چگونه از اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید در بایننس مطلع شویم

فهرست مطالب

با گسترش محبوبیت یک برنامه کریپتوکرانسی جدید ، راه برای کسب سود بیشتر برای کاربران ایجاد میشود . بنابران کاربران به دنبال راه های هستند تا از لیست جدید ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس مطلع شوند ، چرا که با اضافه شدن یک ارز دیجیتال جدید به صرافی بایننس به اعتبار ارز جدید افزوده می شود چون صرافی بایننس قبل از لیست شدن ارز جدید ، معتبر بودن آن را تایید میکند . بنابراین همین امر معامله گران را مشتاق به معامله در این صرافی میکند . رمز ارزهای جدید به محض عرضه و انتشار رشد بالای در همون لحظات اولیه دارن و تریدرها نیز به دنبال آگاهی از اخبار لیست شدن ارزهای دیجیتال جدبد و ورود سریع به این بازار را خواهان هستند . ما در تیم تلماتو با ارائه راه های اطلاع از لیست ارزهای جدید در صرافی بایننس و همچنین احراز هویت شما در این صرافی راه ورود به این معاملات را برایتان هموار کردیم . 

 

وریفای بایننس

 

 راه های اطلاع از اضافه شدن ارزهای جدید در صرافی بایننس binance

کاربران به دنبال این هستند تا بدانند که چه ارزی و در چه زمانی در صرافی بایننس لیست می شود و اگر ارز جدید در صرافی دیگری لیست شده و ترید آن در جریانه سریع خریداری بکنند و تا از این شیوه و با لیست شدن در صرافی بایننس و تقاضای که برای آن ایجاد شده بتوانند به سود قابل توجهی دست پیدا کنند.  ما در این مقاله سه راهکار اصلی که شما می توانید با استفاده آنها از لیست شدن ارزهای جدید در صرافی بایننس مطلع شوید ، بررسی خواهیم کرد و نکاتی که برای استفاده از فرصت آربیتراژ یا همان کسب سود از تفاوت قیمت هم‌زمان یک دارایی بین دو یا چند بازار  ، برای شما توضیح خواهیم داد .

 

راه های اطلاع از ارزهای جدید در بایننس

 

اطلاع از اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید در بایننس از طریق وب سایت 

در ابتدا ، وارد سایت رسمی بایننس به  آدرس Binance.Com شوید و در صفحه اطلاعیه ها یا Announcement با نشانی binance.com/en/support/announcement بروید و روی عنوان اطلاعیه ها کلیک کنید تا از متن آن اطلاعیه ها با خبر شوید . در این صفحه همه پیام ها و اطلاعیه های رسمی بایننس درج می شود . از مهمترین اعلان ها و پیام ها که امکان مشاهده آن است لیست ارزهای دیجیتال جدید می باشد که با عنوان New Cryptocurrency Listing می تواند بینید .

 

راه های اطلاع از ارزهای جدید

 

اگر شما روی لینکی که زیر همین عنوان با متن  Binance Will List Gitcoin (GTC) مشخص شده است کلیک کنید ، صفحه ای برای شما باز خواهد شد که اطلاعات کامل در مورد ارز جدید را به شما خواهد داد . در این قسمت تاریخ لیست شدن و زمان دقیق ورود ارز جدید به لیست صرافی بایننس آورده شده است . در ادامه مطلب توضیحات لازم برای شروع معاملات ارز جدید ذکر شده و زمان برداشت آن ، در ادامه مشخص خواهد شد . این زمان خیلی مهم است چرا که وقتی ارز جدیدی لیست شود همان لحظه امکان واریز و برداشت برای آن وجود ندارد.

کاربران با آگاهی از اضافه شدن ارز دیجیتال جدید در بایننس به دنبال آن هستند تا با رفتن به صرافی دیگر این ارز را خریداری کنند و دوباره به صرافی بایننس برگشته و این ارز را به حساب کاربری خود وارد نمایند و با بیشتر شدن قیمت ارز جدید کسب سود کنند . و یا اینکه از صرافی بایننس برداشته به صرافی دیگر ببرند و اگر قیمت همین ارز در آن صرافی بالا باشد به فروش برسانند و از این امکان آربیتراژ استفاده کرده و به سود بیشتری دست پیدا کنند.

مشکلی که در این روش وجود دارد با رفرش متداول صفحه شما نمی توانید از اضافه شدن ارز دیجیتال جدید در بایننس مطلع شوید ، برای رفع این مشکل می توانید از ابزارهای Visual Ping یا Change Detection استتفاده کنید و از تغییرات لحظه ای سایت بایننس مطلع شوید. با وارد کردن آدرس یا URL مربوط با صفحه اطلاعیه ارزهای جدید بایننس در این ابزارها متن مورد نظر را انتخاب کنید و از ابزار بخواهید تا ایمیلی برا هر پنج دقیقه یکبار برای شما ارسال کند و به این صورت از تغییرات لحظه ای سایت باخبر خواهید شد .

 

مطالب پیشنهادی : آموزش شرکت و خرید عرضه اولیه در صرافی بایننس Binance

 

 اطلاع از اضافه شدن ارزهای دیجیتال جدید در بایننس از طریق توییتر

دومین راهکار برای اطلاع از اضافه شدن ارز دیجیتال جدید در بایننس فالو کردن این صرافی در شبکه های اجتماعی می باشد.

برای این منظور به انتهای صفحه سایت بایننس اسکرول کنید . منوی Community را خواهید دید که مسیرهای ارتباطی را برای کاربران قرار دادند که دو مورد از آنها مهم هست و در اکثر صرافی های دیگر نیز استفاده میشود ، تلگرام و توئیتر می باشد.

با کلیک بر روی نماد توئیتر به صفحه رسمی صرافی بایننس خواهید رفت . در قسمت پایین این صفحه خبر اضافه شدن ارز دیجیتال جدید در بایننس GTC ) Binance Will List Gitcoin ) در توئیتر را مشاهده خواهید کرد. حتما به ساعت انتشار خبر دقت کنید . معمولا اعلام خبر اضافه شدن ارز دیجیتال جدید در سایت خوده بایننس سریعتر از توئیتر است .

 

 

راه های اطلاع از ارزهای جدید در بایننس

 

مطالب پیشنهادی : آموزش روش های جابجایی پول به خارج از کشور با حواله بانکی و پرداخت های آنلاین و انتقال ارز دیجیتال

 

 اطلاع از اضافه شدن ارز های دیجیتال جدید در بایننس از طریق تلگرام 

سومین راهکار برای اطلاع از اضافه شدن ارز دیجیتال جدید ، عضو کانال تلگرام بایننس شدن است . در صفحه بایننس پایین همین صفحه قسمت Community روی نماد تلگرام کلیک کرده و وارد این شبکه اجتماعی شوید . اگر تو کانال تلگرام پیام ها را بالا و پایین کنید حتما اطلاعیه مربوط به اضافه شدن ارز دیجیتال جدید GTC را خواهید دید . زمان بارگذاری اطلاعیه تقریبا همزمان با زمان نمایش خبراضافه شدن ارز دیجیتال جدید در وب سایت بایننس می باشد .

 


سوالات متداول

1. چگونه می توانیم از پروژهای ارزی جدید قبل از لیست شدن آگاه شویم ؟

بله این امکان وجود دارد ، این ارزهای جدید قبل از اینکه لیست شوند ، در پیش فروش ها در دسترش قرار می گیرند . خبر این پیش فروش ها ممکن است در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری اعلام شوند.

2. چگونه می توانیم از پروژهای که با اختلاف زمانی بیشتر از دیگر صرافی ها در بایننس لیست میشوند کسب سود کنیم ؟

می توانید همچین ارزهای های را از دیگر صرافی ها خریداری نمایید و در تاریخی که معاملات آن در صرافی بایننس شروع شد ، آن را در صرافی بایننس وارد کنید و یا سپرده گذاری کنید و زمانی که یک اوج قیمتی برای آنها حاصل شد ، فروخته و به سود مورد نظرتان دست پیدا کنید. دراین مورد حتما به  مقدارکارمزد انتقال و حتی مدت زمانی که برای انتقال ارز طول می کشد توجه نمایید.

3. آیا ارزهای جدید که در بایننس لیست مشوند همیشه روند صعودی دارند؟

در اکثر مواقع لیست ارز جدید بایننس تاثیر مثبتی بر قیمت ارز دیجیتال دارد. بیشترین افزایش قیمت معمولا در روزهای اول معامله ارز جدید اتفاق می افتد و اینکه ارزهای جدید تا چه مدت این روند صعودی و مثبت را  بتوانند حفظ کند ، متفاوت است بین ارزهای جدید که عرضه میشوند . 


دیدگاه (4)

 • فرهمند پاسخ

  برای فعالیت در صرافی بایننس حتما باید احراز هویت انجام بدهم؟

  2023-11-08 در 13:15
 • شاهی پاسخ

  تشکر از مطالب خوبتون

  چطوری یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری پیدا کنم؟

  2023-11-08 در 13:12
  • mehrabi پاسخ

   سلام
   شما می توانید از طریق صرافی های ارز دیجیتال ، سایت های گردآورنده داده ها ، رسانه های اجتماعی ، پلتفرم ها می توانید مطلع شوید.

   2023-11-12 در 12:39

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *