نحوه ارتباط با پشتیبانی بایننس

نحوه ارتباط با پشتیبانی بایننس | تلماتو |

فهرست مطالب

شاید برای شما نیز حین کار کردن با حساب تان مشکلی در بایننس پیش آمده باشد که بخواهید مشکل خود را با پشتیبانی در میان بگذارید. در این گونه مواقع اولین سوالی که ممکن است برای هر کسی پیش بیاید این است که چگونه با پشتیبانی بایننس ارتباط برقرار کرد ؟ در جواب باید گفت که خوشبختانه بایننس با داشتن رابط کاربری عالی در بین صرافی ها محبوبیت بالایی دارد و به راحتی می توان با پشتیبانی در ارتباط بود اما به دلیل بالا بودن تعداد کاربران در این صرافی ممکن است کمی دیر تر به درخواست وریفای حساب بایننس شما پاسخ دهند. در این مقاله به چندین روش برای برقراری ارتباط و ایجاد درخواست پشتیبانی از بایننس اشاره خواهیم کرد پس تا آخر این مقاله با تلماتو همراه باشید.

 

راه های درخواست پشتیبانی از بایننس 

برای ارتباط با پشتیبانی بایننس راه های مختلفی وجود دارد. در صورتی که مشکلی برایتان پیش آمده می توانید وارد سایت بایننس شوید و به بخش پشتیبانی که لینک آن در زیر متن قرار داده می شود مراجعه کنید. در support center بخشی به نام FAQ وجود دارد که شامل چندین قسمت می باشد که هر قسمت به یک موضوع اختصاص پیدا کرده است. برای مثال یک بخش برای واریز بخش دیگر برای برداشت و یک بخش برای ارز های دیجیتال و … شما کافی است به سوالات متداول مرتبط با مشکلتان مراجعه کنید و به رفع مشکل بپردازید. برای پیدا کردن راه حل مشکلتان با سوالات مرتبط اینجا کلیک نمایید. در صورتی که مشکلتان را نتوانستید از این طریق حل کنید می توانید به چندین روش با پشتیبانی بایننس ارتباط برقرار کنید.

 

مطالب پیشنهادی : دلایل بلاک و مسدود شدن اکانت بایننس و نحوه رفع آن

 

1. در خواست پشتیبانی از بایننس با تیکت زدن

برای ایجاد درخواست پشتیبانی از بایننس و تیکت زدن وارد سایت بایننس شوید و به قسمت support مراجعه کنید.

در انتهای صفحه از سربرگ support روی گزینه request a feature کلیک نمایید.

 

ارتباط با پشتیبانی بایننس با تیکت زدن | تلماتو |

 

در مرحله سوم از ارسال درخواست پشتیبانی از بایننس در صفحه جدید لیستی از مشکلات وجود دارد که شما بر حسب مشکلی که دارید باید یکی از آن ها انتخاب کنید.

سپس وارد حساب کاربری خود شوید و فرم لازم برای ایجاد درخواست پشتیبانی را پر کنید و در آخر روی submit کلیک نمایید.

 

مطالب پیشنهادی : بازیابی رمز ارز های انتقال یافته به شبکه اشتباه در بایننس

 

2. ایجاد در خواست پشتیبانی از طریق چت در بایننس


برای ایجاد در خواست چت می توانید وارد حساب کاربری خود در بایننس شوید.

در قسمت پایین صفحه سمت راست روی support کلیک کنید.

 

ارتباط با پشتیبانی بایننس از طریق چت | تلماتو |

 

در صفحه جدید شما لیستی از سوالات متداول و راه حل های آن ها را مشاهده خواهید کرد. در صورتی که سوال شما در بین آن ها باشد انتخاب کنید تا جواب را از طریق هوش مصنوعی دریافت نمایید.

 

ارتباط با پشتیبانی بایننس از طریق چت | تلماتو |

 

اگر هوش مصنوعی نتوانست به سوال شما پاسخ دهد روی unsolved کلیک کنید. در این حالت سوالات بیشتری را مشاهده خواهید کرد موردی که مناسب شماست را انتخاب کنید. اگر پاسخ خود را دریافت نکردید روی Not relevant کلیک کنید تا با یک عامل CS ارتباط برقرار کنید.

 

ارتباط با پشتیبانی بایننس با چت | تلماتو |

 

در ادامه می توانید سوال خود را به صورت مستقیم بپرسید تا به سوال شما پاسخ داده شود. حتما توجه کنید که سوالات خود را با جزئیات کامل بپرسید و تصویر یا اسکرین شات از مشکل خود ارسال کنید.


توجه : بهتر است هنگام ارتباط با پشتیبانی زبان را روی انگلیسی بگذارید تا روند رسیدگی سریع تر انجام شود.

 

3. ارتباط با پشتیبانی بایننس از طریق اکانت توئیتر

برای ارتباط با پشتیبانی بایننس در توئیتر می توانید مراحل زیر را انجام دهید.

وارد صفحه توئیتر بایننس با آدرس BinanceHelpDesk شوید و از طریق ارسال پیام تمامی جزئیات مشکل خود را شرح دهید و در صورت نیاز عکس نیز می تواند برای حل مشکلتان کمک کند.

راه دیگری نیز برای ایجاد درخواست پشتیبانی بایننس از طریق توئیتر وجود دارد به صورتی که در یک توئیت مشکل خود را شرح دهید و آی دی توئیتر بایننس را تگ کنید.

 

برقراری ارتباط با پشتیبانی بایننس از طریق اکانت توئیتر | تلماتو |

 

مطالب پیشنهادی : خرید عرضه اولیه در بایننس

 

4. ایمیل های پشتیبانی بایننس


برای برقراری ارتباط با پشتیبانی بایننس می توانید از ایمیل نیز استفاده کنید. به صورتی که مشکلات خود را با جزئیات کامل شرح دهید و عکس یا یک اسکرین شات از مشکل خود بگیرید و آن را از طریق یکی از ادرس های ایمیل زیر به بایننس ارسال کنید.

• do-not-reply@binance.com
• do-not-reply@post.binance.com

 

کلام آخر

در این مقاله سعی شد به چندین روش برای نحوه ایجاد درخواست پشتیبانی بایننس ارائه شود. در صورتی که علاقه مند به فعالیت در صرافی بایننس هستید می توانید مشکل وریفای حساب را با خرید اکانت آماده بایننس حل کنید. برای خرید اکانت وریفای شده می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

 


سوالات متداول

1. چقدر طول می کشد تا پشتیبانی جواب بدهد ؟

به خاطر زیاد بودن تعداد کاربران این صرافی ممکن است افراد زیادی پیام ارسال کنند به همین دلیل ممکن است ارتباط با پشتیبانی تا 24 ساعت نیز طول بکشد.

 

2. اگر از صفحه چت بایننس خارج شویم ارتباط با پشتیبانی بایننس قطع می شود ؟

هنگام ارتباط با پشتیبانی بایننس اگر صفحه چت خارج شوید هر زمان که نماینده بایننس جواب تان را داد به شما اطلاع داده می شود.

 

3. اکانت وریفای شده بایننس چه مزایایی دارد ؟

اکانت وریفای شده بایننس همانطور که از اسم آن مشخص است مراحل احراز هویت در بایننس پشت سر گذاشته شده و هیچ عاملی امنیت حساب شما را تهدید نخواهد کرد.


مطالب مرتبط تلماتو