آموزش تایید شماره تلفن در پرفکت مانی perfect money

وریفای شماره تلفن پرفکت مانی | تایید شماره تلفن پرفکت مانی | احراز هویت شماره تلفن پرفکت مانی با خرید سیم کارت خارجی | وریفای و تایید شماره تلفن پرفکت مانی با سیم کارت بین المللی | تلماتو |

فهرست مطالب

پرفکت مانی یکی از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی محبوب و قابل اعتماد در جهان است. با افتتاح حساب پرفکت مانی ( perfect money ) ، می‌توانید به راحتی و بدون هیچ محدودیتی وجه را به دیگر کاربران انتقال دهید و کسب و کارهای خود را به صورت آنلاین اداره کنید . این سیستم توجهی به تحریم ها ندارد و کاربران ایرانی نیز می توانند با ثبت حساب از خدمات آن بهره ببرند اما برای استفاده از برخی امکانات این پلتفرم و کاهش کارمزد ، به تایید و وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) نیاز دارید. از آن جایی که با اپراتور های داخل کشور نمی توان وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) را تکمیل کرد تلماتو خرید سیم کارت خارجی را به شما پیشنهاد می دهد. در این مقاله به بررسی روش‌های تایید شماره تلفن در پرفکت مانی ( perfect money ) خواهیم پرداخت؛ با تلماتو همراه باشید.

 

چرا باید تایید شماره تلفن در پرفکت مانی را انجام داد ؟

تایید شماره تلفن در پرفکت مانی ( perfect money ) به معنای تأیید این است که شماره تلفن همراهی که به عنوان اطلاعات تماس تان در حساب پرفکت مانی وارد کرده‌اید، صحیح و دارای دسترسی شماست. هر بار که شما بخواهید وارد حساب شوید پرفکت مانی یک پیام برای شماره تلفنی که هنگام افتتاح و وریفای حساب پرفکت مانی وارد کرده اید ارسال می کند تا از ورود افراد دیگر به حساب شما جلوگیری کند. در واقع احراز هویت حساب که یکی از مراحل آن تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) است باعث یک پارچگی سیستم و حفظ امنیت می شود و به دنبال آن باعث جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی مانند پولشویی و کلاهبرداری می شود.

 

تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) با سیم کارت خارجی I تلماتو I

 

احراز هویت پرفکت مانی ( perfect money ) شامل سه مرحله است و شما نمی توانید فقط شماره تلفن خود را در پرفکت مانی ( perfect money ) تایید کنید و باید تمامی مراحل را طی کنید. که در وهله اول شما باید هویت خود را تایید کنید و  یکی از مدارک هویتی که دولت صادر کرده است را ترجمه کرده و آپلود کنید و در مرحله بعد که آدرس خود را تایید کردید به سومین مرحله که تایید شماره تلفن است می رسید. شما با افتتاح و وریفای حساب خود به راحتی می توانید خرید ووچر پرفکت مانی را انجام دهید.

پرفکت مانی برای کاربران سطح بندی قائل شده است و بر اساس مقدار تراکنش یا خرید و فروش پرفکت مانی کاربران را به سه دسته تقسیم کرده است که به شرح زیر است :

  • عادی : کاربرانی که حساب پرفکت مانی خود را تازه افتتاح کرده اند و محدودیتی برای استفاده از سیستم ندارند ، حداقل میزان سپرده حساب شان 1000 دلار است.
  • ویژه : کاربرانی از پرفکت مانی که یک سال است حساب خود را ایجاد کرده اند و سقف تراکنش آن ها به حد خاصی رسیده است و کارمزد کمتری نسبت به مشتریان عادی به آن ها تعلق می گیرد .
  • شریک : شرکت هایی که برای پرداخت های اینترنتی خود از پرفکت مانی استفاده می کنند.

پرفکت مانی برای کاربرانی که فقط حساب خود را افتتاح کرده اند محدودیتی در واریز و برداشت قائل نمی شود و یکی از مزیت های وریفای حساب و تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) در این است که کارمزد از 1.99 درصد به 0.5 درصد از تراکنش کاهش پیدا می کند. در نتیجه وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) برای کسانی مناسب است که سقف تراکنش بالایی دارند و جزو کاربران ویژه پرفکت مانی می باشند.

 

مطالب پیشنهادی : وریفای پرفکت مانی برای ایرانیان

 

حل مشکل وریفای شماره تلفن پرفکت مانی perfect money

از آن جایی که هنگام احراز هویت حساب پرفکت مانی برای وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) نمی توان از شماره های آپراتور داخلی استفاده کرد تلماتو برای رفع این مشکل راه حل خاصی را ارائه می دهد.

 

وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) با خرید سیم کارت بین المللی I تلماتو I

 

  • استفاده از سیم کارت خارجی بین المللی

سیم کارت خارجی از این جهت برای تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) اهمیت دارد که همیشه در دسترس شماست و می توانید روی گوشی خود آن را روشن نگه دارید. و از جهت امنیت حساب خیالتان راحت است.

  • استفاده از شماره مجازی

هر چند شاید بتوان با شماره مجازی وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) را گذراند ولی راه امنی نیست چون ممکن است شماره شما در دست چندین نفر باشد و کد برای افراد دیگر نیز ارسال شود و حساب شما دچار مشکل شود و یا حتی از دسترس خارج شود.

 

مراحل احراز هویت حساب پرفکت مانی ( perfect money )

وریفای شماره تلفن پرفکت مانی یکی از مراحل احراز هویت حساب پرفکت مانی می باشد در ادامه مراحل احراز هویت را با هم مرور می کنیم :

 

وریفای و تایید شماره تلفن ( perfect money ) پرفکت مانی I تلماتو I

 

  • افتتاح حساب پرفکت مانی

همانطور که می دانید یکی از پیش نیاز ها برای وریفای حساب پرفکت مانی ( perfect money ) و تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) ، ایجاد حساب کاربری می باشد.

برای شروع احراز هویت باید به حساب کاربری پرفکت مانی با آدرس perfectmoney.com/login وارد شوید از قسمت setting به بخش Account Verification بروید و گزینه Verification management را انتخاب کنید.

  • وریفای نام و هویت کاربر

برای این کار لازم است پس از ورود به حساب کاربری به آدرس باید یکی از مدارک هویتی مانند کارت ملی یا پاسپورت را در فیلد مربوطه آپلود کنید.

  • وریفای آدرس

در مرحله دوم از احراز هویت شما باید آدرس خود را تایید کنید از آن جایی که پرفکت مانی مشکلی با تحریم ایران ندارد ، برای این کار می توانید قبضی که به نام خودتان صادر می شود مانند قبض برق استفاده کنید. اگر قبضی ندارید که به نام خودتان باشد می توانید از قبض تلفن همراه خود استفاده کنید.

  • وریفای شماره تلفن پرفکت مانی perfect money

برای تایید شماره تلفن در پرفکت مانی ( perfect money ) باید شماره سیم کارت خارجی که تهیه کردید را وارد کنید تا کد تایید از طریق پیامک یا تماس به شما اعلام شود و شماره تلفن تان وریفای شود.

توجه : برای تایید اطلاعات هویتی اگر از مدارک ایرانی خود به جای پاسپورت استفاده کنید باید آن را ترجمه کنید.

 

مطالب پیشنهادی : جلوگیری از هک حساب پرفکت مانی

 

نکاتی که هنگام تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) به آن توجه کرد

1. هنگام تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) مطمئن شوید که سیم کارت را از جای معتبر مانند تلماتو خرید کرده اید.

2. وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) در ادامه وریفای آدرس و هویت شما انجام می شود و راهی وجود ندارد که قبل از این مراحل شماره تلفن خود را تایید کنید.

3. مطمئن شوید شماره ای که هنگام وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) وارد می کنید صحیح باشد و در دسترس شما باشد.

4. چون با هر بار ورود به حساب برای شما پیامک ارسال می شود نیاز است که سیم کارت خارجی شما فعال و روی گوشی تان باشد.

 

کلام آخر

در این مقاله سعی شد نحوه تایید و وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) برای شما همراهان ارائه شد اگر قصد ایجاد یا وریفای حساب پرفکت مانی دارید تلماتو  سیم کارت خارجی را برای کاربران این پلتفرم ارائه می دهد. برای ثبت سفارش می توانید از طریق سایت تیکت بزنید و سیم کارت خارجی خود را در سریع ترین زمان تحویل بگیرید.

 


سوالات متداول

1. پرفکت مانی از کدام ارز ها پشتیبانی می کند ؟

با ایجاد حساب پرفکت مانی شما صاحب یک حساب چند ارز می شوید. ارز های حساب پرفکت مانی شامل : حساب USD برای ارز دلار که با علامت U نشان داده می شود ، حساب یورو که با نماد E شناخته می شود و حساب GOLD با علامت G که برای نگهداری فلزات با ارزش مانند طلا است و حساب B که برای بیت کوین است و شما می توانید آن را به کیف پول خود اضافه کنید.

 

2. آیا تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) اجباری است ؟

خیر شما می توانید با افتتاح حساب از خدمات این صرافی بهره ببرید اما احراز هویت و وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) مزایایی مانند کاهش کارمزد و امنیت حساب را برای حساب شما دارد.

 

3. استفاده از شماره مجازی برای تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) چه خطراتی دارد ؟

شماره مجازی ممکن است باعث هک حساب پرفکت مانی ( perfect money ) و از دسترس خارج شدن آن شود .

 

4. هزینه هر پیامک برای برای ورود به حساب و تایید شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money ) چقدر است ؟

هزینه پیامک برای وریفای شماره تلفن پرفکت مانی ( perfect money )  0.1 دلار است و برای احراز هویت پیامکی باید 5 دلار در حساب خود داشته باشید.

 


مطالب مرتبط تلماتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *