر فکت مانی را می تواند به هر مبلغ که بخواهد ، تهیه و آن را در صرافی کشور مقصد به پول نقد تبدیل نماید و خواهید دید نقد کردن ووچر پرفکت مانی چقد راحت و آسان انجام می شود.

 

پرفکت مانی

 

مزیت های ووچر پرفکت مانی

از مزیتها و کاربردهای ووچر پرفکت مانی perfect money می توان به انتقال وجه به صورت الکترونیکی و آنلاین ، امنیت بالای آن ، پرداخت در کمترین زمان و با بیشترین سرعت ممکن اشاره کرد . ووچر پرفکت مانی تاریخ انقضا ندارد و هر زمان که بخواهد می تواند از ووچر استفاده کند . امکان انتقال وجه با ووچرپرفکت مانی بدون داشتن حساب نیز وجود دارد. کارمزد استفاده از ووچر پایین می باشد و زمانی که بخواهید از ووچر استفاده نمایید نیازی به ارائه اطلاعات شخصی شما نمی باشد و به این صورت حریم خصوصی شما نیز حفظ می شود. با تهیه ووچر می توانید آن را هر مکان که بخواهید به وجه نقد تبدیل نمایید .

 

کارمزد ووچر پرفکت مانی

از کاربردهای ووچر پرفکت مانی perfect money ، بصرفه بودن آن می توان اشاره کرد . چنانچه می دانید سپرده گذاری در پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی هیچ کارمزدی ندارد ، شما تنها با وارد کردن اطلاعات ووچر پرفکت مانی بدون هزینه اضافی و در سریعترین زمان  ، شارژ حساب پرفکت مانی خود را انجام دهید.

اگر شما بخواهید بعد از ایجاد حساب پرفکت مانی ، کد ووچر ایجاد کنید ، حتما به این نکته توجه نمایید ، کارمزد این عمل برای حساب های وریفای نشده ، 1.99% است و اگر وریفای پرفکت مانی را انجام دهید ، مقدار کارمزد به 0.5% کاهش پیدا خواهد کرد. بعد از ایجاد کد ووچر ، این کارمزد از مانده حساب شما کسر می شود.

 

کارمزد ووچر پرفکت مانی

 

شارژ حساب پرفکت مانی با کد ووچر

شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر پرفکت مانی از دیگر کاربردهای ووچر پرفکت مانی می باشد. برای شارژ حساب پرفکت مانی ، perfect money می توانید از سایت تلماتو خرید ووچر پرفکت مانی داشته باشید . در ادامه مراحل شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر را بصورت زیر انجام دهید:

از منوی بالای صفحه در سایت پرفکت مانی ، گزینه deposit را انتخاب کنید و در صفحه باز شده روی گزینه E-Voucher کلیک نمایید.

 

پرفکت مانی

 

در ادامه ، باید کد ووچر پرفکت مانی ، شامل کد فعالسازی و کد امنیتی را وارد کرده روی گزینه Activate an e-Voucher کلیک نمایید .

 

ووچر پرفکت مانی

 

و در مرحله آخر ، اطلاعات ووچر را برای شما نشان خواهد داد اگر مبلغ و تاریخ نشان داده شده درست باشد ، با تایید آن ، حساب پرفکت مانی شما شارژ خواهد شد.

 

خرید ووچر پرفکت مانی

برای اینکه بتوانید از مزیت و کاربردهای ووچر پرفکت مانی petfect money  استفاده کنید باید ، ابتدا در صدد تهیه آن از صرافی های معتبر باشید. راحترین راه برای خرید ووچر پرفکت مانی ، مراجعه به سایت های ایرانی ارائه دهند ووچر هستند. با سرچ خرید ووچر پرفکت مانی می توانید این سایت ها را پیدا کنید . سایت تلماتو از جمله سایت های ارائه دهنده ووچر پرفکت مانی به کاربران محترم می باشد.

 

خرید ووچر پرفکت مانی

 

تبدل ووچر پرفکت مانی به ارز دیجیتال

از دیگر کاربردهای ووچر پرفکت مانی می توان به امکان تبدیل آن به ارزهای دیجیتال اشاره کرد. در حال حاضر اکثر صرافی های دنیا امکان تبدیل ووچر پرفکت مانی به ارزهای رایج همچون، دلار ، پوند، یورو ، روبل و .. فراهم آورده اند. از مهمترنی این موارد ، امکان تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال در صرافی های داخلی دانست و به راحتی می توانید نقد کردن ووچر پرفکت مانی را انجام دهید. همچنین ووچر را به ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین ، لایت کوین و … می توان تبدیل کرد . صرافی ها برای این تبدیلات ووچر به ارزها ، کارمزد دریافت می کنند و مقدار آن بین 0.5 یا 4 درصد متغییر می باشد.

 

مطالب پیشنهادی : شارژ حساب بروکر ها با پرفکت مانی

 

کلام آخر

برای استفاده از ووچر پرفکت مانی perfect money  نیازی به داشتن حساب در سایت پرفکت مانی نیست و شما به سادگی می توانید ووچر را از سایت های معتبر تهیه کنید . علاوه بر خرید ووچر پرفکت مانی ، هرکاربری که حساب پرفکت مانی به صورت وریفای شده داشته باشد ، به میزان دلخواه ووچر ایجاد کنید و یا با خرید ووچر ، حساب خود را شارژ نمایید.


سوالات متداول

1. به چه دلیل احتمال تایید حساب پرفکت مانی می تواند ایجاد شود؟

به احتمال قوی این امر از ارائه اطلاعات اشتباه امکان دارد رخ دهد. علت رد شدن مدارک ، به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

2. مزیت استفاده از پرفکت مانی چیست؟

از مهمترین آنها تحریم نبودن آن برای ایرانیان می باشد و به راحتی می توانید تراکنش های مالی خود را در بستر این سرویس پرداختی انجام دهید.

3. چگونه می شود حساب پریمیوم در پرفکت مانی داشت؟

برای دریافت امتیاز داشت حساب پریمیوم ف باید حداقل یک سال از فعالیت شما در پرفکت مانی گذشته باشد و حساب اکتیوی داشته باشید . به میزان حدود صدهزار دلار درآن سپرده گذاری انجام داده باشید.


خدمات مشابه تیم تلماتو

دیدگاه (2)

 • گودرزی پاسخ

  سلام
  برای اینکه از کوپن ووچر پرفکت مانی بتونیم استفاده کنیم ، باید حساب پرفکت مانی داشته باشیم یا نمی خواد؟

  2023-10-24 در 12:52
  • mehrabi پاسخ

   سلام
   خیر ، نیازی به داشتن حساب نیست . شما می توانید از طریق سایت تلماتو کد ووچر خود را تهیه نمایید . با تلماتو شما ووچر پرفکت مانی را با قیمت مناسب و در سریعترین زمان در اختیار خواهید داشت .

   2023-10-25 در 13:29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *