احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور های ترکیه – هلند – فرانسه

احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور های ترکیه - هلند - فرانسه

فهرست مطالب

 وریفای و احراز هویت بایننس به یکی از مشکلات اساسی ایرانی ها تبدیل شده است و همواره آی پی و مدارک ایران برای بایننس بلاک هست و شما نمی توانید از کارت ملی و پاسپورت خود برای احراز هویت و وریفای صرافی بایننس استفاده کنید. به همین دلیل پیشنهاد سایت تلماتو احراز هویت و وریفای با مدارک کشور های ، هلند و فرانسه می باشد. جهت احراز هویت بایننس با مدارک کشورهای مختلف بر روی لینک زیر کلیک کنیدو همچنین وریفای بایننس با اقامت ترکیه نیز توسط تیم تلماتو انجام می شود. 

 

وریفای بایننس  

 

احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور ترکیه

ترکیه جزو کشورهای اروپایی محسوب می شود و معمولا تحریمات خاصی برای این کشور صورت نمی گیرد. بنابراین به راحتی می توانید از مدارک این کشور جهت احراز هویت و خرید وریفای بایننس استفاده کنید. برتری  داشتن آیدی کارت به پاسپورت این است که بایننس در مراحل بعدی از شما میخواهد که مدارک را چاپ کنید. در اینجاست که انتخاب آیدی کارت برای احراز  هویت گزینه مناسبی می باشد. زیرا چاپ کردن آن نیز راحت است. برای انجام وریفای حساب بایننس با اقامت ترکیه و دارا بود کیملیک کارت این کشور ، از مزایا اتصال به بانک و افتتاح حساب، خرید خودرو و ثبت نام مدارس و تایید هویت در Binance بهره مند شوید. بنابراین توصیه ما به شما جهت وریفای بایننس انتخاب مدارک کشور ترکیه می باشد. برای مشاهده و خرید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

جهت خرید مدارک وریفای بایننس و وریفای بایننس با مدارک کشور ترکیه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

وریفای بایننس با مدارک ترکیه 

 

 

احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور هلند

جهت احراز هویت و وریفای صرافی بایننس می توانید از مدارک کشور هلند برای اکانت وریفای شده بایننس استفاده کنید. این کشور جزو تحریم های بایننس نیست و به راحتی می توانید از مدارک کشور هلند کمال استفاده رو نمایید. شایان ذکر است که تمامی مدارک هلند از قبیل:  ایدی کارت ، پاسپورت و قبض لایه باز موجود هست و به راحتی سایت تلماتو آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

قابل توجه کسانی که نمی دانند طرح لایه باز مدارک پاسپورت  و آی دی کارت کشور هلند Netherlands برای احراز هویت و وریفای بایننس و یا کشورهای دیگر  چیست باید عرض کنم که به تمام طرح ها و فایل های گرافیکی که ما میتوانیم در آن دخل و تصرف داشته باشیم یعنی هرگونه ویرایشی را بر روی آنها انجام بدهیم ، طرح لایه باز می گویند. اینکه شما در یک فایل لایه باز پاسپورت و آیدی کارت هلند Netherlands و یا کشورهای دیگر  به راحتی می توانید به تمام قسمت ها دسترسی داشته باشید و کارهای مورد نظر خودتان را بر روی آنها اعمال کنید. مثلا می توانید تصاویر ، متن ها ، افکت ها و هر المانی که در طرح لایه باز بود را به راحتی تغییر دهید و با توجه به نظر خودتان سفارشی سازی کنید و یا میتوانید قسمتی از فایل را حذف کرده و یا بخش های جدیدی را به فایل اضافه کنید.

هر نرم افزاری که ما با آن کار می کنیم ممکن است دارای خروجی های متفاوتی باشید نرم افزار فتوشاپ هم به همین صورت است یعنی فتوشاپ هم دارای خروجی های متفاوتی است که فرمت اصلی آن که ما بعد از اینکه طرحی را ایجاد کردیم و خواستیم ذخیره کنیم در انتها فرمت PSD  را انتخاب می کنیم و ذخیره میکنیم . بنابراین شما به راحتی می توانید احراز هویت و وریفای بایننس را با مدارک کشور هلند انجام دهید برای اطلاع از هزینه وریفای بایننس روی قیمت وریفای بایننس کلیک کنید.

 

جهت احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک  کشور هلند بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

وریفای بایننس با مدارک هلند 

 

 

 

احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور فرانسه

مدارک کشور فرانسه نیز مانند کشور ترکیه و هلند جزو بهترین ها برای احراز هویت و وریفای بایننس محسوب می شود. در سایت تلماتو مدارک  کشور فرانسه کامل می باشد و همه اسناد از قبیل گواهینامه ، پاسپورت ، آیدی کارت و قبض موحود می باشد. چرا قبض در احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور فرانسه اهمیت دارد؟ بهرای اینکه بتوانید بایننس خود را به مرحله Advance ارتقا دهید و محدویت های تراکنش خود را بردارید، شما نیازمند آن هستید که محل زندگی خود را به طریقی تایید کنید و این عامل تنها از طریق قبض آب و برق صوتر می گیرد و در این مرحله از احراز هویت و وریفای بایننس شما باید از مدارک کشور فرانسه ، قبض را مورد استفاده قرار دهید. شایان ذکر است که این مدارک از سایت های معتبر خارجی مانند ( id cart psd template ) تهییه شده است.

 

جهت خرید مدارک احراز هویت و وریفای بایننس کشور فرانسه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

وریفای بایننس با مدارک فرانسه 

 


سوالات متداول

1. مزایای حساب وریفای شده بایننس با حساب عادی چیست؟

کاربران می توانند با وریفای اکانت بایننس ، خود از هرگونه ریسک محدود شدن حساب و حساسیت روی حساب بایننس در آینده جلوگیری کنند همچنین و دیگر مزایایی نامحدود وریفای بایننس استفاده کنند  

2. با داشتن اقامت ترکیه می شود احراز هویت بایننس انجام داد؟ 

بله وریفای بایننس با اقامت ترکیه انجام پذیر است و می‌توانید وریفای حساب کاربری خود در صرافی بایننس را انجام دهید.

3. آیا امکان رفع مسدویت حساب بایننس و عودت سرمایه وجود دارد؟

بله ، درصورتی که حساب شما توسط صرافی بایننس مسدود شده باشد ، بمنظور رفع انسداد حساب بایننس خود از طریق مجموعه تلماتو درخواست رفع محدودیت اکانت خود را ثبت کنید .


مقالات مرتبط

 :idea:  ساخت پاسپورت فیک برای بایننس

 :idea:  خرید مدارک احراز هویت بایننس

 :idea:  احراز هویت بایننس با مدارک جعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *