قبض آماده کشورهای مختلف برای تایید و پروف آدرس بایننس

قبض آماده کشورهای مختلف برای تایید و پروف آدرس بایننس - آدرس فیک برای بایننس

اخیرا صرافی بایننس برای امنیت کاربرانش در حوزه ارزهای دیجیتال قانون هایی وضع نموده و در این راه قدم برداشته است، این اقدام که به اختصار به آن KYC گفته می شود را راه اندازی کرده است. در وریفای بایننس ، سطح Advanced این صرافی یک مدرک معتبر برای تایید محل زندگی شما تقاضا می کند. این مدرک شامل یکی از قبض های آب/فاضلاب ، برق و گاز می باشد تا محدودیت های موجود حساب کاربری شما برداشته شود. اگر در تهیه قبض آماده برای احراز هویت و وریفای بایننس  ( Binance ) به مشکل خورده اید در ادامه مقاله با تلماتو برای تهیه قبض بایننس کشورهای مختلف همراه باشید.

جهت تهیه قبض وارد لینک زیر شده و وریفای پلاس را سفارش دهید

 تهیه قبض برای وریفای پلاس بایننس

 

سطوح احراز هویت بایننس و پروف ادرس یا قبض برای وریفای پلاس

سطح Basic: همان اطلاعات اولیه ثبت نامی است که شامل ( نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد به میلادی ، ایمیل ) می باشد. نیاز به ارائه مدرک ندارد و با محدودیت بسیاری روبرو است.

 

سطح Intermediate: در این سطح از احراز هویت Binance کاربران باید یکی از مدارک شناسایی کارت هویتی، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی را ارائه دهند، در این سطح کاربران با محدودیت روبرو هستند.

 

سطح بایننس پلاس (Advanced) : مرحله مد نظر ما این مرحله از وریفای بایننس می باشد که محدودیت های شما به طور کامل برداشته می شود و می توانید به راحتی در صرافی بایننس به فعالیت خود ادامه دهید. در این مرحله شما باید قبض آماده ( آب/ برق/  گاز ) کشورهای مختلف برای تایید و پروف آدرس بایننس ( Binance ) را ارائه دهید تا بایننس محل سکونت شما را تایید کند. چه برای کاربران ایرانی که ممکن است اکانت آماده بایننس را تهیه کرده اند و چه برای کاربران خارجی که محدودیتی برای فعالیت در بایننس ندارند بهترین سطح برای وریفای اکانت سطح نهایی می باشد.

 

وریفای بایننس | قبض آماده برای احراز هویت و وریفای بایننس |
قبض آماده برای احراز هویت و وریفای بایننس

 

قبض آماده کشورهای مختلف برای وریفای و احراز هویت بایننس

تحریم هایی که توسط FATF بر ایران تحمیل شده است صرافی بایننس را تحت تاثیر قرار داده و این صرافی نیز محدودیت کامل برای کاربران ایرانی اعمال کرده است. بنابراین کاربران ایرانی به ناچار مجبور هستند مدرکی که در کشورهای مجاز به فعالیت در بایننس هستند را تهیه کرده و ارائه دهند. به هیچ عنوان نباید ایرانی بودن شما در بایننس نمایان شود چون مشخص بودن تابعیت ایرانی شما مساوی با از دست دادن دارایی موجود شما در بایننس است. متاسفانه تعداد صرافی هایی که به کاربران ایرانی اجازه فعالیت بدهد بسیار کم است بنابراین اگر شما علاقمند به فعالیت در صرافی بایننس هستید می توانید با اطلاع از هزینه وریفای بایننس مدارک آن را خریداری نمایید.

یا که یک صرافی معتبر با امکاناتی شبیه بایننس که احراز هویت در آن الزامی نباشه وجود خارجی ندارد. بنابراین باید قبض برای احراز هویت و وریفای بایننس تهییه کنید، تلماتو قبض آماده کشورهای مختلف برای تایید و پروف آدرس بایننس را در اختیار شما قرار می دهد تا مرحله اخر وریفای را به راحتی پشت سر بگذارید.

