تایید حساب پرفکت مانی با شماره مجازی

فهرست مطالب

پرفکت مانی یکی از سیستم های پرداخت معتبر می باشد که در سال 2007 در پاناما تاسیس شد. این سرویس پرداخت امکان انتقال وجه به صورت آنلاین را برای کاربران فراهم می کند. نکته قابل توجه این است که می توان با ساخت اکانت پرفکت مانی از تمامی قابلیت های این سرویس پرداخت استفاده کرد. زمانی تایید حساب پرفکت مانی اهمیت پیدا می کند که شما بخواهید امنیت را در حساب خود برقرار کنید. راه های مختلفی برای وریفای شماره تلفن پرفکت مانی وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از شماره مجازی می باشد که ریسک زیادی نسبت به خرید سیم کارت دارد. در این مقاله به نحوه وریفای حساب پرفکت مانی و تایید آن با شماره مجازی خواهیم پرداخت با تلماتو همراه باشید.

 

دلیل نیاز به وریفای شماره تلفن پرفکت مانی perfect money با شماره مجازی

هدف از انجام وریفای حساب افزایش امنیت ، شفافیت نقل و انتقال و حذف یک سری محدودیت ها می باشد. برای مثال در ایران به دلیل تحریم های بانکی امکان ارسال حواله وجود ندارد به همین دلیل حواله بانکی برای ایرانیان غیر فعال است. که پس از احراز هویت پرفکت مانی فعال می شود البته لازم است بدانید هم چنان شارژ حساب پرفکت مانی با حواله بانکی امکان پذیر نیست اما اگر آشنایی در خارج از کشور دارید می تواند با حواله بانکی مبالغی را برای شما ارسال کند.

 

وریفای شماره تلفن پرفکت مانی با شماره مجازی | تلماتو

 

در اثر آپدیت های سایت پرفکت مانی کارمزد انتقال وجه برای تمامی کاربرانی که فقط حساب باز کرده بودند افزایش یافت و کاربرانی که احراز هویت نکرده اند باید 1.99 درصد از مبلغ تراکنش را به عنوان کارمزد پرداخت می کردند اما برای حساب های وریفای شده کارمزدی برابر با 0.5 درصد تعلق پیدا می کند که در مبالغ بالا این مقدار کارمزد رقم قابل توجهی است و نمی توان آن را با وجود ارزش پولی پایین ایران نادیده گرفت. پس باز هم اهمیت وریفای حساب پرفکت مانی هنگام انتقال وجه نمایان می شود و باعث کاهش کارمزد می شود.

با در نظر گرفتن موارد ذکر شده بهتر است کاربران هر چه سریع تر حساب خود را با شماره مجازی یا خرید سیم کارت تایید کنند تا امنیت حساب خود را تضمین کنند و کارمزد پایین را هنگام انتقال وجه با پرفکت مانی تجربه کنند.

 

از چه شماره مجازی ای برای تایید و وریفای حساب پرفکت مانی استفاده کنیم ؟

شماره مجازی که به توصیه تلماتو برای تایید شماره تلفن پرفکت مانی می توانید استفاده کنید شماره مجازی گوگل ویس است. در واقع گوگل ویس شماره مجازی امریکا می باشد که برای راحتی کاربران محلی ایجاد کرده است که می توانند از آن برای ارسال پیامک و برقراری تماس استفاده کنند. با خرید شماره مجازی گوگل ویس برای وریفای شماره تلفن پرفکت مانی یک اکانت در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید به تمامی پیام ها و تماس های ورودی به اکانت های متصل به گوگل ویس دسترسی داشته باشید. بنابراین وقتی پرفکت مانی برای شما پیام ارسال کرد باید در اکانت خود دنبال آن بگردید.

 

وریفای شماره تلفن پرفکت مانی با شماره مجازی | تلماتو |

 

اگر قصد دارید برای تایید حساب پرفکت مانی از شماره مجازی گوگل ویس استفاده کنید. حتما ماهی یک بار با آن تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید تا حساب تان غیر فعال نشود. چون گوگل ویس به صورت 5 ماه فرصت استفاده به کاربران می دهد و اگر در مدت این 5 ماه از آن استفاده نشود غیر فعال می شود پس بهتر است هر ماه حداقل یک تماس برقرار کنید. برای این کار می توانید با یک شماره تصادفی آمریکا تماس بگیرید تا گوگل ویس اطمینان خاطر کند که شما فقط با آن برای دریافت پیامک از آن استفاده نمی کنید و خودتان نیز از آن استفاده می کنید.

علاوه بر این که می توانید وریفای و تایید حساب پرفکت مانی را با شماره مجازی گوگل ویس انجام دهید این توانایی را خواهید داشت تا در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، واتس اپ و اینستاگرام اکانت ایجاد کرده و به صورت ناشناس فعالیت نمایید.

 

مطالب پیشنهادی : وریفای شماره تلفن پرفکت مانی 

تایید حساب پرفکت مانی با شماره مجازی چگونه انجام می شود ؟

قبل از انجام وریفای حساب پرفکت مانی شما نیاز به حساب افتتاح شده پرفکت مانی دارید که برای افتتاح حساب اطلاعات هویتی مانند نام و نام خانوادگی ، تاریخ تولد و اطلاعاتی در رابطه با آدرس مانند شهر کشور و آدرس کامل و هم چنین شماره تلفن وارد کنید. در کادر مربوط به شماره تلفن می توانید شماره مجازی خود را وارد کنید. در ادامه به مراحل تایید حساب پرفکت مانی توجه نمایید.

 

تایید حساب پرفکت مانی با شماره مجازی

 

وریفای اطلاعات هویتی

هنگام تایید اطلاعات هویتی باید یکی از مدارک شناسایی خود را که توسط دولت صادر شده است را در فیلد مربوطه آپلود کنید. برای این منظور می توانید از کارت ملی ، شناسنامه و پاسپورت استفاده کنید. تمام مدارک باید ترجمه شوند در غیر این صورت تایید نمی شوند. پس از دریافت ایمیل تایید مدارک می توانید مراحل بعدی وریفای را انجام دهید.

 

وریفای آدرس

برای وریفای آدرس باید قبض یکی از ادارات مانند آب ، برق و … که به نام خودتان یا پدرتان صادر می شود را ترجمه کرده و فایل اسکن شده را در فیلد اختصاصی آن آپلود کنید. توجه کنید که آدرسی که روی قبض درج شده است با آدرسی که هنگام افتتاح حساب پرفکت مانی استفاده کرده اید یکی باشد در غیر این صورت نمی توانید این مرحله را پشت سر بگذارید. پس از دریافت ایمیل تایید می توانید برای تایید شماره تلفن پرفکت مانی با شماره مجازی اقدام کنید.

 

وریفای شماره تلفن

آخرین مرحله از وریفای حساب پرفکت مانی وریفای شماره تلفن است که در این مرحله یک کد تایید برای شما ارسال می شود لازم به ذکر است که کد تایید به شماره مجازی که هنگام افتتاح حساب وارد کرده اید ارسال می شود. به این منظور وارد اکانت گوگل ویس خود شوید و کد تاییدی که دریافت کردید را در کادر مربوطه وارد کنید. در صورت درست بودن کد تایید حساب شما وریفای می شود.

 

مطالب پیشنهادی : وریفای پرفکت مانی برای ایرانیان

 

آیا تایید شماره تلفن پرفکت مانی با شماره مجازی توصیه می شود ؟

ممکن است نظرات متفاوتی در مورد تایید شماره تلفن پرفکت مانی با شماره مجازی هنگام وریفای حساب پرفکت مانی وجود داشته باشد. از نظر تلماتو ممکن است هر از گاهی شماره مجازی برای شما کد ارسال نکند و در واقع هر از گاهی قطعی داشته باشد. بنابراین شماره مجازی برای استفاده کوتاه مدت مفید است. بنابراین توصیه تلماتو این است که اگر می خواهید به صورت طولانی مدت از حساب پرفکت مانی خود استفاده کنید بهتر است فکر استفاده از شماره مجازی را از سرتان بیرون کنید.

 

وریفای حساب پرفکت مانی با شماره مجازی | تلماتو |

کلام آخر

در این مقاله به نحوه تایید حساب پرفکت مانی با شماره مجازی پرداخته شد. کاربرانی که قصد وریفای شماره تلفن پرفکت مانی با شماره مجازی را دارند می توانند سفارش خود را ثبت کنند. علاوه بر این در صورتی که می خواهید از پرفکت مانی برای مبادلات مالی خود استفاده کنید تلماتو خدمات زیر را برای شما ارائه خواهد داد :

امکان خرید پرفکت مانی ، شارژ حساب پرفکت مانی با دلار و بیت کوین ، تبدیل پرفکت مانی به اتریوم ، تتر و سایر ارز های دیجیتال ، نقد کردن آنی پرفکت مانی ، خرید سیم کارت خارجی ، خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

 

منبع : https://perfectmoney.com/signup.html


سوالات متداول 

1. آیا می توان تایید حساب پرفکت مانی با شماره مجازی را به تنهایی انجام داد ؟

خیر این کار امکان پذیر نیست برای این که حساب تان کامل وریفای شود همه مراحل را پشت سر هم انجام دهید و در مرحله آخر از شماره مجازی برای وریفای حساب پرفکت مانی استفاده کنید.

 

2. به غیر از شماره مجازی تلماتو چه روشی برای تایید حساب پرفکت مانی توصیه می کند ؟

برای تایید حساب پرفکت مانی به غیر از شماره مجازی راه دیگری نیز وجود دارد که آن هم خرید سیم کارت خارجی می باشد. سیم کارت خارجی امن تر از گوگل ویس است و با خرید آن می توان همیشه روی گوشی روشن نگه داشت و از آن برای تماس های بین المللی استفاده کرد.

 

3. چگونه حساب پرفکت مانی خود را به پرمیوم ارتقا دهیم ؟

برای ارتقا دادن حساب پرفکت مانی به پرمیوم باید سالانه 100000 دلار گردش مالی داشته باشید و حساب خود را وریفای کنید که تایید حساب کاربری همانطور که گفته شد با شماره مجازی گوگل ویس امکان پذیر است.

 

4. آیا ممکن است شماره مجازی از دسترس خارج شود ؟

بله ولی در شرایط خاص اگر از شماره مجازی گوگل ویس خود استفاده نکنید ممکن است پس از مدتی غیر فعال شود. توصیه تلماتو این است که حداقل ماهی یک بار از شماره گوگل ویس خود استفاده کنید. هم چنین هنگام استفاده توجه کنید که IP ممنوعه نباشد.

 


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *