آینده ارز پای نتورک را شما پیش بینی کنید

آینده ارز پای نتورک | پیش بینی آینده از پای نتورک pi network | تلماتو |

پای نتورک یکی از ارز های دیجیتال می باشد که طراحان این پروژه ادعا دارند که بدون نیاز به هیچ تجهیزاتی و فقط با داشتن یک گوشی می توانید ارز پای استخراج کنید. آیا به نظر شما این کار امکان پذیر است؟ لازم به ذکر است برای این که بتوانید ارز هایی که استخراج کرده اید را به کیف پول انتقال دهید باید وریفای پای نتورک را انجام دهید. در این مقاله قصد داریم ارز پای نتورک را معرفی کنیم و در آخر از شما می خواهیم که شما آینده پای نتورک را پیش بینی کنید ؟ به نظر شما پای نتورک چه آینده ای خواهد داشت ؟ یا اصلا به آینده ارز پای نتورک تا چه حد می توان امیدوار بود ؟ پیش بینی آینده ارز پای نتورک Pi Network

 

کی وای سی پای نتورک

 

معرفی سازندگان پای نتورک

طبق اطلاعاتی که در وب سایت پای نتورک آورده شده است، پای نتورک توسط سه دانشجوی فارغ التحصیل از دانشگاه استنفورد راه اندازی شده است. نیکولاس کوکالیس، چنگدیائو فان و وینسنت مک فیلیپ طراحی و اجرای این پروژه را بر عهده دارند.

نیکولاس کوکالیس مدیر پروژه پای نتورک می باشد و اینطور که به نظر می رسد رشته تخصصی کوکالیس در حوزه ارز دیجیتال و بلاک چین است. در مورد چنگدیائو فان اطلاعات زیادی در دسترس نیست و فقط گفته شده که دانشجوی استنفورد بوده است. مک فیلیپ هم فارغ التحصیل MBA از دانشگاه استنفورد می باشد.

نکته قابل توجه این است که این سه نفر بنیان گذار پای نتورک فقط دانشجوی دانشگاه استنفورد بوده اند و این پروژه کار دانشجویان این دانشگاه است و ربطی به اعتبار استنفورد ندارد. چون راه اندازی و اجرای پروژه به عهده این دانشگاه نیست.

 

آینده ارز پای نتورک | پیش بینی آینده ارز پای نتورک | تلماتو |
پیش بینی آینده ارز پای | تلماتو |

پیش بینی آینده پای نتورک

هدف و نحوه کارکرد ارز پای نتورک

پای نتورک هدف خود را استخراج کریپتو با گوشی هوشمند می داند که به این روش از استخراج ارز ماینینگ موبایلی گفته می شود و طبق ادعای پای نتورک این نوع از استخراج ارز هیچ آسیبی به گوشی و باتری آن نمی رساند. هم چنین کاربران می توانند با استفاده از گوشی که در دست دارند علاوه بر استخراج ارز پای نتورک می توانند تراکنش ها را نیز تایید کنند. این شبکه از پروتکل اجماع ستاره‌ای ( SCP )  برای امنیت و اعتماد استفاده می‌کند و متعهد به تمرکززدایی است و با اصول اساسی ارزهای دیجیتال همسو می‌شود.

 

فاز های پای نتورک + پیش بینی آینده ارز پای

پروژه پای نتورک در سه فاز یا مرحله انجام می شود که به صورت مختصر به هر یک از این فاز ها خواهیم پرداخت.

پیش بینی آینده پای نتورک

فاز یک یا Beta

در این مرحله ، اپلیکیشن پای نتورک در فروشگاه های معتبر ارائه شد. هم چنین یک سال پس از ارائه برنامه موبایل برای پایونیر ها ( کاربران پای نتورک ) ، وایت پیپر اصلی Pi منتشر شد که نشان دهنده راه اندازی رسمی شبکه Pi بود.

تمرکز اصلی دستیابی به توزیع گسترده و در عین حال جلوگیری از سوء استفاده از سیستم توسط حساب‌های جعلی و ربات‌ها بود.

 

فاز های راه اندازی پای نتورک | پیش بینی آینده پای نتورک | پیش بینی آینده ارز پای نتورک Pi Network | تلماتو |
فاز های اندازی پای نتورک | تلماتو |

 

فاز دو تست نت Testnet

پس از فاز بتا شبکه وارد فاز Testnet شد ، جایی که کاربران می‌توانستند سکه ‌های Pi را استخراج کنند. سکه ‌های استخراج شده در مرحله تست نت ارزش واقعی نداشتند .، این مرحله به کاربران اجازه داد تا با فرآیند استخراج آشنا شوند.

مرحله Testnet برای رفع هرگونه مشکل احتمالی در شبکه قبل از راه‌اندازی Mainnet انجام شد.

پیش بینی آینده پای نتورک

فاز سه پای نتورک Mainnet

فاز سه پای نتورک دارای دو مرحله می باشد. مرحله اول فاز سوم پای نتورک ، شامل شبکه بسته یا محصور می باشد. به این معنی که شبکه Mainnet فعال است اما دارای فایروال می باشد . فایروال علاوه بر این که ترافیک شبکه را مدیریت و کنترل می‌کند از دسترسی غیر مجاز به شبکه‌ی بسته پای نتورک جلوگیری می نماید. در این مرحله کاربران لازم است KYC پای نتورک را انجام دهند. و پس از نصب کیف پول پای نتورک می توانند پای را به کیف پول انتقال دهند.

مرحله دوم از فاز سوم پای نتورک شبکه باز می باشد. در این دوره فایروال شبکه بسته حذف می شود. و پایونیر ها اجازه خواهند داشت ارز پای را به سایر شبکه ها و یا کیف پول ها انتقال دهند.

پیش بینی آینده پای نتورک

نحوه استخراج ارز پای | پیش بینی آینده پای نتورک | تلماتو |
پیش بینی آینده پای نتورک | تلماتو |

 

استخراج ارز پای چگونه است ؟ 

استخراج ارز پای کار خیلی راحتی است به صورتی که شما فقط کافیست اپلیکیشن پای را نصب کنید. سپس با زدن روی علامت رعد و برق می توانید ارز پای را استخراج کنید.

پای نتورک راه هایی را برای افزایش سرعت استخراج پای نتورک ارائه داده است. به این صورت که اگر شما کد معرفتان را به دوستان و آشنایان تان بدهید. که با استفاده از آن اپلیکیشن پای نتورک را نصب کنند. به این روش زیر مجموعه گیری می گویند. هر چه زیر مجموعه های شما بیشتر باشد سرعت استخراج شما بیشتر می شود. و پای نتورک به شما پاداش می دهد.

پیش بینی آینده پای نتورک

اعدادی که در پای نتورک نوشته می شوند نشان دهنده چیست ؟

اعدادی که در پای نتورک نشان داده می شود تعداد ارز پایی است که شما هر روز با زدن بر روی یک دکمه استخراج کرده اید. زمانی که در مرحله دوم فاز سوم پای نتورک در آینده فعال شد می توانید آن ها را در شبکه آزاد معامله کنید.

 

مقایسه پای نتورک و بیت کوین | تلماتو |
آینده پای نتورک

 

آینده پای نتورک آیا می تواند مثل بیت کوین باشد ؟

زمانی که بیت کوین اولین بار معرفی شد ارزش کمی داشت به صورتی که خیلی از افراد آن را نادیده گرفته اند اما در حال حاضر مشاهده می کنیم که این ارز دیجیتال رشد خیلی زیادی داشته است. خیلی از افراد پای نتورک را نیز مانند بیت کوین می دانند و گمان می کنند که می تواند آینده پای نتورک نیز مانند بیت کوین شود. به نظر شما این دیدگاه تا چه حد ممکن است درست باشد ؟ آیا اصلا چنین چیزی ممکن است ؟

پیش بینی آینده پای نتورک

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم به زبان ساده ارز پای نتورک را معرفی کنیم. الان نوبت شماست که نظرتان را در مورد آینده پای نتورک بیان کنید. به نظر شما آینده ارز پای چه خواهد شد ؟ 

پیش بینی آینده پای نتورک

منبع : coindcx.com


مطالب مشابه تلماتو

وریفای بایننس

احراز هویت و وریفای کوکوین 

وریفای بای بیت


مطالب پیشنهادی :

خرید و فروش پای نتورک

بازیابی پسورد پای نتورک

قیمت لحضه ای پای نتورک

گروه تلگرامی وریفای پای نتورک 

راه‌های افزایش سرعت استخراج پای نتورک

دیدگاه (4)

 • رضا عطایی 2024-02-17 پاسخ

  سلام من پای بروزر رو نصب کردم کی وای سی رو هم به کمک تلماتو انجام دادم به نظر من ضرری نداره اگه فروش رفت که چه بهتر نشدم که هیچ اشکالی نداره. اینم یه نوع ریسکه دیگه.

  • nikfal 2024-02-19 پاسخ

   ممنون از همراهی تان.

 • الیار زارعی 2024-02-17 پاسخ

  سلام به نظر من پای نتورک آینده ای نداره و صرفا سرکاریه و فک نکنم که ما بتونیم بفروشیمش.

 • سینا عزتی 2024-02-17 پاسخ

  سلام اگه نظر منو در مورد پیش بینی آینده پای نتورک بخواین نظر من اینه که هیچ ضرری نداره برنامه رو نصب کردم هر روز پای استخراج می کنم حالا اگه ارزش داشت به پول می رسیم اگه نداشت هم اتفاق مهمی نیافتاده نهایتا برنامه رو از گوشی پاک می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *