بایننس پی چیست؟ بررسی سرویس پرداخت ارز دیجیتال binance pay

سرویس پرداخت بایننس پی

فهرست مطالب

بایننس پی Binance Pay یک سامانه پرداخت دیجیتالی است که توسط بایننس ، یکی از بزرگترین و معتبرترین صرافی‌های کریپتوکارنسی در دنیا ، ارائه شده است. با استفاده از بایننس پی، معامله گران می‌توانند سریع و بی هیچ واسطه‌ای ، پرداخت های خود را با استفاده از کریپتوکارنسی‌های گوناگون انجام دهند. به کمک بایننس پی کاربران می توانند در سایت های آنلاین و  فروشگاه ها هزینه های خرید خود را با ارز دیجیتال پرداخت نمایند و با این روش خیلی سریع و راحت ارز دیجیتال خود را به کار بگیرند. برای ثبت نام در بایننس پی و نحوه استفاده از بایننس پی، در آغاز به وبسایت رسمی بایننس مراجعه نمایید و مراحل ثبت نام و احراز هویت بایننس را طی نمایید . اطلاعات شخصی خود را با دقت بالا وارد نمایید و یک رمز عبور قوی انتخاب کنید. 

 

وریفای بایننس

شیوه انتقال ارزها در بایننس پی 

بایننس پی برای هر کاربری که یک اکانت کاربری در بایننس داشته باشد ، در دسترس است. با ایجاد اکانت کاربری در بایننس، شما به صورت اتوماتیک به بایننس پی دسترسی خواهید داشت. با استفاده از بایننس پی، می‌توانید به آسانی ارزهای دیجیتال خود را برای واریز آنلاین و انجام تراکنش‌های دیگر، استفاده نمایید. کاربرانی که حساب کاربری در بایننس ندارند ، از طریق بایننس پی می توانند پرداخت های خود را انجام دهند ولی برای باز پس گیری مبلغ شان حتما باید اکانت کاربری ایجاد کنند وریفای حساب داشته باشند و بایننس پی را فعال نمایند.

در حال حاضر بیش از پنجاه ارز دیجیتال توسط بایننس پی پشتیبانی می شود. بایننس پی را میتوان جایگزین خوبی برای پی پال در صنعت ارزهای دیجیتال دانست . همانند پی پال ، از طریق بایننس پی نیز می توان رمزارزها را در سراسر دنیا ارسال و دریافت کرد و از فروشگاها خرید انجام داد و مثل پول نقد به سادگی ارزها را برای دوستان و خانواده خود ارسال کنند. بازرگانانی که در حال حاضر از سرویس بایننس پی استفاده می کنند شامل شامل Travala، Coinsbee، Cryptorefills، CS.Deals، Cybertino، L’exception و Shopping.io است که این موارد در حال اضافه شدن هستند.

 

نحوه استفاده از Binance Pay در نسخه وب

وارد حساب Binance خود در وب سایت Binance شوید و از پروفایل خود وارد کیف پول خود شوید و از انجا Funding Wallet را کلیک و سپس گزینه Pay را انتخاب کنید.

 

نحوه پرداخت با بایننس پی

 

اگر اولین بار است که از بایننس پی استفاده می کنید، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا حساب Binance Pay خود را فعال کنید.این مراحل شامل ایجاد یک نام کاربری منحصر به فرد و یک شماره شناسایی شش رقمی شخصی  PIN Pay است که به راحتی بخاطر بسپارید . با این پین به همان روشی که پین ​​ATM خود را انجام می دهید، استفاده می کنید و همچنین  برای دسترسی به موجودی حساب خود به کار خواهید برد.

 

نحوه پرداخت با بایننس پی

 

نکته : هنگامی که نام کاربری خود را ایجاد کردید، نمی توانید آن را تغییر دهید و هرگز Pay PIN خود را با کسی به اشتراک نگذارید. بایننس مسئولیتی در قبال از دست دادن و افشای پین شما نخواهد داشت و  قبل از شروع استفاده از Binance Pay، باید ثبت نام و وریفای حساب بایننس خود را تکمیل کنید.

 

نحوه پرداخت با بایننس پی

اکنون که بایننس پی خود را فعال کرده اید با کمک این مقاله نحوه استفاده از بایننس پی را کامل یا خواهید گرفت و می توانید شروع به دریافت و ارسال و پرداخت ارز به دوستان و خانواده و همچنین پرداخت به تاجران فهرست شده در Binance Pay Marketplace کنید. بعد از فعال شدن بایننس پی به صفحه Binance Pay هدایت می شوید. ایمیل یا شماره تلفن یا شناسه پرداخت گیرنده ارز دیجیتال را وارد کنید، سپس روی Continue کلیک کنید.

 

 

در این مرحله باید مشخص کنید که کدام ارز را می خواهید ارسال کنید و مقدار آن ارز به علاوه شامل یک یادداشت برای گیرنده که این بخش اختیاری است .

 

نحوه استفاده از بایننس پی

 

توجه داشته باشید فقط ارزهایی که از قبل در کیف پول‌های Spot یا Funding خود نگهداری می‌کنید در این بخش خواهید دید. اگر قصد ارسال هر دارایی دیگری دارید باید به عقب برگردید و موجودی خودتان را به ارز دیجیتال دلخواه خود تبدیل کنید، سپس برگردید و در این مرحله آن را انتخاب کنید. با انتخاب ارز این صفحه بسته می شود تا به مرحله بعد هدایت می شوید و تایید را انجام دهید . روی دکمه Change در قسمت روش پرداخت کلیک کنید تا کیف پول پیش‌فرض که در تصویر spot wallet است را به Funding می توانید تغییر دهید.

 

نحوه استفاده از بایننس پی

 

Pay PIN خود را برای تأیید پرداخت وارد کنید.پس از تکمیل، جزئیات پرداخت را کامل مشاهده کنید . همچنین یک ایمیل تایید دریافت ارسال نیز برای شما خواهید آمد .

 

طریقه استفاده از بایننس پی

 

 

چگونه از Binance Pay در اپلیکیشن Binance استفاده کنیم؟

فقط با چندکلیک می توانید از طریق اپلیکیشن بایننس از بایننس پی  دسترسی پیدا کنید. وارد حساب Binance خود در برنامه Binance شوید و به [Profile] – [Pay] بروید، روی [Open Binance Pay] ضربه بزنید.

 

نحوه پرداخت ارز با بایننس پی

یک نام کاربری برای خودتان انتخاب کنیدو شرایط استفاده از اپلیکیشن را بپذیرید. لطفا توجه داشته باشید که پس از ایجاد نام کاربری، نمی توانید آن را تغییر دهید.

 

نحوه استفاده از بایننس پی

 

3.یک Pay PIN  رقمی برای حساب خود تنظیم کنید و هرگز پین خود را با کسی به اشتراک نگذارید.

 

نحوه استفاده از بایننس پی

 

4.تنظیمات حساب بایننس پی شما اکنون کامل شده است. می توانید شروع به استفاده از Binance Pay کنید.

 

چگونه با بایننس پی ارز دیجیتال دریافت کنیم؟

1.از طریق کد QR

روی Receive کلیک کنید تا کد QR و شناسه پرداخت منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. به سادگی این کد QR را برای طرف مقابل ارسال کنید و آنها می توانند کد QR را با برنامه Binance اسکن کنند تا ارز دیجیتال را برای شما ارسال کنند.

 

طریقه استفاده از بایننس پی

 

اگر می‌خواهید ارز دیجیتال و مقدار آن را مشخص کنید، می‌توانید روی Select Currency کلیک کنید و ارز دیجیتالی را که می‌خواهید دریافت کنید انتخاب کنید و مقدار آن را وارد کنید. Binance Pay یک کد QR منحصر به فرد بر اساس جزئیات پرداخت ایجاد می کند. به سادگی این کد QR یا شناسه پرداخت خود را برای فرستنده ارسال کنید.

 

نحوه استفاده از بایننس پی binance pay

 

2.از طریق آدرس ایمیل / شماره تلفن / شناسه پرداخت

همچنین می‌توانید ایمیل، شماره تلفن یا Pay ID حساب بایننس خود را برای فرستنده ارسال کنید، سپس فرستنده می‌تواند اطلاعات مربوطه را برای ارسال ارز دیجیتال برای شما وارد کند. لطفا توجه داشته باشید، شناسه پرداخت با شناسه کاربری متفاوت است. شناسه پرداخت از بایننس پی تولید می شود و به طور خاص برای دریافت ارز دیجیتال استفاده می شود. شناسه کاربری شما شناسه منحصر به فرد Binance شما است که برای تشخیص حساب شما استفاده می شود. پس از تکمیل تراکنش، ارز دیجیتال در [تاریخچه تراکنش] شما منعکس خواهد شد.

 

نحوه استفاده از بایننس پی

 

مزایای استفاده از Binance Pay

بدون مرز

بایننس پی و نحوه استفاده از بایننس پی این امکان را به شما می دهد که ارز دیجیتال را به صورت فوری در سراسر جهان ارسال و دریافت کنید. تا زمانی که شما و گیرنده‌تان به صرافی بایننس دسترسی داشته باشید، می‌توانید رمزارز را به هر کجای دنیا ارسال کنید. انتقال پول به صورت بین‌المللی را می‌توان با لمس یک دکمه در اپلیکیشن Binance انجام داد.

 

پرداخت آنی

از طریق پرداخت با بایننس پی بصورت آنلاین دیگر درگیر تاخیر درمعاملات و نقل و انتقالات و بروکراسی اداری نخواهید بود . بایننس پی بدون واسطه عمل کرده در نتیجه اتلاف وقتی نخواهد بود و انتقال ارزها به صورت آنی انجام خواهد شد. بایننس قابلیتی ارسال کد QR  برای کاربران ایجاد کرده است با این روش کسانی که پرداخت های خود را با ارز دیجیتال انجام می دهند اسکن کد QR بایننس پی روشی آسان برای پرداخت باشد.

 

بیش از 300 ارز دیجیتال برای انتخاب

بایننس پی طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال را برای انتخاب ارائه می دهد. با پشتیبانی از بیش از 300 ارز رمزنگاری شده، می توانید رمز ارز مورد علاقه خود را برای ارسال یا دریافت انتخاب کنید.

 

کارمزد صفر

بایننس پی( Binance Pay  ) به کاربران اجازه می‌دهد بدون پرداخت کارمزد، رمزارز ارسال و دریافت کنند، مهم نیست چقدر ارز دیجیتال ارسال می‌کنید.در روش سنتی ارسال وجه ،  کارمزد انتقال به دلیل وجود واسطه ، نوسانات ارزی و سایر هزینه‌های متفرقه همیشه در حال افزایش است . به طور کلی، هر چه تعداد واسطه‌ها بین شما و گیرنده شما بیشتر باشد، هزینه‌ها نیز بیشتر می‌شود. بایننس پی انتقال ارز بین کاربران را تسهیل کرده است ، به این معنی که هیچ واسطه یا کارمزدی برای آنها وجود ندارد.

 

بایننس پی

 

ویژگی سرویس پرداخت ارز دیجیتال بایننس پی

بایننس پی امکان استفاده از برنامه‌های موبایلی (آیفون و اندروید) و وب‌سایت را برای پرداخت در این سیستم فراهم آورده است. با binance pay و نحوه استفاده از بایننس پی ، می‌توانند با بهره گیری از کریپتوکارنسی‌های گوناگون، از جمله بیتکوین ، اتریوم ، تتر و ارزهای دیجیتالی دیگر ، واریزی های خود را انجام دهند. بایننس با معرفی ویژگی جدید خود در اول فوریه 2021 در هفته بلاکچین بایننس نشان داد که قصد دارد عملکرد های خود را توسعه دهد و ارزهای دیجیتالی را با زندگی روزمره مردم درگیر کند. بایننس پی و کارت های پرداختی ، قابلیت های جدیدی بودند که ارائه شدند . نسخه اولیه بایننس پی همانند یک درگاه پرداخت با واحد های ارز دیجیتال است که معامله گران می توانند به آسانی دستاورد خود را به دیگران بفروشند و در مقابل ارز دیجیتال دریافت نمایند.

با استفاده از بایننس پی، معامله گران و کاربران می‌توانند سریع و بدون هیچ گونه رابطی، پرداخت های خود را با استفاده از کریپتوکارنسی‌های گوناگون را انجام دهند. این دستگاه هم اکنون برای انجام تراکنش‌های واریزی با بیش از 30 نوع ارز دیجیتال، مانند بیتکوین، اتریوم ، تتر و بیت کوین کش قابل استفاده است.

بایننس پی دارای امنیت بالایی است، چرا که همه تراکنش‌های ارز دیجیتال با استفاده از فناوری بلاکچین انجام می‌شوند. یعنی اینکه تمام تراکنش ها در بلاکچین ثبت و قابل ردیابی است. همچنین، بایننس پی از کارکرد احراز هویت برای کاربران خود استفاده می‌کند، که همین امر امنیت بیشتری را برای تراکنش‌های ارز دیجیتال فراهم می‌کند. برای جلوگیری از این خطرات ، توصیه تیم تلماتو این است که معامله گران قبل از استفاده از این سامانه ، با شرایط و محدودیت‌های آن آشنا شوند و از روش‌های امن برای ذخیره و مدیریت ارزهای دیجیتال خود استفاده کنند.

از دیگر ویژگی‌های بایننس پی می‌توان به استفاده آسان ، پرداخت سریع و هزینه کمتر برای تراکنش‌ها در مقایسه با روش‌های پرداخت قدیمی اشاره کرد. با توجه به اینکه بایننس یکی از بزرگترین صرافی‌های کریپتوکارنسی در جهان است، این سامانه به کاربران اطمینان بیشتری برای استفاده از آن را می‌دهد.

 

[irp posts=”26942″ ]

 

کلام آخر

پرداخت با بایننس پی به دلیل نقل و انتقالات سریعتر و هزینه های پلتفرم صفر،بهترین راه حل برای ارسال ارزهای دیجیتال به هر کسی و در هر مکانی است. از آنجایی که ارزهای دیجیتال و بلاک چین همچنان کسب و کار انتقال پول به روش های سنتی  را مختل می کنند، همراه شدن با روش های به روز و آنلاین می تواند شما را موفق تر کند. جلوتر از زمان باشید و بیاموزید که چگونه بایننس پی می تواند زندگی شما را آسان تر کند.بایننس پی حمایت 24 ساعته از کاربران خود دارد. با مراجعه به وب سایت رسمی بایننس یا اپلیکشن موبایل با تیم پشتیبانی بایننس پی در تماس باشید. 

منبع: finbold.com


سوالات متداول 

1-چه کسانی می تواند از Binance Pay استفاده کند؟

هر شخصی که  دارای اکانت کاربری در بایننس باشد، می تواند از خدمات بایننس پی استفاده کند. binance pay  یکی از خدمات پرداخت آنلاین بایننس است که به کاربران این امکان را می دهد تا به آسانی و به سرعت پرداخت های خود را انجام دهند و همچنین به دیگران این امکان را بدهند تا به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن از طریق اینترنت و با استفاده از رمزارزهای گوناگون ، پرداخت های خود را انجام دهند. و نحوه استفاده از بایننس پی کاملا راحت است .

2-چگونه به کیف پول Binance Pay خود دسترسی پیدا کنیم؟

برای اینکه به کیف پول بایننس پی خود دسترسی داشته باشید و نحوه استفاده از بایننس پی را بدانید، می توانید مراحل صورت زیر را اجرا کنید:

وارد اکانت کاربری خود در بایننس شوید و به منوی “مالی” بروید.
در این صفحه ، گزینه “بایننس پی” را انتخاب نماید.
در این وهله ، به برگه کیف پول بایننس پی خود هدایت می شوید و  می توانید موجودی های رمزارزی خود را مشاهده کنید و تراکنش های دلخواه خود را انجام دهید. و اینکه از طریق اپلیکیشن موبایل بایننس پی ، می توانید به کیف پول بایننس پی دسترسی داشته باشید . برای اینکار از گوگل پلی و آپ استور این اپلیکشن را دانلود نموده و وارد اکانت کاربری خود شوید.

3-آیا بایننس پی محدودیت تراکنش دارد؟

بالاترین مقدار ترکنش قابل اجرا در بایننس پی برابر با ده تراکنش در 24 ساعت است. توجه نماید که ارسال از بایننس پی به دیگر ولت ها بعد از یک شبانه روز صورت گیرد. و اینکه قابلیت برگشت وجه در بایننس پی وجود ندارد. و اینکه تمام کاربران که در سایت بایننس حساب کاربری دارند و وریفای حساب خود را انجام دادند می توانند از این توانایی جدید بایننس بهره ببرند.

4-مزایای استفاده از Binance Pay چیست؟

سرعت بالا در  عملکرد ، امنیت بالا ، هرینه پایین و پشتیبانی از رمزارزهای مختلف از مزایای بارز بایننس پی می باشد.

5-آیا بایننس پی رایگان است؟

بله، استفاده از بایننس پی برای کاربران رایگان است و هیچ هزینه ای برای استفاده از این خدمت دریافت نمی شود . البته برای اجرای تراکنش های رمزارزی، هزینه های تراکنش بلاکچین امکان دارد برای کاربران اعمال شود، اما هزینه هایی که بایننس برای خود دریافت می کند، برای بهره بردن از فعالیت های بایننس پی، صفر می باشد. آشنایی با نحوه استفاده از بایننس پی ترید راحتی خواهید داشت .

6- آیا بایننس پی توانایی انتقال به کیف پول های دیگر را دارد؟

بله ، با بایننس پی می توانید ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را به کیف پول دیگر نیز منتقل کنید.

7- آیا بایننس پی ارزهای جدید و نوظهور را نیز حمایت می کند؟

بله بایننس پی این پشتیبانی را از ارزهای نوظهور دارد.

8-چگونه می توانیم با بایننس پی ارتباط داشته باشیم؟

با مراجعه به سایت رسمی بایننس یا اپلیکشن موبایل بایننس پی ، با تیم پشتیبانی پی در ارتیاط باشید و سوالات و ابهامات به  موجود آمده را مطرح نمایید.


خدمات وریفای سایت تلماتو