آیا خرید اکانت آماده و وریفای شده بایننس Binance توصیه می شود؟

مدارک وریفای و احراز هویت بایننس I افتتاح حساب بایننس I خرید اکانت آماده و وریفای شده بایننس I تلماتو I مدارک وریفای بایننس

بایننس یکی از بازار های رمز ارز جهان است که شما می توانید در آن ارز دیجیتال مورد نظرتان را خرید و فروش کنید. از آن جایی که این بورس بیش از 100 نوع ارز دیجیتال مختلف مانند بیتکوین، اتریوم، ریپل، لایتکوین و بسیاری دیگر را پشتیبانی می کند شاید شما هم علاقه داشته باشید که در این صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را خرید و فروش کنید. امروزه به دلیل تحریم امکان افتتاح و وریفای حساب بایننس وجود ندارد برای همین ممکن است خیلی از افراد به دور زدن تحریم روی آورده باشند. خرید اکانت آماده و وریفای شده بایننس و افتتاح حساب بایننس یکی از گزینه هایی است که این روز ها در بازار زیاد سر و صدا کرده است. با ادامه مطلب همراه باشید تا بیشتر با این مقوله آشنا شوید .

 

وریفای بایننس

 

اکانت آماده و وریفای شده بایننس چیست؟

اکانت وریفای شده بایننس به معنای یک حساب کاربری بایننس است که از لحاظ امنیتی و هویتی، تأیید شده است. با داشتن اکانت وریفای شده باینس، شما می‌توانید به حداکثر سطح امنیت و امکانات بایننس دسترسی پیدا کنید.

برای وریفای شدن یک حساب کاربری بایننس ، شما باید اطلاعات شخصی خود را در سایت بایننس با نشانی ( binance.com ) وارد کنید و مدارک هویتی لازم برای وریفای بایننس خود را ارسال کنید تا بایننس بتواند هویت شما را تأیید کند. برای ارسال مدارک هویتی، بایننس اغلب از یک فرایند وریفیکیشن ( تایید ) دو مرحله‌ای استفاده می‌کند که شامل ارسال عکس یک مدارک هویتی (مانند کارت ملی یا گذرنامه) و سلفی با آن مدارک هویتی است.

اما به دلیل تحریم ها این امکان برای کاربران ایرانی وجود ندارد برای همین در واقع اکانت آماده و وریفای شده بایننس با عکس و اطلاعات شخص دیگری ایجاد می شود و از لحاظ امنیتی مشکل دارد. این به این معنی است که در واقع شما با خرید اکانت آماده و وریفای شده بایننس امنیت حساب خود را در معرض خطر قرار می دهید.

توجه : هنگام استفاده از اکانت آماده و وریفای شده بایننس باید آی پی همان کشوری را استفاده کنید که مدرک آن را دارید برای این دلیل شما باید هنگام خرید اشتراک VPN به این قضیه توجه کنید البته در صورت استفاده از VPN نیز ممکن است برای شما مشکلاتی به وجود آید.

 

وریفای بایننس

 

مزایای اکانت وریفای و احراز هویت شده بایننس

همانطور که می دانید بایننس وریفای و احراز هویت را برای همه کاربران لازم می داند و تمامی افرادی که در این صرافی قصد فعالیت دارند باید حساب بایننس خود را با مدارک معتبر وریفای کنند و این موضوع باعث شد که کاربران ایرانی دیگر نتوانند در این بورس رمز ارز مبادله کنند.

