گروه تلگرامی وریفای پای نتورک pi network

گروه و کانال تلگرامی کی وای سی KYC و احراز هویت پای نتورک Pi Network

فهرست مطالب

پای نتورک ارزی است که کاربران ایرانی را به آینده ارز دیجیتال امیدوار کرده بود اما پس از گذشت مدتی این پلتفرم احراز هویت و کی وای سی حساب را اجباری کرد در نتیجه افراد باید برای خرید و فروش ارز پای نتورک مراحل وریفای پای نتورک خود را کاملا بگذرانند. و از آن جایی که ایران تحت تحریم های خیلی شدید است این کار برای ایرانی ها با مشکل مواجه شد. اما با تلماتو کار نشد نداره شما می توانید با جوین شدن به کانال تلگرامی احراز هویت پای نتورک Pi Network تلماتو از تمامی اطلاعیه ها خبردار شوید و با ایرانیانی که ارز پای استخراج می کنند به صورت گروهی در تعامل باشید. با تلماتو همراه باشید.

گروه تلگرامی کی وای سی پای نتورک

 

پای نتورک Pi Network چیست؟

پای نتورک شبکه ای است ارز دیجیتال PI را معرفی کرده است و کاربران می توانند با نصب برنامه و وارد کردن یک سری اطلاعات ارز پای استخراج کنند. از ویژگی های بارز این ارز دیجیتال به سادگی و نیاز نداشتن به زیر ساخت های قوی برای استخراج اشاره کرد. افرادی که شبکه پای را به عنوان یک مسیر راحت برای رسیدن به سرمایه گذاری در حوزه ارز دیجیتال در نظر می گیرند به آینده قیمت گذاری آن امیدوارند. در واقع پای نتورک اولین شبکه ای است که ارز دیجیتال را روی گوشی ارائه می دهد و افرادی که در آن ارز پای استخراج می کنند امید دارند مانند افرادی که در سال های اول ظهور بیت کوین روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده بودند و توانستند سود خوبی کسب کنند در حدی که بسیاری از آن ها تبدیل به میلیونر شدند، پس از قیمت گذاری به پول خوبی دست پیدا کنند. اما از آن جایی که ارز پای نتورک هنوز قیمت گذاری نشده است افراد می توانند با گذراندن احراز هویت و کی وای سی این شبکه زمانی که این ارز قیمت گذاری شد از طریق گروه تلگرامی تلماتو با خبر شوند و ارز پای نتورک استخراج شده را به کیف پول خود منتقل کرده و آن را به فروش برسانند. 

 

[irp posts=”26453″ ]

 

پای نتورک Pi Network چگونه کار می کند ؟ 

 

نحوه کارکرد پای نتورک + گروه تلگرام وریفای پای نتورک Pi Network

 

1. ماینینگ یا استخراج

به این منظور پای نتورک بر خلاف سایر رمز ارز ها مانند بیت کوین از الگوریتم پرهزینه POW استفاده نمی کند و انتخاب آن PoS یا الگوریتم اثبات سهام است. که در این حالت نیازی به چاپ سکه نیست و در مصرف برق صرفه جویی می شود. این روش یک راهکار کم مصرف است که به فکر تیم پای نتورک رسیده است که فرایند استخراج را بدون تخلیه باتری دستگاه و ایجاد نگرانی برای عملکرد مناسب انجام می دهد. روند کار برای استفاده و استخراج ارز پای نتورک Pi Network خیلی ساده است برای این کار لازم است فقط برنامه Pi Browser را نصب کرده و حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. هر 24 ساعت یک بار لازم است برنامه را باز کرده و ارز پای استخراج کنید. 

2. امنیت 

شبکه Pi Network از یک پروتکل امنیتی سطحی برای جلوگیری از کلاهبرداری استفاده می کنند که کاربران باید با یک سری مدارک فرایند احراز هویت و کی وای سی پای نتورک را انجام دهند. برای اطلاع از مدارک لازم برای این کار می توانید وارد گروه تلگرامی شوید.

3. زیر مجموعه گیری 

در پای نتورک در صورتی که دوست خودتان را به این برنامه دعوت کنید هم برای شما و هم برای دوستتان ارز پای تعلق می گیرد. و هر دو از این طریق می توانید سود کسب کنید.

 

تفاوت احراز هویت و کی وای سی پای نتورک + گروه تلگرامی Pi network

 

گروه تلگرامی احراز هویت و کی وای سی KYC پای نتورک Pi Network

 

کی وای سی ( know your costumer) پای نتورک Pi Network برای تشخیص اکانت های فیک و ربات ها از حساب های اصلی کاربران است و از پول شویی و اعمال مالی غیر قانونی جلوگیری می کند. زمانی که می خواهید ارز پایی را که استخراج کرده اید را به بلاک چین انتقال دهید کی وای سی حساب پای به درد شما خواهد خورد. اما احراز هویت و وریفای حساب برای زمانی مناسب است که شما گوشی یا رمز عبور خود را گم کرده اید و در صورت وارد شدن دوباره به حساب دچار مشکل شده اید. همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا حساب شما از دسترس هکر ها دور بماند و امنیت حاصل شود.

از آنجایی که امکان ثبت نام و وریفای حساب پای نتورک با شماره ایرانی وجود ندارد بنابراین شما می توانید با وارد شدن به گروه تلگرامی احراز هویت پای نتورک ، سیم کارت بین المللی خریداری کنید و مسیر احراز هویت حساب Pi Network خود را هموار کنید. در صورتی که نمی توانید حساب پای نتورک خود را احراز هویت کنید و کی وای سی آن را انجام دهید می توانید با وصل شدن به کانال تلگرامی کی وای سی پای نتورک Pi Network از این سری خدمات بهره مند شوید. گروه

 

[irp posts=”17291″ ]

 

اطلاع از خرید و فروش ارز پای PI در گروه تلگرامی احراز هویت پای نتورک Pi Network

هر چند در حال حاضر امکان معامله ارز پای وجود ندارد اما در صورتی که در آینده قیمت آن مشخص شد برای خرید و فروش ارز پای نیاز است که شما احراز هویت و کی وای سی حساب Pi Network خود را تکمیل کنید و به محض این که از گروه تلگرامی تلماتو از امکان خرید و فروش ارز پای مطمئن شدید می توانید از این طریق سود کسب کنید یا موجودی حساب خود را به کیف پول مورد اعتمادی انتقال دهید. گفته شده است که تعدادی از صرافی ها ارز پای را لیست کرده اند ولی ارز پای صرافی های دیگر با ارز پای شبکه پای نتورک Pi Network متفاوت است مانند دو نفری که اسم مشترک دارند ولی دو فرد متفاوت و جدا از هم می باشند.

 

کانال تلگرامی احراز هویت و KYC پای نتورک Pi Network

 

ارز پای نتورک تا به حال قیمت گذاری نشده است و نمی توان تاریخچه قیمتی برای آن در نظر گرفت چون این ارز دیجیتال در هیچ صرافی لیست نشده است و ارز پایی که در صرافی های دیگر وجود دارد با ارز پای شبکه پای نتورک Pi Network متفاوت است. برای اطلاع از زمان قیمت گذاری ارز پای نتورک به کانال تلگرامی احراز هویت و کی واسی پای نتورک تلماتو وارد شوید. 

 

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم که در مورد پای نتورک اطلاعاتی به شما داده شود درست است که قیمت گذاری پای نتورک هنوز تعیین تکلیف نشده است اما از مزایای گروه تلگرامی احراز هویت و کی وای سی پای نتورک این است که شما در تعامل با کاربرانی که حساب پای نتورک خود را وریفای کرده اند ، هستید و می توانید مشکلاتی که در طول احراز هویت پیش می آید را با یکدیگر در میان بگذارید و از جدیدترین اطلاعیه ها بدون سر زدن به سایت های مختلف با خبر می شوید. تلماتو در این گروه تلگرامی در کنار شما خواهد بود تا بهترین خدمات را در اسرع وقت دریافت کنید.

 

آدرس گروه و کانال تلگرامی احراز هویت و کی وای سی پای نتورک Pi Network

https://t.me/pinetworkverifying

 


سوالات متداول

1. آیا پای نتورک شبکه امنی است؟

بله در اصل دلیل احراز هویت در پای نتورک Pi Network همین است که کاربران نگرانی بابت اطلاعات و سرمایه خود نداشته باشند.

 

2. چه زمانی پای نتورک قیمت گذاری می شود؟

زمان آن هنوز مشخص نیست و باید منتظر اطلاعیه پای نتورک Pi Network باشیم. برای این منظور می توانید در گروه تلگرامی احراز هویت و کی وای سی تلماتو جوین کنید و در اسرع وقت از اطلاعیه های پای نتورک مطلع شوید.

 


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *