حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت بایننس ( Verify Binance )

حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت و وریفای بایننس ( Verify Binance )

فهرست مطالب

عموما اکثر تریدرها به صرافی هایی که در آن به فعالیت می پردازند اهمیت زیادی می دهند، و به دنبال یک صرافی با امکانات بیشتر و پشتیبانی کننده از بیشتر ارزهای رمزنگاری شده هستند. اکثر صرافی ها وریفای اجباری دارند که احراز هویت بایننس نیز این رویه را انجام می دهد. بجز تعداد صرافی های انگشت شمار که از ارزهای رمزنگاری شده کمی پشتیبانی می کنند. به گفته بایننس احراز هویت کامل به شما کمک می کند تا بایننس مشتری خود را بشناسند تا کاربران سرمایه محدودی نداشته باشند. پس از تایید کاربران، کاربران اجازه دارند تا هر اندازه که می خواهند معامله کنند. اما این صرافی ایران را تحریم کرده است. در این مقاله حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت بایننس ( Verify Binance ) توضییح داده شده است.

 

 وریفای بایننس

 

حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت بایننس ( Verify Binance )

با این که بایننس در زمینه ارز دیجیتال یکی از محبوب ترین ها می باشد، اما به خاطر تحریم، کاربران ایرانی قادر به فعالیت در این صرافی نیستند. چون تحریم بین المللی کار را برای کاربرانی ایرانی دشوار کرده است نباید از اهداف خود دست کشید. باید راهی برای حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت بایننس ( Verify Binance ) بسازیم. شما می توانید یکی از سه روش زیر را انتخاب نمایید:

روش اول: اگر اقامت کشور خارجی دیگری را دارید، میتوانید با استفاده از مدارک خود اکانت ایجاد شده را وریفای کنید.

روش دوم: اگر اقامت خارج از کشور ندارید، می توانید از یک شخص مورد اطمینان بخواهید که با استفاده از مدارک خود وریفای بایننس را برای شما انجام دهد. از این روش استفاده نکنید به هیچ عنوان به شما توصیه نمی شود.

روش سوم: بهترین روشی که  برای شما توصیه می شود، تهیه مدارک از تلماتو برای احراز هویت است. تا زمانی که تلماتو راهگشای شماست نگران نباشید، ما تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا شما این مرحله را به راحتی پشت سر بگذارید و حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت بایننس ( Verify Binance ) را به ما بسپارید.

 

 

کاربرانی که احراز هویت انجام نمی دهند با چه مشکلاتی روبرو می شوند؟

امنیت دارایی آن ها با خطر هک و … روبرو می شود، به این معناست که اگر کاربران احراز هویت انجام داده باشند دارایی آن ها توسط بایننس در کیف پول سرد نگهداری می شود، تا در هنگام وقوع مشکلات امنیتی دارایی آن ها با مشکل مواجه نشود.

اما کاربرانی که وریفای بایننس انجام نداده اند دارایی آن ها همیشه و در هرلحظه در خطر است. چون دارایی آن ها بر خلاف کاربرانی که احراز هویت انجام داده اند در کیف پول گرم نگهداری می شود. و با وقوع هر نوع هک و مشکل امنیتی کل دارایی آن ها به خطر می افتد و بسیار آسیب پذیر است. پس با ما در زمینه حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت بایننس ( Verify Binance ) همراه باشید.

کیف پول سرد:  این نوع کیف پول دیجیتالی آفلاین است و ذخیره سازی را به صورت آفلاین انجام می دهد و هکرها نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

کیف پول گرم: ذخیره داده این نوع کیف پول آنلاین بوده و ذخیره سازی در سیستم عامل هایی که ذخیره آنلاین دارند صورت می گیرد. که در مقابل هک بسیار آسیب پذیر است.

 

حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت و وریفای بایننس ( verify Binance )

حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت بایننس ( Verify Binance )

 

محدودیت برداشت و انتقال

هنگامی که هر سه مرحله احراز هویت بایننس را انجام می دهید محدودیت به طور کامل از حساب کاربری شما برداشته می شود. در صورتی که احراز هویت انجام نداده باشید روزانه فقط قادر به برداشت 0.06 بیت کوین خواهید بود که برای یک شخص عادی که تریدر نمی باشد حوصله سر بر خواهد بود چه برسه به تریدرهای ماهر.

 

در بایننس احراز هویت اجباری می باشد.

بسیاری از صرافی های بزرگ از جمله بایننس که از همه آن ها سر تر می باشد، وریفای حساب کاربری را اجباری کرده است، چون به دلیل جلوگیری از مسائل پولشویی و … اینکار را انجام می دهد و بقیه صرافی ها نیز به دنبال بایننس احراز هویت را اجباری کرده اند. کاربران ایرانی طبق معمول اجازه احراز هویت در این صرافی را ندارند. و تلماتو به حل مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت Binance پیشقدم شده است.

 

مطالعه بیشتر:

:idea: رفع محدودیت حساب بایننس 

:idea: تایید ادرس در بایننس

 

احراز هویت بایننس

 


سوالات متداول کاربران

آیا می توانم از مدرک هویتی فیک استفاده کنم؟

با توجه به احراز هویت بایننس شما می توانید مدرک فیک فیزیکی را تهیه کنید و یا از تلماتو برای ساخت مدارک برای وریفای بایننس کمک بگیرید. این در حالی است که شخص دیگری تا به حال آن مشخصات را نداشته و استفاده ننموده است می توانید با آن وریفای را کامل کنید. به هیچ عنوان از پاسپورت ایرانی استفاده نکنید.  و با مدارک کشور یگیر مشکل موجود برای ایرانیان در احراز هویت بایننس ( وریفای Binance ) را حل و پشت سر بگذارید.

 

به دلیل محدودیت های بایننس برای کاربران ایرانی چرا از صرافی های داخل کشور استفاده نکنم؟

بایننس در بینن صرافی های مطرح جهان جزء برترین صرافی ها با امکانات بیشتر می باشد که با صرافی های داخل کشور تفاوت زیادی دارند. یکی از اصلی ترین تفاوت که عموما برای تریدر ها حوصله سر بر است تعداد کوین و توکن های پشتیبانی شده توسط صرافی داخلی می باشد که در مقابل بایننس بسیار کم است.

و تفاوت بعدی تعداد کاربران و سرمایه موجود در صرافی داخلی و بایننس است. بایننس یک صرافی خارجی است که کاربران همه کشورها در آن فعالیت دارند در حالی که صرافی داخلی کاربران کم و حجم معاملاتی کمی دارد.

 

سخن پایانی تلماتو برای حل مشکلات احراز هویت بایننس

اگر شما ملیت کشور مجاز به فعالیت در بایننس را ندارید و علاقمند به فعالیت در بایننس هستید باید با مدارک هویتی فیک احراز را انجام دهید، مدارکی که تلماتو در اختیار شما قرار می دهد فیزیکی بوده و با مدرک اصلی تفاوتی ندارد.  

 


خدمات مشابه

 :idea:  وریفای بروکر الیمپ