 

احراز هویت بایننس، یکی از مراحل مهم و ضروری در فرآیند ثبت نام در این بورس است که شما حتما باید پس از افتتاح حساب در بایننس انجام دهید. این مرحله، برای افزایش امنیت و جلوگیری از سوء استفاده از آن صورت می‌گیرد. در ادامه، به برخی از مزایای احراز هویت در بایننس اشاره می‌کنیم:

 1. افزایش امنیت : با افتتاح حساب و احراز هویت در بایننس، شما به عنوان کاربر، سطح دسترسی بیشتری به خدمات و امکانات این بازار رمز ارز خواهید داشت و در نتیجه از امنیت بیشتری بهره مند خواهید شد. همچنین، با احراز هویت و وریفای بایننس ، می‌توانید از تحریم‌ها و قوانین مربوط به مبادلات پولی در کشورهای مختلف، مستثنی شوید.
 1. افزایش سقف مبادله : با احراز هویت در بایننس، می‌توانید حداکثر از سقف مبادله پشتیبانی شده توسط Binance بهره مند شوید. در حالت عادی، سقف مبادله برای کاربرانی که احراز هویت نکرده‌اند، محدود است.
 1. دسترسی به امکانات بیشتر : با احراز هویت در بایننس، می‌توانید به امکانات بیشتر و ابزارهای پیشرفته‌تری دسترسی داشته باشید. این امکانات شامل گزارش‌های تحلیلی، نمودارهای پیشرفته، امکانات ورود و خروج پول و… است.
 1. کاهش کارمزد : برای کاربرانی که پس از افتتاح حساب بایننس ، احراز هویت کرده‌اند، بایننس کارمزد کمتری برای معاملاتی که انجام می‌دهند، در نظر گرفته است. همچنین، با احراز هویت، می‌توانید به امکانات بیشتری دسترسی داشته باشید که ممکن است در کاهش کارمزد‌ها بسیار مؤثر باشد.

بنابراین، احراز هویت در بایننس ( Binance )، به شما اجازه می‌دهد تا بهترین استفاده را از خدمات و امکانات این بورس برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز داشته باشید.

 

مدارک وریفای و احراز هویت بایننس I افتتاح حساب بایننس I خرید اکانت آماده و وریفای شده بایننس I تلماتو I مدارک وریفای بایننس

 

روش های دور زدن تحریم های بایننس و دلایلی که نباید از آن استفاده کنید.

روش های مختلفی برای دور زدن تحریم ها و وریفای بایننس ( Binance ) وجود دارد اما در این مقاله برای شما به دو روش اشاره خواهیم کرد.

1. استفاده از مدارک اقامت کشورهای دیگر برای وریفای شدن و احراز هویت حساب بایننس :

احراز هویت یا وریفای حساب در بایننس، یکی از مراحل مهم و ضروری در فرآیند ثبت نام در این بورس است. در این مرحله، باید مدارک شناسایی خود را ارائه کنید تا هویت شما تأیید شود. اما باید به یاد داشته باشید که بایننس، فقط مدارک شناسایی کشورهای خاصی را قبول می‌کند و استفاده از مدارک کشورهای دیگر ممکن است منجر به رد درخواست شما شود.

دلیل این موضوع، این است که بایننس می‌خواهد مطمئن شود که افرادی که در این بورس ثبت نام می‌کنند، از کشورهایی هستند که به عنوان کشورهای مجاز به معاملات رمزارزی شناخته شده‌اند. به علاوه، بایننس باید اطمینان حاصل کند که مدارک شناسایی شما، دارای صلاحیت لازم و معتبری هستند.

بنابراین، باید از مدارک اقامت کشور معتبر استفاده کنید. در صورتی که مدارک شناسایی شما با کشوری که در آن زندگی می‌کنید، مطابقت ندارد، بایننس ممکن است درخواست شما را رد کند یا اقدام به مسدود کردن حساب شما کند. بنابراین، بهتر است از مدارک شناسایی معتبر استفاده کنید.

در صورتی که شما از مدارک شخص دیگری استفاده کنید که به آن دسترسی ندارید ممکن است اطلاعات شما درز پیدا کند و شما دارایی که با زحمت به دست آورده اید را با مسدود شدن حساب تان از دست بدهید.

 

2. استفاده از اکانت آماده و وریفای شده بایننس

خرید و استفاده از اکانت آماده و وریفای شده در بایننس برای احراز هویت، به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود و ممکن است با مشکلات جدی همراه باشد. این کار به دلیل دو دلیل اصلی قابل توجیه نیست:

 • مشکلات امنیتی : اگر شما از اکانت وریفای شده با اطلاعات افراد دیگری برای احراز هویت خود در بایننس استفاده کنید، دارای مشکلات امنیتی جدی خواهید بود. این اکانت ممکن است با رمز عبوری که به شما نمی‌دهند، ایجاد شده باشد و حساب بایننس شما ممکن است در معرض دسترسی افراد ناشناس قرار بگیرد. به علاوه، در صورتی که از اکانت دیگری برای احراز هویت شما در بایننس استفاده کنید، احتمال اینکه حساب شما بلافاصله پس از ورود به سیستم مسدود شود، بسیار بالاست.
 • نقض شرایط و قوانین بایننس : استفاده از اکانت وریفای شده با اطلاعات شخص دیگری برای احراز هویت، یک نقض شرایط و قوانین بایننس است. شاید بایننس بعد از چند مدت، مجددا از شما وریفای بخواهد! در این صورت اگر شخص در دسترس نبود چه کار میخواید بکنید؟

بنابراین، برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس، باید از مدارک شناسایی معتبر استفاده کنید و از استفاده از اکانت وریفای شده دیگران برای احراز هویت خودداری کنید. این کار به شما امنیت بیشتری را در برابر دسترسی دیگران به حساب شما فراهم می‌کند و همچنین از نقض شرایط و قوانین بایننس جلوگیری می‌کند. همه این مواردی که ذکر شد دلایل کافی هستند که شما نخواهید به خرید اکانت آماده و وریفای شده بایننس اقدام کنید. بنابراین بهتر است پس از افتتاح حساب ، وریفای و احراز هویت بایننس را با مدارک معتبر انجام دهید و از امنیت حساب تان اطمینان خاطر حاصل کنید.

 

خرید اکانت آماده و وریفای شده بایننس I مدارک وریفای و احراز هویت بایننس I افتتاح حساب بایننس I تلماتو I مدارک وریفای بایننس

 

استفاده از vpn یا vps برای حساب وریفای شده بایننس

به دلیل این که ایران در لیست تحریم ایالات متحده است بنابراین ایرانیان نمی توانند از خدمات بایننس استفاده کنند بنابراین شما باید برای وصل شدن به حساب بایننس خود از vpn استفاده کنید اما نکته قابل توجه این است که باید از vpn های IP ثابت استفاده کنید در صورتی که با هر بار ورود به حساب کاربری آی پی شما تغییر پیدا کند حساب شما مسدود می شود و دو حالت پیش می آید یا باید حساب خود را ببندید و دوباره حساب بایننس تازه ای با مدارک جدید ایجاد کنید یا این که حساب شما مسدود می شود و دارایی شما در بایننس بلوکه می شود و از دسترس شما خارج خواهد بود.

بایننس از سیستم‌هایی استفاده می‌کند که قادر به تشخیص آی پی‌هایی هستند که به طور مداوم از آنها برای دسترسی به حساب کاربری استفاده می‌شود. شما می توانید برای این بدانید تاثیر تغییر آی پی بر حساب بایننس وریفای شده چیست می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید. توجه: باید از آی پی کشور هایی استفاده کنید که در لیست کشور های تحریم در بایننس نباشند.

 

خرید اکانت آماده و وریفای شده بایننس I مدارک وریفای و احراز هویت بایننس I افتتاح حساب بایننس I تلماتو I مدارک وریفای بایننس

 

کلام آخر

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید برای شما در مورد اکانت وریفای شده بایننس و پیامد های آن برایتان صحبت کردیم که چه خطراتی ممکن است برای حساب شما پیش آورد.

توصیه ای که تلماتو برای شما دارد این است که در صورتی که نیاز میخواهید حتما از صرافی بایننس استفاده کنید و چاره ای ندارید از چهره افراد خانواده و یا دوستان مورد اعتماد استفاده کنید و اگر این مورد هم ممکن نبود از جاهای مطمئن و مورد اعتماد اکانت اماده و وریفای شده بایننس را تهیه کنید که امکان پشتیبانی هم داشته باشند.


سوالات متداول

1. از آی پی کدام کشور ها باید برای فعالیت در بایننس استفاده کرد؟

بایننس در حال حاضر به شهروندان بیشتر کشورها اجازه دسترسی داده است، با این حال برخی کشورها به عنوان کشورهای تحریم شده شناخته شده‌اند و از دسترسی به بایننس محدودیت دارند. برای دسترسی به بایننس، شما باید از یک آی پی معتبر استفاده کنید که به عنوان یک کشور مجاز شناخته شده است.

2. برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس آیا می توان از اشخاص دیگر استفاده کرد؟

انجام این کار خطرناک است چرا که ممکن است صرافی بایننس متوجه این موضوع شود و حساب شما مسدود و دارایی شما از دسترس خارج شود و یا این که صاحب پاسپورت موجودی کیف پول شما را به به حساب خودش انتقال دهد .

3. آیا برای وریفای کردن حساب کاربری باید هزینه‌ای پرداخت کرد؟

خیر اگر خودتان وریفای حساب بایننس را انجام دهید رایگان است .


خدمات دیگر سایت تلماتو 

مطالب پیشنهادی 


 

دیدگاه (8)

 • اسما 2023-07-13 پاسخ

  باسلام
  اگر با آی پی ایران احراز هویت در بایننس داشته باشیم و شناسایی شود چه خواهد شد ؟

  • nikfal 2023-07-15 پاسخ

   سلام به دلیل تحریم هایی که وجود دارد احراز هویت با آی پی ایران امکان پذیر نیست قبل از احراز هویت در بایننس بهتر است آی پی ثابت کشور غیر تحریم در بایننس را تهیه کنید.

 • فرید 2023-07-13 پاسخ

  سلام

  اگراحراز هویت در بایننس را با مدارک فرد غیر ایرانی انجام دهیم چه اتقاقی خواهد افتاد؟

  • mehrabi 2023-07-13 پاسخ

   سلام
   احرازهویت بایننس با هویت جعلی برای دورزدن احرازهویت بایننس بسیار خطرناک است ، اگرموقعی برای حسابتان مشکلی پیش آمد و صرافی بایننس درخواست مجدد برای وریفای حساب بایننس را خواست و شما به آن هویت جعلی و فرد مورد نظر دسترسی نداشته باشید ، حساب شما برای همیشه بسته خواهد شد و حتی دیگر نمی توانید با هویت ایرانی دارای خود را برگردانید چرا که بار نخست با هویت شخص دیگری احراز هویت در بایننس را انجام دادید . بنابراین توصیه میشود به هیچ وجه از این روش ها استفاده نکنید و به یاد داشته باشید صرافی بایننس در حال همکاری با قویترین شرکت های امنیتی دنیا است و اکانت های فیک را به راحتی شناسایی می کنند.

 • سینا 2023-06-24 پاسخ

  سلام وقتتون بخیر می خواستم بدونم اگه اکانت وریفای شده باشه باز هم امکان داره اکانت ما بلوکه بشه؟

  • nikfal 2023-07-06 پاسخ

   سلام بله هر موقع که بایننس احساس کرد حساب شما در خطره این امکان وجود داره که حسابتون مسدود بشه برای همین همیشه از IP ثابت استفاده کنید.

 • ایمان 2023-06-24 پاسخ

  سلام وقت بخیر

  اگه مشکلی پیش بیاد و بایننس برای بار دوم هم مدارک بخواد شما پشتیبانی می کنید؟

  • nikfal 2023-06-24 پاسخ

   سلام بله برای این کار و مشکلات مشابه می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *