آموزش تبدیل پرفکت مانی ( perfect money ) به تتر در صرافی

تبدیل پرفکت مانی به تتر | تبدیل پرفکت مانی به تتر در صرافی | تبدیل پرفکت مانی به تتر با تلماتو | تلماتو |

فهرست مطالب

در این روزها، معاملات ارزی بین المللی به صورت آنلاین بسیار رایج شده‌اند. صرافی‌های ارز دیجیتال، امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را با استفاده از پرداخت الکترونیکی فراهم می‌کنند. خرید پرفکت مانی یکی از سرویس های پرداخت محبوب است که ارز های پشتیبانی شده در آن در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال قابل تبدیل به ارزهای دیگر مانند تتر است. برای تبدیل پرفکت مانی به تتر در صرافی ، شما نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی ( perfect money ) دارید البته برای کاهش کارمزد برداشت می توانید وریفای حساب پرفکت مانی را انجام دهید. در این مقاله نحوه تبدیل perfect money به تتر را در صرافی بررسی خواهیم کرد با تلماتو تا آخر این مقاله همراه باشید.

 

تتر چیست ؟

تتر ( Tether ) یک ارز دیجیتال پایه (Stablecoin) است که به دلیل داشتن قیمت ثابت و هم ارز با دلار آمریکا ، معمولاً برای تبادلات بین ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود. با توجه به اینکه ارز تتر با دلار آمریکا قیمت‌گذاری شده است ، ارزش هر واحد تتر برابر با یک دلار آمریکا است . این ارز دیجیتال اولین Stablecoin در بازار ارزهای دیجیتال بوده و هدف از آن تأمین پایداری در قیمت ارزهای دیجیتال است.

در برخی سایت‌های خرید آنلاین و بازی‌های اینترنتی ، امکان خرید با تتر وجود دارد . همچنین ، این ارز دیجیتال در برخی کشورها به عنوان یک پول الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد . علاوه بر این ، برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال ، امکان خرید تتر با پول محلی را نیز فراهم کرده‌اند .

تتر از دو جهت برای کاربران حوزه ارز دیجیتال اهمیت دارد :

1. در امان ماندن از نوسانات ارز در بازار

2. انتقال سریع پول به کیف پول ها و صرافی ها

فرض کنید شما یک بیت کوین به ارزش 8000 دلار خریده اید و پس از مدتی قیمت تغییر کرد و به 10000 دلار رسید شما در چنین شرایطی که بازار نوسان دارد می توانید بیت کوین را به تتر تبدیل کنید در واقع با این کار شما 10000 دلار در حساب خود ذخیره می کنید و ارزش پول خود را حفظ کنید و زمانی که قیمت ها پایین آمد می توانید دوباره بیت کوین بخرید .

 

دلیل تبدیل پرفکت مانی perfect money به تتر

دلیل اصلی برای تبدیل پرفکت مانی ( perfect money ) به تتر این است که تتر در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال قابلیت تبدیل به ارزهای دیگری مانند بیتکوین، اتریوم و … را دارد. در نتیجه، با تبدیل perfect money به تتر در صرافی ، می‌توانید به راحتی آن را به هر ارز دیجیتال دلخواه تبدیل کنید. همچنین، تتر به عنوان یک ارز پایه در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال مورد قبول است و با تبدیل پرفکت مانی به تتر، می‌توانید به راحتی به ارزهای دیگری نیز دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ها از آن جایی که تتر یک استیبل کوین است یعنی قیمت آن ثابت است و نوسانات کمتری را تجربه می کند البته ممکن است در مبالغ بالا این نوسانات شامل رقم بالایی باشد بنابراین بهتر است قبل از تبدیل ، از قیمت تتر اطلاع داشته باشید.

 

تبدیل پرفکت مانی به تتر در صرافی I تلماتو I

روش‌های تبدیل پرفکت مانی perfect money به تتر

  • استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال

صرافی‌های ارز دیجیتال مختلفی وجود دارند که امکان تبدیل perfect money به تتر را فراهم می‌کنند. در این روش، ابتدا باید به یکی از این صرافی‌ها مراجعه کرده و پرفکت مانی خود را به تتر تبدیل کنید.

  • استفاده از پلتفرم‌های تبدیل ارز دیجیتال

پلتفرم‌های تبدیل ارز دیجیتال نیز می‌توانند به شما در تبدیل پرفکت مانی به تتر ( perfect money ) کمک کنند. در این روش، می‌توانید با ورود به پلتفرم مورد نظر و ارائه اطلاعات خود، ارز خود را به تتر تبدیل کنید.

 

مطالب مرتبط : واریز پول به حساب پرفکت مانی

آموزش تبدیل پرفکت مانی perfect money به تتر در صرافی

مراحل انتقال دلار پرفکت مانی و یا ووچر پرفکت مانی از حساب به صرافی و چنچ کردن آن به تتر در صرافی پی پکس ( paypax ) به شرح زیر می باشد.

 

مرحله ۱: ورود به حساب کاربری در صرافی

برای تبدیل پرفکت مانی به تتر در صرافی ، ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در صرافی شوید. و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. پس از ورود به حساب کاربری، از سر برگ exchange گزینه exchange now را انتخاب کنید.

 

تبدیل پرفکت مانی به تتر I تلماتو I

 

مرحله ۲: انتخاب تبدیل پرفکت مانی ( perfect money ) به تتر

در این مرحله باید تبدیل perfect money  به تتر را انتخاب کنید . در صورتی که صرافی شما این امکان را ندارد ، باید به صرافی دیگری مراجعه کنید.

 

تبدیل perfect money به تتر از طریق صرافی I تلماتو I

 

مرحله ۳: وارد کردن مقدار پرفکت مانی ( perfect money )

در این مرحله، باید مقدار perfect money خود را که قصد تبدیل آن به تتر را دارید ، وارد کنید . برای این کار، باید مبلغ مورد نظر را در فیلد مربوطه وارد کرده و سپس گزینه change را بزنید. در کادر پایینی مقدار تتر بر حسب پرفکت مانی نشان داده می شود .

 

تبدیل پرفکت مانی به تتر از طریق صرافی I تلماتو I

 

مرحله ۴: تایید اطلاعات

در این مرحله ، باید اطلاعات مربوط به تبدیل perfect money به تتر را تایید کنید. برای این منظور در صفحه باز شده گزینه add را بزنید و در صورتی که اطلاعات صحیح باشند، باید دکمه confirm را بزنید.

 

تبدیل پرفکت مانی به تتر I تلماتو I

 

مرحله ۵: پرداخت و تایید آن

در این مرحله، باید مبلغ مورد نظر خود را از کیف پول پرفکت مانی پرداخت کنید. برای این کار، باید از روش پرداخت الکترونیکی صرافی استفاده کنید. به این صورت که دلار پرفکت مانی ( perfect money ) از حساب تان به حساب صرافی انتقال پیدا می کند و سپس شما می توانید تتر را برداشت کنید.

 

تبدیل دلار پرفکت مانی به ارز تتر I تلماتو I

 

مرحله ۶: دریافت تتر

پس از تایید پرداخت ، تتر مورد نظر شما به حساب کاربری شما در صرافی ارسال خواهد می‌شود.

 

تبدیل پرفکت مانی به تتر در صرافی I تلماتو I

 

مرحله ۸: برداشت تتر

در صورتی که قصد دارید تتر را به حساب بانکی خود برداشت کنید ، باید مقدار مورد نظر را وارد کرده و درخواست برداشت را ارسال کنید. برای این کار باید از قسمت wallet ارز usd را پیدا کنید و سپس روی گزینه withdraw کلیک کنید.

 

تبدیل پرفکت مانی به تتر در صرافی I تلماتو I

 

مرحله ۹: دریافت وجه

پس از درخواست برداشت تتر و وارد کردن اطلاعات لازم  ، تراکنش را تایید کنید تا وجه معادل در حساب بانکی شما واریز شود.

 

تبدیل پرفکت مانی perfect money به تتر I تلماتو I

 

راه دیگر برای تبدیل perfect money به تتر ایجاد یا خرید ووچر پرفکت مانی می باشد. برای این کار می توانید مقدار دلاری را که می خواهید به تتر تبدیل کنید را با ایجاد یک ووچر از حساب پرفکت مانی برداشت کنید و سپس هنگام انتخاب روش پرداخت ، گزینه ووچر را انتخاب کنید . با وارد کردن اطلاعات ووچر در کادر های مشخص شده می توانید دلار پرفکت مانی را به حساب کاربری خود در صرافی منتقل کنید و سپس پرفکت مانی ( perfect money ) را به تتر تبدیل کنید. هم چنین می توانید نقد کردن ووچر پرفکت مانی را به تلماتو بسپارید .

 

مطالب پیشنهادی : آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

 

نکاتی که باید هنگام تبدیل پرفکت مانی به تتر رعایت کرد

1. کارمزد تبدیل پرفکت مانی ( perfect money ) به تتر

هنگام تبدیل پرفکت مانی ( perfect money ) به تتر، هزینه تبدیل در صرافی‌ها و پلتفرم‌ های مختلف ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، قبل از تبدیل perfect money به تتر، بهتر است هزینه تبدیل را در صرافی های مختلف و قیمت پرفکت مانی perfect money با دقت بررسی کنید.

2. امنیت

امنیت نیز در تبدیل perfect money به تتر بسیار مهم است. بنابراین، بهتر است از صرافی‌ها و پلتفرم‌هایی استفاده کنید که امنیت بالایی دارند و به دقت اطلاعات شما را هنگام تبدیل پرفکت مانی به ریال حفظ می‌کنند.

 

کلام آخر

در این مقاله سعی شد نحوه تبدیل پرفکت مانی به تتر در صرافی برای شما عزیزان ارائه شود. تیم تلماتو پیشنهاد می دهد پیش از انجام مبادلات مالی تمامی جوانب هر صرافی را مانند کارمزد امنیت و خدماتی که به شما ارائه می دهند بسنجید و سپس امور مالی خود را به آن ها محول کنید.

 

منبع : https://www.youtube.com/watch?v=kaa7yt4M1Oc


سوالات متداول

1. میزان کارمزد انتقال از حساب پرفکت مانی چقدر است ؟

مقدار کارمزد در پرفکت مانی بستگی به سطح شما دارد اگر تنها افتتاح حساب پرفکت مانی را انجام داده اید کارمزد 1.99 از حساب شما کم خواهد شد و اگر حساب خود را وریفای کرده اید میزان کارمزدی که باید پرداخت کنید 0.5 درصد از مبلغ تراکنش است.

2. آیا تبدیل تتر به پول های محلی کشور های دیگر ممکن است ؟

بله شما می توانید به یکی از صرافی ها مراجعه کنید و ارز تتر را به یکی از ارز ها تبدیل کنید.


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *