احراز هویت و وریفای حساب بایننس با آلمان ، کانادا و انگلیس | مدارک لایه باز تمام کشور ها

احراز هویت و وریفای حساب بایننس با آلمان ، کانادا و انگلیس | خرید فایل مدارک لایه باز تمام کشور ها

فهرست مطالب

این روزها احراز هویت و وریفای حساب صرافی بایننس Binance  به یکی از معضلات تریدر ها تبدیل شده است. به دلیل درخواست های مکرر تریدرهای عزیز از سایت تلماتو؛ ما بر آن شدیم تا با مدارک کشورهای مختلف وریفای را انجام دهیم. از طریق این مدارک به  راحتی می توان احراز هویت و وریفای بایننس را با مدارک آلمان ، کانادا و انگلیس و کشور های دیگر انجام دهید، به همین راحتی، شما می توانید یا استفاده از آیدی کارت و پاسپورت تمامی کشورها احراز هویت و وریفای بایننس را خودتان انجام دهید و متحمل هزینه های گزاف نشوید.

نکته: وریفای تضمینی بایننس با مدارک کشورهای مختلف

وریفای بایننس

 

احراز هویت و وریفای حساب بایننس با مدارک کشور آلمان

بایننس بعضی از کشورها را بلاک می کند و اجازه دسترسی توسط آی پی آن کشور به وبسایت خود نمی دهد؛ مانند ما ایرانی ها که در تحریم بایننس هستیم. بعضی از کشورها نیز به دلیل مسائل پولشویی، بایننس را بلاک می کنند و به کسانی که تابعیت آن کشور را دارند، اجازه نمی دهد در بایننس حساب باز کنند، مانند کشور آمریکا که به شهروندان خود اجازه ایجاد حساب در صرافی بایننس نمی دهد سوالی که کاربران با آن مواجه می شوند چگونه بایننس خود را وریفای کنیم ؟ . اما خوشبختانه کشور آلمان هیچ قوانینی در این رابطه صادر نکرده است و بنابراین می توانید به راحتی برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس از مدارک کشور آلمان استفاده کنید. برای مشاهده آیدی کارت و پاسپورت لایه باز کشور آلمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

جهت  احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور آلمان بر روی لینک زیر کلیک کنید.

وریفای بایننس با مدارک آلمان

 

 

احراز هویت و وریفای حساب بایننس با مدارک کشور کانادا

کانادا جزو کشورهایی است که مدارک آن در سایت تلماتو کامل می باشد و به راحتی می توانید با  پاسپورت ، قبض ، ایدی کارت و گواهینامه لایه باز کشور کانادا احراز هویت کرده و اکانت آماده بایننس را داشته باشید. و به عنوان عضو این کشور برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس از مدارک کشور کانادا استفاده کنید. قابل ذکر است که کانادا داری دو پاسپورت جدید و قدیم می باشد که هر دوی آنها در تلماتو موجود می باشد و قابل تهیه با مشخصات شما می باشد.

نکته دیگری که بیان آن خالی از لطف نیست که برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس می توانید از گواهینامه ایالت کبک و آنتاریو کشور کانادا نیز بهره ببرید. قیمت این فایل ها در مقایسه با نمونه های خارجی کمتر از یک پنجم هستند و از سایت های معتبر ( id cart psd template ) تهیه شده اند.

 

جهت احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور کانادا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

وریفای بایننس با مدارک کانادا

 

 

احراز هویت و وریفای حساب بایننس با مدارک کشور انگلیس

نهاد نظارت بر امور مالی انگلستان اعلام کرد بایننس بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در دنیا با تمام قوانین و مقررات تنظیم شده توسط این نهاد مطابقت پیدا کرده است. به گزارش سایت تلماتو  و به نقل از Coingape نهاد نظارت بر امور مالی انگلیس (FCA) اطلاعیه قبلی خود را در خصوص عدم مطابقت بایننس با قوانین مالی این نهاد را آپدیت کرده است. در این به‌روزرسانی آمده است:

از آنجا که بسیاری از مشکلات قانونی بایننس از هشدار اولیه این نهاد نظارتی شروع شد، این خبر برای بزرگ‌ترین صرافی رمز ارز دنیا بسیار خوشایند است. ژائو در مصاحبه‌های اخیر تاکید کرده بود که اولویت صرافی بایننس، برطرف کردن مشکلات قانونی پیش‌روی این صرافی است. این صرافی در راستای مطابقت با قوانین کشورهای مختلف اقدامات وسیعی را انجام داده است. از حذف کردن توکن‌های سهام تا پایین آوردن لوریج قابل استفاده در معاملات فیوچرز از اقدامات اولیه این صرافی بوده است. در آخرین اقدام این صرافی، احراز هویت برای تمام کاربران اجباری شد و کاربران باید مدارک برای احراز هویت بایننس را داشته باشند. بنابراین برای احراز هویت و وریفای حساب بایننس خود می توانید از مدارک کشور انگلیس استفاده کنید.

 

جهت خرید مدارک احراز هویت و وریفای بایننس با مدارک کشور انگلیس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

وریفای بایننس با مدارک کانادا

 


مقالات مرتبط

 :idea:  بهترین کشور برای احراز هویت بایننس

 :idea:  خرید مدارک احراز هویت بایننس

 :idea:  احراز هویت بایننس با مدارک جعلی

 :idea:  دور زدن احراز هویت بایننس