آموزش انتقال ارز دیجیتال از صرافی کوکوین به تراست ولت

آموزش انتقال ارز از کوکوین به تراست ولت

فهرست مطالب

برای محافظت از ارزهای خود و همچنین برای نگه داری طولانی مدت ارزها لازم است آن های را به کیف پول های مطمئن انتقال دهید . صرافی و کیف پول های متعددی در بازار وجود دارند می توان از آنها بهره برد اما از معروفترین صرافی ها می توان به صرافی کوکوین اشاره کرد که با وریفای حساب کوکوین می توانید از امکانانت وسیع این پلتفرم بهرمند شوید و پرطرفدارترین والت هم تراست ولت است که امنیت بالای برای حفاظت از رمز ارز دارد . ما در این مقاله می خواهیم آموزش نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت را ارائه نمایم پس با تلماتو همراه باشید.

 

توضیحات کلی در مورد صرافی کوکوین و کیف پول تراست ولت

براساس نتایج سایت CoinMarketCap.com ، کوکوین یکی از صرافی‌های پیشرو و چهارمین صرافی محبوب ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات پس از دیگر صرافی‌های برتر از جمله Coinbase، Binance و Kraken است. Trust Wallet همچنین با میلیون‌ها کاربر و دفعات زیاد دانلود در برنامه‌های همچون فروشگاه Google Play و App Store ، یک پلتفرم برتر در فضای کیف پول های ارزهای دیجیتال می باشد.

از آنجایی که اکثر صرافی‌های ارزهای دیجیتال ، متمرکز هستند، دلایل زیادی وجود دارد که کاربر بخواهد دارایی‌های رمزنگاری خود را از این صرافی‌ها به امن ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال انتقال دهند. با یادگیری نحوه انتقال ارز دیجیتال از صرافی کوکوین به تراست ولت شما کنترل کامل بر دارایی‌های رمزنگاری خود را خواهید داشت زیرا کلیدهای خصوصی کیف پول‌های خود را در به صورت یک عبارت بازیابی 12 کلمه‌ای موقع ایجاد حساب در هر یک از این کیف‌پول ها ارز دیجیتال دریافت خواهید کرد . مزایای دیگری که  وجود دارد، مثل معامله ارزهای دیجیتالی که هنوز فهرست نشده اند،  دسترسی به برنامه‌ها و صرافی‌های غیرمتمرکز و موارد دیگر که می توانید بهرمند شوید.

 

 

نحوه برداشت از صرافی کوکوین و انتقال به کیف پول (راهنمای جامع)

1.برنامه Trust Wallet را روی دستگاه خود نصب و اجرا کنید و ارزی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید

2.سپس، کلمه (Recieve ) را انتخاب کنید و روی (Copy ) ضربه بزنید تا آدرس کیف پول خود را کپی کنید.

3.اپلیکشن صرافی کوکوین را روی گوشی خود باز کنید و ( Assets ) را انتخاب نمایید .

4.در صفحه Assets، روی (Withdraw ) ضربه بزنید

5.در گام بعدی ، ارزی را که می خواهید برداشت کنید سرچ و آن را از نتایج جستجو انتخاب کنید

6.آدرس کیف پول مورد اعتماد خودتان را وارد و مبلغ برداشت را نیز وارد کنید

7. درآخر، برای تایید تراکنش ، روی ( Confirm ) کلیک کنید.

 

مطالب پیشنهادی : امن ترین کیف پول ارزهای دیجیتال کدامند؟

 

نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت (راهنمای گام به گام)

برای انتقال رمز ارز از کوکوین به کیف پول ارز دیجیتال ، در آغاز حتما باید آدرس کیف پول ارز دیجیتالی را که می خواهید انتقال دهید را در کیف پول تراست ولت پیدا و کپی کنید . بعد از آن به برنامه صرافی کوکوین بروید و ارز دیجیتال مدنظرتان و شبکه بلاک چین مرتبط با ارزی که انتخاب کرده اید و مقدار ارز یا توکن مشخص و به آدرس تراست ولت انتقال دهید.

در این مقاله ما طریقه انتقال BNB (BEP20) از صرافی کوکوین به Trust Wallet را توضیح خواهیم داد . اگر شما خواهان انتقال ارزهای دیگر هستید ، با همین مطالب همراه باشید چراکه ، نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت برای تمامی ارزهای دیجیتال یکسان است تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس کیف پول صحیح را کپی کنید و رمز ارز مناسب را با استفاده از شبکه بلاکچین مناسب به آن آدرس تراست ولت خود را از حساب Kucoin خود ارسال کنید.

 

مرحله 1: برنامه Trust Wallet را در سیستم خود اجرا کنید و ارزی و یا هر دارایی دیگر که دارید را که می خواهید در تراست ولت خود داشته باید را انتخاب کنید.

از آنجایی که ما BNB (BEP20) را از Kucoin به Trust Wallet برای این آموزش انتقال خواهیم داد ، BNB را در Trust Wallet انتخاب می کنیم. اگر ارز دیگری مانند ETH یا بیت کوین را از کوکوین منتقل می کنید ،

 

انتقال ارز از کوکوین به تراست ولت

 

اتریوم  یا بیت کوین را از فهرست ارزها انتخاب کنید اگر ارزی را که می خواهید از کوکوین به تراست ولت انتقال دهید را پیدا نمی کنید روی کلمه Filter در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید . رمزی را که می خواهید دریافت نماید را جستجو کنید

 

نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت

 

سپس با کشیدن دکمه ارز یا توکن مورد نظر را فعال کنید.

 

نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت

 

به صفحه اصلی Trust Wallet برگردید ارزی که فعال کرد ه اید را خواهید دید، سپس می توانید آن را انتخاب کنید.

 

انتقال ارز از کوکوین به تراست ولت

 

مرحله 2: روی Recieve و سپس copy ضربه بزنید تا آدرس کیف پول خود را کپی کنید.

در صفحه assets، روی  receiveضربه بزنید تا آدرس Trust Wallet برای ارزی که قبلاً انتخاب کرده‌اید نشان داده شود.

 

انتقال ارز دیجیتال از کوکوین به کیف پول

 

سپس، روی دکمه copy کلیک کنید تا آدرس کیف پول خود را در کلیپ بورد کپی شود.

 

انتقال ارز از kucoin به تراست ولت

 

مرحله 3.اپلیکشن صرافی کوکوین را روی گوشی خود باز کنید و( Assets ) را انتخاب نمایید .

اکنون که آدرس کیف پول برای انتقال ارز را دارید، روی برنامه Kucoin در دستگاه خود (iOS  یا Android  بروید و روی receive ضربه بزنید تا به صفحه دارایی های Kucoin بروید. اگر از نسخه وب Kucoin برای دسترسی به حساب Kucoin خود استفاده می کنید، تمامی مراحل مشابه است.

 

طریقه انتقال ارز از کوکوین به تراست ولت

 

مرحله 4: روی  Withdraw درصفحه  assets  کلیک کنید.

در بخش Assets برنامه Kucoin، رویWithdraw  کلیک نماید تا فرآیند برداشت را آغاز کنید.

 

انتقال ارز از کوکوین به تراست ولت

 

مرحله 5: در مرحله بعد، ارزی را که می خواهید برداشت کنید سرچ و گزینه مورد نظر را از نتایج جستجوانتخاب کنید.

در مرحله بعد، سکه ای را که می خواهید به کیف پول خود منتقل کنید را در Trust Wallet جستجو کنید و گزینه صحیح را از نتایج جستجو انتخاب کنید.

 

طریقه انتقال ارز دیجیتال از کوکوین به تراست ولت

 

مرحله 6: آدرس Trust Wallet خود را در قسمت آدرس قرار دهید.

اکنون آدرس کیف پولی را که قبلاً از Trust Wallet کپی کرده‌اید، در قسمت Wallet Address در صفحه برداشت کوکوین قرار دهید. کوکوین به طور خودکار شبکه بلاکچین صحیح را برای تراکنش ها را براساس آدرس کیف پولی که وارد کرده اید انتخاب می کند. برای اینکه از انتخاب نادرست شبکه انتقال ارز جلوگیری کنید بهتر است کاری به انتخاب شبکه نداشته باشید.

 

طریقه انتقال ارز دیجیتال از کوکوین به تراست ولت

 

مرحله 7: در مرحله بعد، مقدار ارزی را که می خواهید از Kucoin برداشت کنید وارد و برای تایید تراکنش بر روی [Confirm] کلیک نماید

زمانی که تراکنش با موفقیت انجام شد، وجوه منتقل شده بین 3 تا 10 دقیقه طول خواهد کشید تا در برنامه Trust Wallet شما نمایش داده شود. با انجام این مراحل ، نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت را به درستی انجام داده اید .

 

طریقه انتقال ارز از کوکوین به تراست ولت

 

ویدئو آموزشی طریقه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت 

 

 

مطالب پیشنهادی: آموزش ارتباط با پشتیبانی آنلاین صرافی کوکوین

 

کلام آخر

انتقال ارزدیجیتال از صرافی کوکوین به صرافی دیگر یا کیف پول رمزنگاری فرآیند بسیار آسانی است. ابتدا باید نشانی تراست ولتی را که قرار است وجه را به آن منتقل دهید، دریافت کنید. پس از گرفتن آدرس کیف پول، با استفاده از اپلیکیشن موبایل (که هم برای iOS و هم برای اندروید موجود است) یا نسخه وب سایت، به حساب صرافی کوکوین خود بروید و با وارد کردن آدرس کیف پول و مبلغی که قرار است انتقال دهید ، وجه را به آدرس کیف مورد نظر منتقل کنید. امیدواریم با مطالعه این مقاله با نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت اشنایی کامل پیدا کنید و تراکنش های موفقی را انجام دهید .

منبع: isitcrypto.com


سوالات متداول 

1. آیا انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت کار درستی است ؟

ذخیره ارز دیجیتال در کیف پول پلتفرم ها برای زمان طولانی کار پرریسکی خواهد بود چرا که هک آنها کار آسانی است . به همین دلیل بهتر است از کیف پول های آفلاین که امنیت بالاتری دارند استفاده کنید .

2. آدرس کیف پول در کوکوین چیست؟

 آدرس کیف پول شما مهم ترین اطلاعاتی است که برای دریافت رمزارز در حساب صرافی کوکوین خود از یک صرافی ارز دیجیتال یا کیف پول رمزنگاری دیگر نیاز دارید . نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به تراست ولت حتما توجه نمایید که صرافی کوکوین آدرس ولت تمامی دارایی های رمزنگاری موجود در پلتفرم خود را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.


خدمات مشابه سایت تلماتو

دیدگاه (5)

 • پروانه پاسخ

  سلام
  این انتقال ارز از کوکوین به تراست ولت امنترین راه برای انتقال ارز از کوکوینه؟

  2023-11-05 در 13:49
  • mehrabi پاسخ

   سلام
   بله

   2023-11-06 در 13:45
 • امیرعلی موسوی پاسخ

  تشکر از مقاله کاملتون

  و اینکه من میتوانم انتقال ارز از کوکوین به تراست ولت را پیگیری کنم؟

  2023-11-05 در 13:44
  • mehrabi پاسخ

   ممنون
   بله این فرایند قابل پیگیری است.

   2023-11-06 در 13:45
 • ساسان پاسخ

  سلام
  خیلی مفید بود برام

  2023-11-02 در 11:41

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *