فروش پای نتورک را چگونه انجام دهیم ؟خرید و فروش PI در سال 2024

خرید و فروش پای نتورک

پای نتورک یکی از پروژه‌های محبوب ارز دیجیتال است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از گوشی همراه خود به صورت رایگان Pi را استخراج کنند. طبیعت این پروژه به این معناست که هزاران یا حتی میلیون‌ها کاربر تعداد قابل توجهی از ارزهای Pi را استخراج و اکنون منتظراند که چگونه می‌توانند فروش Pi را انجام دهند. در این مقاله، ما قصد داریم روش‌های مختلف برای فروش ارز دیجیتال پای نتورک و تبدیل پای نتورک به تومان را بیان کنیم و نظر خود را در مورد روش‌های ایمن و روش‌هایی که باید از آن‌ها دوری کرد، ارائه دهیم. برای خرید و فروش پای نتورک  و وریفای پای نتورک با تلماتو همراه باشید.

 

چگونه می‌توان ارز دیجیتال پای نتورک را فروخت؟

شما می توانید فروش Pi خود را به خریداران علاقه مند به صورت آنلاین و آفلاین داشته باشید. روش همتا به همتا به کاربران این امکان را می دهد که در مورد قیمت و روش پرداختی که هنگام فروش PI به توافق برسید. ذکر این نکته لازم است که روشP2P  قدیمی ترین روش معامله ارزهای دیجیتال است. هنگاهی که بیت کوین تازه شروع به کار کرده بود و هیچ صرافی رمزارزی وجود نداشت، کاربران ، بیت کوین را از طریق وریفای پی پال و فروش از این طریق انجام می دادند و یا برخی کاربران از خدمات پرداخت دیگر بدون دخالت هیچ شخص ثالثی می فروختند. در بخش‌های زیر، ما قصد داریم چندین روش مختلف برای فروش Pi را مورد بررسی قرار دهیم.

 

خرید و فروش پای نتورک
خرید و فروش پای نتورک

 

فروش ارز دیجیتال پای نتورک Pi بصورت همتا به همتا

از آنجایی که شبکه اصلی شبکه Pi هنوز بسته است و شروع به کار نکرده است ، در حال حاضر هیچ PI در صرافی‌های ارز های دیجیتال معامله نمی‌شود (به جز PI IOU ). در این شرایط کشف قیمت بسیار محدودی وجود دارد ، و هیچ‌کس واقعاً نمی‌داند که ارزش یک سکه PI چقدر است – می‌تواند 1 سنت، 1 دلار یا حتی 100 دلار باشد، نکته اینجاست که هیچ‌کس نمی‌داند.

افراد مختلفی در رسانه های اجتماعی ادعای این را دارند که مایل هستند پای نتورک را با نرخ های مختلفی بخرند. در این بین برخی نیز حاضر به خرید PI به صورت حضوری هستند. در ادامه خرید و فروش پای نتورک با روش حضوری و آنلاین در P2P با هم مقایسه کنیم.

 

فروش ارز دیجیتال Pi به صورت همتا به همتا (آنلاین):

براساس تجربیات و گزارشات رسیده از افراد زیادی، بیشتر افرادی که تبلیغات خرید ارز دیجیتال Pi را انجام می‌دهند، کلاهبردار هستند. آن‌ها قصدی برای پرداخت PI را ندارند، آنها فقط کسانی را شکار می کنند که مایل به ارسال پای نتورک برای آنها به امید دریافت پول هستند.

 

فروش ارز دیجیتال Pi به صورت همتا به همتا (حضوری):

ملاقات حضوری بسیار راحت تر از راه اندازی یک تراکنش آنلاین است، و اینکه به عنوان روشی برای اقدام به کلاهبرداری از افراد راحت تر به نظر می رسد. از آنجایی که ما در مورد معاملات حضوری پای نتورک تجربه ای نداریم ، می توان گفت که احتمال قانونی بودن آنها نسبت به همتایان آنلاین خود بسیار بیشتر است.

 

Pi | خرید و فروش ارز دیجیتال پای نتورک بصورت همتا به همتا |
خرید و فروش ارز دیجیتال پای نتورک بصورت همتا به همتا

 

فروش ارز دیجیتال پای نتورک بصورت تجارت Pi IOU

راه دیگر برای قرار گرفتن قیمت Network Pi ، معامله IOU در صرافی های پشتیبانی شده اس IOU .ها اساساً قراردادهای غیررسمی هستند را تأیید می کنند. هنگامی که معاملات پای شروع شد ، می توانید IOU ها را با ارزهای واقعی Pi مبادله کنید.

شایان ذکر است که IOU های Pi ، ارزهای واقعی Pi نیستند. با این حال، می تواند به عنوان یک راه عالی برای ارائه نگرشی در مورد پتانسیل قیمت Pi عمل کنند. در زمان نگارش این مقاله ، IOU کوین Pi در صرافی هیوبی  Huobi و Bitmart با قیمتی در حدود 32 دلار تغییر می‌کند که بیش از 30 درصد در سه ماه گذشته کاهش یافته است.  و تا امروز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد راه اندازی Open Mainnet ارائه نشده است.

 

تجارت آی او یو پای نتورک
خرید و فروش پای نتورک

 

ارزهای Pi خود را مستقیماً برای خرید محصولات و خدمات صرف کنید

اگر تعداد زیادی ارز Pi در کیف پول خود دارید و قصد فروش آنها را ندارید ، و بخواهید PI خود را مستقیماً برای خرید محصولات و خدمات در تجارتی که پشتیبانی می شود، خرج کنید . برخی از مشاغل هستند که PI را برای ارائه محصولات و خدمات خود مختلف می پذیرند ، از جمله فروش نقره در ازای PI تا پذیرش PI در ازای انواع مختلف بازی اینترنتی . با توجه به حساب  ) X توئیتر سابق ) تیم مرکزی پای نتورک ، موردی از فروش خودرویی. که در ازای پرداخت با PI انجام پده است .

 

خرید و فروش پای نتورک
خرید و فروش پای نتورک

 

صبر کنید تا ارز دیجیتال پای نتورک Pi در صرافی ها لیست شود

و اما گزینه نهایی که ممکن است خوش آیند نباشد این است که باید منتظر شروع به کار رسمی پای نتورک بمانید. اعتقاد بر این است اگر PI راه اندازی شود در صرافی های ارز دیجیتال لیست خواهد شد. البته ارز پای در صرافی هیوبی لیست شده است ولی معامله در این مورد صورت نمیگرید. برای فعالیت در صرافی هیوبی و اطلاع از شرایط پای نتورک می توانید وریفای هیوبی را انجام داده و در این صرافی فعال باشید. اگر پای نتورک رسما اعلام فعالیت کند ، ارز پای نتورک نیز مانند سایر ارزها معامله خواهد شد . پس ارز Pi خود را از دست ندهید. اخیرا تیم پای نتورک در حال گسترش شبکه خود بوده که این خبر نشان دهنده افزایش سرعت آنها برای راه اندازی شبکه اصلی است.

 

فروش Pi
لیست شدن پای نتورک در صرافی هیوبی

 

پیش‌بینی قیمت Pi Network (PI) برای سال‌های 2024، 2025 و 2030

قیمت فعلی شبکه Pi Network به صورت عمومی در چندین صرافی رمزارز نمایش داده شده است، از جمله Huobi که در تاریخ 29 دسامبر 2022 با معامله Pi آغاز کرد. با این حال، شبکه Pi Network هنوز در دوره Enclosed Mainnet خود قرار دارد؛ در این مدت، تراکنش‌های Pi از طریق صرافی‌ها ممنوع است. ما فکر می‌کنیم که ارز Pi فقط زمانی ارزش واقعی خود را به دست می‌آورد که شبکه Pi Network Mainnet فعالیت خود را رسما اعلام کند. اگر این اتفاق بیفتد، پروژه Pi بدون شک نوآوری‌های خود را به روی میز خواهد آورد.

 

پای نتورک
پیش‌بینی قیمت پای نتورک

 

پیش‌بینی ارزش Pi Network برای سال‌های 2024، 2025، 2030 و 2040

CoinDataFlow براساس الگوی رشد بیت‌کوین، پیش‌بینی قیمت ارز Pi Network را ارائه می‌دهد. این سایت تخمین می‌زند که قیمت یک سکه Pi در سال  2024، ارزش سکه Pi به حداکثر $70.51 تخمین زده شده است. CoinDataFlow پیش‌بینی می‌کند که قیمت 1 سکه Pi Network تا سال 2030 به $227.81 و تا سال 2032 به $256.27 خواهد رسید.

 

کلام آخر

اگر می‌پرسید چگونه سکه‌های Pi خود را قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی باز بفروشید، لطفاً به خاطر داشته باشید که تقریباً هر گزینه موجود در حال حاضر دارای درجه بالایی از ریسک است. از آنجایی که تنها راه واقعی برای فروش PI، همتا به همتا است، باید به شخصی که ارز Pi شما را می‌خرد اعتماد کنید. گزینه‌های فعلی برای فروش Pi حاوی خطرات بالایی هستند، به ویژه اعتماد به فروش همتا به همتا آنلاین. احتمالاً بهترین راهکار برای شما انتظار انتشار Open Mainnet و گزینه‌ای فروش ایمن‌تر و استانداردتری است. شایان ذکر است که تاخیر در راه اندازی شبکه اصلی پای نتورک در چند ماه گذشته انتقادات زیادی را از سوی جامعه Pi به خود جلب کرده است و برخی از کاربران ادعا می کنند که تیم Pi هرگز قصد ندارد نسخه کامل آن را منتشر کند.

منبع : coincodex.com


سوالات متداول

1.چگونه می‌توانم ارز پای خود را نقد کنم؟

 آن‌ها در حال حاضر معامله نمی‌شوند، گزینه برداشتی وجود ندارد. تا زمانی که برای معامله در صرافی‌ها لیست نشوند، شما فقط می‌توانید آن‌ها را استخراج کرده و تا زمان معامله آن‌ها را انباشته کنید.

2.چگونه می‌توانم شبکه PI خود را به دلار آمریکا تبدیل کنم؟

 شما می‌توانید شبکه Pi را برای دلار آمریکا با فروش PI در یک صرافی رمزارز تبدیل کنید.

3.آیا Pi در Binance لیست شده است؟

قیمت Pi (PI) توجه: این سکه برای معامله و خدمات در Binance لیست نشده است

4.می‌توانم از PI به عنوان پول استفاده کنم؟

در حال حاضر سکه Pi برای معامله در هیچ صرافی یا پلتفرم رمزارزی موجود نیست. در حالی که سکه Pi در فاز 3 است، دارندگان رمزارز فقط می‌توانند از آن برای خرید محصولات و خدمات در بازارهای همتا به همتا Pi استفاده کنند و همچنین کنترل کلید‌های عمومی و خصوصی خود را برای این رمزارز به دست آورند.

5.چرا نمی‌توانم Pi را بفروشم؟

خرید و فروش Pi تا زمانی که پروژه به OPEN MAINNET برسد، امکانپذیر نیست. بعد از رسیدن پروژه به OPEN MAINNET، صرافی‌ها قادر خواهند بود که Pi را برای خرید و فروش لیست کنند. تا آن زمان، شما قادر به خرید یا فروش Pi نیستید.


خدمات دیگر سایت تلماتو 

مطالب پیشنهادی

1 دیدگاه

  • فرشاد 2024-01-11 پاسخ

    سلام
    اولین مطلبی بود که درباره پای تحلیل درستی ارائه کرده.
    سپاس از شما
    پای اینده درخشانی داره به نظرم کی وای سی کنید و پای استخراج کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *