استراتژی های اثبات شده برای افزایش نرخ استخراج Pi

راه های افزایش سرعت استخراج پای نتورک

مکانیسم ماینینگ شبکه Pi ساده و آسان است. هرچه بیشتر به روش های مختلف در شبکه پای مشارکت داشته باشید،شاهد افزایش سرعت استخراج Pi خواهید بود . علاوه بر استخراج روزانه، می‌توانید با انجام یک یا چند مورد از فعالیت‌های که در ادامه مقاله ذکر خواهد شد، نرخ استخراج خود را افزایش دهید. راه های افزایش سرعت استخراج پای نتورک ترکیبی از حرکات هوشمندانه و تفکر استراتژیک است. با تلماتو همراه باشید. 

 

وریفای پای نتورک PI

 

تکنیک‌های بهبود سرعت استخراج پای نتورک

سرعت استخراج پای نتورک پس از دستیابی به ده میلیون نفر به نصف کاهش یافته است. امکان استخراج یا ماین ارز پای از طریق گوشی تا رسیدن کل اعضای شبکه به 100 میلیون نفر ادامه دارد. برای افزایش سرعت استخراج Pi و افزایش درآمد باید راه‌های افزایش سرعت استخراج پای نتورک را بدانید. علاقه مندان به شبکه Pi در سرتاسر جهان به دلیل سرعت تحول بالای چشم اندازهای ارزهای دیجتیال با کشف استراتژی جدید در صدد پیدا کردن راه‌های بهینه‌سازی سرعت استخراج پای نتورک هستند.

 

افزایش سرعت استخراج Pi
افزایش سرعت استخراج Pi

 

ترفندهای افزایش سرعت ماینینگ پای نتورک

1.حلقه امنیتی خود را تقویت کنید:

تکمیل حلقه امنیتی خود با حداقل 5 نفر مورد اعتماد، ارزش حلقه امنیتی شما را افزایش می دهد. شما می توانید شماره تلفن 5 نفر از افرادی که در Pi network ثبت نام کرده‌اند را در گوشی خود ذخیره کنید و سپس آنها را به لیست خود اضافه کنید. با ایجاد شبکه ای قوی از اتصالات قابل اعتماد، پتانسیل استخراج خود را به حداکثر می رسانید. باید هر 24 ساعت یک بار آپ  pi network را باز کرده و دکمه صاعقه را بزنید.

با تکمیل حلقه امنیتی (cycle security)، باعث بهبود سرعت استخراج پای نتورک در حد دو برابر خواهید شد. تکمیل این بخش،  security circle سبز رنگ می‌شود و پیغام Strong نمایش داده می‌شود. کاربرانی که می‌خواهند ثبت نام در پای نتورک داشته باشند، باید گزینه “Hide real name” را فعال کنند تا در قسمت زیرمجموعه‌ها در آپ پای نتورک ، فقط آیدی آنها نمایش داده شود و اطلاعات شخصی آنها محفوظ بماند.

 

 راه‌های افزایش سرعت استخراج پای نتورک

 

2. تیم پای نتورک خود را هماهنگ کنید

اعضای تیم پای نتورک خود را تشویق کنید که به طور منظم استخراج pi را انجام دهند. تلاش هماهنگ در تیم شما، استخراج مداوم و مستمر را تضمین می کند که همین امر منجر به افزایش فعالیت های هم تیمی های شما می شود که چون معرف شما بودید باعث افزایش سرعت استخراج پای نتورک می شود .

 

3.تنظیمات “Lockup” خود را بهینه کنید

به تنظیمات پای نتورک رفته و پیکر بندی Lockup را انجام دهید و Lockup فعلی خود را در صورت کم بودن افزایش دهید. با قفل کردن دارایی قابل انتقال خود، می توانید سرعت استخراج pi خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. Lockup به معنایی حفظ و نگهداری ارز پای نتورک در کیف پول در مدت زمان معین است و بعد از اتمام زمان مورد نظر می توانید برداشت داشته باشید.

این توانایی به پایونیرها اجازه می دهد تا تنظیمات Lockup را خودشان انتخاب کنند و پس از راه اندازی و احراز هویت پای نتورک ، انتقال دارای را بتونید انجام دهند. که این عمل هم باعث افزایش سرعت استخراج Pi می شود و هم اینکه با سپرده گذاری پای نتورک در زمان راه اندازی مین نت از فشار فروش پای دور خواهید بود که این امر باعث عرضه کم و افزایش قیمت ارز خواهد شد . برای آگاهی از قیمت لحظه ای پای نتورک با تلماتو همراه باشید.

 

4.یک Node را در Testnet اجرا کنید

برای کاربرانی که از فناوری آگاه هستند، اجرای Node در Testnet یک تغییر خوب است. این عمل افزایش قابل توجهی را به نرخ کلی ماینینگ شما ارائه می‌کند. اگر دانش این کار را دارید، Node خود را برای به حداکثر رساندن سرعت استخراج راه اندازی کنید.

 

راه های افزایش سرعت استخراج پای نتورک

 

5. برنامه های موجود در آپ Pi را سرچ کنید

لیست برنامه های فهرست شده در قسمت راهنمای Pi تعامل داشته باشید.تعامل منظم با این برنامه ها نه تنها تجربه کاربری شما را افزایش می دهد، بلکه به بهبود استخراج شما نیز کمک می کند.

 

6.تیم پای نتورک خود را گسترش دهید

از خانواده و دوستان خود دعوت کنید تا با استفاده از کد معرف شما به تیم پای نتورک بپیوندند. رشد تیم پای نتورک شما نه تنها به نفع عزیزان شماست، بلکه یک موقعیت برد-برد برای همه ایجاد می‌کند.

 

7. در نرم افزار Pi فعال بمانید

برای چت کردن و تعامل با برنامه های کاربردی، روزانه از برنامه Pi دیدن کنید. تعامل منظم نه تنها تجربه شما را بالا می برد، بلکه به پاداش و سرعت استخراج شما نیز کمک می کند و آن را به یک استراتژی ساده و در عین حال موثر تبدیل می کند.

 

راه های افزایش سرعت استخراج پای نتورک

 

کلام آخر

راه‌های افزایش سرعت استخراج PINetwork (پای نتورک) در مورد ارز دیجیتال می‌تواند به بهبود عملکرد و کارایی در استخراج کمک کند. پس با روش‌های بهبود عملکرد استخراج پای نتورک که گفته شد می توانید این کار را انجام دهید. 

منبع: newsway.com.ng 


سوالات متداول

1.چرا اعضای اد شده در پای نتورک از سرعت بالایی برای استخرج بهره مند می شوند؟

اعضای اولیه در شبکه Pi Network از سرعت استخراج بالاتری بهره می برند چون به عنوان پاداش مشارکت در شبکه ایجاد شده است . با افزایش تعداد کاربران، سرعت استخراج کاهش می یابد و در نهایت به صفر می رسد. در این مرحله، ماینرها از طریق هزینه ی تراکنش‌ها تشویق می شوند .

2. ارزش واقعی پای نتورک چقدر است؟

ارزش فعلی پای به طور رسمی مشخص نیست.


خدمات دیگر سایت تلماتو

مطالب پیشنهادی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *