تبدیل ووچر پرفکت مانی به پی اس ووچر

فهرست مطالب

پرفکت مانی فرصت شگفت انگیری برای همه کاربران فضای آنلاین و صاحبان کسب و کارهای آنلاین در سراسر دنیا ایجاد کرده است تا انتقال ایمن وجه را در سریعترین زمان ممکن داشته باشند . پرفکت مانی با ارائه خدماتی همچون خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از کد ووچر پرفکت مانی به عنوان چک الکترونیکی باعث ساده سازی تراکنش ها شده است و همچنین پرفکت مانی با فراهم آوردن تبدیل ووچر پرفکت مانی perfect money به پی اس ووچر ، راهی جدید برای شارژ حساب های خارجی ایجاد کرده است. در این مقاله قصد داریم از پی اس ووچر صحبت کنیم پس با تلماتو همراه باشید.

 

کد پی اس ووچر چیست؟

پی اس ووچر متعلق به پرفکت مانی است که سایت ها و نهادی های بزرگ که خدمات این شرکت را پشتیبانی می کنند ، برای پرداخت هزینه ها ،روش پرداختی پی اس ووچر را نیز ارائه می دهند. این کد از 12 رقم تشکیل شده است که می توان به صورت آنلاین تهیه کرد .

 

تبدیل پرفکت مانی به پی اس ووچر

 

موارد استفاده کد پی اس ووچر psvoucher

کاربران می توانند از این کدها ، برای خرید در سایت های خارجی استفاده کنند. با تبدیل پرفکت مانی perfect money به پی اس ووچر می توانید حساب کاربری خود در سایت های خارجی را شارژ کنید . با کد پی اس ووچر می توانید در سایت های پذیرنده آن ، از محصولات و کالای عرصه شده در این فروشگاه ها خرید انجام دهید.

 

مطالب پیشنهادی : ویژگی بهترین صرافی خرید پرفکت مانی

 

مزیت پرمیوم ووچر یا پی اس ووچر

با تبدیل ووچر perfect money به پی اس ووچر می توانید از مزیت های پی اس ووچر مثل ، سرعت تراکنش و نقد شوندگی بالای ، خرید و فروش بسیار آسان پی اس ووچر و عدم نیازی به ولت، بهره مند شوید . در صرافی هایی آنلاین و معتبری همچون تلماتو ، با تبدیل perfect money به پی اس ووچر می توانید از کارمزد کمترآن بهره مند شوید . پی ای ووچر تاریخ انقضا ندارد و در زمان کنونی ، تحریمی بر آن اعمال نشده است . با پی اس ووچر می توانید حساب خود را در سایت های خارجی شارژ نمایید .

 

مزیت های پی اس ووچر

 

تفاوت ووچر پرفکت مانی با پی اس ووچر

پی اس ووچر ، یک کد قراردادی که قیمت آن با ارز دلاری مشخص می شود و از نظر کارای مشابه پرفکت مانی است . پی اس ووچر در واقع کارت شارژ قراردادی می باشد ولی ووچر پرفکت مانی کارت اعتباری با دارا بودن قابلیت رهگیری است و برای شارژ حساب پرفکت مانی خود می توانید از ووچر استفاده کنید . همچنین پی اس ووچر قیمت بالاتری نسبت به ووچر پرفکت مانی دارد .

 

مطالب پیشنهادی : آموزش تبدیل پرفکت مانی به هات ووچر

 

نحوه عملکرد پی اس ووچر

کدهای پی اس ووچربا کلمه PSVouchers  شروع می شود و میزان اعتبار کد به دلار نشان داده می شود. عملکرد این کد در اصل شبیه عملکرد چک های بانکی است . همانطور که شما چکی در وجه مشخص برای فرد گیرنده از حساب خود صادر می کنید و آن شخص می تواند با آن چک از حساب شما برداشت کند ، کد پی اس ووچر نیز دقیقا عملکردی مثل چک دارد . زمانی که شما کدی به اعتبار 200 دلار دارید ، یعنی 200 دلار چک به شما داده شده است ، در صورت استفاده از آن ، این 200 دلار از حساب صادر کنند کسر به حساب مقصد منتقل خواهد شد.

 

بررسی معتبر بودن کد پی اس ووچر

برای پیگیری پی اس ووچر تنها راه ، بررسی کردن در سیستم پرمیوم ووچر است . در سایت پی اس ووچر ، بخشی وجود دارد که کاربر می تواند ، کد پی اس ووچر خود را وارد کنید و در این سامانه اطلاعاتی همچون ، تاریخ ، ساعت ساخت ووچر و ساعت مصرف پی اس ووچر و همینطور از چه ولتی ساخته شده و در چه ولتی استفاده شده است و مبلغ ووچر را ماهده خواهید کرد . با استفاده از این روش از صحت کد پی اس ووچر خود مطمئن شوید.

 

معتبر بودت کد پی اس ووچر

 

آیا خرید و فروش پی اس ووچر مجاز است

در حال حاضر خرید و فروش پی اس ووچر در داخل کشور مجاز است و کاربران می توانند با آی پی ایران وارد سایت پرمیوم ووچر شوند و خدمات ان استفاده کنند . با استفاده از پی اس ووچر دیگر نگران بلوکه شدن موجود خود نخواهید بود. بنابراین با تبدیل perfect money به پی اس ووچر ، می توانید از مزیت های این کد ارزی استفاده کنید.

منبع : premiumvouchers.com


سوالات متداول 

1. آیا پی اس ووچر قانونی می باشد؟

در زمان کنونی پی اس ووچر برای ایرانیان در دسترس بوده و مشکلی از این بابت وجود ندارد و همچنین از طرف جمهوری اسلامی نیز فیلتر نشده است و استفاده از پی اس ووچر امن و معتبر می باشد .

2. آیا کدهای ووچر پرفکت مانی تاریخ انقضا دارد؟

خیر ،این کدها تاریخ انتقضا ندارد و اینکه این کدها را در اختیار فرد دیگری قرار ندهید.

3. از کدام صرافی ها می شود ووچر پرفکت مانی را تهیه کرد؟

سایت تلماتو از معتبرترین سایت های ارائه دهنده ووچر پرفکت مانی می باشد . ما می توانید با کمک این سایت خرید و فروش ووچر پرفکت مانی خود را انجام دهید.

4. قیمت خرید پی اس ووچر چقدر می باشد؟

هزینه خرید پی اس ووچر به قیمت روز دلار بستگی دارد و حتما توجه داشته باشید صرافی که قصد خرید پی اس ووچر را دارید درصد کارمزد را برای خرید و فرو پی اس ووچر در نظر گرفته باشد.

5. برای تبدیل پرفکت مانی به پی اس ووچر آیا نیازی به وریفای حساب پرفکت مانی است؟

خیر ، نیازی به وریفای حساب پرفکت مانی ندارید .


خدمات مشابه سایت تلماتو