روش های مختلف شارژ حساب پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی | نحوه شارژ حساب پرفکت مان | تلماتو |

فهرست مطالب

روش های مختلف شارژ حساب پرفکت مانی در این مقاله بررسی خواهد شد. پرفکت مانی سرویس پرداخت امنی می باشد که بدون توجه به تحریم ها به کاربران ایرانی خدمات ارائه می دهد. پرفکت مانی راه های زیادی را برای شارژ حساب در اختیار کاربران قرار داده است و ایرانی ها به راحتی با افتتاح حساب پرفکت مانی با یکی از روش هایی که در داخل ایران قابل انجام است می توانند حساب خود را شارژ کنند. با تلماتو همراه باشید تا با روش های مختلف شارژ حساب پرفکت مانی و نحوه انجام کار آشنا شوید.

 

راه های شارژ حساب پرفکت مانی perfect money

پرفکت مانی یکی از سرویس های پرداخت معتبر می باشد و همانطور که ابتدای مقاله نیز اشاره شد خدمات خود را برای کاربران ایرانی با وجود تحریم ها محدود نکرده است و ایرانیان می توانند با مدارک خودشان وریفای حساب پرفکت مانی را انجام دهند. هم چنین پرفکت مانی با پشتیبانی از زبان فارسی در سایت رسمی خودش خدمات پرداخت را برای کاربران راحت کرده است. این اقدامات پرفکت مانی آن را به یک سیستم پرداخت محبوب در ایران تبدیل کرده است. علاوه بر این ها این سیستم پرداخت روش های شارژ حساب مختلفی را ارائه داده است تا کاربران به راحتی و با هر روشی که دل شان بخواهد ، وجوهی را به حساب خود واریز کنند.

 

راه های شارژ حساب پرفکت مانی | تلماتو |

 

از راه های مختلف شارژ حساب پرفکت مانی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1. حواله بانکی یا wire bank

2. شارژ حساب با واریز بیت کوین

3. شرکای مجاز صرافی

4. ووچر پرفکت مانی

5. شارژ مستقیم با مستر کارت

6. شارژ حساب پرفکت مانی از طریق سایر سرویس های پرداخت مانند payeer

7. perfect money to perfect money ( پرفکت مانی به پرفکت مانی )

8. شارژ حساب با دلار پرفکت مانی از طریق تلماتو

 

1. شارژ حساب پرفکت مانی با حواله بانکی

حواله بانکی یکی از روش های راحت برای واریز وجه به حساب پرفکت مانی می باشد. برای انتقال وجه با روش وایر بانک باید شماره حساب پرفکت مانی را به دست اورید در آخر می توانید وجه خود را از طریق اینترنت بانک یا مراجعه به یکی از شعب بانکی به حساب خود انتقال دهید. به محض دریافت وجه در بانک سپرده به حساب شما واریز خواهد شد. لازم به ذکر است که متاسفانه به علت تحریم بانکی در ایران این روش برای کاربران ایرانی مناسب نمی باشد.

 

2. شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین

 

شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین | تلماتو |

 

سپرده گزاری با بیت کوین یکی دیگر از روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی می باشد و برای کسانی مناسب است که در حوزه کریپتو فعالیت دارند. چرا که بیت کوین یکی از ارز های دیجیتال می باشد که کم ترین نوسان را نسبت به ارز هایی مانند دلار دارند و بنابراین برای سرمایه گزاری و حفظ ارزش پول بسیار مناسب است.

برای شارژ حساب پرفکت مانی با بیت کوین پس از ورود به حساب به بخش deposit بروید و مبلغی را که می خواهید به حساب خود واریز کنید را وارد کنید. سپس آدرسی که باید به حسابتان واریز شود را به تلماتو ارسال کنید. در ادامه برای واریز بیت کوین به حسابتان دو راه دارید اول این که اگر دلار پرفکت مانی در حساب خود دارید می توانید آن را بفروشید و با ارسال ریال به تلماتو در حساب خود بیت کوین تحویل بگیرید. البته راه دیگری نیز وجود دارد اگر دلار پرفکت مانی ندارید می توانید همان راه را طی کنید و با ارسال ریال به تلماتو حساب خود را با بیت کوین شارژ کنید. این روش کارمزد کمتری دارد.

 

توجه : سپرده گزاری بیت کوین در پرفکت مانی کارمزدی ندارد.

 

3. سپرده گزاری در پرفکت مانی از طریق شرکای مجاز صرافی

برای واریز وجه به حساب پرفکت مانی از طریق شرکای مجاز می توانید به صرافی مراجعه کنید و مبلغی را که می خواهید به حسابتان اضافه کنید را به صرافی بدهید. صرافی ها بدون استفاده از حواله بانکی وجه را به حساب تان انتقال می دهد. برای جلوگیری از از دست دادن سرمایه کاربران پرفکت مانی لیستی از شرکای مجاز را معرفی کرده است. برای مشاهده لیست اینجا کلیک نمایید. استفاده از این روش برای کاربران ایرانی امکان پذیر نمی باشد.

 

مطالب پیشنهادی : روش های واریز پول به حساب پرفکت مانی

 

4. شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر

ووچر در واقع کارت هدیه پرفکت مانی می باشد که با این تفاوت که نسخه فیزیکی آن وجود ندارد. ووچر شامل چندین کد است که یک کد 10 رقمی به عنوان شناسه یک کد 16 رقمی به عنوان کد فعال سازی ، تاریخ ایجاد و مبلغ می باشد. برای خرید ووچر پرفکت مانی و استفاده از آن در پرداخت های اینترنتی نیازی به حساب پرفکت مانی ندارید. و برای خرید آن فقط کافیست از صرافی ها و تلماتو ووچر را با مبلغ دلخواه سفارش دهید. البته در صورت داشتن حساب پرفکت مانی خودتان نیز می توانید ووچر را ایجاد کنید فقط کافیست در حسابتان به مقدار کافی موجودی داشته باشید.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر | تلماتو |

 

برای شارژ حساب پرفکت مانی با ووچر به شکل زیر عمل کنید:

وارد حساب کاربری خود شوید و روی سربرگ deposit کلیک نمایید.

سپس گزینه e-voucher را انتخاب کنید.

در صفحه ایجاد شده شماره 10 رقمی و 16 رقمی که همان کد فعال سازی است را وارد کنید. سپس کد کپچا را وارد کنید و روی activate an e-voucher کلیک کنید تا فعال شود.

در این قسمت مقدار و مبلغ ووچر نمایش داده می شود سپس کیف پولی که می خواهید دلار پرفکت مانی به آن واریز شود را انتخاب کنید و روی گزینه active کلیک کنید.

 

5. شارژ حساب پرفکت مانی با مستر کارت

یکی دیگر از راه های سریع برای واریز دلار و یورو به حساب پرفکت مانی استفاده از مسترکارت می باشد. در این روش شما می توانید به راحتی مبلغی را که می خواهید به حساب پرفکت مانی خود ارسال کنید. برای ان کار فقط نیاز به شماره حساب پرفکت مانی دارید. متاسفانه چون در ایران نمی توان کارت اعتباری دریافت کرد امکان واریز وجه حساب پرفکت مانی با مستر کارت وجود ندارد.

 

مطالب پیشنهادی : انتقال پول از پی پال به پرفکت مانی

 

6. شارژ حساب پرفکت مانی از طریق سایر سرویس های پرداخت

در صورتی که حسابی در سایر سرویس های پرداخت دارید یا یکی از دوستانتان حسابی برای مثال در وب مانی دارد می توانید به راحتی با ایجاد یک تراکنش حساب خود را شارژ کنید. برای این کار شما نیاز به شماره حساب پرفکت مانی دارید که می خواهید آن را شارژ کنید. شماره حساب پرفکت مانی را به عنوان گیرنده وارد کنید و مبلغی را که می خواهید انتقال دهید را وارد نمایید. با تایید تراکنش مبلغی را که لازم داشتید در حسابتان خواهد نشست.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با سایر سرویس های پرداخت | تلماتو |

 

7. شارژ حساب پرفکت مانی از طریق perfect money to perfect money

برای واریز وجه به حساب پرفکت مانی خود به روش پرفکت مانی به پرفکت مانی شما باید شخصی را پیدا کنید تا در حساب پرفکت مانی خود ارز دارد و و رضایت دارد تا آن را به حساب شما واریز کند. در چنین حالتی شما لازم شماره حساب خود را به طرف مقابل ارسال کنید تا حساب شما را به عنوان گیرنده تراکنش به پرفکت مانی اعلام کند با ایجاد یک درخواست برداشت و انتقال وجه توسط دوستتان پول به حساب شما واریز خواهد شد.

 

8. واریز وجه به حساب پرفکت مانی از طریق تلماتو

همانطور که در طول مقاله نیز اشاره شد بسیاری از روش هایی که پرفکت مانی برای شارژ حساب کاربران ارائه داده است در ایران به دلیل تحریم های بانکی امکان پذیر نمی باشد بنابراین کاربران ایرانی می توانند برای شارژ حساب خود در سایت تلماتو ثبت نام کنند و درخواست خود را ثبت کنند سپس در سریع ترین زمان ممکن با پرداخت ریال به تلماتو حسابشان با دلار پرفکت مانی و بیت کوین شارژ شود.

 

شارژ حساب پرفکت مانی با تلماتو | تلماتو |

 

مقایسه روش های شارژ حساب perfect money

از بین روش های گفته شده برای واریز وجه به حساب perfect money ، مستر کارت و بیت کوین بیشترین کارمزد را دارد. کم کارمزد ترین و راحت ترین روش شارژ حساب نیز خرید ووچر پرفکت مانی از تلماتو و پرفکت مانی به پرفکت مانی ( perfect money to perfect money ) می باشد.

 

کلام آخر

در این مقاله سعی شد همه راه هایی که می توان شارژ حساب perfect money را انجام داد برای شما آوردیم اما تعدادی از این روش ها داخل ایران پاسخگو نیست. ایمن ترین راه در ایران استفاده از خدمات ارزی تلماتو است که می توانید خیلی سریع حساب خود را شارژ کنید و از خدمات این سرویس پرداخت استفاده کنید.

 

منبع : https://perfectmoney.is/help_deposit.html?welcome=1


سوالات متداول

1. ارز هایی که پرفکت مانی از آن پشتیبانی می کند کدام اند ؟
دلار ، یورو ، طلا و بیت کوین

 

2. آیا برای واریز پول به حساب پرفکت مانی نیاز به وریفای حساب است ؟
خیر نیازی به وریفای حساب نیست چون که وریفای حساب پرفکت مانی برای کاهش کارمزد می باشد.

 

3. کارمزد شارژ حساب پرفکت مانی چقدر است ؟
کارمزد متفاوتی برای شارژ حساب وجود دارد و کارمزد برای افتتاح حساب 1.99 درصد و برای حساب وریفای شده 0.5 درصد از مبلغ کل تراکنش می باشد.


مطالب مرتبط تلماتو