آموزش نحوه بازیابی پسورد یا رمز عبور پای نتورک | آموزش تصویری

بازیابی پسورد پای نتورک | تلماتو |

پای نتورک این امکان را فراهم آورده است تا کاربران بتوانند از طریق گوشی هوشمند خود سکه استخراج کنند و ادعای این را دارد که اولین ارز دیجیتالی است که ، می شود با تلفن همراه استخراج انجام داد. در این بین حتما باید رمز عبور خودتان را  بعد از وریفای پای نتورک Pi ، برای ورود به برنامه به یاد داشته باشید درغیر این صورت حتما آموزش نحوه بازیابی پسورد پای نتورک را در تلماتو دنبال کنید تا نحوه بازیابی رمز عبور PI را با موفقیت انجام دهید. موفقیت واقعی آینده این نوع شبکه‌ها می‌تواند به شدت وابسته به رشد و توسعه کاربران، اعتبار و اقتصادی بودن مدل کسب و کار آنها باشد.پس با نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک با تلماتو همراه باشید.

 

 

آموزش نحوه بازیابی پسورد پای نتورک Pi از طریق فیسبوک

اگر گوشیتان را گم کرده اید و یا دزدیده شده و با نصب دوباره برنامه پای نتورک در گوشی جدید و وارد کردن پسورد ، اکانتتان در دسترس خواهد بود و هیچ مشکلی نخواهید داشت. و اگر پسوردتان را فراموش کرده اید و وریفای پای با فیسبوک انجام داده باشید ، می توانید از طریق فیسبوک بازیابی پسورد پای نتورک را انجام دهید. روی Forgot Password ضربه بزنید. ایمیل، شماره تلفن همراه، نام کامل یا نام کاربری مرتبط با حساب خود را تایپ کنید، سپس روی جستجو ضربه بزنید. نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک

نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک در فیسبوک ، پیامی به آدرس ایمیل شما ارسال می شود که شامل یک لینک بازیابی است. روی این لینک کلیک کرده تا به صفحه بازیابی رمز عبور بروید . در این صفحه، یک رمز عبور جدید وارد و بر روی دکمه  Reset Password  کلیک نمایید. رمز عبور جدید شما سریعا اعمال خواهد شد. در این بین حتما یادتان باشد باید از یک vpn خوب استفاده کنید .

 

 بازیابی رمز عبور پای نتورک | تلماتو |
آموزش نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک از طریق فیسبوک

 

آموزش نحوه بازیابی پسورد پای نتورک Pi از طریق شماره تلفن

برای بازیابی رمز عبور پای نتورک مراحل زیر را طی کنید.

مرحله اول وارد کردن شماره تلفن

بعد از نصب برنامه از قسمت وروود ابتدا شماره موبایلی که قبلا با آن در پای نتورک ثبت نام کردید وارد نمایید.

 

بازیابی رمز عبوی پای نتورک | تلماتو |
آموزش بازیابی پسورد پای نتورک از طریق شماره موبایل

 

مرحله دوم : اعلام فراموشی پسورد پای نتورک

در ادامه نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک بعد از وارد کردن شماره موبایل روی عبارت password forgotten کلیک کنید.

 

ریکاوری پسورد پای نتورک
آموزش بازیابی رمز عبوری پای نتورک از طریق شماره تلفن

مرحله سوم انتخاب بازیابی اکانت پای نتورک

در قسمت بعد روی عبارت recover account کلیک نمایید .

 

بازیابی رمز عبور پای نتورک
آموزش بازیابی پسورد پای نتورک از طریق شماره موبایل

 

مرحله چهار وارد کردن شماره تلفن

در مرحله بعد شماره تلفنی که موقع ثبت نام استفاده کرده اید را وارد کنید و روی submit کلیک نمایید. حتما این را به یاد داشته باشید که بهتر است با شماره اپراتور همراه اول ثبت نام کنید و کشور را بلژیک و یا استرالیا انتخاب نمایید . اگر خط ایرانسل دارید می توانید ترابرد کنید به همراه اول .

 

نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک | تلماتو |
آموزش نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک از طریق موبایل

 

مرحله پنجم : دریافت کد بازیابی رمز عبور پای نتورک

در ادامه نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک ، روی عبارت manual instructions کلیک کنید تا کد 6 رقمی برای شما ارسال شود. در اینجا باید کد عددی که برنامه تولید نموده به سرور پیامک پای نتورک pi ارسال کنید . برنامه ارسال پیامک در گوشی خود را باز کنید و بدون هیچ گونه تغییری کد را به شماره ای که به شما نمایش خواهد داد ، پیامک نمایید.

 

 بازیابی پسورد PI | تلماتو |
آموزش بازیابی پسورد PI

 

اگر مراحل بالا را بدرستی انجام داده باشید در مرحله بعد با تصویر مانند شکل زیر مواجه خواهید شد . در این بخش رمز جدید را وارد کرده و روی submit کلیک کنید . بازیابی پسورد پای نتورک در این بخش به پایان می رسد.

 

 بازیابی پسورد PI
آموزش بازیابی پسورد PI

 

کلام آخر

ارز دیجیتال پای نتورک در حال حاضر به صورت رسمی راه اندازی نشده است و در فاز آزمایشی قرار دارد بنابراین نمی توان Pi را براشت و خرید و فروش انجام داد. قیمت پای نتورک در حدود 33 دلار می باشد و هر روز این قیمت در نوسان می باشد . با این حال شما از پسورد اکانت خود محافظت کنید تا دردسر نحوه بازیابی پسورد Pi نشوید .  همچنین، حفظ امنیت حساب کاربری و انجام اقدامات امنیتی مانند احراز هویت دو مرحله‌ای و نحوه بازیابی رمز عبور پای نتورک بسیار حیاتی است. برای این منظور می توانید از خدمات تلماتو استفاده نمایید.

 

منبع: pi.hanfarm.com


سوالات متداول

1. اگر رمز عبور خود را فراموش کنم، PI خود را از دست خواهم داد؟

اگر موفق به بازیابی پسور پای نتورک خود نشوید ، بله شما امکان خطر از دست دادن تمام پای نتورک ذخیره شده در کیف پول خود را دارید.

2. چگونه می توانیم پای نتورک خود را بفروشیم؟

تا به این تاریخ اجازه فروش و معامله پای نتورک وجود ندارد.

3. چگونه کیف پول PI خود را بازیابی کنم؟

اگر به تلفن اصلی یا حساب فیس بوک خود دسترسی ندارید، می توانید از عبارت بازیابی برای بازیابی کیف پول خود استفاده کنید. در صفحه ورود بر روی “فراموش شده رمز عبور” کلیک کنید، سپس “Recover Wall” را انتخاب کنید.


خدمات دیگر سایت تلماتو

مطالب پیشنهادی


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *