قیمت پای نتورک Pi network به تومان / هر پای چند دلار است؟

قیمت ارز پای نتورک I قیمت پای نتورک I قیمت ارز پای PI نتورک I ، قیمت پای نتورک در صرافی ها I قیمت دلاری ارز پای I خرید و فروش ارز پای نتورک I قیمت دلار به تومان I تلماتو I

فهرست مطالب

پای نتورک (PI Network) یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین است که به کاربران امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال، ارزهای فیات و دارایی‌های دیجیتال را می‌دهد. این پلتفرم از زنجیره بلاکچین اتریوم استفاده می‌کند و از تکنولوژی هوش مصنوعی برای پیش بینی قیمت ارزها استفاده می‌کند. هر چند قیمت ارز پای افزایش چشم گیری داشته است اما با توجه به پیشرفت‌های صنعت بلاکچین و ارزهای دیجیتال، قیمت ارز پای و دیگر ارزهای دیجیتال پایدار نیست و تحت تأثیر تغییرات بازار ارزهای دیجیتال قرار دارند. بنابراین، خرید و فروش این ارزها همیشه دارای ریسک‌هایی است که قبل از ورود به بازار باید به دقت مطالعه و تحلیل شود. لازم است بدانید برای فعالیت در این پلتفرم باید وریفای پای نتورک خود را تکمیل کنید در این مقاله شما قیمت دلاری ارز پای نتورک ( PI ) و معادل تومان آن را خواهید دانست و اطلاعاتی در مورد کیف پول پای نتورک و صرافی هایی که پشتیبانی این ارز دیجیتال را بر عهده دارند ، کسب خواهید کرد. با تلماتو همراه باشید.

 

کی وای سی پای نتورک

 

قیمت روز ارز پای نتورک 

برخی از صرافی‌ ها ارز پای نتورک ( PI Network ) را پشتیبانی می‌ کنند و قیمت ارز پای به دلار آمریکا در برخی از صرافی ها در جدول زیر بر اساس قیمت روز برای شما آماده شده است.

 

قیمت پای نتورک پنجشنبه 16 آذر 1402
صرافی  قیمت
Binance 37.16 $
Bybit 37.09 $
Coinbase 37.16 $
HTX 37.29 $
Bitmart 36.91 $
crypto.com 37.16 $
Gate.io 39.64 $

 

آیا ارز پای نتورک قیمت گذاری شده است؟

بله، ارز پای نتورک ( Pi Network ) قیمت گذاری شده است. قیمت ارز پای ( pi ) ، توسط بازار و صرافی‌های مختلف تعیین می‌شود و معمولاً به دلار آمریکا یا به دیگر ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین و اتریوم نسبت داده می‌شود. در واقع، قیمت ارز پای نتورک (PI) تحت تأثیر عرضه و تقاضا در بازار قرار دارد و ممکن است در طول زمان تغییر کند. شما می توانید با دانستن ارزش دلاری ارز پای ( PI ) سریع قیمت آن را به تومان محاسبه کنید. هم چنین در صورتی که خواستید می توانید از قیمت ارز پای نتورک در صرافی های مختلف اطلاعات جمع آوری کنید و این ارز را خرید و فروش کنید.

به طور کلی، ارزهای دیجیتال مانند ارز پای نتورک ( PI ) ، بر اساس تأثیر عوامل مختلفی از جمله اخبار و رویدادهای مرتبط با ارز، وضعیت بازار کلی ارزهای دیجیتال، رقابت با سایر ارزها و تغییرات فنی و تکنولوژیکی، قیمت گذاری می‌شوند. در نتیجه، برای پیش‌بینی قیمت ارز پای نتورک ( PI ) به دلار یا سایر ارز ها ، باید به تحلیل بازار و پویایی‌های آن توجه داشته باشید.

 

قیمت پای نتورک PI Network در صرافی های پشتیبانی شده

قیمت ارز پای نتورک (Pi Network) در صرافی‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد، زیرا قیمت این ارز تحت تأثیر عرضه و تقاضا در بازار قرار دارد و به دلار آمریکا یا به دیگر ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین و اتریوم نسبت داده می‌شود. به علاوه، هر صرافی ممکن است با روش‌ها و شرایط مختلفی برای خرید و فروش ارز پای نتورک کار کند که ممکن است باعث تفاوت در قیمت این ارز در صرافی‌های مختلف شود. به همین دلیل، برای دسترسی به قیمت ارز پای نتورک در صرافی‌های مختلف، باید به صورت مستقیم به صرافی‌های مختلف مراجعه کرده و نرخ معاملاتی را بررسی کنید و قیمت معادل دلاری و تومانی ارز پای PI را به دست آورید.

 

قیمت ارز پای نتورک I قیمت پای نتورک I قیمت ارز پای PI نتورک I ، قیمت پای نتورک در صرافی ها I قیمت دلاری ارز پای I خرید و فروش ارز پای نتورک I قیمت دلار به تومان I تلماتو I

 

 

لازم به ذکر است که قیمت‌ پای نتورک ممکن است در طول زمان به دلیل نوسانات ارزی که در بازار وجود دارد تغییر کنند. همچنین، لیستی که در ابتدای مقاله وجود دارد تنها شامل برخی از صرافی‌هایی است که ارز پای نتورک را پشتیبانی می‌کنند و لیست کامل صرافی‌هایی که این ارز را در فهرست ارزهای خود دارند، ممکن است بیشتر از این نیز باشد. در زیر لیستی از صرافی‌هایی که این ارز را پشتیبانی می‌کنند آمده است:

بایننس (Binance) ، کوین‌بیس (Coinbase) ، هوبی (Huobi) ، اوکی ایکس (OKEx) ، گیت‌آیو (Gate.io) ، کراکن (Kraken) ، بیت‌فاینکس (Bitfinex) ، بیت‌ترکس (Bittrex) ، پولونیکس (Poloniex) بیت‌مارت (BitMart) ، لاتوبی (Latoken)

 

نحوه استخراج ارز پای PI با استفاده از اپلیکیشن موبایل

برای استخراج این ارز کافی است برنامه پای ( PI ) را نصب کنید و از طریق کد معرف حساب خود را ایجاد کنید هر روز روی یک دکمه کلیک خواهید کرد و رمز ارز پای را استخراج خواهید کرد. برای این که میزان پایی ( PI ) که به دست می آورید زیادتر باشد می توانید کد دعوت اختصاصی خود را به دوستان خود بفرستید و اصطلاحا زیر مجموعه گیری کنید. دیگران از کد دعوت شما به عنوان کد معرف استفاده خواهند کرد.

توجه: زیر مجموعه گیری اعضایی که شما معرفی کرده اید تاثیری بر درآمد شما نخواهد داشت.

هم چنین این پلتفرم ادعا دارد در صورتی که شما به اینترنت هم وصل نباشید می توانید استخراج ارز پای را انجام دهید. اما هنوز تکنولوژی که برای این کار استفاده شده است مشخص نیست و به صورت دقیق اعلام نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت مراجعه کنید.

برای فعالیت در پای نتورک شما باید کی واسی حساب خود را انجام دهید و کیف پول دیجیتال خود را ایجاد کنید و وقتی که موقعش رسید ارز پای نتورکی که استخراج کرده اید را می توانید به کیف پول پای نتورک خود اضافه کنید پس در نتیجه بدون گذراندن مراحل کی واسی و احراز هویت پای نتورک ( PI ) شما نمی توانید از پایی که اسخراج کرده اید استفاده کنید.

قیمت پای نتورک

آیا خرید و فروش ارز پای نتورک ( PI ) امکان پذیر است؟

متاسفانه با وجود این که قیمت ارز پای ( PI ) مشخص شده است اما هنوز هم امکان فروش آن پس از چند سال وجود ندارد و هنوز باید منتظر ماند تا از طرف پای نتورک اطلاعیه دقیقی داده شود. برای این که بخواهید ارز پای خود را در آینده خرید و فروش کنید باید برای خود یک کیف پول پای نتورک ایجاد کنید در مرحله بعد حساب خود را احراز هویت کنید و کی وای سی پای نتورک را پشت سر بگذارید. پس از گذراندن این مراحل درآمدی که از استخراج روزانه پای نتورک به دست آورده اید را می توانید به کیف پول خود انتقال دهید.

 

قیمت ارز پای نتورک I قیمت پای نتورک I قیمت ارز پای PI نتورک I ، قیمت پای نتورک در صرافی ها I قیمت دلاری ارز پای I خرید و فروش ارز پای نتورک I قیمت دلار به تومان I تلماتو I

 

البته شما می توانید ارز پای ( PI ) را از صرافی های معتبر بخرید و به کیف پول خود اضافه کرده و با آن در بازار ارز دیجیتال فعالیت داشته باشید اما نمی توانید آن میزان ارز پایی که از برنامه استخراج به دست آورده اید را خرید و فروش کنید. در واقع مقدار پایی که در این برنامه دیده می شود فقط مثل یک عدد است و امکان استفاده از آن وجود ندارد مگر زمانی که توسط تیم پای نتورک اعلام شود.

توجه: ارز پایی ( PI ) که شما از بایننس یا سایر صرافی ها تهیه می کنید احتمالا با پای استخراج شده از برنامه پای بروزر است.

با انجام این کارهای ساده شما در آینده می توانید با استفاده از موجودی کیف پول دیجیتالی خود در این بازار ارز پای نتورک ( PI ) خرید و فروش کنید و درآمد دلاری داشته باشید.

برای اطلاع از نحوه احراز هویت و انجام کی وای سی پای نتورک می توانید به مقاله ای که تلماتو نوشته است مراجعه کنید. هم چنین اگر اطلاعاتی در مورد نحوه ایجاد کیف پول در پای نتورک ندارید می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

 

[irp posts=”26321″ ]

 

خرید پای از صرافی های معتبر مانند بایننس 

 1. برای خرید پای نتورک و اطلاع از قیمت آن ابتدا باید یک حساب کاربری در بایننس ایجاد کنید. برای این منظور، به وب‌سایت بایننس بروید و روی گزینه “rejester” کلیک کنید. سپس اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.
 2. بعد از ایجاد حساب کاربری، باید آن را وریفای کنید. برای این منظور، مدارک شناسایی خود را برای بایننس ارسال کنید و منتظر احراز هویت و وریفای حساب خود باشید.
 3. حالا می‌توانید به حساب خود وارد شوید و برای خرید ارز پای ( PI ) ، روی گزینه purchase یا sale کلیک کنید.
 4. سپس باید ارز مورد نظرتان یعنی پای نتورک ( PI Network ) را انتخاب کنید. برای این منظور، در قسمت “purchase “، نام ارز پای ( PI ) را جستجو کرده و انتخاب کنید.
 5. بعد از انتخاب ارز پای ( PI ) ، می‌توانید مقداری که می‌خواهید خرید کنید و روش پرداخت خود را مشخص کنید.
 6. پس از واریز مبلغ مورد نظر، ارز پای به حساب شما ارسال می‌شود. در این مرحله، شما می‌توانید ارز پای خود را در کیف پول بایننس نگهداری کنید یا آن را به کیف پول شخصی خود منتقل کنید.
 7. پس از دریافت ارز پای ( PI ) می توانید برای نقد کردن موجودی کیف پول خود با تلماتو در ارتباط بوده و معادل تومان ارز پای را در حساب خود تحویل بگیرید. قیمت پای نتورک

توجه: قبل از خرید و فروش ارز پای نتورک ( PI ) حتما قیمت روز آن را چک کنید. قیمت ارز پای نتورک (PI) معمولا به دلار محاسبه می شوند و برای به دست آوردن قیمت ارز پای pi به تومان می توانید مبلغ موردنظر را با قیمت روز دلار حساب کنید. قیمت پای نتورک

 

[irp posts=”17291″ ]

 

تبدیل ارز پای نتورک ( PI ) به تومان

همانطور که قبلا هم اشاره شد ارز پای نتورک یکی از ارزهای دیجیتالی است که برای انجام تراکنش‌های مالی در شبکه پای نتورک استفاده می‌شود. برای تبدیل این ارز به تومان، شما باید از یک صرافی ارزهای دیجیتال استفاده کنید که ارز پای نتورک را با ارز دیگری مانند بیت کوین یا اتریوم تعویض کند، سپس ارز دیجیتال دریافتی را از طریق صرافی های داخلی یا به کمک تلماتو به تومان تبدیل کنید. برای انجام این کار، می‌توانید از صرافی‌های داخلی و خارجی استفاده کنید که ارز پای نتورک را پشتیبانی می‌کنند.

قیمت پای نتورک

قیمت ارز پای نتورک I قیمت پای نتورک I قیمت ارز پای PI نتورک I ، قیمت پای نتورک در صرافی ها I قیمت دلاری ارز پای I خرید و فروش ارز پای نتورک I قیمت دلار به تومان I تلماتو I

 

قبل از انتخاب صرافی، بهتر است از شماره تماس و سایت رسمی آن‌ها مطلع شوید و از امنیت و قابل اعتماد بودن آن‌ها مطمئن شوید. همچنین باید توجه داشت که ارزهای دیجیتال نسبت به ارزهای معمولی دارای نوسانات بیشتری هستند و قیمت آن‌ها ممکن است در طول زمان تغییر کند، به همین دلیل قبل از تبدیل هر ارز دیجیتالی به تومان، بهتر است قیمت روز آن را بررسی کنید. هنگام بررسی قیمت ها دقت کنید که قیمت روز پای نتورک با چه ارزی محاسبه شده است برای مثال دلار .

در حال حاضر، به دلیل نوسانات زیاد در بازار ارزهای دیجیتال و همچنین عدم پذیرش رسمی این ارز توسط بانک‌ها و مراکز مالی در ایران، تبدیل ارز پای نتورک به تومان در بازار داخلی به شکل رسمی امکان‌پذیر نیست و معمولاً ارز پای به صورت غیررسمی توسط صرافی های داخلی تبدیل می‌شود. به همین دلیل تاکید بر این است که برای اطلاع از قیمت ارز پای به تومان به صرافی ها مراجعه کنید.

توجه: بهتر است قیمت پای نتورک را در صرافی های مختلف چک کنید چون ممکن است قیمت آن در صرافی های دیگر متفاوت باشد.

قیمت پای نتورک


 

کلام آخر

با وجود تحریم هایی که کاربران ایرانی با آن مواجه هستند اما می توانند پس از نصب برنامه پای بروزر ( PI Browser ) ، احراز هویت و کی وای سی حساب پای نتورک ( PI ) خود را به کمک تلماتو پشت سر گذاشته و استخراج ارز پای نتورک را انجام دهند و پس از ایجاد کیف پول دیجیتال ، زمانی که اعلام شد می توانید موجودی خود را انتقال دهید، ارز پای نتورک را به آن اضافه کنند و خرید و فروش ارز پای نتورک ( PI ) را انجام دهند و از درآمد دلاری که کسب کرده اند لذت ببرند.

 


سوالات متداول:

1. آیا می توان قیمت ارز پای را پیش بینی کرد؟

خیر این مورد تحت تاثیر عوامل مختلفی است برای پیش‌بینی قیمت ارز پای نتورک، باید به تحلیل دقیق و کاملی از عوامل مختلف بازار و صنعت ارزهای دیجیتال پرداخته شود. همچنین، باید به یاد داشت که سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال با ریسک‌های بالایی همراه است و تصمیم‌گیری باید با توجه به اطلاعات کافی و مدیریت مناسب ریسک‌ها صورت گیرد.

2. آیا می‌توانید به من چند سایت معتبر برای بررسی قیمت ارزهای دیجیتال بگویید؟

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم، قیمت پای نتورک مانند قیمت سایر ارزهای دیجیتال دارای نوسانات زیادی است و بسته به شرایط بازار ممکن است تغییر کند، اما می‌توانید از سایت‌های زیر برای بررسی قیمت ارزهای دیجیتال استفاده کنید:  CoinMarketCap و CoinGecko

3. از کدام صرافی ها می توان قیمت پای نتورک را به دست آورد؟

از تمامی صرافی هایی که در این مقاله معرفی شد می توان قیمت دلاری ارز پای نتورک را به دست آورد. فقط کافیست وارد سایت شده و قیمت ارز پای را سرچ کنید.

 


خدمات مشابه تلماتو

:idea: وریفای بایننس

:idea: وریفای کوکوین

:idea: وریفای بای بیت

دیدگاه (7)

 • فرهاد پاسخ

  سلام خسته نباشین ممنون بابت راهنمایهاتون
  نمیدونم قضیه چیه ولی تو شهر ما خرید و فروش میشه و طرف بابت هر پای ۲۰۰۰ تومان پول میده حالا چجوریشو نمیدونم ولی میگفت باید کی وای سی کرده باشین اگرم نکرده باشین من براتون کی وای سی میکنم با هزینه ی خودم
  حالا جریان چیه نمیدونم ولی مطمئنم که طرف دونه ای ۲۰۰۰ تومان خریداره مال منو خواست ندادم من ۶۰۰۰ هزارتا دارم ولی ندادم

  2023-11-16 در 17:30
 • مسعود پاسخ

  سلامن من ۱۵۰۴ تا ارز پی دارم ولی هنوز احراز هویت نشدم و کیف پول هم دارم بلاخره میشه فروخت یا نه ایا ارز پی نتورک واقعا داخل این صرافیها لیست شده ممنون

  2023-07-02 در 17:26
  • nikfal پاسخ

   سلام در حال حاضر امکان خرید و فروش ارز پای وجود نداره و باید منتظر اطلاعیه تیم پای نتورک باشید.
   در مورد سوال دومتون هم باید بگم که اون ارز پای که تو یک سری صرافی ها لیست شده با ارز پای که از پای بروزر استخراج میشه متفاوته.
   در ادامه اگر سوالی داشتید در خدمتم.

   2023-07-04 در 11:32
 • آیناز پاسخ

  سلام
  من می خواستم کی وای سی اکانت پای خودم رو انجام بدم میتونید راهنمایی کنید؟

  2023-06-24 در 13:25
  • nikfal پاسخ

   سلام ممنون از همراهیتون بله برای کی وای سی اکانتتون می تونید با پشتیبانی در ارتباط باشید .

   2023-06-25 در 09:52
 • شاهین پاسخ

  سلام وقت بخیر ممنون از مطالب خوبتون

  من تو برنامه pay browser تا حدی ارز پای جمع کردم می خواستم ببینم می تونم اونا رو بفروشم ؟

  2023-06-24 در 13:18
  • nikfal پاسخ

   سلام متاسفانه در حال حاضر امکان خرید و فروش ارز پای وجود ندارد البته تعدادی از صرافی ها ارزی به نام پای را لیست کرده اند اما با ارز پای نتورک فرق دارد.

   2023-07-02 در 10:25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *