مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی perfect money برای ایرانیان

مزایای ایجاد حساب پرفکت مانی برای کاربران ایرانی |مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی برای ایرانیان | تلماتو |

فهرست مطالب

حساب پرفکت مانی یکی از راه‌ های محبوب برای انجام تراکنش‌ های آنلاین و انتقال پول به صورت الکترونیکی است . برای ایرانیان که به دلایل مختلف مانند تحریم ها ممکن است دسترسی به حساب‌های بانکی بین‌ المللی محدود باشد ، افتتاح حساب پرفکت مانی می‌تواند گزینه‌ مناسبی باشد . برای استفاده از خدمات این پلتفرم شما نیاز دارید حساب خود را شارژ کنید که به راحتی می توان با خرید ووچر پرفکت مانی انجام داد و از خدمات این سرویس پرداخت بهره برد. در این مقاله به مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان پرداخته خواهد شد با تلماتو همراه باشید.

 

پرفکت مانی Perfect Money چیست ؟

کیف پول الکترونیکی Perfect Money یک سیستم پرداخت آنلاین است که اجازه می‌دهد تا کاربران انتقال پول ، پرداخت و دریافت وجه را به صورت آنلاین انجام دهند . این سیستم در سال 2007 تأسیس شد و در حال حاضر محبوبیت بالایی به خصوص در زمینه تجارت الکترونیکی و فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال در بین کاربران آنلاین دارد.
پس از ساخت اکانت پرفکت مانی ، با استفاده از کیف پول الکترونیکی Perfect Money ، کاربران می‌ توانند حساب‌ های بانکی خود را به سیستم متصل کنند و از طریق آن به صورت آنی پرداخت ‌ها و انتقال‌ های مالی را انجام دهند . همچنین ، این سیستم ارزهای دیجیتالی را نیز پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد با خرید پرفکت مانی ( perfect money ) ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین را در کیف پول خود ذخیره کنند و با آن‌ها معامله کنند.
perfect money امکاناتی مانند ارسال و دریافت پرداخت‌های بین‌المللی ، کارت‌های پیش‌پرداخت و قابل استفاده برای خریدهای آنلاین ، ارائه می‌دهد . همچنین ، امنیت بالایی برای تراکنش ‌ها و حساب ‌های کاربری فراهم می‌کند.

 

مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی Perfect Money برای ایرانیان

از مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان این است که این پلتفرم توجهی به تحریم هایی که ایران متحمل آن است ندارد و به راحتی می توان افتتاح و وریفای حساب را برای این پلتفرم با مدارک ایرانی نیز انجام داد. در ادامه به دیگر مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان اشاره خواهیم کرد :

ایجاد حساب چند ارزی فقط با یک حساب در پرفکت مانی Perfect Money

یکی از مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان این است که شما نیازی نیست برای هر ارزی که می خواهید پرداخت بین المللی داشته باشید حساب مجزا باز کنید بلکه با ایجاد یک حساب در پرفکت مانی شما صاحب یک حساب چند ارز می شوید که هر کدام کیف پول مخصوص به خود را دارند. کیف پول های پرفکت مانی به شرح زیر می باشند.

  • کیف پول دلار پرفکت مانی : با علامت U نشان می دهند و برای نگهداری USD که همان دلار آمریکا می باشد ، مناسب است .
  • کیف پول یورو : با علامت E نشان می دهند . و برای ارسال و دریافت ارز یورو از آن استفاده می شود .
  • کیف پول gold : علامت آن G است و برای نگهداری فلزات با ارزش مانند طلا مناسب است .
  • کیف پول بیت کوین : این کیف پول با علامت B نشان داده می شود و برای نگهداری ارز های دیجیتال از جمله بیت کوین مورد استفاده قرار می گیرد . این کیف پول اختیاری است و شما در صورتی که بخواهید می توانید آن را به حساب پرفکت مانی خود اضافه کنید.

 

توجه : اگر قصد شارژ حساب پرفکت مانی ( perfect money ) دارید تلماتو شرایطی برای شما فراهم می کند که خرید و فروش پرفکت مانی ( perfect money ) حساب خود را در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانید.

 

مزایای افتتاح حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای کاربران ایرانی I تلماتو I

 

مطالب پیشنهادی : وریفای پرفکت مانی برای ایرانیان

 

افتتاح و وریفای حساب رایگان در پرفکت مانی Perfect Money

همانطور که می دانید برای استفاده از خدمات هر سایت یا پلتفرمی نیاز دارید در آن ثبت نام کنید و یکی از مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان این است که افتتاح و وریفای حساب پرفکت مانی کاملا رایگان است و شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای پس از افتتاح حساب می توانید از این پلتفرم برای دریافت و ارسال پرداخت های خود بهره ببرید . خصوصا این ویژگی زمانی ارزش پیدا می کند که ارزش پول ایران یا همان ریال روز به روز افت پیدا می کند و فاصله زیادی از پول ملی ایران می گیرد و شما باید برای هر افتتاح حساب پرفکت مانی مبلغی را پرداخت می کردید که شاید از نظر کاربران کشور های دیگر مبلغ کمی باشد ولی وقتی به ریال حساب شود رقم قابل توجهی به خود اختصاص می دهد. هم چنین نحوه افتتاح حساب پرفکت مانی خیلی ساده است و شما با ورود به سایت perfectmoney.com به راحتی می توانید حساب خود را ایجاد کنید .

توجه : در نظر داشته باشید که شما همواره نیازی نیست که وریفای حساب پرفکت مانی را انجام دهید بلکه شما می توانید با افتتاح حساب ساده در پرفکت مانی پرداخت های خود را انجام دهید و وریفای حساب برای کاهش کارمزد لازم است.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با خرید ووچر پرفکت مانی Perfect Money

ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) یکی از قابلیت های بسیار ویژه می باشد که پس از بازکردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان می توان از این مزایا بهره برد . ایرانیان می توانند بدون توجه به تحریم ها ووچر پرفکت مانی ( perfect money ) خود را بسازند . ووچر پرفکت مانی را می توان به عنوان یک کارت هدیه در نظر گرفت که نسخه فیزیکی ندارد. در واقع شما با در دست داشتن یک کد 16 رقمی به عنوان کد فعال سازی ووچر پرفکت مانی و یک کد 12 رقمی که شناسه آن می باشد می توانید از آن برای دریافت و پرداخت پول ، شارژ حساب پرفکت مانی می توانید از آن استفاده کنید.

 

مزیت های باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان I تلماتو I

 

هم چنین از مزایای خرید ووچر پرفکت مانی می توان به همراه نبردن پول نقد با خود هنگام مسافرت و در امان ماندن اطلاعات حساب شما اشاره کرد. اگر می خواهید اطلاعات حساب و هویتتان برای طرف مقابل مشخص نشود می توانید با خرید کد ووچر پرفکت مانی پس از باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان اطلاعات آن را از طریق پیامک یا ایمیل ارسال کنید.

 

مطالب پیشنهادی : بازیابی ووچر پرفکت مانی

 

سرعت بالای تراکنش بین المللی در پرفکت مانی Perfect Money

از دیگر مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان می توان به سرعت بالا در تراکنش ها هنگام ارسال و دریافت ارز می باشد . که پردازش پیام ها در حد چند ثانیه طول می کشد و شما به راحتی می توانید در سریع ترین حالت ممکن پرداخت های خود را انجام دهید .

هم چنین با باز کردن حساب پرفکت مانی برای ایرانیان از مزایای دیگری مانند پرداخت داخلی یا همان perfect money به perfect money برخوردار خواهید بود.  در پرداخت های داخلی که از نام آن نیز مشخص است اگر دو شخص هر دو حساب پرفکت مانی داشته باشند می توانند به یکدیگر پول و ارز انتقال دهند . در این حالت شما می توانید حساب پرفکت مانی خود را از راه دور شارژ کنید و هم چنین برای نقد آنی پرفکت مانی نیز می توان از این روش بهره برد . برای مثال فرض کنید برای تبدیل پرفکت مانی به ریال شما برای تلماتو با حساب خود دلار ارسال می کنید و در حساب داخلی خود معادل ریالی آن را دریافت می کنید .

 

دریافت سود ماهانه در صورت سرمایه گزاری در پرفکت مانی Perfect Money

یکی دیگر از مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان این است که در صورتی که شما در حد 1000 دلار به صورت سالانه در حساب پرفکت مانی ( perfect money ) خود ذخیره کنید می توانید به راحتی هر ماه سود سرمایه خود را دریافت کنید . درصد سودی که پرفکت مانی برای این کار در نظر گرفته است حدود 4 درصد است و همانطور که گفته شد این سود به صورت ماهانه به حساب شما واریز خواهد شد . هم چنین شما با باز کردن حساب پرفکت مانی برای ایرانیان پول خود را که به ریال است برای سرمایه گزاری تبدیل به دلار می کنید و با این کار ارزش پول خود را در این آشفته بازار ارز حفظ می کنید.

 

مزیت های ایجاد حساب کاربری پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان I تلماتو I

کارمزد کم پرفکت مانی

کارمزد پرفکت مانی در مقایسه با سایر سرویس های پرداخت مانند اسکریل و وب مانی خیلی پایین است و یکی از هزاران مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان به حساب می آید . کارمزد کم این پلتفرم کاربران حوزه ارز دیجیتال که نیاز به ارسال و دریافت ارز دارند را بیش از پیش ترغیب به ثبت نام حساب پرفکت مانی می کند. کارمزد پایه پرفکت مانی برای حساب های افتتاح شده 1.99 % و برای حساب های وریفای شده حدود 0.5 درصد از تراکنش است. البته ممکن است با افزایش مبالغ ارسالی تان مقدار کارمزد در حد ناچیزی افزایش پیدا کند .

 

مطالب پیشنهادی : سایت های پذیرنده پرفکت مانی ( perfect money )

 

خرید کالا از سایت های خارجی با ارز دلخواه پرفکت مانی

با باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان شما از تمامی سایت هایی که بخواهید می توانید خرید اینترنتی خود را انجام دهید و از مزایای آن بهره مند شوید البته توجه داشته باشید که سایتی که از آن خرید می کنید از درگاه پرداخت پرفکت مانی پشتیبانی کند . از جمله سایت هایی که ایرانیان می توانند از آن خرید خود را با بازکردن حساب پرفکت مانی برای ایرانیان با هر ارز دلخواهشان مانند بیت کوین ، دلار ، یورو و طلا انجام دهند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

آمازون ، Sonetel ، علی اکسپرس ، گیر بست ، پاکت آپشن pocket option ، فروشگاه وی‌پی‌ان اسکیور و …

 

پشتیبانی از زبان فارسی

یکی از مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان ، پشتیبانی کردن این سایت از زبان فارسی است و کاربران ایرانی می توانند خیلی راحت در مبادلات مالی خود از این سرویس پرداخت استفاده کنند. برای فارسی کردن زبان سایت پس ورود از منوی بالای صفحه زبان را روی انگلیسی قرار دهید .

 

کلام آخر

در این مقاله سعی شد که مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان برای همراهان عزیز ارائه شود که شما فقط با یک افتتاح حساب ساده می توانید از این مزایا برخوردار شوید . در صورتی که بخواهید نقد حساب پرفکت مانی یا شارژ حساب خود را با دلار انجام دهید یا قصد خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر آن را دارید می توانید از تلماتو کمک بگیرید.


سوالات متداول

1. آیا برای سرمایه گزاری در پرفکت مانی نیاز به وریفای حساب است ؟

بله سرمایه گزاری و دریافت سود که یکی از مزایای باز کردن حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان است نیاز به وریفای حساب دارد.

 

2. کارمزد ایجاد ووچر پرفکت مانی چقدر است ؟

با باز کردن حساب پرفکت مانی برای ایرانیان ، کارمزد ایجاد ووچر پرفکت مانی حدود 0.5 درصد می باشد.

 

3. آیا تلماتو ووچر پرفکت مانی را نقد می کند ؟

نقد ووچر پرفکت مانی یکی از خدمات تلماتو می باشد. که شما با ارسال دلار پرفکت مانی می توانید در حساب خود ریال تحویل بگیرید.

 


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *