وریفای حساب پرفکت مانی perfect money برای ایرانیان

فهرست مطالب

استفاده از سیستم‌ های پرداخت آنلاین در دنیای امروزی برای اکثر افراد ، به یک نیاز ضروری تبدیل شده است . هرچند در حال حاضر بسیاری از سیستم ‌های پرداخت آنلاین مانند اسکریل در دسترس هستند ، اما پرفکت مانی به عنوان یکی از سیستم‌ های پرداخت آنلاین محبوب ، جایگاه خود را در بین کاربران ایرانی تثبیت کرده است . با این حال ، به دلیل نیاز به امنیت و اعتماد بیشتر ، وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان بسیار مهم است . هم چنین اگر شما با افتتاح حساب پرفکت مانی در پرداخت های خود متحمل هزینه های زیادی می شوید می توانید با وریفای اکانت خود کارمزد ها را تا 0.5 درصد کاهش دهید . در این مقاله به بررسی نحوه احراز هویت و وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان خواهیم پرداخت با تلماتو همراه باشید.

 

آیا وریفای حساب پرفکت مانی perfect money ضروری است ؟

خیر لزوما اجباری در وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان وجود ندارد و پرفکت مانی هیچ تفاوت و محدودیتی از نظر سقف واریز و برداشت روزانه برای حساب وریفای شده و وریفای نشده قائل نشده است و کاربران می توانند بدون وریفای حساب ، پس از ساخت اکانت پرفکت مانی از تمام قابلیت های آن استفاده کنند. در صورتی که اولین بار است می خواهید از پرفکت مانی استفاده کنید می توانید با خرید پرفکت مانی از تلماتو حساب خود را شارژ کنید. با خرید ووچر پرفکت مانی با مبلغ دلخواه شارژ حساب پرفکت مانی بیش از پیش راحت می شود. در ادامه به مزایای وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان اشاره خواهیم کرد.

 

مزایای وریفای اکانت پرفکت مانی perfect money برای ایرانیان

از مزایای وریفای اکانت پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • امنیت

با وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) شما تایید می کنید کسی که به حساب دسترسی دارد خودتان هستید و در صورتی که اطلاعات کاربری خود را گم کردید به راحتی می توانید آن را بازیابی کنید .

 • کاهش کارمزد

کارمزد پرفکت مانی با افتتاح حساب حدود 1.99 درصد از مبلغ تراکنش است که با وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان به 0.5 درصد کاهش پیدا می کند و نیازی نیست مبالغ زیادی را برای تراکنش در نظر بگیرید .

 

احراز هویت در پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان I تلماتو I

 

 • سرمایه گذاری در پرفکت مانی و دریافت سود ماهانه

در صورتی که حساب خود را وریفای کنید می توانید با سرمایه گزاری سالانه حداقل 1000 دلار در پرفکت مانی ، هر ماه سود دریافت کنید . سودی که پرفکت مانی برای این منظور در نظر گرفته است 4 درصد می باشد .

 • نداشتن محدودیت برای کاربران ایرانی

پرفکت مانی از تحریم های جهانی پیروی نمی کند و کاربران می توانند با مدارک ایرانی خودشان در این سایت احراز هویت کنند و حساب خود را ایمن کنند .

 

مطالب پیشنهادی : آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

 

انواع حساب پرفکت مانی perfect money

حساب های پرفکت مانی ( perfect money ) را می توان در سه دسته تقسیم بندی کرد :

1. حساب شخصی برای اشخاص حقیقی

2. حساب تجاری برای اشخاص حقوقی

3. حساب کاربری ویژه که یک سال از ثبت آن گذشته باشد و وریفای حساب انجام شده باشد.

هم چنین پرفکت مانی ( perfect money ) کاربران را برای راحتی در معاملات به سه دسته تقسیم می کند :

 • عادی : مشتریانی که به تازگی ثبت نام حساب پرفکت مانی را انجام داده اند . این افراد هیچ محدودیتی در تراکنش و استفاده از خدمات پرفکت مانی ندارند. هم چنین در صورتی که حداقل 100000 دلار در حساب خود سپرده گزاری کنند می توانند سالانه 4 درصد سود دریافت کنند . اما در صورتی که از حساب خود برداشت کنند سود 4 درصد به آن ها تعلق نمی گیرد .
 • حساب کاربری ویژه : کاربرانی که حساب پرفکت مانی خود را یک سال است افتتاح کرده اند و گردش مالی شان به حد مشخصی رسیده است و کارمزد کمتری نسبت به دیگر افراد پرداخت می کنند .
 • حساب شریک : برای کسب و کار هایی که پرداخت اینترنتی دارند مناسب است.

 

وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان I تلماتو I

 

مطالب پیشنهادی : تبدیل پی پال به پرفکت مانی

 

مدارک لازم برای وریفای حساب پرفکت مانی perfect money برای ایرانیان

1. حساب پرفکت مانی ( perfect money ) ثبت شده

2. مدارک هویتی مانند شناسنامه ، کارت ملی

3. قبض تلفن یا برق

4. شماره تلفن ( سیم کارت خارجی )

 

توجه : تمامی مدارک لازم برای وریفای پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان باید ترجمه شود . در غیر این صورت تایید نخواهد شد.

 

آموزش وریفای حساب پرفکت مانی perfect money برای ایرانیان

برای وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. سپس از منوی بالایی روی setting کلیک کنید. در ادامه از قسمت Account Verification روی Verification Management کلیک کنید.

 

وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای کاربران ایرانی I تلماتو I

 

 • تایید هویت

در مرحله اول از فرایند وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان برای ارسال مدارک می توانید از قسمت Name Validation اقدام کنید. شما باید یکی از مدارک هویتی خود را مانند پاسپورت یا گواهینامه رانندگی ، آپلود کنید. اسکن مدارک وریفای پرفکت مانی باید وضوح بالا داشته باشند و در فرمت های jpg ، jpeg  و png باشد. اطلاعاتی که هنگام افتتاح حساب وارد کرده اید با مدرکی که آپلود کردید تطبیق داده خواهد شد و در صورت تایید می توانید به مرحله بعد بروید .

 

وریفای پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان I تلماتو I

 

 • تایید آدرس

در مرحله دوم از فرایند وریفای پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان برای تایید آدرس خود روی Address Validation کلیک کنید. شما باید برای تایید آدرس قبضی که به نام خودتان صادر می شود را آپلود کنید . اگر قبضی به نامتان صادر نمی شود می توانید از قبض تلفن همراه خود استفاده کنید.

 

وریفای پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان I تلماتو I

 

 • وریفای شماره تلفن

در مرحله آخر از وریفای اکانت پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان باید شماره تلفن خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیرند یا پیامک ارسال کنند و کد ارسال شده را در قسمت مربوطه وارد کنید. توجه داشته باشید که پرفکت مانی با شماره داخلی ایران تماس نمی گیرد بنابراین شما می توانید با خرید سیم کارت خارجی ، تایید شماره تلفن در پرفکت مانی را به خوبی انجام دهید .

در نهایت شما با موفقیت مراحل وریفای پرفکت مانی برای ایرانیان را پشت سر گذاشتید.

 

نکاتی قابل توجه هنگام وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان

 • اطلاعات حساب خود را در اختیار دیگران قرار ندهید .
 • از رمز عبور قوی استفاده کنید . برای رمز عبور قوی داشتن از حروف بزرگ و کوچک و نماد ها استفاده کنید .
 • تایید شماره تلفن خود را به هیچ عنوان با شماره مجازی انجام ندهید چون ممکن است این شماره در دستان شخص دیگری نیز باشد و اطلاعات حساب شما لو برود .

کلام آخر

در این مقاله نحوه وریفای اکانت پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان ارائه شد . در صورتی که می خواهید کارمزد تراکنش های شما کاهش پیدا کند می توانید با خرید سیم کارت خارجی فیزیکی از تلماتو وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) خود را تضمین کنید. هم چنین در صورتی که می خواهید برای پرداخت های خود از پرفکت مانی استفاده کنید تلماتو خدمات زیر را برای شما ارائه می دهد .

شارژ حساب پرفکت مانی ، ساخت اکانت perfect money ، وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) برای ایرانیان ، نقد آنی پرفکت مانی و هم چنین خرید و فروش ووچر پرفکت مانی .


سوالات متداول

1. قیمت پرفکت مانی چقدر است ؟

قیمت پرفکت مانی برابر دلار آمریکا می باشد .

 

2. تلماتو نقد کدام یک از ارز های پرفکت مانی را انجام می دهد ؟

تلماتو با دریافت دلار پرفکت مانی معادل ریالی آن را به حساب داخلی شما واریز می کند. هم چنین پرفکت مانی این قابلیت را دارد که شما می توانید ارز ها را به یکدیگر تبدیل کنید . با تبدیل ارز های دیگر به دلار می توانید به راحتی از خدمات تبدیل پرفکت مانی به ریال تلماتو بهره مند شوید .

 

3. هر مرحله حساب پرفکت مانی چقدر طول می کشد ؟

هر مرحله ممکن است از چند ساعت تا چند روز طول بکشد و زمان دقیقی نمی توان برای آن تعیین کرد .


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاه (6)

 • رامین پاسخ

  سلام و وقت به خیر می خواستم بدونم برای وریفای حساب پرفکت مانی می تونیم از مدارک ایرانی خودمان استفاده کنیم یا نیاز به تهیه مدارک هست ؟

  2023-10-01 در 18:55
 • نادر علوی پاسخ

  ببخشید شما حساب پرفکت مانیو شارژم می کنید ؟

  2023-10-01 در 18:55
 • ایمان پاسخ

  با سلام می تونم ازتون اکانت اماده پرفکت مانی بخرم ؟ هزینه ش چقدره ؟

  2023-10-01 در 18:55

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *