تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی

تفاوت ووچر پرفکت مانی و پرفکت مانی

فهرست مطالب

برای خرید از فروشگاه ها و سایت خارجی نیاز به سیستم های پرداختی دارید و از آنجای که بیشتر سیستم های پرداختی برای ایرانیان تحریم هست بجز پرفکت مانی که تحریم ها را علیه ایران اعمال نکرده است. پرفکت مانی یکی از سیستم های خدمات مالی بین المللی است که خدمات متنوعی از جمله خرید و انتقال ارز ، خرید پرفکت مانی و پشتیبانی از زبان فارسی و ووچر پرفکت مانی به کاربران خود ارائه می دهد . اما این سوال پیش می آید که تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی  perfect money در چه مواردی می تواند باشد چرا که با ووچر پرفکت مانی نیز می شود خرید انجام داد . پس با تلماتو همراه باشید تا به جواب این سوال برسیم.

 

 تفاوت در ناشناس بودن

برای اینکه بتوانید از خدمات پرفکت مانی استفاده کنید باید حتما اطلاعات شحصی خودتان را در این سیستم ثبت کنید ولی در مورد ووچر پرفکت مانی این گونه نیست و شما بدون ثبت نام در پرفکت مانی و به صورت ناشناس می توانید ووچر تهیه و استفاده کنید. این مورد برای کسانی که می خواهند تراکنش هایشان خصوصی بماند گزینه خوبی است.

 

 تفاوت در قابلیت شارژ مجدد

از دیگر تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی ، شارژ حساب پرفکت مانی می باشد . در مورد پرفکت مانی اگر موجودی شما تمام شود ، دوباره می توایند حسابتان را شارژ نمایید ، اما در مورد کوپن پرفکت مانی این گونه نیست ، چرا که با اتمام موجودی ووچر پرفکت مانی ، برای استفاده دوباره باید کوپن پرفکت مانی جدید تهیه کنید.

 

پرفکت مانی

 

تفاوت در دسترسی بودن

در بررسی تفاوت ووچر پرفکت مانی و perfect money  به این مورد می رسیم که پرفکت مانی در سطح جهانی در دسترس است ولی در مورد ووچر پرفکت مانی اینگونه نیست . کاربران به ووچر پرفکت مانی در همه کشور ، دسترسی ندارند و باید از روش های دیگری برای خرید های بین المللی خود اقدام کنند.

 

 تفاوت در محدودیت‌ها

محدویت در میزان وجه قابل انتقال از دیگر تفاوت پرفکت مانی و ووچر perfect money است . بسته به نوع ووچر و کشوری که فرد در آن اقدام بخرید ووچر کرده است ، این محدویت ها فرق دارد. در مورد پرفکت مانی براساس سقف واریز و برداشت و اینکه وریفای حساب پرفکت مانی انجام دادید یا نه ، تفاوت های وجود دارد .

 

تفاوت در هزینه‌ها و کارمزدها

برای استفاده از هر دو خدمات مالی ووچر و پرفکت مانی ، یک سری هزینه ها برای کاربران به همراه دارد و این هزینه ها و کارمزدها بسته به میزان برداشت و مبلغی که نقل و انتقال یافته ، باهم فرق دارند. برای تهیه و خرید ووچر پرفکت مانی از فروشنده های مجاز ، نیز باید هزینه ای را پرداخت کنید . این هزینه ها با توجه به نوع کوپنی که خرید کرده اید متفاوت است. این نکته را در نظر داشته باشید برای حساب های وریفای شده ، وقتی از پرفکت مانی برای پرداخت ها و خریدهای خود استفاده می کند کارمزد کمتری پرداخت خواهید کرد ولی در مورد ووچر پرفکت مانی مشمول کارمزدی با 1.99 % خواهید شد.

 

پرفکت مانی

 

تفاوت در سطح امنیت

تفاوت ووچر پرفکت مانی و perfect money  را میتوان در میزان سطح امنیت آنها نیز جستجو کرد . هر دو این روش های پرداختی دارای سطح امنیت بالای هستند و از فناوری رمزگذاری پیشرفته برای حفاظت از داده های کاربران استفاده می کنند. کوپن های پرفکت مانی نیز از کدهای منحصرفردی برای انتقال وجه بکار می ببرد و آن را به گزینه ای امن ، برای انجام تراکنش های قرار داده است.

البته از معایب مهم در مورد سیستم پرداختی پرفکت مانی می توان ذکر کرد ، عدم بازگشت وجه  و یا برگشت پذیر نبودن عملیات پراخت است ، اگر شما تراکنشی را اشتباه انجام داده باشید ، این وجه قابل استرداد نخواهد بود . بنابراین در زمان انجام خرید چه با پرفکت مانی و چه ووچر پرفکت  مانی ، با دقت بالای انجام دهید تا دچار مشکل نشوید.

 

تفاوت در پشتیبانی کردن

از تفاوت ووچر پرفکت مانی و perfect money به پشتیبانی این سیستم های پرداختی می رسیم . پرفکت مانی از طریق ایمیل ، تماس مستقیم و همچین با چت کردن در دسترس مشتریان خود است و از این طریق مشکل آنها را دریافت می کند و همچنین در وب سایت این پلتفرم میتواند بخش سوالات متداول ، جواب سوالات خود را جستجو کنید . در مورد ووچر پرفکت مانی باید با فروشنده ای که ووچر را از آن تهیه کرده اید تماس بگیرد و اطلاعاتی که می خواهید دریافت نمایید.

 

تفاوت در سطح دسترسی

برای دسترسی به پرفکت  مانی می توانید از طریق وب اقدام کنید و همچین از طریق نصب این پلتفرم روی گوشی همراه خود ، به آن دسترسی داشته باشید . این موضوع باعث راحتی کاربران برای استفاده از پرفکت مانی شده است. در حالی که در مورد ووچر پرفکت مانی اینگونه نیست ، چرا که باید کوپن پرفکت مانی را از فروشنده های مجاز تهیه نماید و که امکان دارد برخی کاربران به این فروشندگان دسترسی نداشته باشند که این مورد از تفاوت پرفکت مانی ووچر perfect money می توان عنوان کرد.

 

پرفکت مانی

 

تفاوت در فرآیند تایید هویت

برای استفاده از پرفکت مانی باید در این سیستم ثبت نام کنید و احراز هویت دومرحله ای را انجام بدهید  ولی در مورد ووچر پرفکت مانی این گونه نیست و بدون وریفای کردن می توانید از آن استفاده کنید همین امر باعث راحتی و استفاده سریع از ووچر شده است و از اساسی ترین موارد تفاوت پرفکت مانی و ووچرperfect money  بحساب می آید.

 

تفاوت در پذیرفته شدن

پرفکت مانی توسط فعالان حوزه مالی در سراسر جهان مورد پذیرش است و بعنوان سیستم پرداختی مورد استفاده قرار می گیرد ولی ووچر پرفکت مانی همچنین پذیرش سراسری را ندارد.

 

تفاوت در موارد استفاده

از جمله موارد تفاوت perfect money و ووچر پرفکت مانی ، موارد کاربرد آنها است . با پرفکت مانی می توان پرداخت ، انتقال ارز دیجیتال ، ارسال و دریافت وجه و همچنین مبادلات ارزی را انجام داد. ولی با ووچر پرفکت مانی عمدتا برای خرید و یا انتقال وجه به صورت ناشناس می توان استفاده کرد.

 

مطالب پیشنهادی : آموزش ساخت کیف پول پرفکت مانی

 

تفاوت در سرعت انتقال

پرفکت مانی از سرعت انتقال وجه بین حساب ها برخوردار است و برای کاربرانی که نیاز به ارسال و دریافت فوری وجه دارند ، گزینه مناسبی به حساب می آید و در مورد ووچر پرفکت مانی بسته به فروشگاه و صرافی که ووچر را تهیه کردن ، سرعت انتقال فرق خواهد کرد که این مورد نیز از تفاوت پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی می باشد.

 

کلام آخر

با مطالعه این مقاله به تفاوت پرفکت مانی و ووچر perfect money  پی بردید و اگه قصد انجام پرداخت بین المللی دارید با آگاهی بیشتری خواهید توانست آن را اجرا کنید . شما می توانید با مطالعه مقاله فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی از لیست سایت های که می توانید با پرفکت مانی خرید انجام دهید مطلع شوید.

منبع : buysellvouchers.com


سوالات متداول

1. پرفکت مانی چه ارزهای را حمایت می کند؟

پرفکت مانی از دلار ، یورو ، طلا و بیت کوین پشتیبانی دارد

2. برای شارژ حساب از طریق ووچر پرفکت مانی آیا کارمزدی دریافت می شود ؟

واریز وجه اگر توسط ووچر پرفکت مانی انجام شود ، رایگان خواهد بود

3. برداشت از پرفکت مانی به صورت بیت کوین هزینه ای هم دارد؟

بله ، کارمزدی 0.5% برا آن اعمال خواهد شد.

4. مزایای استفاده از ووچر برای کاربران ایرانی چسیت ؟

انتقال و استفاده  آسان از ارزهای مختلف

سرعت انتقال بالا

امکان استفاده هر لحظه از آن در هر مکانی

شارژ حساب  پرفکت مانی در سریعترین زمان با ووچر

امکان تبادل ووچر با ارز های دیگر همچون دلار ، یورو ، پوند ..


خدمات مشابه سایت تلماتو