 

وریفای بایننس

 

آیا استفاده از قبض فیک دارایی مرا در بایننس به خطر می اندازد؟

وقتی صحبت از تایید آدرس کاربران می شود چرا برخی از کاربران ناکام مانده و شکست می خورند؟ پاسخ بسیار صریح و آسان است، برای تکمیل فرایند اثبات آدرس باید عکس ها و فایل های اسناد معتبر را آپلود کنید.  بنابریان اگر شما قبض ها را با آدرس فیک تهیه نکنید نمی توانید وریفای کامل را انجام دهید. سایت تلماتو مرجع قبض آماده کشورهای مختلف برای وریفای و احراز هویت بایننس و همچنین تایید و پروف آدرس بایننس می باشد.

بدون استفاده از مدارک فیک وریفای شما در سطح یک با سقف برداشت روزانه 0.06 بیت کوین خواهد بود که مقدار بسیار کمی است. در نتیجه اگر شما مدرک فیک را از سایت معتبری مانند تلماتو که تا به حال چند صد مدرک را در اختیار کاربران بایننس قرار داده است تهیه نمایید،  بدون هیچ نگرانی می توانید قبض برای احراز هویت و وریفای بایننس خود را پشت سر بگذارید. لطفا در هنگام انتخاب متخصص برای این کار دقت کامل داشته باشید.

برخی از کشورها مانند هندوستان به دلیل گستره بزرگ و جمعیت زیادی که دارند پیگیری آدرس در این ها سخت تر می شود عموما کشوری را انتخاب کنید که آدرس آن قابل پیگیری نباشد و محدودیت نداشته باشد.

 

احراز هویت بایننس

 

مزایای اکانت وریفای شده در بایننس

اکانت وریفای شده بایننس داراری مزایای بسیاری می باشد که جند نمونع موتاه از آن را برای شما دراینجا جمع آوری شده است:

  • استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن بایننس
  • عدم مسدود شدن اکانت
  • شرکت در عرضه اولیه
  • بازیابی اکانت در صورت گم کردن رمز عبور
  • عدم به خطر افتادن دارایی های شما

 

برای تهیه قبض برای احراز هویت  وریفای بایننس کدام کشور را انتخاب کنیم؟

عموما اکثر کشورها بدون محدودیت هستند بجز کشورهای ایالت متحده، که در تحریم بایننس هستند و برخی از کشورهای ایالت متحده خودشان فعالیت این صرافی را در کشورشان محدود کرده اند. بنابراین بهترین انتخاب برای شما کشورهایی مانند: امارات، اندونزی، ترکیه، سنگاپور، مالزی می باشد.  این کشورها محدودیتی از سوی بایننس ندارند و شما می توانید به آسانی قبض فیک برای احراز هویت بایننس را تهیه نمایید.

 

ثبت نام در بایننس

 

اگر بایننس متوجه فیک بودن مدارک وریفای شود چه اتفاقی می افتد؟

تا به حال همه کاربرانی که مدرک وریفای خود را از تیم تلماتو تهیه کرده اند به راحتی احراز هویت را انجام داده اند. بایننس در زمان وریفای بسیار سخت گیر می باشد. پس زمانی که با موفقیت وریفای می شوید یعنی تمامی المان های امنیتی را پشت سر گذاشته اید و در آینده هیچ خطری شما را تهدید نخواهد کرد . پس با قبض آماده کشورهای مختلف برای تایید و پروف آدرس بایننس خیالتان راحت باشد.

 

چگونه به تلماتو اعتماد کنیم؟

ما برای پرداخت هزینه وریفای درگاه امن در اختیار شما گذاشته ایم که قابل ردیابی می باشد با خیال راحت پرداخت خود را انجام دهید و در کمتر از 24 ساعت مدارک را تحویل بگیرید.


خدمات مشابه برای وریفای 

مطالب پیشنهادی


 

1 دیدگاه

  • ع. ب 2023-05-21 پاسخ

    با سلام. گروه تلماتو بی نظیر. خیلی سریع قبض برام درست کردن و کمک کردن و گزینه های بایننس تکمیل کردم و امروز ایمیل وریفای پلاس من اومد. ممنون از گروه خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *